PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کی نسخه جدید Chalipa و Maryam و داره ؟؟؟

pixel2life
19-01-2006, 13:18
از دوستان عزیز اگر کسی نسخه های جدید برنامه chalipa و maryam و داره لینک دانلود و بزاره لطفا ؟>

arash_irani
19-01-2006, 15:37
سلام دوست من
اين چليپا نسخه 1.1 با حجم 5.08مگابايت
ftp://ftp.sbmu.ac.ir/Farsi%20Tools/chalipa%201.1.zip

::لینک بالا فعلا مشکل داره از لینک پایین استفاده کنید ::

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اينم نرم افزار كلك با حجم حدود 9 مگابايت

ftp://ftp.sbmu.ac.ir/Farsi%20Tools/Kelk.zip

اينم مريم : با حجم 35 مگ و خورده اي :biggrin:

ftp://ftp.sbmu.ac.ir/Farsi%20Tools/MARYAM.ZIP

در كل دوست من يه سري به اين FTP بزن برنامه های خوبی داره

ftp://ftp.sbmu.ac.ir/Farsi%20Tools/

موفق باشید
یا حق

Nvidia
20-01-2006, 01:25
آقا نسخه جدید چلیپا من شنیدم که اومده آیا واقعیت داره ؟

Shahin King
20-01-2006, 02:50
با سلام

انتقال تاپيك از بخش فتوشاپ به صفحه اول انجمن گرافيك

Shahin King

arash_irani
01-02-2006, 00:31
آقا نسخه جدید چلیپا من شنیدم که اومده آیا واقعیت داره ؟
سلام
دوست من همون نسخه كه معرفي كردم جديده و وقتي نوشتت رو وارد فتوشاپ ميكني امكان اينكه اون رو بتوني ويرايش كني رو هم داره واقعا اصلا ديگه مشكل رنجه شدن و يا بد كيفيت بودن هم درش احساس نميشه و نميخواد كه اون رو به صورت عكس وارد كني به صورت شيپ وارد ميكني و رنگت رو بهش اعمال ميكني من كه خيلي ازش راضيم
موفق باشيد
يا حق

Setareh 2006
12-02-2006, 13:57
سلام دوست من

موفق باشید
یا حق

دوست عزيز من قبلا از جاي ديگه اي برنامه Kelk 2000 رو دانلود كردم ولي وقتي اجراش كردم از من Site Key ميخواد .

كسي ميتونه به من كمك كنه كه Site Key اين برنامه رو بهش بدم ؟

Elfin-D
12-02-2006, 18:07
سلام
براي دريافت سايت كي فكر ميكنم بايد به سايت برنامه مراجعه كنيد و از اونجا دريافت كنيد !

Setareh 2006
12-02-2006, 19:03
سلام
براي دريافت سايت كي فكر ميكنم بايد به سايت برنامه مراجعه كنيد و از اونجا دريافت كنيد !

دوست عزيز من كه پولي بابتش پرداخت نكردم كه سايت كي رو برام بفرستند .

حالا شما فكر ميكني اگر از اين لينك كه آرش گذاشته كلك رو دانلود كنم ميتونم از اون استفاده كنم ؟

Elfin-D
12-02-2006, 19:25
تا اينجا كه كسي كه اون رو دانلود كرده به مشكلي برخورد نكرده!پس ميشه مطمئن بود كه مشكلي نداره!

Setareh 2006
13-02-2006, 11:05
دوستان من ميخوام فارسي رو به صورت خوشنويسي بنويسم .

چليپا و كلك رو نصب كردم ولي طرز نوشتن و كار با اين برنامه ها رو بلد نيستم .

در ضمن ويندوزم اكس پي هست و با فتوشاپ 7 كار ميكنم .

ممنونم ميشم اگه منو راهنمايي كنيد .

Elfin-D
13-02-2006, 12:44
سلام
نوشتن در اين برنامه ها مثل تايپ معموليه!بعد كپي پست ميكني در برنامه مقصد!

Setareh 2006
13-02-2006, 14:27
سلام
نوشتن در اين برنامه ها مثل تايپ معموليه!بعد كپي پست ميكني در برنامه مقصد!

وقتي چليپا رو اجرا ميكنم نوشته رو تايپ ميكنم از طريق اديت انتخاب ميكنم بعد دكمه كپي فعال ميشه و من كپي ميكنم ولي وقتي ميبرم توي فتوشاپ رايت كليك كه ميكنم Past فعال نيست و من عملا نميتونم توي فتوشاپ پيست كنم . در ضمن با فتوشاپ 7 كار ميكنم .

در مورد كلك وقتي برنامه رو اجرا ميكنم اصلا چيزي نميتونم توش تايپ كنم .
نميدونم توي اين برنامه چه جوري بايد نوشته رو تايپ كرد ؟

ممنون ميشم اگه منو راهنمايي كنيد .

Elfin-D
13-02-2006, 14:39
من چون با اين برنامه كار نكررم بيشتر از اين نميتونم كمك كنم!در حالت كلي نبايد همچين مشكلي براتون پيش بياد و كليت كار همونه كه من گفتم!بايد كمي صبر كنيد كه يا خود ارش بياد و يا يكي اين رو دانلود كرده!

arash_irani
22-02-2006, 03:19
وقتي چليپا رو اجرا ميكنم نوشته رو تايپ ميكنم از طريق اديت انتخاب ميكنم بعد دكمه كپي فعال ميشه و من كپي ميكنم ولي وقتي ميبرم توي فتوشاپ رايت كليك كه ميكنم Past فعال نيست و من عملا نميتونم توي فتوشاپ پيست كنم . در ضمن با فتوشاپ 7 كار ميكنم .

در مورد كلك وقتي برنامه رو اجرا ميكنم اصلا چيزي نميتونم توش تايپ كنم .
نميدونم توي اين برنامه چه جوري بايد نوشته رو تايپ كرد ؟

ممنون ميشم اگه منو راهنمايي كنيد .
سلام دوست من
ببينيد شما هنگامي كه متنتون رو در برنامه چليپا نوشتيد بايد از گزينه اديت (Edit ) گزینه Select all رو انتخاب کنید و سپس کلید های Ctrl+C رو و یا از منوی ادیت گزینه کپی رو بزنید و بعد در برنامه فتوشاپ از گزینه Edit گزینه Paste رو بزنید و در این هنگاه شما میتونید متنتون رو بر اساس نیازتون به سه طریق وارد طرحتون کنید هر یک از انتخابها رو جدا گانه انتخاب و اوکی کنید تا روش کار به صورت عملی دستتون بیاد ( این برای برنامه چلیپا )
در برنامه مریم هم میتونید متنتون رو بعد از تایپ کردن اون رو کپی کنید و عد به برنامه فتوشاپ برید و یکی از فونتهای مریم ( _F ) رو انتخاب کنید و از کزینه Edit گزینه paste رو انتخاب کنید
به همین راحتی
موفق باشید
یا حق

pedramonline
24-02-2006, 03:06
این نرم افزار مریم ورژن چنده ؟؟؟

چون من یکی دارم که فشرده شدش 3.5 مگ و باز شدش 15 مگ هست .( با فونت هاش )
ورژن مال من
Maryam Farsi Saz 3.0.2
هست ؟؟؟

اما این 35 مگ هست .

Setareh 2006
24-02-2006, 09:08
سلام دوست من
ببينيد شما هنگامي كه متنتون رو در برنامه چليپا نوشتيد بايد از گزينه اديت (Edit ) گزینه Select all رو انتخاب کنید و سپس کلید های Ctrl+C رو و یا از منوی ادیت گزینه کپی رو بزنید و بعد در برنامه فتوشاپ از گزینه Edit گزینه Paste رو بزنید و در این هنگاه شما میتونید متنتون رو بر اساس نیازتون به سه طریق وارد طرحتون کنید هر یک از انتخابها رو جدا گانه انتخاب و اوکی کنید تا روش کار به صورت عملی دستتون بیاد ( این برای برنامه چلیپا )
در برنامه مریم هم میتونید متنتون رو بعد از تایپ کردن اون رو کپی کنید و عد به برنامه فتوشاپ برید و یکی از فونتهای مریم ( _F ) رو انتخاب کنید و از کزینه Edit گزینه paste رو انتخاب کنید
به همین راحتی
موفق باشید
یا حق

سلام آقا آرش ,

من در چليپا متن رو انتخاب ميكنم و از منوي اديت , كپي رو انتخاب كردم . وقتي رفتم توي فتوشاپ از منوي اديت , Past رو انتخاب كردم . مشكل اينه كه متن با Background يا زمينه سفيد در فتوشاپ پيست ميشه , يعني متن توي يك كادر سفيد هست . اميدوارم كه تونشته باشم منظورم رو برسونم .

