PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری در مورد فرمت کردن درایو d

police-force
10-01-2009, 13:29
دوستان اگه کسی‌ میدونه لطفا به من کمک کنه می‌خواستم درایو D خودمو فرمت کنم البته من از طریقه سیدی ویندوز فرمت کردم اما مشکل اینجاست که بد از فرمت ،برنامه ویندوز را روی درایو کپی می‌کنه که این بد از فرمت کردن و ریست کردن ویندوز موقع بالا آمدن بصورت اوتماتیک بالا نمیاد می‌خواستم بپرسم راه دیگه هست واسه فرمت ?:worried:

Mohammad King
10-01-2009, 14:36
سلام بله راه دیگه ای هم هست و اینه که شما یه وسیله ی پارتیشن مجیک این کار را بکنید و اگر میخواید از طریق داس این کار را بکنید دیگه اون بحثش فرق میکنه من هردو راه را بلدم اگه خواستی از داس پاک کنی بیا بگو تا بهت بگم

یه سوال دیگه شما ویندوز دارید یا نه یعنی میخواید از داخل خود ویندوز درایو d را پاک کنید؟؟؟

police-force
10-01-2009, 14:55
سلام بله راه دیگه ای هم هست و اینه که شما یه وسیله ی پارتیشن مجیک این کار را بکنید و اگر میخواید از طریق داس این کار را بکنید دیگه اون بحثش فرق میکنه من هردو راه را بلدم اگه خواستی از داس پاک کنی بیا بگو تا بهت بگم

یه سوال دیگه شما ویندوز دارید یا نه یعنی میخواید از داخل خود ویندوز درایو d را پاک کنید؟؟؟

عزیز من درست متوجه سوالت نشدم ، همهٔ درایوم چند وقت پیش ویروسی‌ شده بود واسه همین من هردو درایوم را فرمت کردم اما درایو d رو درست نتونستم فرمت کنم واسه اینکه برنامه ویندوز رو روی درایو d کپی کرده یعنی‌ اینطوری من ۲ ویندوز دارم الان . اگه میتونی‌ هردو روش رو بهم بگی‌ ممنون میشم:11:

Mohammad King
11-01-2009, 14:58
سلام واسه فرمت کردن از راه داس شما نیاز به 2 دیسکت بوت دارین یکی دیسکت لودر ودیگر ی پارتیشن مجیک اگر دارین بهم بگین تا بهت بگم باید چه کار کنی

واسه راهه غیر داس شما باید در ویندوز باشین بدین ترتیب که شما برنامه پارتیشن مجیک را نصب کرده و وقتی که نصب کردین برنامه را باز کنید وقتی که برنامه باز شد شما لیست کامل درایوهاتون را میبینید و بعد هرکدام از درایو ها را خواستید روش کلیک راست کرده و گزینه ی فرمت را مبزنید .به همین سادگی .
به هر مشکلی که پیش خوردین بیاید بگین .
موفق باشید .

aaaammmm87
11-01-2009, 17:42
سلام
با ويندوز 98 مي توني فرمت كني
مي توني توي ويندوز xp فرمت كني
مي توني موقع نصب ويندوز فرمت كني و قبل از كپي شدن فايل ها سيستم رو ريست كني
مي توني با پارتيشن ميجيك فرمت كني
مي توني توي ويندوز از طريق كنسول فرمت كني
و ........... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

armin15000
11-01-2009, 18:09
سلام واسه فرمت کردن از راه داس شما نیاز به 2 دیسکت بوت دارین یکی دیسکت لودر ودیگر ی پارتیشن مجیک اگر دارین بهم بگین تا بهت بگم باید چه کار کنی

واسه راهه غیر داس شما باید در ویندوز باشین بدین ترتیب که شما برنامه پارتیشن مجیک را نصب کرده و وقتی که نصب کردین برنامه را باز کنید وقتی که برنامه باز شد شما لیست کامل درایوهاتون را میبینید و بعد هرکدام از درایو ها را خواستید روش کلیک راست کرده و گزینه ی فرمت را مبزنید .به همین سادگی .
به هر مشکلی که پیش خوردین بیاید بگین .
موفق باشید .

سلام

من يكي از درايو هام رو با خود ويندوز فرمت كردم ولي پيام ميد ه كه ويندوز قادر نيست كه كامل فرمت كند سپس طبق دستور شما

از طريق پارتيشن مجيك انجام دادم كه نوشت كامل فرمت شد دوباره اومدم با ويندوز انجام دادم كه همون پيام رو داد .

Diego
11-01-2009, 18:16
سیستم رو با دیسکت یا CD داس بوت کن.
بعد با دستور :format d
فرمت کن.

armin15000
11-01-2009, 18:32
سلام يه مشكلي پيش اومد با پارتيشن كه كار كردم تو قسمت startup an recovery صفحه اي كه ليست ويندوز ها رو داره خالي شده

و ديگه اونا رو نمي بينم كه بخوام اديت كنم منظورم تو system startup قسمت defult operating system هست .چه كار كنم بر گرده؟