PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه ترفند عالي و ساده واسه افزايش سرعت s60v3

ma@@#
02-01-2009, 13:49
سلام بعضي وقتا ميشه كه گوشي سرعتش كم ميشه با اين ترفند ميشه سرعتشو چند برابر افزايش داد.
اول برنامه ي موزيك پليرو كه از برنامه هاي خود گوشيه از منوي گوشي اجرا كرده و سپس Options را انتخاب و آخرين گذينه يا همان Exit را انتخاب كنيد حالا ميتونيد با سرعت بيشتري در دفتر چه تلفن يا منوي گوشي حركت كنيد!!!!!!!!!!! اگر بعد از چندي دوباره سرعت كم شد اين ترفند را ميتوانيد دوباره انجام دهيد.|
:46:

ma@@#
02-01-2009, 13:57
:31:راستي تشكر يادتون نره

@R3Z
02-01-2009, 14:44
دوست عزیز زیاد نمیشد اسمشو گذاشت ترفند چون چیزی هست که کاملا مشخصه و البته تو گوشی ای مثل 5700 خارج شدن از موزیک پلیر این شکلی نیست
پیشنهاد من اینه که از یه برنامه مثل handy task manager استفاده کنید تا براحتی برنامه های اضافی رو ببندید و از حداکثر سرعت گوشی استفاده کنید
ممنون

ma@@#
02-01-2009, 14:56
ميدونم ترفند نيس ولي كار ساده و بي دردسري هس و به راحتي ميشه سرعت گوشي رو زياد كرد ديگه همين

hovo
02-01-2009, 15:33
بهتون پیشنهاد میکنم یکی از نرم افزار های جایگزین تسک بار گوشی رو نصب کنید

بعضی از برنامنه های گوشی مثل

دفترچه تلفن
دوربین
منو
گالری
ثبت تماس
...
موزیک پلیر

بعد از خروج یه چیزی شبیه تمپ دارن که توی بک گراند گوشی هنوز هست!!!

یه سری به این تاپیک بزن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ]

بعد از نصب برنامه
دکمه منو رو چند ثانه پایین نگه دار
با زدن دکمه سبز گوشی میتونی برنامه های باز در بک گراندگوشی رو ببینی و...

ma@@#
04-01-2009, 17:10
من اين كارو كردم ولي باز هم سرعت فرقي نكرد
شما هم اوني كه من نوشتم امتحان كرديد من ميدونم شما از چي حرف ميزنيد ولي اين كه من ميگم نميدونم چطوري ميشه كه سرعتو چند برابر ميكنه وبا خالي كردن رم هم ميسر نيس فقط موزيك پلير اين كارو ميكنه!!

:11:

ma@@#
04-01-2009, 17:15
راستي بايد حتما از صفحه ي اول Exit رو زد نه تو ليست موزيكها يني
بايد موزيك پليرو از منوي گوشي اجرا كرد نه با دگمه ي مخصوص موزيكالها كه رو كيبورده وسپس از منوي Option گزينه ي Exit رو زد:11:

mamo
05-01-2009, 10:54
only handy taskman

@R3Z
05-01-2009, 14:21
راستي بايد حتما از صفحه ي اول Exit رو زد نه تو ليست موزيكها يني
برای 5700 که باید بریم تو تنظیمات equalizer بعد edit بعد اونجا میشه exit کرد و 1 مگ از رم خالی میشه.با handy task هم به راحتی موزیک پلیر رو انتخاب کرده و kill رو میزنید
موفق باشید

ma@@#
05-01-2009, 17:23
ممنون از توجه همتون ولي من اين كارو تو گوشي n73 ME انجام ميدم و هاندي تسك من ي كه ميگيد آخرين نسخه شو نصب كردم برنامه ي خوبي هس واسه خالي كردن رم ولي اين كه من ميگم كاربردش اينه كه اگه مثلآ شما در دفترچه تلفن گوشي به طرف پايين حركت كني يني دستتو رو كليد جهت پايين نگه داري به جاي اين كه رو هر گذينه 100 ميلي ثانيه مكس كنه بعد از اين كار 50 ميلي ثانيه واي ميسه و يني حركت شما تو منو هاي گوشي سريع تر از قبل ميشه همين.
ممنون:11:

khaltamast
10-01-2009, 23:08
همچین گفتی ما فکر کردیم خبریه ولی بازم دستت درد نکنه ممنون