PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید یه پاکت پی سی یا یه اسمارت فون؟

sonkia
05-01-2009, 18:51
با سلام خدمت شما اساتید گرامی!

من یه سری سوالات نسبتا مبتدیانه در مورد پاکت پی سی دارم که اگه کمکم کنید ممنون میشم!:11:

--------------------------------------------------------------------------------- اصلا برتری یه پاکت پی سی نسبت به یه موبایل چیه؟

مثلا تاچ پرو چه مزیتی نسبت به نوکیا 97n داره؟

برای مثال نگاه کردن یه عکس تو کدوم یکیشون لذت بخش تره؟

یا نگاه کردن یه فیلم؟

یا گوش دادن به موسیقی؟

یا واسه کدوم برنامه ها و بازیهای بیشتری هست؟

عکس گرفتن یا فیلم برداری با کدومشون بهتره؟

و . . . ؟:41:

S@nti@go_s&k
05-01-2009, 23:58
سلام
خوب اول از همه فرقشون تو سیستم عامله تاچ پرو ویندوزه ان 97 سیمبینه.
خوب نگاه کردن عکس یا فیلم :چون که هر جفتشون صفحه بزرگ هستن در هر دو لذت بخش مخصوصا در ان 97 که صفحه بزرگتری داره
در مورد مسیقی هم که ان 97 باید وارد بازار شه تا معلوم شه
در مورد برنامه هر دو شون از سیستم عامل های خوبی استفاده می کنن که به هر حال هر جور هم نگاه کنیم ویندوز موبایل سر تره
و اما در مورد دوربین
خوب تا حالا که تجربه نشون داده ویندوز موبایل ها در مقابل اسمارت فونها و کمرا فون ها حرفی واسه گفتن ندارن البته
جدیدا فاصلشون کم شده و روی دوربین ویندوز ها هم کار میشه
مثله omnia

s-a-l-i-m
06-01-2009, 00:16
مثلا تاچ پرو مزیتش گرافیکش هست یا رمی که پنهان هست واسه گرافیک که {x1 , hd} هم دارند......
توی موزیک x1 بهترین هست......پاکت هستا......بعدش hd که حتی ایفون رو هم خوردن.......پس نتیجه می گیرم موزیکشون چیزی تاپی هست.
اما برنامه هایه مختلفی واسه ویندوز هست باید گفت هر چی که بخای
اگه تاچ پرو بگیری می تونی خیلی بازی نصب کنی اما x1 چون روتیت اتو ماتیک نداره کمی کمتر و hd که کیبورد نداره هنوز کمتر ولی کلا کسی اینا رو واسه بازی نمی خره......
مثلا بازی پی پی سی هست 150 مگا که خودم واسه دوستم ریختم....گرافیکش توپ هست مثل کامپیوتر امه n97 بچون سیمبیان هست همچین بازی توش نیست اگر هم باشه 5 مگا اخرش هست که با رزولوشنش مشکل داره.........
جدیدا دارند بازی هایه خوبی میزنند که مونده تا به ویندوز برسه
پس ویندوز خیلی سره........
اکا اگه از لحاظ عکس و فیلم می خوای طرف ویندوز نیا چون هر چه قدر خوب باشه بازم ضعیف هست......مثلا من همین الان می گم n73 تمام اینا رو می خوره.......مثلا گفتما.....یعنی ضعیف هستن

parssignal
06-01-2009, 00:58
با سلام به همگی

من تو چند تا رستوران دیدم کسی که یر میز میاد غذا رو سفارش میگیره یک پاکت پیسی داره و با اون کد غذا رو میزنه و از طریق wifi به کامپیوتر میفرسته میخواستم ارزونترین مدلی که این کاربرد رو داره بدونم

مرسی