PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل سخت افزاری در اجرای بازیها

nima1
02-01-2009, 16:06
مثلا وقتی که شما دارید بازی گرید Grid رو بازی می کنید تو بازی البته هر چند وقت یک بار ماشین شما در بازی یک لحظه 2 ثانیه کند میشه یعنی کند شدن تصویر در یک لحظه ...تو بازی های race خیلی خودشو نشون میده. خوب برای رفع این مشکل خیلی کارها انجام دادم قطعات این کامپیوتر رو با کامپیوتر دیگه که داشتم تعویض کردم رم ها سی پیو گرافیک هارد به غیر از پاور و مادربورد و مطمن شدم مشکل یا از پاور هست یا ماربورد.. البته چون فکر میکردم مادربوردم مشکل داره برای گارانتی هم فرستادم و اونها هم گفته بودن مشکل داره و برام عوضش کردن ولی بازم مشکل حل نشد... من فکر میکنم سری ایکس 38 های این مارک مشکل داره. البته در بازی Splinter Cell Double Agent میشه 15 FPS باید باشه 70 ولی... که واقعا این یک فاجعه است چون من همین بازی رو در سیستم قدیمی تر خودم تست کردم 40 میگرم ... خوب نظرتون میخواستم بدونم که ایا این مشکل به خاطر تغضیه نشدن کامل گرافیک پیش میاد یا مادربوردم خراب است؟
فیلم مشکل من در بازیها:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مشخصات سیستم:

Manufacturer: Foxconn
Processor: Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs), ~2.4GHz
Memory: 2046MB RAM
Hard Drive: 320 GB Total
Video Card: NVIDIA GeForce 8800 GT
Monitor: SyncMaster 920NW/920LM
Sound Card: Speakers Realtek High Definition Audio
Operating System: Windows Vista™ Ultimate (6.0, Build 6001) Service Pack 6001.longhorn_rtm.080118-1840
Motherboard: X38 foxconn DDR3

D3vil_A
02-01-2009, 16:21
سلام شما درایور کارتت رو از سایت انویدیا آخرین مدلش رو دانلو ونصب کن شاید درست بشه بعید میدونم از پاور باشه حالا پاورت چی هست؟؟ شما درایور جدید رو نصب کن شاید مشکلت درست شه!

nima1
02-01-2009, 16:30
سلام شما درایور کارتت رو از سایت انویدیا آخرین مدلش رو دانلو ونصب کن شاید درست بشه بعید میدونم از پاور باشه حالا پاورت چی هست؟؟ شما درایور جدید رو نصب کن شاید مشکلت درست شه!

عزیز تمام اون جور کارها رو انجام دادم ولی مشکلم حل نشد . پاورم گرین 380 وات است.

به نظر شما امکان داره که مادربوردم برق خوره داشته باشه ؟ چون با قطعات ضعیف تر چک کردم بازم مشکل وجود داشت.

اینم ویدیو از مشکلم در بازی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم عکس مادربوردم است
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

D3vil_A
02-01-2009, 16:37
چی میگگگییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پاور 380 گرینننننننن؟؟؟؟؟؟ سیستمت چه جوری بالا میاد؟؟؟؟؟؟؟
من با این سیستم پاورم کم میاره چه برسه سیستم تو کی این پاور رو پیشنهاد کره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کمه کم باید پاورت 535 گرین باششههههههه ؟؟؟ به حق چیزای ندیده
یک پائر باید بخری البته اگه تا الان قطعاتت داغون نشده باشه!

starpars
02-01-2009, 16:44
شما اگه به پاورت شک داری میتونی به یکی از این آدرس های پایین بری و توان مصرفی سیستمت رو با انتخاب قطعاتی که روی سیستمت هست اندازه گیری کنی . هر چقدر شد یه 15 تا 20 درصدی روش بزار میشه توان مصرفی سیستمت اگه از توان پاور که 380 هست بیشتر شد نتیجه این میشه که مشکل از پاوره

با تشکر از milky way

nima1
02-01-2009, 17:12
چی میگگگییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پاور 380 گرینننننننن؟؟؟؟؟؟ سیستمت چه جوری بالا میاد؟؟؟؟؟؟؟
من با این سیستم پاورم کم میاره چه برسه سیستم تو کی این پاور رو پیشنهاد کره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کمه کم باید پاورت 535 گرین باششههههههه ؟؟؟ به حق چیزای ندیده
یک پائر باید بخری البته اگه تا الان قطعاتت داغون نشده باشه!

یک سوال داشتیم مثلا یک پاوری که روش نوشته 380 reall مثلا 520 هست که قدرت واقعیش 380 هست؟ چون من از چند نفر که پرسیدم میگن که مثلا این پاور 520 هست که ریلش 380 هست؟ ایا وقتی روی پاور نوشته مثلا 380 همون 380 هست یا چیز دیگه است.

D3vil_A
02-01-2009, 17:14
فیلم رو دیدم یک نیک کوچیک و زمان تاخیر سر پیچ میزنه!
شما 200 درصد پاورتون ضعیفه حیتی اگه کارت گکرافیک رو هم برداری و به جاش یک 6200 بزاری باز پاورت ضعیفه!
به نظر من تا پاور نخردی هیچ کاری باسیستم نکن چئن به قطعاتت صدمه های شدید میزنه!

D3vil_A
02-01-2009, 17:16
یک سوال داشتیم مثلا یک پاوری که روش نوشته 380 reall مثلا 520 هست که قدرت واقعیش 380 هست؟ چون من از چند نفر که پرسیدم میگن که مثلا این پاور 520 هست که ریلش 380 هست؟ ایا وقتی روی پاور نوشته مثلا 380 همون 380 هست یا چیز دیگه است.
دقت کنید پاور های گریت و بعضی از پاور پاور ها ریل هستند و واتی که توی اون سایت ها میزنه ریل هستش !
یعنی این که پاور شما اگه ریل(واقعی) باشه باید هم اندازه اون باشه!