PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : من می خوام سامسونگ بگیرم.چند تا سوال داشتم.

babak_tour
05-01-2009, 02:43
سلام
من می خوام سامسونگ بگیرم.چند تا سوال داشتم.
1. خیلی ظریفه؟ مراقبت زیادی می خواد؟
2. انتن دهیش چطوره؟
3. امنیا یا f480 ؟ از نظر کلاس نمیگم. از نظر اینکه ارزش داره بیشتر پول امنیا بدم؟
4. اصلا کار کردن با گوشی های تمام تاچ آسونه؟
ممنون اگه واضح و بی طرفانه جواب بدین. مشکلاتش رو بگین.
دمتون پیشاپیش گرم.

S@nti@go_s&k
05-01-2009, 02:52
سلام
ظریف هست اما در عین حال مقاوم مثله u900 خودم که ببینیش فکر میکنی از دستت بیوفته مثه شیشه میشکنه اما واقعا مقاوم و محکمه
آنتن دهی که ربطی نداره اونایی که همچین حرفی زدن تا حالا گوشی سامسونگ رو تو دستشون هم نگرفتن
جفت گوشی ها خوبه هر دوشون نسبت به امکاناتی که دارن قیمت منصفانه ای هم دارن ولی در مورد امنیا بگم از این هم پایین تر میاد
با گوشی های تاچ کار کردن راحته مشکلی پیش نمیاد

apoosh
05-01-2009, 23:10
از نظر آنتن دهی که کلا این بحث قدیمی شده و الان اگر گوشی در داخل و توسط شرکت رجیستر بشه همه گوشیها و برندها مثل هم هستند.البته به تعداد باند پشتیبانی هم مربوط میشه که حداکثر تا 4باند پشتیبانی داریم که امنیا هر چهار باند و f480 سه باند را پشتیبانی میکنه. مقایسه این دو گوشی چندان هم صحیح نیست چون امنیا یک غوله و در پاکت پی سی ها یک گوشی فوق العاده هستش اما f480 بیشتر یه گوشی شیک و ظریف با قابلیتهای مناسب هست...

Highbury
05-01-2009, 23:31
سلام
من می خوام سامسونگ بگیرم.چند تا سوال داشتم.
1. خیلی ظریفه؟ مراقبت زیادی می خواد؟
2. انتن دهیش چطوره؟
3. امنیا یا f480 ؟ از نظر کلاس نمیگم. از نظر اینکه ارزش داره بیشتر پول امنیا بدم؟
4. اصلا کار کردن با گوشی های تمام تاچ آسونه؟
ممنون اگه واضح و بی طرفانه جواب بدین. مشکلاتش رو بگین.
دمتون پیشاپیش گرم.
علیک سلام
توی طراحیش بر عکس نوکیا واقعا ظرافت به خرج دادن اما حاضرم قسم بخورم بین سامسونگ و نوکیا و سونی اریکسون بهترین مقاومت بدنه رو گوشیهای سامسونگ دارند
از نظر آنتن دهی بهترین صدای مکالمه رو شما توی گوشیهای سامسونگ مخصوصا گوشیهای سری یو داری
امنیا از نظر قیمت مناسبترین پاکت هستش.نسبت به دیاموند و ایکس پریا و ...
اگه صفحه نمایش بزرگ باشه اره اسونه اما اگه توی شمال زندگی میکنی مثل من وقتی که بارون میاد نمیتونی در بیاری و باهاش ور بری.یا مثلا وقتی که هوا سرده دستکش دستته یه کم سخته یعنی خیلی سخته.اما امنیا صفحه ی بزرگی داره
یه دفه فکر نکن که من طرف سامسونگ هستمااااااا.
دو تا گوشی اخر من نوکیا بوده و قبل از اون هم سونی اریکسون:31:

babak_tour
08-01-2009, 12:07
دمتون گرم. مثل اینکه باید تو اطلاعاتم تجدید نظر کنم.

ali.718
10-01-2009, 11:32
ای 900 خیلی بهتر اف 480 سیستم عامل نداره جی پی اس نداره ال سیدیش کوچک تره مررگر وب ساده داره رنگش کمتره رادیو نداره خروجی تی وی نداره فلش نداره رزولشش پایینه عکساشو ابی و زرد میگیره که اصلا طبیعی نیست و ....
ولی ای 900 سیتم عامل داره و ویندوز هم هست اخرین نسخه ویندوز در ایرانه 6.1 و هزار تا چیز دیگه از جمله السی دی 3.2 و جی پی اس و ...

ali.718
10-01-2009, 11:34
ای900 که اخر کلاسه الان اف480 چینی و اصلا یکین و چینی پر بازاره بزار تو عید تا 495 تومن با گارانتی معمولی بخر ضرر نمیکنی