PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Google Earth offline

starpars
07-01-2009, 11:53
سلام دوستان كسي تا به حال گوگل ارت رو به صورت offline استفاده كرده مثلا از يه جايي فايل كش رو دانلود بعد توي ويندوز كپي كنه . (حتما اينكارو كرديد)من دنبال فايل كش هستم كه مثلا كل كشورها يا تعدادي توش باشه و نيازي به آنلاين شدن نداشته باشه از جايي ميشه فايلشو دانلود كرد يا تو بازار جايي همچين فايلي رو ميفروشن بخريم. آخه با اين اينترنتاي ما خيلي طول ميكشه

naseronline
08-01-2009, 21:03
دوست عزيز مطمئن باش چنين فايلي رو پيدا نمي كني چون با محاسبات من به ترابايت مي كشه كچ كامل گوگل ارث ... حالا از اينترنت گذشته سي دي شم نمي توني گير بياري....

ir-dgm
08-01-2009, 21:06
اگه پیدا شد ما را هم خبر کنید......

AABB
08-01-2009, 22:36
سلام دوستان كسي تا به حال گوگل ارت رو به صورت offline استفاده كرده مثلا از يه جايي فايل كش رو دانلود بعد توي ويندوز كپي كنه . (حتما اينكارو كرديد)من دنبال فايل كش هستم كه مثلا كل كشورها يا تعدادي توش باشه و نيازي به آنلاين شدن نداشته باشه از جايي ميشه فايلشو دانلود كرد يا تو بازار جايي همچين فايلي رو ميفروشن بخريم. آخه با اين اينترنتاي ما خيلي طول ميكشه
با برنامه گوگل ارث می تونی این کار رو انجام بدی ولی محدودیت داره. برنامه مذکور به فولدر (فکرکنم به نام کش) درست می کنه که با کامپیوتری که به اینترنت وصل شده، می تونی فایل های اون فولدر رو توی یه فلش بگیری و به کامپیوتر هدف در همان مسیر پیست کنی و به همون صورت کار کنه.
فعلا راه حل بهتری به فکرم نمی رسه
موفق باشی!

H M R 0 0 7
09-01-2009, 00:22
همچین چیزی تو فکر منم بود ولی به قول دوستان حجم کلش خیلی زیاده!

starpars
09-01-2009, 02:08
نقشه كل دنيا رو نخواستيم نقشه كل ايران كه ديگه فكر نكنم از 4_5 گيگ بيشتر بشه .

من چند سال پيش توي يه نمايشگاهي ديدم يكي داشت ميفروخت البته فقط چند شهر توش بود . توي سايتهاي خارجي هم كه ميگشتم يه جا يه همچين چيزي رو ميفروخت 29 دلار.

آخه تصاويرش كه خيلي دير به دير آپديت ميشه به خاطر همين هم اگه گوگل ديتاباسش رو بزاره واسه دانلود ديگه كسي سراغ ارت گوگل آنلاين نميره و اين يعني ضرر براي گوگل

huti_421
09-01-2009, 12:01

من چند سال پيش توي يه نمايشگاهي ديدم يكي داشت ميفروخت البته فقط چند شهر توش بود . توي سايتهاي خارجي هم كه ميگشتم يه جا يه همچين چيزي رو ميفروخت 29 دلار.

آخه تصاويرش كه خيلي دير به دير آپديت ميشه به خاطر همين هم اگه گوگل ديتاباسش رو بزاره واسه دانلود ديگه كسي سراغ ارت گوگل آنلاين نميره و اين يعني ضرر براي گوگل

و اون وقته که گوگل مپ به دیار باقی می پیونده

سیاست دوست من !!!!

navid_ice_heart_128
09-01-2009, 15:36
سلام شاید اون نرم افزار Yahoo Satellite Maps Downloader
بتونه کمک کنه ولی اگه بتونی کرکشو گیر بیاری به منم بگو اینم ادرس

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

AABB
10-01-2009, 07:07

خوب چرا از یاهو مپ آن لاین استفاده نمی کنی که آپ دیت تره؟!!! اگر محض منظورت آپ دیت بودنه!

starpars
10-01-2009, 09:32
نه منظورم اينه كه وقتي تصاويرش به اين زوديا آپديت نميشه چه نيازي به آنلاين بودنه بهتره از نرم افزار به صورت آفلاين استفاده بشه (از كجا معلوم شايدم يه وقت ديدي گوگل استفاده از نرم افزار ارت گوگل رو واسه ايراني ها بست)