PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سورس چیه؟

ara.look
07-01-2009, 20:57
فکر کنم خیلی سوالا سطح بالا پرسیدم!:11:
من دیرو تو سایتی دیدم نوشته که کد سورس !دانلود کردم فایل هایی با پسوند dfmو pas بود نانند زیر:
unit ResourceEditorComponentsReg;
interface
procedure Register;
implementation
uses
Classes,
cmpBitmapEditor,
cmpMenuDesigner,
cmpDialogBox,
cmpDialogEditor;
procedure Register;
begin
RegisterComponents ('Colin Wilson''s Components', [
TBitmapEditor,
TMenuDesigner,
TPopupMenuDesigner,
TDialogBox,
TDialogEditor
])
end;
end.
اینا به چه دردی می خورن !
درضمن من می خوام ویروس نویس بشم چیکار باید بکنم!

ara.look
08-01-2009, 09:25
یکی جواب بده آخه ............................................

ara.look
08-01-2009, 09:48
چرا پس جواب نمیدی!؟
ببخشی میدونم اینجا جای مناسبی واسه سوال نیست ! ولی .....
یه دستوراتی هستن که اونارو تو نوتپد می نویسن بعد با پسوند bat سیو میکنند!
1- آیا با این کار می توان نوعی ویروس خفن ساخت ! جواب بله میتوان ! حتی میشه cpu رو هم سوزوند! (ولی من منظورم اینجور چیزا نیست! مثلا ویروس رو که ساختی یه دستوری هم بنویسی که خودش رو کپی کنه تو استارتاپ ویندوز که هربار که ویندوز بالا میاد اجرا بشه)!
2- چتوری میتوان آیکون این فایل ها رو تغییر داد؟ با شورتکارت ساختن!( ولی من نمیخوام که شورتکارت بسازم می خوام آیکونش رو تغییر بدم!
3- آیا چسوند آنها را می توان تغییر داد؟ اینو دیگه نمیدونم!
4-تا آنجا که میدونم اینفایل ها ویروس به شمار نیامده و آنتی ویروس ها آنهارا نمیشناسند! چون آنها فایهای ویندوزی هستند! آیا می توان کاری کرد که آنتی ویروس ها آنها را ویروس بشناسند؟
5- علاوه بر پاسخ به سوالات اگر ترفندی هم در این مورد میدونید ویا کد های این فایل ها رو دارید(تو وبلاگ ها ریخته اما همشون قدیمی هستند من تازش رو می خوام!) بزاری ما هم استفاده کنیم !
هرگونهراهنمایی داشدید بکنید!
ممنون
mer30
دستتون درد نکنه
درضمن من هدفم از اینا ساختن یه ویروسه که هم تو xp کار کنه و هم ویستا!
دیگه چیزی به زهنم نمیاد!

MichaelQwerty
09-01-2009, 18:00
سورس به معنی منبع هستش ولی در رابطه با برنامه نویسی یعنی:
وقتی برنامه نویس یه برنامه میسازه از یه تعداد کد استفاده می کنه که بهش میگن سورس کد
اون سورسا فکر نکنم برای زبان خاصی باشه اگه هم باشه به دردت نمی خوره
1 خیر نمی توان این حرف که ویروسی تونسته cpu را بسوزاند درست نیست حتی قویترین ویروس ها هم نمی توانند این کار را بکنند ویروسی هم اگه بخواهد این کار را بکند باید بتواند فن cpu را از کار بندازد تا cpu از گرمای زیاد تشنج بگیرد و بمیرد و این کار ممکن نیست حتی با زبانی مثل اسمبلی زیرا همه کامپیوترها یه مادربر د یک شکل ندارند
در رابطه با کپی شدن این bat شدنی نیست چون این زبان برنامه نویسی نیست و فقط برای ساخت اسکریپت به کار میره
ولی میشه کاری کرد که هر بار ویندوز بالا میاد این برنامه هم اجرا بشه مثلا با ساخت یه مقدار در رجیستری که bat می تونه این کار رو بکنه( احتمالا چیزی در رابطه با رجیستری نمی دونید)
2 حتی اگر بتوانی تغییر هم بدهی باز هم ویندوز bat را به شکل قبلی نشان می دهد(به رجیستری ربط داره )
3 نمی توان
4خیر. bat ویروس نیست اسکریپت هست برای همین anti virus باهاش کاری نداره ( ولی با bat میشه کارایی کرد مثل پاک شدن یه درایو و غیره)
5 شما داری راه منو میری قبل از این که برنامه نویس بشم
من هم در وبلاگ ها دنبال این کارا می گشتم و برای اولین بار با bat آشنا شدم و با این کد که کامپیوتر را خاموش می کنه
shutdown -s -t 30
و در سایت نوشته بود ویروسه درحالی که اکثرا نمی دونن معنی ویروس چیه( ویروس فایلی مخربه که بتونه تکثیر بشه)
بعد از مدتی با زبان های برنامه نویسی آشنا شدم
مثلا شما با bat یه فایل نوشتی که ویندوز را از کار می ندازه حالا باچی می خوای پخشش کنی...

picher_s
09-01-2009, 18:22
سلام.
بچه ها که خیلی چیزا رو بهتون گفتن.
در ادامه اول الگوریتمتو قوی کن.بعد پیشنهاد من یه زبان مثل c یاد بگیر.من حقیرم دلفی کمی بلدم.
اگه دلفی یاد گرفتی من بقیه شو راهنماییت می کنم.از پایه تا جایی که بلد باشم d: D:
بچه کجایی؟ آخه با این سوالات فکر کردم جیرفتی هستی d:

ara.look
10-01-2009, 22:43
MichaelQwerty ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان بسایر مفید بود !
برای این که ویروس نسازم چه را هایی رو باید طی کنم! (چی یاد بگیرم!؟...)
با ویژوال یکم آشنایی دارم ........

p_s_m
11-01-2009, 18:10
ببخشید دوستان ولی این بحث رو بهتره تو بخش مربوط به برنامه نویسی ادامه بدین اینجا هیچ ربطی

به این مسایل نداره !

MichaelQwerty
12-01-2009, 06:49
[p_s_m] شما درست می گویید
[ara.look] به نظر من از VB شروع کن چون راحتتر هست