PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه ميتوانم ازفكس كامپيوترباداشتنadslاستفاده كنم

gholam14
08-01-2009, 04:10
باسلام
من قبل ازاينكه ازadslاستفاده كنم راحت ازفكس كامپيوترم استفاده ميكردم ولي اززماني كه adsl نصب كردم نميتوانم فكس بفرستم يابگيرم آياراهي براي اينكارهست ممنون ميشوم راهنمايي كنيد.
متشكرم

Rainbow
08-01-2009, 09:13
من روی سیستم خودم هم مودم ADSL دارم و هم مودم Dial-uP , مواقعی که می خوام فکس ارسال کنم مجبورم که سیم رابط تلفن رو از داخل اسپلیتر در بیارم و بزنم تو مودم Dial-Up که اگه دوست نداشته باشی از همین سیم استفاده کنی می تونی از یک پریز دیگه داخل اتاقت یک سیم بکشی و اون رو روی مودم داخل کیش بزنی

majid16367
09-01-2009, 14:59
میشه بگید شما با چه برنامه ای کار می کنید ؟ آخر من نتونستم هیچ برنامه فاکسی بریزم .... شدید هم نیاز به فاکس دارم دوستان ....
راهنمایی ...............

Rainbow
10-01-2009, 16:57
من از برنامه WinFax Pro از شرکت Symantec استفاده می کنم البته شما می تونی از خود ویژگی FAX ویندوز XP هم استفاده کنی

majid16367
11-01-2009, 14:55
من از برنامه WinFax Pro از شرکت Symantec استفاده می کنم البته شما می تونی از خود ویژگی FAX ویندوز XP هم استفاده کنی

من هم این برنامه رو گرفتم . جالبه .... فقط یه جاهاییش اطلاعات می خواد . آیا راهنمای فارسی یا چیزی تو این مایه ها سراغ داری Rainbow ؟

Rainbow
11-01-2009, 21:40
من راهنمایی به فارسی تو اینترنت ندیدم ... ولی مطمئن باش اگه یک کمی باهاش ور بری اصلا سخت نیست و کامل دست می یاد که باهاش کار کنی

p30worldtizhosh
11-01-2009, 22:31
من راهنمایی به فارسی تو اینترنت ندیدم ... ولی مطمئن باش اگه یک کمی باهاش ور بری اصلا سخت نیست و کامل دست می یاد که باهاش کار کنی

اينم يه آموزش توپ فارسي كه كار خودمه !!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]