PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب ویندوز روی هارد اکسترنال یا فلش؟؟!!؟

dkhx2000
03-01-2009, 14:32
سلام به همگی
من یه هارد اکسترنال دارم که one tuch 500gb هستش و یه فلش 8 هه دارم و می خوام که یه ویندوز روی اونا نصب کنم که این کار انجام نمی شه یعنی بالا نمی یاد

مثل اینکه قبلا یه نفر بوده که از ویندوز ایمیج می گرفته و بعد می ریخته روی یک هارد اکسترنال و اون هم بالا می اومده ولی حالا کار نمی کنه چرا؟

نیمه مخفی
03-01-2009, 16:16
((مثل اینکه قبلا یه نفر بوده که از ویندوز ایمیج می گرفته و بعد می ریخته روی یک هارد اکسترنال و اون هم بالا می اومده ولی حالا کار نمی کنه چرا؟))
میشه بیشتر در مورد این جمله تون توضیح بدید
در ضمن چرا نباید کار کند شاید به خاطر تنظیمات بایوس هست ! (من توصیه میکنم اگر مشکل این هست آپ دیت کنید ) گزینه بوت از فلش را نداشته باشد !
ولی در مورد جمه بالای و در مورد هارد اکسترنال بیشتر توضیح دهید (چطور توش ویندوز ریختید )
(چطور پارتیشن بندی کردید ؟) (آیا هارد دیگری بر روی سیستم هست ؟)( قبلاً اینطوری میمود بالا اگه میومد از کی تا حالا یعنی خودتون احساس میکنید چه کاری باعٍث ایجاد این اشکال شده اگر روی چیزی شک دارید حتماً بگید !) ( و اینکه آیا هاردتون بدسکتور داره که اگر بدسکتور داره نباید مستر باشه ) اصلاً سوالتون کامل نیست !!

dkhx2000
09-02-2009, 07:43
سلام
ببینید هارد اکسترنالی که من دارم یه پارتیشن بیشتر نداره مثل یه فلش مموری ولی اینکه یه ویندوز رو روی اون نصب کنی ولی بعدش بالا نیاد دیگه یه چیز دیگه است که یه نفر بود که می گفتند که با نورتون گاست از ویندوز ایمیج می گیره و بعدش ایمیج رو روی هارد باز می کنه که اون هم بدون هیچ مشکلی بالا میادش ولی ما که هر کاری کردیم نتونستیم و این به بایوس و اون چیزا مربوط نمی شه

irankhalij
09-02-2009, 19:26
شما به صورت عادی ه هارد رو به سیستمتون وصل کنید و با cd یا dvd ویندوز بوت شید و امتحان کنید ببینید به صورت درایو میشناستش یا نه
اون روش نورتون گاست به هیچ عنوان کار نمیده چون هاردتون بوتیبل نمیشه

سعید8307
13-02-2009, 20:16
توصیه میکنم از ویندوز پورتابل استفاده کنی هم برای فلش هم هارد اکسترنال -اگه بخای از ایمیج ئویندوز استفاده کنی رو سیستم های دیگه جواب نمیده

kaveh-id
09-12-2009, 14:28
لطفا راهنمایی کنید
من یک لپ تاپ خیلی قدیمی دارم که هاردش سوخته و cd-rom هم نداره. حالا میخوام روی یک flash ویندوز 98 نصب کنم و ازش به عنوان hard استفاده کنم. در ضمن bios هم از usb برای boot شدن پشتیبانی نمیکنه یعنی باید یک floppy هم داشته باشم تا از طریق اون بتونم از flash بوت کنم. اگر کسی راه حلش رو میدونه ضمن گذاشتن تو این پست برای من mail کنه ممنون میشم
kaveh_vahidin@yahoo.com

hamed2004_70
27-03-2010, 16:47
شما به صورت عادی ه هارد رو به سیستمتون وصل کنید و با cd یا dvd ویندوز بوت شید و امتحان کنید ببینید به صورت درایو میشناستش یا نه
اون روش نورتون گاست به هیچ عنوان کار نمیده چون هاردتون بوتیبل نمیشه
سلام
من این کار رو کردم یعنی سیم هاردم رو کشیدم و بعد ازطریق بایوس تنظیمات رو گذاشتم روی فلش مموری. نصب شروع شد و فلش مموری را مانند یک هارد دیسک شناخت. فایل های نصب ویندوز ایکس پی طبق همیشه کپی شد ولی وقتی سیستم ریست شد تا ادامه نصب انجام بشه ارور می داد missing oprating system. اینجا رو باید چی کار کرد؟

مرسی

hamed2004_70
01-04-2010, 23:14
با norton ghost 14 هم از ویندوز ایکس پی image گرفنم و روی فلش ریکاور کردم! ولی باز همون missing oprating system رو داد.
فلشم هم فرمت با درایو C که ازش ایمیج گرفتم بود! هر دو ntfs

hamed2004_70
05-04-2010, 07:40
یعنی تا حالا هیچ کی نتونسته رو فلش ویندوز بنصبه؟

sara_8021
07-04-2010, 11:17
مگه تو محیط بوت پورت usb رو میشناسه ؟

Ghaioom
08-04-2010, 07:40
آموزش ساخت ویندوز XP بدون نیاز به نصب (پرتابل)
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
به جای ---- بزارید nab cd بدون فاصله.

mehrdad909
22-04-2010, 00:10
مر30:31:
ولی این پرتایل؟:13:

rtmreza
02-12-2010, 15:21
این هم ادرس اش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید