PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سوال

AghaMoez
05-01-2009, 14:43
سلام
چه جوری وقتی چندتا فایل رو با Open with ویندوز باز میکنم، مسیر این چندتا فایل رو بدست بیارم.
اگه یک فایل انتخاب کنم مسیر اون میره داخل Command . ولی اگه چندتا فایل انتخاب کنم چه طور مسیر همه رو پیدا کنم؟:10:

AghaMoez
06-01-2009, 09:11
سلام
کمک کنین
احتیاج دارم
:10:

_H2_
07-01-2009, 01:44
سلام
در vb6 تنها گزینه همان command است.
اگر چندین فایل پاس داده شوند همه به دنبال هم می آیند که با کاراکتر فاصله از هم جدا میشوند.
اگر نام فایل خودش شامل فاصله باشد، بین گیومه می آید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
باید با کمک توابع string مقادیر ممکن را استخراج کنید.

بهرام_62
07-01-2009, 19:17
این قضیه وقتی Open with می کنی صدق نمی کنه
حتی با نرم افزار های بزرگی مثل jetaudio هم وقتی چندین فایل رو اپن ویت می کنی فقط یک فایل رو می خونن
فکر نکنم بشه کاریش کرد
البته بازم من نمی دونم

_H2_
07-01-2009, 23:55
سلام
شما میتوانید به راحتی دستور زیر را در آغاز برنامه مستقر کنید و نتیجه را برای OpenWith روی exe برنامه ملاحظه فرمائید.
دستور ساده ای است ولی خیلی میتواند کمک کند.
(Call MsgBox(Command

بهرام_62
08-01-2009, 02:57
سلام
شما میتوانید به راحتی دستور زیر را در آغاز برنامه مستقر کنید و نتیجه را برای openwith روی exe برنامه ملاحظه فرمائید.
(call msgbox(command

سلام
این که همون شد
بازم با اپن ویت مشکل داره و فقط یک فایل رو میاره

AghaMoez
08-01-2009, 09:43
سلام
شما میتوانید به راحتی دستور زیر را در آغاز برنامه مستقر کنید و نتیجه را برای openwith روی exe برنامه ملاحظه فرمائید.
(call msgbox(command

راست میگن فقط یک فایل رو میاره :10:

_H2_
09-01-2009, 02:54
سلام
من آن زمانها که جوانتر بودم و VB6 هنوز درپیت نشده بود و نرم افزار روز بود یک exe آزمایشی ساختم (که هنوز هم دارم) تا شرایط گرفتن و دریافت فایل را بررسی کنم.
این exe ساده همین خط Command را نمایش میداد و همچنین اگر فایلی را گرفته و روی پنجره اش هم رها میکردید، باز مسیرها را نمایش میداد.
exe اش را الآن دارم و وقتی همین الان تست میکنم و OpenWith میزنم کل فایلها را نشان میدهد.

با توجه به تست شما دوستان گمانم بتوان گفت به سیستم عامل مربوط میشود.
چون exe من هم در یک 50 هزار سال پیش (!) با همین VB6 کامپایل شده بود ولی الآن سیستم عاملم Vista-SP1 است و تمام آپدیتها را هم تا به امروز نصب کرده ام، نتیجتاً با توجه به صحبتهای شما احتمالاً این مشکل به نوعی ناشی از فرمان OpenWith در خود WindowsXP میشود.

جالب است! یعنی اگر اینطور باشد و این صحت داشته باشد، سایر برنامه ها هم باید با openwith اولین فایل را باز کنند!!!