PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Unpack کردم اما ...

xenon.mp
11-01-2009, 11:56
با سلام خدمت دوستان خوبم !
من یک نرم افزار دارم که وقتی واردش می شیم یوزر و پسورد می خواد تا وارد قسمت اصلی برنامه بشه ...
حالا می خوام این قسمتو یک کاری کنم که حذف بشه و یا بدون یوزر پس وارد بشه و یا ...
با کمک دوستان برنامه رو Unpack کردم اما حالا نمی دونم باید چی کار کنم که کاری رو دکه در بالا گفتم رو انجام
بدم !
ممنون می شم کمک کنید !

shahrokh2008
12-01-2009, 13:13
با سلام خدمت دوستان خوبم !
من یک نرم افزار دارم که وقتی واردش می شیم یوزر و پسورد می خواد تا وارد قسمت اصلی برنامه بشه ...
حالا می خوام این قسمتو یک کاری کنم که حذف بشه و یا بدون یوزر پس وارد بشه و یا ...
با کمک دوستان برنامه رو unpack کردم اما حالا نمی دونم باید چی کار کنم که کاری رو دکه در بالا گفتم رو انجام
بدم !
ممنون می شم کمک کنید !
شما فقط آنپکش کردید...این کار فقط لایه پروتکت رو بر میداره که بتونی راحتر کرکش کنی....آنپک که همه چی نیست...فقط مرحله اوله...

xenon.mp
13-01-2009, 01:19
خوب دوست عزیز راهنمایی کنید !
من الان باید چه کار کنم !؟

shahrokh2008
13-01-2009, 23:57
آخه شما میخوایید من تو دو خط بنویسم چیکار کنید....راستش این قدرها هم راحت نیست.....ولی شما قبل از باز کردن تاپیک یه جستجویی تو مطالب قبلی سایت و تاپیکها بکنید متوجه میشید....

xenon.mp
14-01-2009, 00:43
بله ! می دونم کاره ساده ای نیست !
اما می خواستم یاد بگیرم ... حالا بگذریم
حالا یک خواهش دارم ... من فایل رو می زارم اگه ممکنه کاری کنید که وقتی نرم افزار باز می شه اتوماتیک آپدیت نشه!
اگه ممکنه اموزش کاری که کردین هم لطف کنید اما اگه فرصت ندارید یا به هر دلیل دیگه باز هم یک دنیا ممنون !
راستی یه نکته دیگه هم بگم که این نرم افزار مربوط به یه نرم افزار دیگه هست یعنی فقط وقتی اجار می شه که جایی باشه که اون نرم افزار نصب شده باشه ...

لینک دانلود نرم افزاری که نیاز به کرک شدن و غیر فعال شدن آپدیت اتوماتیک داره:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

لینک دانلود نرم افزاری که برای اجرای نرم افزار اول الزامیست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بازم خیلی خیلی ممنون !