PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتخاب بهترینeMail(حتما در این نظر سنجی شرکت کنید)

abbas13677_2005
19-01-2006, 20:10
دوستان هر کس بر اساس دانسته های خود درباره هر ایمیلی که در نظر سنجی گذاشتم نظر بدین و درباره ان بحث و بررسی انجام دهید تا یک ایمیل منتخب را انتخاب کنیم
نظر من که فعلا جیمیل هست(به خاطر هوشمند بودن ان و حجم مناسب و سرعت بالا)
البته در باره ایمیل جدید یاهو چیزی نمیدانم و چیزی هم نمیگم
خوب حالا نوبت شماست...

shahbab
19-01-2006, 20:43
من اي-ميل ياهوي Yahoo.co.uk را از همه بهتر ميدانم ...اين اي-ميل كاملا pop3 را ساپورت مي كند ...برخلاف g-mail كه ما از pop3 اش سر در نياورديم.

AHT
19-01-2006, 20:44
خيلي محدود كردي
چون الآن چندين سرويس ايميل وجود داره
بهترينش مال ما ايرانيا Iran هست كه خيلي جالبه
ولي فكر نكنم هنوز هيچي بتونه جاي ياهو رو بگيره

AHT
19-01-2006, 20:53
شباب خان جيميل كه با يه برنامه به راحتي Pop3 رو ساپورت ميكنه و راحت تره ياهوه

abbas13677_2005
19-01-2006, 21:11
ایرانی؟
من واقعا نمیدونم این ایرانی ها با این کاراشون میخواهن به کجا برسن
طرف اومده یک ایمیل مزخرف تو سایتش گذاشته که نه انتی ویروس و نه انتی اسپم داره و انتظار داره به خاطر فارسی بودنش همه ایرانی ها از ان استفاده کنن
البته شاید اینی که شما میگین رو من ندیده باشم اما به هر حال الان همه جنجال ها بر سر این است که از یاهو استفاده کنند یا جیمیل و این چند تا رقابت شدید دارند و مثل موشک جلو میرند
حالا یک ایمیل چه طور میتونه با اینها رقابت کنه؟
من مخالف اینم که درباره میل دیگری صحبت بشه چون که اصلا جایی برای صحبت ندارند
از اینکه نظر دادین ممنونم

abbas13677_2005
19-01-2006, 21:14
در ضمن شباب خان اون آدرسی که دادین مال یاهو نیست که؟
اگر اشتباه نکنم یاهو آمریکایی است نه انگلیسی
yahoo.com

mohammad2006
19-01-2006, 22:03
سلام
من با yahoo راحتترم تا gmail

RONN!E
19-01-2006, 22:09
یرانی؟
من واقعا نمیدونم این ایرانی ها با این کاراشون میخواهن به کجا برسن
طرف اومده یک ایمیل مزخرف تو سایتش گذاشته که نه انتی ویروس و نه انتی اسپم داره و انتظار داره به خاطر فارسی بودنش همه ایرانی ها از ان استفاده کنن
البته شاید اینی که شما میگین رو من ندیده باشم اما به هر حال الان همه جنجال ها بر سر این است که از یاهو استفاده کنند یا جیمیل و این چند تا رقابت شدید دارن
دوست عزیز بهتره درباره چیزی که اطلاعاتی ازش نداری ،اظهار نظر نکنی.اولا که این سرویس زبانش فارسی نیست و انگلیسیه.
ظاهرش زیباست و امکاناتش خوبه.
100 مگابایت فضا و به انتی اسپم و انتی ویروس هم مجهزه.

hoseinquest
19-01-2006, 22:42
ولي من با pop3 جي ميل راحت كار ميكنم. چه مشكلي داري؟؟؟

justmp3
20-01-2006, 00:40
yahoo.com
دوستِه عزيز درسته که ياهو انگليسی نيست ولی ايميل با پسوندِ .co.uk ميده اگر location uk باشه

IVAN
20-01-2006, 00:58
منم با جي ميل راحت ترم. ياهو هم شده مثل مايكروسافت با ويندوزش. كاربران به دنبال تنوع هستن