آرش عزيز , چطوري ميشه متن رو بدون اين زمينه سفيد , توي فتوشاپ پيست كرد ؟

در مورد اون سه طريق كه شما گفتيم , من درست متوجه نشدم منظورتون كدوم سه روش هست ؟

در ضمن همونطور كه در پست قبلي گفتم , من كلك رو نصب كردم ولي وقتي اجراش ميكنم نميتونم چيزي توش بنويسم .

لطفا بگين اشكال از كجاست ؟

ممنونم از توجهت .

محمدرضا خان
25-02-2006, 13:09
پدرام جان این همونه که تو داری من دانلودش کردم گفتم شاید جدیدتر باشه ولی همون قبلیه و 32 مگ هم فقط سه چهار تا فایل tif هستش که توش یه بیت شعر و از این چیزای هنری هستش.

pedramonline
26-02-2006, 02:59
محمد رضا حالا میگی ارزش دانلود داره یا نه ؟

mehdi87
26-02-2006, 10:57
pedramonline جان ارزش دانلود داره چون فونت هاي خيلي زيادي بهش اضافه ميشه -- فونت هاي خيلي زيبايي هم داره !‌ فقط تنها مشكلي كه داره كركشه !‌

---
Setareh 2006 - شما كركش رو درست نصب كردين !؟ در ضمن شما از نرم افزار نامه نگار استفاده كن - چون خروجي ميده با بهترين كيفيت - كلك و چليپا چون كرك شدن بعضي مواقع قاطي ميكنن !
--
بهترين نرم افزار براي تايپ مسقيم و غير مستقيم توي فتوشاپ - فارسي نويس شتاپ هست كه كركشو پيدا ميشه !
----

Setareh 2006
26-02-2006, 17:14
pedramonline جان ارزش دانلود داره چون فونت هاي خيلي زيادي بهش اضافه ميشه -- فونت هاي خيلي زيبايي هم داره !‌ فقط تنها مشكلي كه داره كركشه !‌

---
Setareh 2006 - شما كركش رو درست نصب كردين !؟ در ضمن شما از نرم افزار نامه نگار استفاده كن - چون خروجي ميده با بهترين كيفيت - كلك و چليپا چون كرك شدن بعضي مواقع قاطي ميكنن !
--
بهترين نرم افزار براي تايپ مسقيم و غير مستقيم توي فتوشاپ - فارسي نويس شتاپ هست كه كركشو پيدا ميشه !
----

آقا مهدي ، من برنامه نامه نگار رو از كجا ميتونم دانلود كنم ؟

mehdi87
27-02-2006, 00:08
من نميدونم از كجا بايد دانلود كنيد - من خودم خيلي وقت پيش دانلود كردم و الان لينكشو ندارم - اگر تو گوگل يه سرچي كنيد شايد به نتيجه برسيد يا اينكه تو بخش نرم افزار دخواست بدين ! و شايدم هم تو انجمن باشه !

Elfin-D
27-02-2006, 00:15
سلام
براي ستاره جان؛
here ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]***********.com/modules/rmdp/down.php?id=10)
=============
ويرايش:خب مثله اينكه اينجا هم فيلترينك بيداد ميكنه!به جاي اون ستاره ها بزارt a k d o w n l o a d بدون فاصله!

pedramonline
27-02-2006, 02:13
---
--
----
اول بفرمایید مشکل کرکش چیه ؟؟؟ یعنی کرک نداره ؟ پس چه ارزشی داره دانلود کنم ؟؟؟

دوم با برنامه نامه نگار هر کار کردم نتونستم متنم رو کپی کنم و انتقال بدم در فوتوشاپ . اگه استباه نکرده باشم این برنامه مربوط به نستعبیق نویسی هست ؟ درسته ؟

mehdi87
27-02-2006, 10:24
pedramonline بله براي نستعليق نويسي هستش - شما نميتونيد از اين برنامه كپي كنيد فقط ميتونيد خروجي مگيريد.
مثلا اكسپورت ميكنيد به فتوشاپ و يه فايل psd به شما ميده - در مورد مريم - هنوز كركي براي آخرين ورژنش نيومده -

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نامه نگار نرم افزاري است براي انجام كليه امور تحرير نامه ها و متون اداري و شخصي . اين نرم افزار با قابليت استفاده از سه نوع خط نستعليق كه خط تحريري نيز جزء آنها مي باشد ، امكان تهيه صفحاتي كه به خط زيباي نستعليق مزين باشند را به سادگي براي كاربران مهيا مي نمايد . ضمن اين كه تهيه آثار هنري خط نقاشي با استفاده از امكان رنگ آميزي خطوط و تلفيق تصوير با متن نيز در نرم افزار نامه نگار پيش بيني شده است .

اين نرم افزار براي آن دسته از كابراني كه در زمينه طراحي صفحات وب و امور گرافيكي فعاليت دارند ، امكان ايجاد متون فارسي در قالب HTML و يا امكان تبديل آن به فايل هايي با فرمت BMP و استفاده در حد استاندارد از Clip board نرم افزار ويندوز نيز فراهم شده است . به گونه اي كه از خروجي ها اين نرم افزار مي توان در نرم افزارهايي مثل :

Ms Word , Coreldraw , Frontpage , Photoshop , Freehand نيز استفاده نمود .

از آنجا كه متون سنتي فارسي اكثراً با تذهيب كاري در اطراف يا داخل متون آميخته شده است ، در نامه نگار 3 متجاوز از 300 نوع طرح تذهيب و زمينه ، تهيه شده است كه كاربران مي توانند به سهولت اين طرح ها را در زمينه كارهاي خطاطي و يا نامه هاي خود قرار داده و از آنها استفاده مطلوب نمايند .

يكي از ويژگي هاي برجسته اين نرم افزار ،امكان انتقال متون از ساير واژه پردازها به نامه نگار ميباشد در صورتي كه واژه پردازي در ليست واژه پردازهاي پيش فرض نامه نگار 3 موجود نباشد ، مي توان آن را اضافه نمود .

در كليه قلم هاي اين نرم افزار امكان جابجايي اعراب وجود دارد و علاوه بر آن در قلم نستعليق ، كليه اجزاء خط در اختيار كاربر بوده و از نقطه و اعراب و حروف همگي قابل تغيير با توجه به سليقه كاربر ميباشد. ضمناً رسم جداول با هر سبك و هر تعداد سطر و ستون ، اتصال و انفصال خانه هاي جدول و تغيير رنگ ماهيت خطوط جدول و زمينه خانه هاي جدول نيز به راحتي امكان پذير مي باشد .
دانلود:

درضمن كرك داخل خود فايل هستش و براي اطلاعات بيشتر در مورد اين نرم افزار و همچنين ديدن نمونه كارهاي بيشتر مي توانيد سري به سايت آن در آدرس زير بزنيد:

گام الكترونيك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

محمدرضا خان
27-02-2006, 10:32
محمد رضا حالا میگی ارزش دانلود داره یا نه ؟
نه ، اگه نسخه 3.0.2 رو داری این دقیقاً همونه + 4 تا فایل tif (به حجم 32 مگ)

محمدرضا خان
27-02-2006, 11:30
----
فارسی ساز مریم کرک میخواد؟ چون من نصبش کردم کرک مرکی نیستش ولی چلیپا چرا کرک میخواد که داخل خوده زیپه هست.

Setareh 2006
27-02-2006, 14:10
سلام
براي ستاره جان؛
here ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]***********.com/modules/rmdp/down.php?id=10)
=============
ويرايش:خب مثله اينكه اينجا هم فيلترينك بيداد ميكنه!به جاي اون ستاره ها بزارt a k d o w n l o a d بدون فاصله!

دوست عزيز خيلي ممنونم كه زحمت كشيدي .

متاسفانه وقتي روي لينك قسمت اول كليك ميكنم ، پيغام ميده كه كانكشن توسط سرور بسته شده .

Setareh 2006
27-02-2006, 14:20
pedramonline بله براي نستعليق نويسي هستش - شما نميتونيد از اين برنامه كپي كنيد فقط ميتونيد خروجي مگيريد.
مثلا اكسپورت ميكنيد به فتوشاپ و يه فايل psd به شما ميده - در مورد مريم - هنوز كركي براي آخرين ورژنش نيومده -

نامه نگار نرم افزاري است براي انجام كليه امور تحرير نامه ها و متون اداري و شخصي . اين نرم افزار با قابليت استفاده از سه نوع خط نستعليق كه خط تحريري نيز جزء آنها مي باشد ، امكان تهيه صفحاتي كه به خط زيباي نستعليق مزين باشند را به سادگي براي كاربران مهيا مي نمايد . ضمن اين كه تهيه آثار هنري خط نقاشي با استفاده از امكان رنگ آميزي خطوط و تلفيق تصوير با متن نيز در نرم افزار نامه نگار پيش بيني شده است .

اين نرم افزار براي آن دسته از كابراني كه در زمينه طراحي صفحات وب و امور گرافيكي فعاليت دارند ، امكان ايجاد متون فارسي در قالب HTML و يا امكان تبديل آن به فايل هايي با فرمت BMP و استفاده در حد استاندارد از Clip board نرم افزار ويندوز نيز فراهم شده است . به گونه اي كه از خروجي ها اين نرم افزار مي توان در نرم افزارهايي مثل :

از آنجا كه متون سنتي فارسي اكثراً با تذهيب كاري در اطراف يا داخل متون آميخته شده است ، در نامه نگار 3 متجاوز از 300 نوع طرح تذهيب و زمينه ، تهيه شده است كه كاربران مي توانند به سهولت اين طرح ها را در زمينه كارهاي خطاطي و يا نامه هاي خود قرار داده و از آنها استفاده مطلوب نمايند .

يكي از ويژگي هاي برجسته اين نرم افزار ،امكان انتقال متون از ساير واژه پردازها به نامه نگار ميباشد در صورتي كه واژه پردازي در ليست واژه پردازهاي پيش فرض نامه نگار 3 موجود نباشد ، مي توان آن را اضافه نمود .

در كليه قلم هاي اين نرم افزار امكان جابجايي اعراب وجود دارد و علاوه بر آن در قلم نستعليق ، كليه اجزاء خط در اختيار كاربر بوده و از نقطه و اعراب و حروف همگي قابل تغيير با توجه به سليقه كاربر ميباشد. ضمناً رسم جداول با هر سبك و هر تعداد سطر و ستون ، اتصال و انفصال خانه هاي جدول و تغيير رنگ ماهيت خطوط جدول و زمينه خانه هاي جدول نيز به راحتي امكان پذير مي باشد .
دانلود:

درضمن كرك داخل خود فايل هستش و براي اطلاعات بيشتر در مورد اين نرم افزار و همچنين ديدن نمونه كارهاي بيشتر مي توانيد سري به سايت آن در آدرس زير بزنيد:

گام الكترونيك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آقا مهدي سلام

از بابت زحمتي که کشيدي خيلي ممنونم .

من هردو قسمت رو که هردو 9 و خورده اي مگا بايت حجمش بود دانلود کردم اون هم با مشقت .

من فکر مي کردم که بايد هرد و رو دانلود کرد ولي الان که دانلود کردم مي بينم هر دو يکي هستند ، حالا چرا دو لينک براش قرار داده شده من نميدونم چرا ؟

وقتي روي قسمت اول کليک کردم که نصبش کنم ، متوجه شدم که ويروس داره .

بعد از نصب برنامه و استفاده از کرک ، پيغام ميده که registry key منقضي شده و قابل استفاده نيست .

خود برنامه رو هم اجرا ميکنم ميگه security key موجود نيست .

تو رو خدا اگه کسي کرک درست اين برنامه رو داره لطف کنه بذاره .

ممنون از توجه شما

merikhii
02-03-2006, 07:19
خيلي خيلي از همه دوستان ممنون براي زحمتي كه مي كشن
در مورد چليپا ايا وقتي فايل رو وارد كورل هم مي كنيم اون مورد قبلي را كه حروف را جدا جدا مي آورد حل شده من واقعا براي اين مسله دچار مشكل هستم ممنون

mehdi87
02-03-2006, 12:54
merikhii
شما براي حل مشكلت به اين تاپيك مراجعه كن

----
Setareh 2006 من كرك جديد براش نديدم فقط يك كرك داره اونم گره SAHA ساخته بود -
اگر دنبال كرك ميگردي بايد يه سر به انجمن كرك بزني - درخواست بدي !

فعلا

Setareh 2006
02-03-2006, 18:19
merikhii

Setareh 2006 من كرك جديد براش نديدم فقط يك كرك داره اونم گره SAHA ساخته بود -
اگر دنبال كرك ميگردي بايد يه سر به انجمن كرك بزني - درخواست بدي !

فعلا

مهدي عزيز از توجهت ممنونم .

siasat
24-03-2006, 03:37

دانلود:

سلام
اين نرم افزار در ويندوز xp اجرا نميشود نسخه مخصوص xp را چگونه ميتوان تهيه كرد؟

asaf
27-03-2006, 06:21
خوب
من امروز خواستم به این آدرس برم نشد. یعنی نام کاربری و کلمه عبور ازم خواسته شد. میتونین منو راهنمایی کنین؟

Elfin-D
27-03-2006, 10:54
اسف جان
شما بايد با مرورگر اينترنت اكسپلورر بري

somayeh_63
17-04-2006, 11:04
من با چليپا يه مشكل خيلي بزرگ دارم
بعضي حرفا رو نميتونه بنوي حروف "ك" و "گ" رو به صورت مربع ميندازه
كلافه شدم
براي چهارشنبه هم نياز دارم يه متني رو به خط نستعليق بنويسم
كلك هم دارم اما بلد نيستم باهاش كار كنم
با اين چليپا چيكار كنم؟
يكي كمك كنه

somayeh_63
17-04-2006, 12:54
در ضمن اين لينك رو هم نمي تونم دانلود كنم
يوزر و پسورد ميخواد

arash_irani
18-04-2006, 01:39
در ضمن اين لينك رو هم نمي تونم دانلود كنم
يوزر و پسورد ميخواد
سلام
شما با دانلود منيجر ميخواييد دانلود كنيد يا با خود اينترنت اكسپلورر ؟؟

نسخه چلیپا رو هم محبت کنید بگید چنده ؟ نسخه 1 یا نسخه 1.1 ؟؟؟

اگر نسخه 1.1 باشه که خیلی خوبه و راحت میتونید ازش استفاده کنید و برای استفاده و آموزشش هم میتونید به این تاپیک برید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و مشكل بالايي هم بر ميگرده به فارسي ساز ويندوزتون و اگر ميخوايين اين مشكل رو درست كنيد بايد حتما يك سي دي ويندوز XP رو داشته باشید (البته اگر ویندوزتون XP باشه ) که طریقه درست کردن و از بین بردن این مشکل رو در تاپیک پایینی با تصویر گذاشتم میتونید از اونجا فارسی ساز ویندوزتون رو درست کنید

بازم مشکلی بود در خدمتیم
موفق باشید
یا حق

somayeh_63
18-04-2006, 09:40
من با Ida دانلود ميکنم
نسخه ي يکشو داشتم و الان دارم نسخته 1.1 رو دانلود ميکنم

####################
و اما با همون چليپايي که دارم (نسخه 1)
خب اين كارارو نكنم كه اصلا نمي تونم فارسي بنويسم كه
اون كارهايي رو كه نوشته بوديد قبلش انجام داده بودم
ولي حالا با يه مشكل ديگه برخورد كردم
وقتي فونتم رو انگليسي هستش حرفاي چرت و پرت مينويسه
اما وقتي رو فارسي هست اصلا هيچي نمي نويسه
حتي مكان نما از جاش تكون هم نميخوره

البه بايد نسخه ي 1.1 رو دانلود کنم ببينم با اون هم همچين مشکلي دارم يا نه

راستي اقا ارش ممنونم که جواب دادين

somayeh_63
18-04-2006, 11:48
اه اه اه اهصاب مهصاب نذاشت برام
نسخه 1.1 رو دانلود و نصب كردم حالا يه همچين اروري ميده
و اصلا برنامه اجرا نميشه

اگه تونستي بفهمي ارورش چيه به منم بگو

arash_irani
18-04-2006, 19:03
اه اه اه اهصاب مهصاب نذاشت برام
نسخه 1.1 رو دانلود و نصب كردم حالا يه همچين اروري ميده
و اصلا برنامه اجرا نميشه

اگه تونستي بفهمي ارورش چيه به منم بگو
اولا سلام
ثانيا اهصاب مهصاب نه و اعصاب معصاب :tongue:
ثالثا ببينم برنامه رو كرك كردين ؟
رابعا مگه شما نسخه 1 رو از روي سيستم پاك نكردين ؟
فكر كنم قبلا يه خانم ديگه هم با نام ستاره همين مشكل رو داشتند (عجيبه اين چليپا به خانوما فقط گير ميده ) :biggrin:
تو همون تاپيكي كه در مورد ورود متن از چليپا به فتوشاپ هستش توضيحات كامل داده شده كه چطور نسخه 1 رو پاك كنيد
ميتونيد بخونيد (صفحه دوم و يا صفحه سوم )
همش با عكس هستش و گفتم چه فالهايي رو بايد پاك كنيد
راستي اينو هم بنويسين كه آيا اصلا برنامه باز ميشه يا نه ؟ :)
موفق باشيد
يا حق

