PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سلام من عضو جديدم.يه سوال فني داشتم...

hami soft
19-01-2006, 01:44
اگه بخواهيم تو سورس ويندوز يه سري برنامه مثل ياهو و ... كه نيازي به شناختن سخت افزار نداره بزاريم تا موقع نصب ويندوز اونا هم تو پوشه program files ريخته بشه بايد چيكار كنم.اگه مسشه كمك كنيد. :)

Meisam
19-01-2006, 02:27
سلام دوست عزیز ...
ورودتون رو به انجمن های P30world تبریک میگم ... :santa:

من تاپيك را به انجمن کامپیوتر و موضوعات مرتبط با آن منتقل ميكنم ... دوستان ما در این انجمن بهتر میتونند به شما کمک کنند.

ممـنــون :)
مـیـثــم

saeid_2001
20-01-2006, 16:59
سلام.
زیاد در این مورد سعی نکن چون احتمالا نمیشه منم میخواستم این کارو بکنم البته نه فقط يكي دوتا برنامه بلكه كلي برنامه ولي نشد اونم يه نكته فني داره چون براي ستاپ ويندوز از پيش تعيين شده چي رو بايد كپي كنه يا نصب كنه ولي يه راه ديگهاي هست عزيز ميتوني يه برنامه بصورت اتوران بسازي كه چندتا پكيج و برنامه ور با هم رو كامپيوتر نصب بكنه يعني شما روي يه فايل كليك ميكني و يا اون فايل اتوماتيك در اول ويندوز ران ميشه اونوقت اون برنامها رو خودش ميريزه

justmp3
20-01-2006, 17:17
من پیشنهاد میکنم به جای اینکار از نرم افزارهایی مثل Norton Ghost استفاده کنی و کارت راحت تر پیش خواهد رفت برای اطلاعات بیشتر به این تاپیک ها سر بزن:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hami soft
20-01-2006, 17:27
مرسي كه راهنمايي كردين.ولي من خودم كار با تورتون گوستو بلدم و الان حدود 1 ساله ازش استفاده ميكنم.من ميخواستم برنامه هارو رو سي دي داشته باشم تا براي ديگران ظرف 3 سوت بريزم.

saeid_2001
20-01-2006, 17:32
همراه با نصب ویندوز نمیتونی کاری بکنی که بریزه البته احتمال زیاد ولی شاید بشه کاری کرد که همون موقع که ویندوز بالا میاد اتوماتیک برنامها رو شروع به ریختن کنه البته باید در ایم مورد هم تحقیقاتی بکنم ولی عملی به نظر میرسه

hami soft
20-01-2006, 19:35
طبق تحقيقات من 2 تا فايل با پسوند sif نقش اصلي تو كپي كردن فايل هارو داره.من خودم يك سري فونت و عكس رو توسط اين 2 تا فايل با خود ويندوز ريختم.ولي مشكلم اينه كه تو چه زماني ويندوز پوشه program files رو ميسازه و برنامه هايي مثل msn messengero توش قرار ميده.اگه ميشه با id yahoom : hamedi3000 تماس بگيريد تا بيشتر گفتگو كنيم.