موفق باشيد

abbas13677_2005
20-01-2006, 10:08
اون سرویس ایرانی رو میشه ادرسشو بدین تا چک کنم؟
در ضمن دوستان درباره ایمیل اصلا به حجم توجه نکنید که مثلا چون گوگل دو گیگ و خورده ای حجم داره و یاهو دوگیگ بیایم و از گوگل استفاده کنیم
چون به نظر من دو مگابایت مایکروسافت هم برای نامه زیاده
مهم انتی اسپم امنیت هست
در حال حاظر هر خری به یک هکر کلاه صورتی تبدیل شده و با برنامه های فراوانی که مثل مور و ملخ وارد بازار شدند میتونه ایدی یاهو رو هک کنه
اما جیمیل از این امر جداست و این بچه بازی ها رو نداره
خوب به نظر من جیمیل امنیت بیشتری داره و فعلا از همه هوشمند تر است

mehdi_halla
20-01-2006, 10:36
با سلام
من با yahoo خيلي حال مي كنم
اول به اين خاطر كه مي توني با يه لاگين ساده تو yahoo messenger اگه نامه جديدي اومده بود برات؛ متوجه بشي
دوم به خاطر گرافيك و رنگ بندي اون.

abbas13677_2005
20-01-2006, 12:40
be nazar man graphic mohom nist
dar zemn shoma mitoni ba barname utlook ham in khr ro bekoni

justmp3
21-01-2006, 01:01
abbas13677_2005 جان فکر میکنم دوستان این سایت را میگن:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

goldfish
21-01-2006, 01:55
gmail
ج میل خیلی سالارتر از یاهوو هستش

*Batman*
21-01-2006, 02:11
yahoo.com

اون آدرس براي United Kingdom (بريتانياي بزرگ)ميباشد.و صددرصد براي ياهو است.

Razel
21-01-2006, 02:28
سلام
من نمی دونم چرا کسی از سرویس ایمیل AIM صحبت نمیکنه؟
2گیگا بایت فضا میده و به سرویس imap که خیلی سریعتر و با کیفیت تر از pop3 هست مجهزه.
در مورد آنتی ویروس و آنتی اسپم هم خبر ندارم ولی فکر نکنم نداشته باشه .
محیطشم خیلی خوشگله.
یه مسنجر و یک web browser هم می تونی از سایتش دانلود کنی که هر لحظه می تونی از میلهات با خبر بشی.
من که چند ماهه ازش استفاده می کنم و خیلیم راضیم.
راحت هم می شه اوت لوک و سایر برنامه ها رو براش تنظیم کرد

موفق باشید :happy:

Hossein_Bahal
21-01-2006, 02:36
من هم به ياهو راي دادم .
چون چشم بسته هم ميشه باهاش كار كرد .

EhsanHF
21-01-2006, 07:58
خب . شنیدم که یکی اومد و به ایران دات کام یک جورایی توهین کرد !
خواهشی که از دوستان دارم اینه که لطفا بدون اطلاعات کافی در مورد بعضی چیزها ، به اون توهین نکنن و اون رو به مسخره نگیرن .
ببخشید که بی ربط بود . ولی لازم بود .

royaye_talkh55
21-01-2006, 08:21
سلام من الان خيلي وقته كه ياهو كار مي كنم البته جي ميل هم تازگي ساختم ولي زياد استفاده نمي كنم

*علی*
21-01-2006, 09:08
E-mail فقط Gmail هم سرعت هم فضاي زيادددددد هم امكانات گسترده هم attach يا همون upload باحال و ...
حرف نداره!! :biggrin:
اينم عكس Hard drive google! :happy:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahdy2021
21-01-2006, 09:26
همونطور كه علي جان در مورد سرعت گفتند و با توجه به اينكه با اين سرعت اينترنت حلزوني و تبليغات خيلي پر حجم ياهو بهترين گزينه جيميله كه حداكثر در عرض 5 تا 6 ثانيه مي توانيد به قسمتهاي مختلف بريد
ولي من از هردو استفاده مي كنم

shahbab
21-01-2006, 11:16
من از اولين كساني بودم كه از g-mail استفاده كردم... و اين سرويس پستي در ابتدا جهشي بزرگ در e-mail هاي رايگان محسوب مي شد، اما الان قضيه فرق مي كنهد...
سرويس pop3 اين سرويس اكثر اوقات كار نمي كند...منظورم با تنظيماتي است كه در خود سايت g-mail براي آن پيشنهاد شده است(چه با اوت لوك چه با تاندربرد)...دوستاني كه مدعي هستند دائما از آن استفاده ميكنند پورت ورودي و خروجي شان را به ما هم بدهند تا ما هم امتحان كنيم اگر جواب داد من در همين تاپيك حرفم را پس مي گيرم.
g-mail خيلي كندتر از ياهو بالا مي آيد...گاهگاهي كه سرعت dial-up پائين هست ،ممكنه اصلا بالا نياد!
جديدا با سرويس چك كردن ويروسي كه g-mail گذاشته خيلي از فايل ها رو نمي شه در اين سرويس ضميمه كرد...
با اينحال gmail محاسني هم داره نظير پشتيباني بهتر از زبان فارسي نسبت به yahoo ...
همانطور كه من در پست قبلي ام پيشنهاد دادم بهتره دوستان از سرويس انگلستان ياهو يه mail بگيرن...اين سرويس كارايي بهتري نسبت از ياهوي عادي داره و pop3 را هم بخوبي پشتيباني مي كنه (بدون استفاده از هيچ برنامه رابط نظير yahoo pop ).....امان از دست اين انگليسيا كه همه چيزاي خوب دنيا مال اوناست.آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .
يه دوستي هم از سرويس AOL تعريف كرده اند.

