PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه نرم افزارهایی از اینترنت استفاده می کنن

*Morteza*
06-01-2009, 22:35
سلام یه نرم افزار می خوام که نشون بده که چه فایل ها یا نرم افزارهایی در حال استفاده از پهنای باند اینترنت هستن.
منظورم فایروال نیست. یه نرم افزار جمع و جور و کم حجم و خوش دست که اطلاعات اضافی هم نمیده یعنی یه لیست هزارتایی بهت نشون نمیده که بگه این فایلها!! دارن از اینترنت استفاده می کنن.

اگه درخواستم تکراری بود ببخشید آخه نمیدونستم چی باید سرچ کنم تا ببینم درخواستم قبلا تکرار شده یا نه.

Oracle_Eldorado
06-01-2009, 22:53
سلام یه نرم افزار می خوام که نشون بده که چه فایل ها یا نرم افزارهایی در حال استفاده از پهنای باند اینترنت هستن.
منظورم فایروال نیست. یه نرم افزار جمع و جور و کم حجم و خوش دست که اطلاعات اضافی هم نمیده یعنی یه لیست هزارتایی بهت نشون نمیده که بگه این فایلها!! دارن از اینترنت استفاده می کنن.

اگه درخواستم تکراری بود ببخشید آخه نمیدونستم چی باید سرچ کنم تا ببینم درخواستم قبلا تکرار شده یا نه.

دوست عزیز معمولا FireWall ها اینکار رو میکنن .
مثلا وقتی یه برنامه میخواد آپدیت بشه ، اول از شما اجازه میگیره که میزاری یا نه .
اونجا شما میفهمی که چه برنامه ای میخواد از اینترنت استفاده کنه .

قبلا یادمه Zone Alarm این کار رو میکرد »

ZoneAlarm Security Suite & Antivirus

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

huti_421
07-01-2009, 12:02
NetLimiter | کنترل ترافیک شبکه
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
با حجم 2 مگابایت که علاوه بر Send/Recive هر نرم افزار میتونید رو هر کدوم از اونها محدودیت بذارید تا از پهنای باند به مقدار دلخواه استفاده کنن و سوای اینها قسمت History هم برای پهنای باند مصرفی ماهیانه و سالیانه و ...

امکانات دیگه ایم داره که خودتون نصب کنید متوجه میشید در ضمن FireWall هم داره :دی

حجم : 2 مگابایت

*Morteza*
07-01-2009, 20:02
خیلی ممنون از معرفی هاتون ولی...
این دوتا که معرفی کردید من خودم باهاشون قبلا کار کردم
منظورم فایروال نبود اون اول هم گفتم، یه چیزی می خوام که خیلی کوچولو موچولو باشه و فقط برنامه های وصل شده به اینترنت رو نشون بده.
اون زون آلارم که جدیدش رو نصب کردم با نسخه های قبلیش خیلی فرق کرده، اصلا پیغام نمیده که می خوای این برنامه وصل بشه یا نه؟!!!! (اصلا بی خیال زون آلارم، با اون اصلا راحت نیستم)
اون یکی نت لیمیتر هم که بعد یه مدت خراب شدو دیگه هم نصب نمیشه ، حالا تا یه ویندوز دیگه نصب کنم.

*Morteza*
07-01-2009, 20:07
خودم یه چیزی دارم ولی فکر می کنم که خیلی کامل نیست یعنی یه ذره بیشتر از این هم می شد که بهترش کنن
اینجا آپلودش کردم اسمش TCPView هست , 39KB:

Mohsen6558
07-01-2009, 20:22
سلام جناب مدیر دانلود یه سایت دیگه
NetLimit چه مشکلی داره برا کاری که می خوایین؟

*Morteza*
07-01-2009, 20:36
این حرفتون باعث شد یه بار دیگه نت لیمیتر رو نصب کنم! و با کمال تعجب دیدم که دیگه اون مشکل پیش نیومد!!
خیلی ممنون که باعث این کار خیر شدید!!!
ولی برای اینکه امکان داره دوباره اون مشکل پیش بیاد این عکس ایرور رو میذارم تا دلیلش رو بگید:

ممنون میشم

*Morteza*
07-01-2009, 21:01
درضمن من اینو که حالا مدیر دانلود یه جای دیگه هستم اصلا برای .... نگفتما!
فقط همینطوری گفتم که نرم افزارهای خیلی تابلو معرفی نکنید.
برداشت بد نشه

Mohsen6558
07-01-2009, 21:22
این Error همون طور که باید متوجه شده باشین نمی تونه با سرویسی که نصب می کنه تو ویندوز ارتباط برقرار کنه حالا دلیلش می تونه یه آنتی ویروس باشه یا فایروال یا پاک شدن فایل یا این که شما دستی و اشتباهی ورداشتین سرویس رو از MSconfig

*Morteza*
08-01-2009, 09:55
این نت لیمیتر بعد از اینکه کامپیوتر ری استارت شد دوباره همون ایرور رو میده!
این عکس ها رو هم یه نگاه بندازید: (سرویسش راه نمی افته)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آنتی ویروس و فایروال هم خاموش کردم افاقه نکرد.
از کرک هم نیست چون دوباره نرم افزار رو روی خودش اینبار بدون کرک نصب کردم ولی بازم نشد.

huti_421
08-01-2009, 10:43
این نت لیمیتر بعد از اینکه کامپیوتر ری استارت شد دوباره همون ایرور رو میده!
این عکس ها رو هم یه نگاه بندازید: (سرویسش راه نمی افته)

آنتی ویروس و فایروال هم خاموش کردم افاقه نکرد.
از کرک هم نیست چون دوباره نرم افزار رو روی خودش اینبار بدون کرک نصب کردم ولی بازم نشد.

بهتره به بخش بحث های نرم افزاری و سیستم عامل مراجعه کنید و دلیل این ارور رو از دوستان اون بخش بپرسید !!!

حدس من به شکل زیر اِ :

چون بعضی وقتا رو سیستم خودم Blue Screen ( همون ارور کذایی ) میاد بعد از بالا اومدن سیستم میگه Could Not Show Archive و آرشیو از بین میره !!!

گمون می کنم مشکل شما هم همینه ولی مثل اینکه اتوماتیک ارور Diagnose نمیشه و نرم افزار اجرا نمی شه

شاید مشکل از تنظیمات اینترنتتون داره که اینم بازم من چون آدمیم که خودم باید پای سیستم مشکل دار باشم نمیتونم دقیقا به مشکل اشاره کنم

انشالله دوستان تو اون بخش مشکل شما رو مرتفع کنن !!!

*Morteza*
15-01-2009, 17:33
نرم افزار DU Meter هم که توی سایت تبیان معرفی کرده، این کارا رو کامل انجام میده؛ در ضمن فایروال هم نیست! عالیه!!!

eng2006
08-05-2009, 16:21
NetLimiter | کنترل ترافیک شبکه
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
با حجم 2 مگابایت که علاوه بر Send/Recive هر نرم افزار میتونید رو هر کدوم از اونها محدودیت بذارید تا از پهنای باند به مقدار دلخواه استفاده کنن و سوای اینها قسمت History هم برای پهنای باند مصرفی ماهیانه و سالیانه و ...

امکانات دیگه ایم داره که خودتون نصب کنید متوجه میشید در ضمن FireWall هم داره :دی

حجم : 2 مگابایت

چرا من نمیتونم این رو دانلود کنم؟
این مشکل گهگداری واسم پیش میاد!!!!!
وقتی روش کلیک میکنم میگه که وضعيت سيستم
شما وارد نشده ايد و يا اجازه مشاهده اين صفحه را نداريد. اين موضوع ميتواند بخاطر موارد زير باشد:

1. شما وارد انجمن نشده ايد. فرم زير را دوباره پر کنيد .
2. شما امکان دسترسي به اين صفحه را نداريد ، ممکن است شما سعي مي کنيد پست کاربران ديگر را ويرايش کنيد ،اين امکان فقظ مختص مديريت کل مي باشد.
3. ممکن ااست شما هنوز عضویت خود را فعال نکرده باشید . راهنمای فعال کردن عضویت