PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغيير بانك اطلاعاتي از اكسس به SQL server

msf2009
03-01-2009, 10:18
من سايتي دارم كه ميخوام بانك اطلاعاتيش رو از اكسس به SQL Server تغيير بدم طوري كه اطلاعات قبلي رو به بانك جديدم انتقال بدم.
من روي كامپيوترم بانك اطلاعاتي رو به SQL Server تغيير دادم

اما

sql server ي كه از طريق اينترنت واردش ميشم جايي واسه Attach كردن فايل بانك نداره

حالا لطفا بگيد راه حل تغيير بانك اطلاعاتي از اكسس به SQL server بدون از دست دادن اطلاعات قديمي چي هست؟؟

nnnnnnnnnn
09-01-2009, 21:54
سلام

یه راهش بک آپ گرفتن از دیتابیس لوکال و رستور کردنش رو هاسته . کدش رو میتونید با جستجو تو انجمن پیدا کنید

jandedy
10-01-2009, 11:49
مي توني با ftp روي سرورت آپ كني .

nnnnnnnnnn
10-01-2009, 17:11
مي توني با ftp روي سرورت آپ كني .
کافی نیست !

اگه با ftp دیتابیس mssql رو آپلود کنیم باید تو سرور attach بشه و اگه قابلیتش تو کنترل پنل نباشه فایده ای نداره .

jandedy
10-01-2009, 19:03
چرا خيلي دور مي ري ؟ SQL Server , Mysql هست ديگه نيازي به mssql نيست .

nnnnnnnnnn
11-01-2009, 14:09
چرا خيلي دور مي ري ؟ SQL Server , Mysql هست ديگه نيازي به mssql نيست .
mssql همون Microsoft Sql Server هست که معمولا برنامه نویس های asp.Net به راحتی و بدون دردسر از اون استفاده میکنند و برای پروژه های asp.net بسیار بسیار بهتر از بقیه دیتابیس هاست

موفق باشید

Bill Gates
14-01-2009, 23:34
کسی اطلاعی راجع به اینکه استفاده از mssql در php خوبه یا نه داره؟
خوبه ؟ بده؟ mysql که در حال حاظر استفاده میکنیم بهتره یا بدتر؟ از نظر انجام اعمال چی؟ :دی
توی php manual چیزهایی بود حالا به نظرم جالب اومد اگر راهنمایی کنید انشالله از mssql استفاده کنیم در چند حدودی از کارهامون :31:
تشکر//

Ultimator
15-01-2009, 01:22
سلام 

MS SQL سرور قدرتمندیه نسبت به Mysql اما همونطور که میدونید مولتی پلتفرم نیست میتونید برای کارهای سنگین تر به اراکل فکر کنید . اما اگه با ویندوز کار میکنید فکر کنم زیاد سخت نباشه . چون اکستنشنش هست .