PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک کنید بچه ها

tiktak20
04-01-2009, 01:56
ویروس گرفتم خفن
اول این عکس رو ببینید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

انتی ویروس نصب میشه.ولی بازش که میکنم سیستم ری استارت میشه مثل nod32.
بعضی از انتی ویروس ها که نصب نمیشن مثل kaspersky.
autorun.inf رو ندارم ولی folder option بعد ویندوز عوض کردن خراب میشه.

چه کار کنم؟

picher_s
04-01-2009, 07:55
سلام.
1-بعد از نصب ویندوز چه کارهایی می کنی که FolderOptionet غیر فعال میشه؟
2-آنتی OfficeScan از TrendMicro رو تست کردی؟
3- از نرم افزارهاییی که مسیر اجرای پروسز ها رو می دن ،از پروسز هات عکس بگیرو بزار.
4-عکس MSConfiget رو بذار
5-از میسر رجیستری HLM->Software->Microsoft->Windows NT->CurrentVersion->Winlogon-> عکس بگیر و اونم بزار.
موفق و پیروز باشی.

tiktak20
04-01-2009, 13:58
1-بعد از نصب ویندوز چه کارهایی می کنی که FolderOptionet غیر فعال میشه؟

هیچی! توی درایو ها هیدن و سوپر هیدن هم چیزی نیست.بعد روی درایو ها دابل کلیک میکنم درسته.تا قبل دابل کلیک نرم افزار نصب میشه

2-آنتی OfficeScan از TrendMicro رو تست کردی؟

نه ندارمش!

3- از نرم افزارهاییی که مسیر اجرای پروسز ها رو می دن ،از پروسز هات عکس بگیرو بزار.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

4-عکس MSConfiget رو بذار

نمی دونم کجاست...MSConfiget

5-از میسر رجیستری HLM->Software->Microsoft->Windows NT->CurrentVersion->Winlogon-> عکس بگیر و اونم بزار.

picher_s
04-01-2009, 19:31
1-MSCONFIG رو باید تو Run بنویسی بعد به tabe استارت اپش برو و ازش عکس بگیر.
2- مسیر رجیستریرو اشتباه رفتی LOCAL MACHINE نه Cuurent User!!!!
3- پروسز های زیر مشکوک اند
winfdwkyi
Winfoow
wincrvhaw
killeshun کن ببین چی میشه.:21:
اگه بتونی Trojan remover رو نصب کنی و مسیر اجرا exe ها رو بهم بگی ممنون می شم.
احتمال زیاد ویروست یه pe append باشه.یعنی خودش رو به exe هات چسپونده و وقتی میخواهی برنامه از رو هاردت نصب کنی دویاره وارد سیستمت می شه که هیچ ربطی به دوبار کلیکت نداره!!!:31:

molaali
05-01-2009, 18:01
من هم یه مشکل دارم. وقتی می خوام یه مقاله ی فارسی رو از اینترنت تو word کپی کنم به جای حروف علامت سوال(؟) میده به نظرتون مشکل از کجاست با تشکر