سلام
من نمی دونم چرا کسی از سرویس ایمیل AIM صحبت نمیکنه؟
2گیگا بایت فضا میده و به سرویس imap که خیلی سریعتر و با کیفیت تر از pop3 هست مجهزه.
در مورد آنتی ویروس و آنتی اسپم هم خبر ندارم ولی فکر نکنم نداشته باشه .
محیطشم خیلی خوشگله.
یه مسنجر و یک web browser هم می تونی از سایتش دانلود کنی که هر لحظه می تونی از میلهات با خبر بشی.
من که چند ماهه ازش استفاده می کنم و خیلیم راضیم.
راحت هم می شه اوت لوک و سایر برنامه ها رو براش تنظیم کرد
اتفاقا من از اين سرويس هم استفاده مي كنم ...ولي در ارسال و دريافت متون فارسي مشكل داره...در ضمن تا آنجايي كه من ميدونم pop3 نيست...يعني نميشه در outlook از آن استفاده كرد....اگه غير از اينه نحوه استفاده رو لطفا به من هم بگوئيد.

Razel
21-01-2006, 15:45
.
يه دوستي هم از سرويس AOL تعريف كرده اند.

اتفاقا من از اين سرويس هم استفاده مي كنم ...ولي در ارسال و دريافت متون فارسي مشكل داره...در ضمن تا آنجايي كه من ميدونم pop3 نيست...يعني نميشه در outlook از آن استفاده كرد....اگه غير از اينه نحوه استفاده رو لطفا به من هم بگوئيد.

دوست عزیز در اوت لوکی که در سرویس پک 2 هست علاوه بر سرویس pop3 می تونی از سرویسهای imap و http هم استفاده کنی.من که خودم از thunderbird استفاده می کنم و imap رو هم پشتیبانی می کنه.
اگر به قسمت help (داخل صفحه ایمیلتون )در سایت aim یا Aol نگاه کنید،تنظیمات تمام نرم افزارها ی ایمیل رو برای این سرویس آموزش داده.

در ضمن این خبر مال اردیبهشت 84 هست ولی گفتم بد نیست ببینید:

شركت "اي او ال" به كساني كه از اين پس مشترك خدمات مسنجر جديد و آزمايشي اين شركت(‪ (AIM 5.9‬مي‌شوند، يك ميل باكس دو گيگابايتي رايگان اهدا مي‌كند.

به گزارش بخش خبر شبكه فن آوري اطلاعات ايران، از ايرنا، مشتركان نگارش آزمايشي ‪ ۵/۹‬از مسنجر "اي آي ام" شركت "اي او ال" داراي يك صندوق پست الكترونيك رايگان با گنجايش دو گيگابايت و مجهز به فيلترهاي ويژه متوقف كردن ايميل‌هاي تبليغاتي(اسپم) و قابلتيهاي ضد ويروس، دريافت خواهند كرد.

آدرس ايميل اين كاربران، به همان نام مشخصه(‪ (ID‬آنها در مسنجر "اي آي ام" خواهد كه به انتهاي آن پسوند ‪ @aim.com‬اضافه شده است.

خدمات ايميل جديد "اي او ال" علاوه بر قابليتهاي فوق، داراي ويژگي‌هاي ديگري از قبيل امكان سازماندهي ايميل‌هاي دريافتي در فولدرهاي مختلف و جستجو در ميان ايميل‌هاي موجود در ميل باكس است و يك ويژگي منحصر به فرد آن به‌كاربران اجازه مي‌دهد ايميل‌هايي را كه براي ساير كاربران خدمات "اي او ال" ارسال كرده‌اند، تا زماني كه هنوز گيرنده ايميل آن را باز نكرده، به اختيار خود باطل كرده و در واقع در صورت تجديد نظر، مانع از رسيدن نامه خود به دست گيرنده شوند.

