PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كنترل يك كامپيوتر ؟ چه طوري؟ فوري

mamal_2007
05-01-2009, 18:52
سلام
فرض كنيد من دو تا كامپيوتر دارم يكي محل كارم يكي در منزل
كامپيوتر محل كارم به دي اس ال متصل هست و من مي خوام شب ها در منزل با استفاده از اينترنت دايل آپ سيستم خونه اون كامپيوتر رو كنترل كنم و با هاش فايل دانلود كنم به طوري كه فايل دانلودي روي هارد كامپيوتر محل كارم ذخيره بشه
آيا راهي هست؟
خيلي نياز دارم بهش!

sima_6600
05-01-2009, 20:24
ببين ميشه با RemotDesktop اين كارو انجام داد ولي شما حد عقل به يك ADSL 128 نياز داري.
ولي اگر با داس اشناي كامل داري ميتواني پورت 23 يا همون پرت تلنت رو باز كني و از خانه بهش وصل بشي ولي اين جوري يكم سخت ميشه.و كار هاي كه بايد انجام بدي خيلي سخت چون من خودم انجام دادم.به نظر من اگر چيز مشخصي رو ميخواهي دانلود كني بهتره يك برنامه مثل IDM يا Download AC رو بگيري و ساعش رو براي روي هر زماني كه ميخواهي دانلود شروع بشه.و زماني كه ميخواهي كامپيوتر خواموش بشه.بعد خاموش كني بياي بيرون.بعد وقتي به ساعت كه تاين كردي رسيد كامپيوتر روشن ميشه و شروع به دانلود ميكنه.بعد خاموش ميشه.شما ميتواني صبح اطلاعات رو با فلش يا هارد اكسترنال جابه جا كني.

mamal_2007
05-01-2009, 21:43
نه نمي خوام اينطوري باشه
با سرعت 4kb نمي شه ريموت دسكتاپ كردن حتي با كيفيت پايين؟

farzadshekoohi
05-01-2009, 23:05
دوست عزیز شما باید سیستم شرکتت رو بکنی host البته باید ip valid باشه بعد یک چیزی مثلrapid lech ;i که دارای | Remote Uploads روی اون نصب کنی بهد هرچی که آدرس بدی دانلود می کنه و در داخل کامپیوتر شرکت ذخیره میشه
:8:

rozbeh85
05-01-2009, 23:39
اگر کامپیوتر شرکت IP valid داشته باشه کاری نداره
کافی برنامهRemote Administrator را در هر دوتا دستگاه نصب کنی
اطلاعات بیشتر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ahriman323
06-01-2009, 00:40
به نظر من بهترین راه استفاده از idm و Auto.Power-On._.Shut-Down.v2.10 هست
چون با adsl 64 با نرم افزار team viwer این کار را کردم سرعتش کم بود و ادم اذیت میکنه و حالاکه شما دایل اپ داری بدتر............

mamal_2007
06-01-2009, 09:46
اگه بخوام radmin رو استغاده كنم در حالي كه محل كارم آي پي ثابت نداشته باشه ولي من هميشه آي پي اون رو بدونم مشكلي پيش مي آد
وآيا اين برنامه با دايل آپ 3 كيلو بايتي هم كار ميكنه؟ حالا سرعت كم باشه مسكلي نيس