somayeh_63
18-04-2006, 19:11
اولا سلام
ثانيا اهصاب مهصاب نه و اعصاب معصاب :tongue:
ثالثا ببينم برنامه رو كرك كردين ؟
رابعا مگه شما نسخه 1 رو از روي سيستم پاك نكردين ؟
فكر كنم قبلا يه خانم ديگه هم با نام ستاره همين مشكل رو داشتند (عجيبه اين چليپا به خانوما فقط گير ميده ) :biggrin:
تو همون تاپيكي كه در مورد ورود متن از چليپا به فتوشاپ هستش توضيحات كامل داده شده كه چطور نسخه 1 رو پاك كنيد
ميتونيد بخونيد (صفحه دوم و يا صفحه سوم )
همش با عكس هستش و گفتم چه فالهايي رو بايد پاك كنيد
راستي اينو هم بنويسين كه آيا اصلا برنامه باز ميشه يا نه ؟ :)
موفق باشيد
يا حق
من اين چيزا حاليم نيست تازه مقزم هم از صبح خسته شده (اي الهي ببينم اينايي كه كارتريج درست ميكنن همه شون درجا بتركن)
من از لينكي كه شما گذاشته بوديد دانلود نكردم اخه اون پسورد ميخواست اونجا هم كرك نذاشته بودن منم خيال كردم كرك شده هستش
قبل از اينكه 1.1 رو دانلود كنم پاك نكرده بودم, اما بعدش پاكش كردم
بيچاره چليپا هم نمي دونه من اينو برا خودم نميخوام برا برادرم ميخوام كه مخمو خورده
نه اصلا باز نميشه همون ارور رو ميده كه به خط سانسكريت هستش بعدش ديگه انگاز نه انگار اتفاقي افتاده
منم اهثابم خورت ميشه دلم ميخواد بزنم مونيتورو بشكونمش

arash_irani
19-04-2006, 12:04
من اين چيزا حاليم نيست تازه مقزم هم از صبح خسته شده (اي الهي ببينم اينايي كه كارتريج درست ميكنن همه شون درجا بتركن)
من از لينكي كه شما گذاشته بوديد دانلود نكردم اخه اون پسورد ميخواست اونجا هم كرك نذاشته بودن منم خيال كردم كرك شده هستش
قبل از اينكه 1.1 رو دانلود كنم پاك نكرده بودم, اما بعدش پاكش كردم
بيچاره چليپا هم نمي دونه من اينو برا خودم نميخوام برا برادرم ميخوام كه مخمو خورده
نه اصلا باز نميشه همون ارور رو ميده كه به خط سانسكريت هستش بعدش ديگه انگاز نه انگار اتفاقي افتاده
منم اهثابم خورت ميشه دلم ميخواد بزنم مونيتورو بشكونمش
سلام
قبل از شکست مونيتور اين کارا رو بکنيد شايد مشکلتون حل شد :cool:
ببينيد شما اول قشنگ نسخه 1 رو پاك كنيد ( توجه داشته باشيد كه بعضي فايلهاش جاي ديگه هستش كه تو اون تاپيك گفتم چه جوري بايد پاك كنيد )
بعدشم حق با شماست واقعا خيلي حيف شد كه روي اون FTP پسورد گذاشتن :sad:
دوباره آپلودش کردم تا همه بتونند ازش استفاده کنند از لينک پايين دريافت کنيد

اين نسخه رو خودمم هم دارم و خيلي از دوستان ديگه هم امتحان کردند ;)
بعد از پاک کردن نسخه 1 و همينطور نسخه 1.1 که تازه ريختين کامپيوتر رو محظ اطمينان يه ري استارت هم بکنيد و بعد از اجراي فايل setup و نصب برنامه به پوشه برنامه و فايل کرک رو اونجا پيست و اجرا کنيد و دکمه کرک رو بزنيد
و بعد دوباره ري استارت و ديگه برنامه کار ميکنه همين :rolleye:
بازم مشکلي داشتين در صورت نشکستن مونيتورتون بگيد :blink:
موفق باشيد
يا حق

somayeh_63
19-04-2006, 23:01
اقا ارش فعلا وقت دانلود کردن و سرعت کم دارم
برا همين يه روش جديد پيدا کردم تو همين فاروم
بيايد تو اين تاپيک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 82)

به نقل از سلطاني

در برنامه ورد اگر برنامه كلك را داشته باشي مي تواني به روش زير در ورد نستعليق تايپ كني :
1- پس از باز كردن برنامه ورد با كليك راست كردن در جايي از نوار ابزار نوار control toolbox را باز مي كني.
2- بر علامت آچاري كه در اين نوار ابزار است كليك مي كني
3- k2k.k2kpage را از اين منو پيدا مي كني و بر روي آن كليك مي كني.
4- حالا مي تواني برنامه كلك را در ورد داشته باشي و به وسيله آن نستعليق تايپ كني .
موفق باشي

خيلي اسون و راحت
خوشم اومد
دستش درد نکنه

arash_irani
20-04-2006, 00:27
اقا ارش فعلا وقت دانلود کردن و سرعت کم دارم
برا همين يه روش جديد پيدا کردم تو همين فاروم
بيايد تو اين تاپيک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 82)

......