كارشناسان عقيده دارند به رغم آنكه چندين شركت بزرگ پيش از "اي او ال" به ارائه خدمات ايميل رايگان اقدام كرده‌اند، اما شهرت "اي او ال" و ويژگي‌هاي جديد ارائه شده در خدمات آن، كاربران زيادي را به عضويت در خدمات ايميل جديد "اي او ال" تشويق خواهد داشت.

موفق باشید :happy:

Braveheart
24-11-2006, 20:40
این تاپیک را از زیر خاک کشیدم بیرون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یاهو برای کارای شخصی بنظرم بهتره ، ولی جیمیل برای کارای شرکتی و کاری فکر کنم بهتر باشه

مجید فینا
24-11-2006, 21:06
فقط جی میل Gmail

سرعت عالی

echo
28-11-2006, 21:55
من از اولين كساني بودم كه از g-mail استفاده كردم... و اين سرويس پستي در ابتدا جهشي بزرگ در e-mail هاي رايگان محسوب مي شد، اما الان قضيه فرق مي كنهد...
سرويس pop3 اين سرويس اكثر اوقات كار نمي كند...منظورم با تنظيماتي است كه در خود سايت g-mail براي آن پيشنهاد شده است(چه با اوت لوك چه با تاندربرد)...دوستاني كه مدعي هستند دائما از آن استفاده ميكنند پورت ورودي و خروجي شان را به ما هم بدهند تا ما هم امتحان كنيم اگر جواب داد من در همين تاپيك حرفم را پس مي گيرم.
g-mail خيلي كندتر از ياهو بالا مي آيد...گاهگاهي كه سرعت dial-up پائين هست ،ممكنه اصلا بالا نياد!
جديدا با سرويس چك كردن ويروسي كه g-mail گذاشته خيلي از فايل ها رو نمي شه در اين سرويس ضميمه كرد...
با اينحال gmail محاسني هم داره نظير پشتيباني بهتر از زبان فارسي نسبت به yahoo ...
همانطور كه من در پست قبلي ام پيشنهاد دادم بهتره دوستان از سرويس انگلستان ياهو يه mail بگيرن...اين سرويس كارايي بهتري نسبت از ياهوي عادي داره و pop3 را هم بخوبي پشتيباني مي كنه (بدون استفاده از هيچ برنامه رابط نظير yahoo pop ).....امان از دست اين انگليسيا كه همه چيزاي خوب دنيا مال اوناست.آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .

دوست عزیز فکر کنم، یه چند تا چیز رو باهم شنیدید، ....!!
اونی که با Pop3 مشکل داره، به شهادت تمام دوستانی که وبلاگ های اینترنتی مینویسند، یاهو ( البته نه فارسی، چون در ایران همه چی با دنیا فرق داره گویا ) !!! اما دلیل پیشنهاد استفاده از server Uk این نیست، که بشکن خوب میزنه، نه موضوع اینکه یاهو تمام امکانات جدید رو روی server UK امتحان میکنه، برای مثال زیاد شدن میزان حافظه به 1 gig در ابتدای امر، یا همین اواخر یاهو میل بتا، که اونهایی که با ویندوز me کار کردند، به این ورژن یاهو به یاد اون مرحوم میگند، یاهو خواهران!!
من به شخصه تمایل به استفاده از Email Client ندارم چون وقتی خیلی ساده میشه به سلیقه خودم، قیافه متفاوتی برای gmail در Browser ام بسازم و 2.7 Gig هم جا برای حفظ ایمیل هام دارم که بعد 2 سال و یک چهارم اش بزور پر شده، استفاده از Email Client یکم با علامت سوال همراه! با اینکه حداقل برای هفت هشت نفری Email Client روی gmail راه اندازی کردم، نه دیدم و نه شنیدم که کسی باهاش مشکل پیدا کنه، البته اگه حضرتعالی از همون اول که با گوگل بودید، با یاهو هم بوده باشید، نیازی نیست اون اوایل رو حالا، بلکه حتی همین اواخر رو که سرور در دسترس نیست رو بخاطر دارید، برای اخریش، به yahoo answer حدود دو هفته پیش مراجعه کنید!
اما برای راه اندازی یک Email Client روی Gmail کافیه incoming رو روی pop.gmail.com بذارید و از پرت 995 با SSL استفاده کنید و برای outgoing هم رو با استفاده از smtp.gmail.com و تحت authentication بوسیله ی یکی از دو پرت 465 یا 587 با SSL، برنامه رو تنظیم کنید.
نیازی هم به پس گرقتن حرفتون ندارید، درست تنظیم کنید.