PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا کارته تی وی که نصب کردم صدا نداره ؟

iammahdi
02-01-2009, 23:52
با سلام دوستان من یه کارته تی وی DG MAX گرفتم اما بعد از نصب صدا نداره (درایوره کارته صدا نصبه ها)
نوشته یه سیم کوچیک داره که باید یه سرش بهline out کارته تی وی زده شه اون یکیش به line in کارته صدا زده بشه...
اما این کار و کردم نشد تازه کنترلشم کار نمی کنه ؟؟؟
اگه راهنمایی کنین ممنون می شم ...

sasan_rstg
03-01-2009, 19:37
من هم یه همچین مشکلیو دارم.....

مادربردت چیه؟؟؟؟

الان به همین دلیل کپچر من 6 ماهه افتاده گوشه خونه

دوستان لطفا کمک کنید

Kaptian Black
03-01-2009, 20:26
من یه TV Card دارم . صداش هم اینجوری کار میکنه : روی خود کارت یه جا فیش است که اونو با سیم خودش به سوکتی که روی مادربرد است (فکر کنم اسمش CD Audio باشه ) وصل میکنین ... وتو تنظیمات کارت صدا تون هم باید تنظیم کنید از CD Audio ضبط کنه ...

iammahdi
04-01-2009, 22:48
مشکله من اینه که این درایوره کارته صدا ( کارته صدا آن برد نیست,جداست) با کارته تی وی نمی سازه یعنی اگه دو تاش رو با هم نصب کنم یهو کامپیوتر ریستارت می کنه و می افته تو حلقه نامحدود یعنی دیگه هی ریستارت می کنه تا اینکه برم تو ساف مد و ریستری کنم ...

چیکار کنم این دو تا درایورا رو با هم نصب کنم ؟

در ضمن اینم بگم که تا دلتون بخواد کیس و باز کردم و سخت افزار ها رو دراوردم و دوباره زدم ...

time prince
05-01-2009, 20:07
من این مشکلو با کارت tv داشتم !
فهمیدم باید کشورشو بزارم بلغارستان !
شاید مشکل شما هم همین طوری باشه !
بعضی از درایور ها باگ دارن ( خاک بر سر سازنده : دی)

baymohamadi
15-02-2009, 09:41
با سلام خدمت دوستان کسانی که با کارت تی وی مشکل دارند با تجربه ای که من دارم و دوستان بعضی از مطالب را در این جا ذکر کرده اند در قسمت پائین نوار منوی استارت سمت چپ باید از طریق سی دی صدا قسمت 3d را نصب کرد که گزینه های مختلفی را در اختیار کاربر می گذارد که از این طریق می شه راحت هم صدای تی وی را داشت هم صدای کامپیوتر رو و دیگر نیازی به جا به جائی کابل صدای تی وی و کامپیوتر را ندارد

mammad_server
20-02-2009, 16:28
با سلام
من یه کارت کپچر dg max گرفتم که مشکل دارم با هاش و موقعی که با کارت DV از دوربین می خاو کپچر کنم مشکلی نداره اما زمانی که می خوام با َؤ از ----- یا دستگاههای مشابه کپچر کنم نمی شه لطفا راهنماییم کنید مچکرم