PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه تعمیر زیر نویس های فارسی

Sasuke-7
07-01-2009, 14:41
با سلام من قبلا برنامه ای داشتم که زیر نویس های فارسی رو از anasi به utf-8 تبدیل می کرد و مشکل ناخوانا بودنشونو بر طرف می کرد اما الا گن کردم کسی می تونه این برنامه رو برام بزاره من هرچی گشتم پیدا نکردم
ÊÑÌãå ÇÒ نمونه که می خوام به utf-8 تبدیل بشه و نوشتشو درست کنه

Mohsen6558
07-01-2009, 20:18
شما NotePad++ رو تست کنین یه بخش برا تبدیل داره این نرم افزار رایگان هست با یه سرچ تو گوگل می تونین وارد سایت اصلیش شین

usfelme
07-01-2009, 20:33
Download Subtitle Workshop 4.00 beta 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Sasuke-7
08-01-2009, 03:18
شما NotePad++ رو تست کنین یه بخش برا تبدیل داره این نرم افزار رایگان هست با یه سرچ تو گوگل می تونین وارد سایت اصلیش شین
با این امتحان کردم نشد مشکل می دونم از ویندوزمه فارسی ساپورت نمی کنه به همین دلیل حتی برنامه هایی که زبان فارسی دارن رو اینجوری نشون میده اما فعلا برام مهمتر از همه زیر نویس فیلم هامه که فارسیش بهم خورده فونت فارسی هم ریختم کار ساز نیست که نیست

Download Subtitle Workshop 4.00 beta 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ممنون ول اینکه لینکش خرابه و دوم اینکه من اینو از روی کینگ نصب کردم هر برنامه ای که بود اصلا عملی نبود

ظاهر اون برنامه که من می گم رنگ ابی داشت و محل فایل srt رو مشخص می کردی محل ذخیره رو هم همچنین بعد می گفتی anasi تبدیل بشه به utf-8 بعد زیر نویس ها درست میشد
مشکل فقط اینه که اسمشو نمی دونم و حتی یادم نمی یاد از کجا گرفتم :41:

huti_421
08-01-2009, 11:00
فکر می کنم این نرم افزار بوده ، از بخش ضمیمه دریافت کنید

Sasuke-7
08-01-2009, 14:51
فکر می کنم این نرم افزار بوده ، از بخش ضمیمه دریافت کنید
معذرت می خوام که مایوستون کردم ولی این نیست یک جور کانورتور که anasi ره به utf-8 تبدیل کنه بود یعنی واقعا کسی با این نرم افزار کار نکرده پس زیر نویس های فیلم هایی که می گیرید همه درستن؟

vahid_civil
08-01-2009, 14:58
control panel>language an setting<languges
تیک اولین گزینه
advanced
منوی بازشو به farsi تغییر داده بشه
سی دی ویندوز هم دم دست داشته باشید.فکر میکنم اینجوری درست بشه
اینجوری همه srt ها رو تو ویندوز درست مشاهده میکنید.

Mohsen6558
08-01-2009, 15:15
تیک اولین گزینه
advanced
موافقم بنده هم که دیدم به نتیجه نرسیدین اومدم که همین رو بنویسم که وحید جان زحمتشو کشیدن انگار
اینطوری حل می شه مشکلتون

Sasuke-7
09-01-2009, 04:34
تیک اولین گزینه
advanced
اقا دمت گرم واقعا میگن در کارها با دیگران مشورت کن همین جاستا اصلا فکرم نمی رسید که با این کار درست میشه بازم ممنونم