PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يك سوال: چگونه قالبهاي بلاگر رو در نرم‌افزارهايي مثل Dreamweaver/ExpressionWeb ويرايش كنم؟

Honradez
04-01-2009, 20:38
سلام.

درسته قالبهاي بلاگر با زبان HTML هستن و اين زبان هم استاتيك هست، ولي من ديدم اكثر پستهاي مربوط به قالب وبلاگ، در اين بخش (صحفات دايناميك) هستند و اينجا پست دادم. بهرحال اگر اشتباه كرده‌ام، ببخشيد.

من مي‌خوام قالبهاي بلاگر رو در نرم‌افزارهايي مثل Adobe Dreamweaver يا MS Expression Web ويرايش كنم. ولي وقتي كُد قالب رو كپي مي‌كنم، در بخش Preview هيچ چيزي ظاهر نمي‌شه.

مي‌خواستم ببينم مشكل از كجاست و چجوري مي‌شه اون رو حل كرد؟

با سپاس بسيار. :10:

David.Jn
04-01-2009, 21:18
شرکت ادوبی مگه Dreamweaver هم داره!؟!!!!!!!!!!
من وبلاگ نویسی نمیکنم و فقط با بلاگفا یکم آشنایی دارم
قالب ها استاتیک هستن و با قرار دادن کدهای مخصوص خود وبلاگ بعضی از بخشهاش داینامیک میشه و چیزی که شما میبینید همون html هست.
حالا شما اصلآ چیزی نمی بینید(حتی یه متن).
یه نگاه به قسمت Design بنداز اونجا کد html وجود داره؟

Ultimator
05-01-2009, 00:55
سلام 

DW محصول Adobe ـه دیگه ! نه پس اپله ؟! :31: 

دقیقا نمیدونم قالب های بلاگر چه نوعیند میشه چند خطشو کپی کنید تا ببینیم ! 
ممکنه بتونیم کمکتون کنیم 

اما کلا و معمولا DW کمتر از EW نشون میده ! 

Honradez
05-01-2009, 09:38
سلام 

DW محصول Adobe ـه دیگه ! نه پس اپله ؟! :31: 
فكر كنم مال سايپا باشه!

دقیقا نمیدونم قالب های بلاگر چه نوعیند میشه چند خطشو کپی کنید تا ببینیم !
ممکنه بتونیم کمکتون کنیم

اما کلا و معمولا DW کمتر از EW نشون میده !
نه آخه جفتشون عين هم نشون مي‌دن.

Minima كه ديگه ساده‌ترين قالبش هست رو پيوست كردم.

ازتون خيلي ممنونم. :46:

David.Jn
05-01-2009, 10:34
سلام

DW محصول Adobe ـه دیگه ! نه پس اپله ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این ادوبی هم مارو سر کار گذاشته!
نکته انحرافی داشت!
من سرچ نزده بودم که الان واسه کدوم شرکته ولی چون تو همه ورژنهاش اسم شرکت Macromedia روش بود فکر میکردم هنوز برای Macromedia ست.
نگو ادوبی سهام اون شرکت رو خریده و هنوز هم با نام همون شرکت بیرون میده(ادوبی هم شیطون شده).

Ultimator
05-01-2009, 15:31
سلام 

خب مشخصه ! این قالب چزی بیشتر از چیزی که میبینید نداره ! 
همش استایل هاییه که با ترکیب خاصی که برای خود سیستم بلاگرتون قابل فهمه نوشته شده . تنها راه تغییر آنلاینه و جایی مثل بلاگر که نمیشه سیستمشو روی دسکتاپ نصب کرد تنها راه تره ! !! یعنی تغییرات رو روی کدتون اعمال میکنید و نتیجش رو توی بلاگر مشاهده میکنید !