PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : محل بعد از عمل

farhadpur
06-01-2009, 02:06
سلام.خسته نباشید.آقای دکترخواهش میکنم اگر وقت دارین به سوال حیاتی منم پاسخ فرمایین.روز یکشنبه کیست روی پیشانیم رو دادم جراح مجرب برداشت.پنجشنبه هم بخیشو برمیدارن.ازشون پرسیدم چکار کنم جای عمل باقی نمونه؟(کرمی لایه برداری گیاهی (گیاه آلوورا)) گفتن هیچی لازم نیست!خواستم از شما بپرسم چکار کنم جاش اصلا نمونه یا به حداقل برسه چون خیلی خیلی حساسم؟خواهشا اگر کرمی میخواین معرفی کنین هم مارکشو بگین هم قیمتشو.قیمتش متوسط با اثردهی و بازده بالا.ممنون از وقتی که برای پاسخ گذاشتین.انشاا...عاقبت به خیر بشین فرهاد24 ساله

ALIAK28
06-01-2009, 06:09
سلام.خسته نباشید.آقای دکترخواهش میکنم اگر وقت دارین به سوال حیاتی منم پاسخ فرمایین.روز یکشنبه کیست روی پیشانیم رو دادم جراح مجرب برداشت.پنجشنبه هم بخیشو برمیدارن.ازشون پرسیدم چکار کنم جای عمل باقی نمونه؟(کرمی لایه برداری گیاهی (گیاه آلوورا)) گفتن هیچی لازم نیست!خواستم از شما بپرسم چکار کنم جاش اصلا نمونه یا به حداقل برسه چون خیلی خیلی حساسم؟خواهشا اگر کرمی میخواین معرفی کنین هم مارکشو بگین هم قیمتشو.قیمتش متوسط با اثردهی و بازده بالا.ممنون از وقتی که برای پاسخ گذاشتین.انشاا...عاقبت به خیر بشین فرهاد24 ساله

درود...
فرهاد جان..
همونطور که پزشکتون هم گفتند ، در صورتی که عمل با دقت انجام بشه _ به خاطر تکنیک های خاص جراحی و همچنی بکار بردن نوع خاصی از نخ بخیه _ ممکنه نیازی به چنین داروهایی نباشه...
ولی به هر حال اگر اثری باقی موند میشه از یه سری دارو استفاده کرد که یکی از معروفترین و کارامد ترین اون ها کرم "سیکاموزا" هست.
اما توصیه من اینه که بازم در این مورد با پزشک خودتون مشورت کنید و بدون نظر اون این کرم رو استفاده نکنید.
پاینده باشید.