خيلي اسون و راحت
خوشم اومد
دستش درد نکنه
خب اينو از اول ميگفتين
من فكر كردم شما با چليپا مشكل دارين

somayeh_63
20-04-2006, 08:46
خب هنوزم با چليپا مشكل دارم
يه مشكل جديد ديگه
اكثر حرفها روپ يا ا مينويسه
البته اين بار نسخه ي يكش
جالبه هر بار كه پاك ميكنم و نصب ميكنم يه اداي جديد در مياره
برا همين با اون روش بالايي تايپ كردم
البته اونم مشكلات خودشو داره
ولي سعي ميكنم حلش كنم

am-pixel
10-06-2006, 15:43
ورژن جديدشو من دارم.

arash_irani
11-06-2006, 23:17
ورژن جديدشو من دارم.
سلام دوست من
میشه ورژن دقیقش رو بگید چنده ؟ آخه من 1.1 رو دارم و آپلود هم کردم (در صفحه اول همین تاپیک)
اگر ورژن جدیدتری ازش دارید در صورت امکان برامون آپلود کنید تا دیگر دوستان هم استفاده کنند ;) :)
موفق باشید
یا حق

Karim22
29-06-2006, 12:33
سلام
:blink: آخرش اين نامه نگار چي شد

Karim22
29-06-2006, 12:36
اين مگا آپلود كه بازي در مياره :angry:
وسطش قطع ميشه
:blush: اگه ممكنه يكي كه دانلود كرده يه جاي ديگه آپلود كنه ما هم بتونيم دانلود كنيم

javady
30-06-2006, 11:36
من نوشتم سيوميكنم اماوقتي بازش ميكنم نوشته اي نداره؟
مشكل چليپا چيه؟

warrior
11-07-2006, 13:36
دوستان: نرم افزار مریمی که معرفی کردید جدید نیست, ورژن قدیمی آن است
اما ورژن جدیدش همانند پروین عمل می کنه و کاملا حرفه تی است, اما متاسفانه من ندارم و فقط باهاش کار کردم اگه کسی داره به من هم بده

M.B.Asadi
17-07-2006, 08:36
سايت كي رو برام بفرست تا كدش رو بهت بگم

M.B.Asadi
17-07-2006, 08:37
موقع لود شدن ازت مي خواد كه يه دكمه اي رو بزني.اونو بزن.كد موجود در بالاي صحفه رو با رعايت فاصله ها بفرست تا كدش رو بفرستم

*عیسی*
01-08-2006, 06:29
سلام دوست من

یا حق
دمت گرم . دانلود ميشه.

kasesang
24-10-2006, 16:23
آقا من يه سوال از كلك دارم :
من يخلي وقته كلك رو نصب كردم اما نرم افزار كلك توي اكس پي به من جواب نميده . وقتي مطلبم رو مي نويسم بعدش فايل رو ذخيره نمي كنه . نمي تونه ذخيره كنه . در ضمن من فايل نصب اكس پي كلك رو هم نصب كردم . كرك هم كردمش .
يه چيز ديگه اينكه توي 98 ذخيره مي كنه ولي با پسوند wmf نمي تونه ذخيره كنه كه براي من هم اين پسوند مهمه .

كمكم كنين ............ :sad:

Naderk
03-11-2006, 04:01
سلام دوست من

موفق باشید
یا حق

آدش خان

من اين FTP Site رو "ftp://ftp.sbmu.ac.ir/Farsi%20Tools
نمیتونم باز بکنم. password ميخواهد.

شاد زي -- نادر

farshad_4017
26-01-2007, 02:24
آقا یکی هم به داد ماب رسه دیگه !!
این Ftp که پ=س می خواد !!

JJamshidi
18-06-2007, 23:29
سلام دوست من

موفق باشید
یا حق

I tried to ftp and download, but it is asking for loing/passs. What is it?

iranian_genius
13-07-2007, 21:07
آموزش چلیپا؟؟؟