PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یکی کمک این ارور چیه بعضی وقتها میاد !!!!!!!!!!

tatu_mail
10-01-2009, 19:17
سلام نمیدونم من ویندوز تازه ریختم الان که این بازی و باز میکنم یه ارور میده من میخوام بدونم این اررور چیه که بعضی وقتها یه جا گیر میده ؟

به نظرتون یه نسخه دیگه ویندوز نصب کنم؟؟/

من دو بار اینو نصب کردم بازم همین مشکلو داشت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ship Storm
10-01-2009, 23:33
ابن بازب ذو قلا نثب کرده بودید؟ مشکلی ناشتید؟
اگه اولین باریه که این بازی رو نصب میکنید احتمالا کارت گرافیک شما با این بازی سازگار نیست

tatu_mail
10-01-2009, 23:37
ابن بازب ذو قلا نثب کرده بودید؟ مشکلی ناشتید؟
اگه اولین باریه که این بازی رو نصب میکنید احتمالا کارت گرافیک شما با این بازی سازگار نیست

سلام دوست گلم ممنون که جواب دادید باید بگم ویندوزمو که عوض کردم اینطوری شد و گر نه قبل با این بازی مشکلی نداشتم
ممنون

Ship Storm
11-01-2009, 00:47
سلام دوست گلم ممنون که جواب دادید باید بگم ویندوزمو که عوض کردم اینطوری شد و گر نه قبل با این بازی مشکلی نداشتم
ممنون

این ایراد ها بیشتر از سمت کارت گرافیک هستش ولی چون میگید ویندوز رو عوض کرید وبه این مشکل خوردید یک کاری کنید اگه نتیجه نداد ویندوز رو عوض کنید
درایور کارت گرافیکتون رو یکبار unistal کنید و کامپیوتر رو reset کنید و بعد دوباره درایور رو نصب کنید ببینید باز این مشکل رو دارید
بازی رو هم همین عملیات unistal و inistal رو براش انجام بدید
اگه مشکل هنوز پا برجا بود دیگه وقت رو صرفش نکنید ویندوز رو عوض کنید ببیید نتیجه میگیرید :11:

tatu_mail
11-01-2009, 09:56
این ایراد ها بیشتر از سمت کارت گرافیک هستش ولی چون میگید ویندوز رو عوض کرید وبه این مشکل خوردید یک کاری کنید اگه نتیجه نداد ویندوز رو عوض کنید
درایور کارت گرافیکتون رو یکبار unistal کنید و کامپیوتر رو reset کنید و بعد دوباره درایور رو نصب کنید ببینید باز این مشکل رو دارید
بازی رو هم همین عملیات unistal و inistal رو براش انجام بدید
اگه مشکل هنوز پا برجا بود دیگه وقت رو صرفش نکنید ویندوز رو عوض کنید ببیید نتیجه میگیرید :11:

ممنون دوست خوبم الان امتحان میکنم
مرسی از اینکه برای بنده وقت گذاشتید

tatu_mail
11-01-2009, 12:18
سلام
من ویندوزمو الان عوض کردم ولی باز نشد
واقعا کفرمو در اوورده
tru.exe has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience

یعنی اینجا این همه مهندس داره نیمدونه برای چیه

تمام کارایم که دوست خوبم گفت کردم ولی بی فایده بود

tatu_mail
12-01-2009, 14:58
کسی نبود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Cyberlife
18-01-2009, 13:16
هك زنجيره اي سايتهاي رژيم صهيونيستي كه از روز چهارشنبه با هك 100 سايت اين رژيم توسط گروه امنيتي آشيانه آغاز شده بود با هك 400 سايت ديگر اين رژيم ادامه يافت.
در ميان سايتهاي هك شده سايت وزير جنگ فعلي رژيم صهيونيستي، ايهود باراك نيز ديده مي شود.
اين اقدام كه در راستاي محكوم كردن جنايات رژيم صهيونيستي در غزه و كشتار بي رحمانه مردم مظلوم و بي دفاع فلسطين صورت گرفته ضعف و عجز رژيم صهيونيستي در فضاي مجازي را به همگان ثابت كرده است.
لازم به ذكر است كه تمام سايت هاي هك شده در پايگاه اينترنتي
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ثبت شده است.
همچنين براي مشاهده سايت هك شده ايهود باراك مي توانيد به آدرس اين سايت مراجعه كنيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
لینک ثبت این سایت در Zone-H.org :

لینک ثبت سایت های موجود بر روی یکی از سرورهای اسرائیلی هک شده:

Cyberlife
18-01-2009, 13:55
سلام نمیدونم من ویندوز تازه ریختم الان که این بازی و باز میکنم یه ارور میده من میخوام بدونم این اررور چیه که بعضی وقتها یه جا گیر میده ؟

به نظرتون یه نسخه دیگه ویندوز نصب کنم؟؟/

من دو بار اینو نصب کردم بازم همین مشکلو داشت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشکل میتونه از هر چیزی و هر جایی باشه ، میشه تصویر پیغامی رو که نشون میده بزاری ، من احتمال میدم از درایو کارت گرافیکت باشه احتمالا با دانلود ورژن جدید درایو کارت گرافیک مشکلت حل بشه اگه میتونی تک تک قطعات کامیپوتر رو با نرم افزار Sisoft Sandra البته جدیدترین ورژنش و دیگر نرم افزار تست قطعات امتحان بکنی ، شاید از رم کامپیوتر یا شاید هم به علت بد سکتور هارد دیسک باشه ، در مورد رم باید بگم با سوختن یا از بین رفتن یک قسمت از واحدهای رم و عدم توانایی در دسترسی به آن قسمت توسط سیستم عامل موجب بروز پیغامهای گوناگون و رنگارنگ میشه .

aaaammmm87
18-01-2009, 18:40
سلام
دوست عزيز ببين يه نرم افزار جديد نصب نكردي ؟
يه برنامه اي فايلي چيزي جلوي اجراي برنامه تو ميگيره .
در اخر ايا اين بازي كرك داره يا نه ؟ كركش رو نصب كردي يا نه ؟ ببين اگه داره اونو نصب كن .

Cyberlife
20-01-2009, 23:04
aaaammmm87جان تبریک میگم شما گل بودی ولی عمرت مثل گل نباشه :31: