PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Power on/off

mehraboun1985
02-01-2009, 13:02
کسی برنامه Power on/off رو داره؟برنامه ای هست که شما تنظیمش می کنید که کامپیوتر رو سر یه ساعت مشخص روشن یا خاموش کنه.البته روشن کردن رو در حالتی انجام می ده که کامپی.تر رو hybernate کرده باشید.

huti_421
02-01-2009, 22:46
غیر از Hybernate راه دیگه ای واسه روشن شدن اتوماتیک نیست !!!

چون باید نرم افزار در حال اجرا باشه !!!

mehraboun1985
06-01-2009, 15:18
غیر از Hybernate راه دیگه ای واسه روشن شدن اتوماتیک نیست !!!

چون باید نرم افزار در حال اجرا باشه !!!

منظور شما رو درست نفهمیدم.این سوال بود یا همون علامت تعجب؟
من یک بار این برنامه رو گرفته بودم که متاسفانه دمو بود.ولی خب نرم افزار خوبی بود.
اگر گفته شما سوال بوده باید بگم که من اگر hybernate نمی کردم نرم افزار کار نمی کرد.یعنی سیستم رو روشن نمی کرد.حالا اگر این نرم افزار کلا به طور دیگه ای طراحی شده نمی دونم.

دوستان اگه این نرم افزار رو دارید لینکش رو بذارید

huti_421
06-01-2009, 19:06
منظور شما رو درست نفهمیدم.این سوال بود یا همون علامت تعجب؟
من یک بار این برنامه رو گرفته بودم که متاسفانه دمو بود.ولی خب نرم افزار خوبی بود.
اگر گفته شما سوال بوده باید بگم که من اگر hybernate نمی کردم نرم افزار کار نمی کرد.یعنی سیستم رو روشن نمی کرد.حالا اگر این نرم افزار کلا به طور دیگه ای طراحی شده نمی دونم.

دوستان اگه این نرم افزار رو دارید لینکش رو بذارید

اگه وجه جملم استفهامی بود که صد در صد "؟" میذاشتم !!!

کاملا اخباری بوده :دی

پس در نتیجه غیر از Hybernate راه دیگه ای وجود نداره

دلیل : نرم افزار باید در حال اجرا یا با اصطلاح Run باشه تا بتونه سیستم رو بارگذاری بکنه !!!

taia
06-01-2009, 19:28
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

F@$hist
08-01-2009, 03:05
Auto Power-on & Shut-down

برنامه ایست کاربردی برای این کار

فکر می کنم لینکش توی همین فروم باشه ... سرچ کردن لازم است !!!

huti_421
08-01-2009, 10:45
Auto Power-on & Shut-down

برنامه ایست کاربردی برای این کار

فکر می کنم لینکش توی همین فروم باشه ... سرچ کردن لازم است !!!

اون هم اساس کارش بر روی Hybernate کردن سیستم اِ

F@$hist
08-01-2009, 17:47
یکم به پست اول تاپیک دقت کنید !!!

البته روشن کردن رو در حالتی انجام می ده که کامپی.تر رو hybernate کرده باشید.
ایشون در مورد نرم افزار توضیح دادن !!!
یعنی از خصوصیات این نرم افزار اینه که روشن کردن رو در حالت هیبرنیت انجام میده !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ial.exe.html ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ial.exe.html)

---------------
این تاپیک هم توضیحات کامل در این مورد داده ...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehraboun1985
09-01-2009, 11:34
این بحث اصلا تعطیل بشه بهتره
این آقای huti که فکر کنم اسمشونم هومن هست فقط گیر داده به این hybernate.
من خواستم یکم توضیح در مورد نرم افزاره بدم.بد کردم؟:41:
مثل اینکه ایشون خوشش اومده با ما شوخی کنه.

ظاهرا در مورد این نرم افزار توی قسمت دیگه مطلب بیشتره.من میرم از همونجا نرم افزارم رو میگیرم.شما هم میتونید اینجا هیییییییییییییییییییییییی یییییی بنویسید hybernate,hybernate,hybernate :22:

huti_421
09-01-2009, 11:38
این بحث اصلا تعطیل بشه بهتره
این آقای huti که فکر کنم اسمشونم هومن هست فقط گیر داده به این hybernate.
من خواستم یکم توضیح در مورد نرم افزاره بدم.بد کردم؟:41:
مثل اینکه ایشون خوشش اومده با ما شوخی کنه.

ظاهرا در مورد این نرم افزار توی قسمت دیگه مطلب بیشتره.من میرم از همونجا نرم افزارم رو میگیرم.شما هم میتونید اینجا هیییییییییییییییییییییییی یییییی بنویسید hybernate,hybernate,hybernate :22:

خوب عزیزم وقتی همه ی اینها بر مبنای Hybernate کار می کنن بگم نه خاموش می کنن ؟ :27:

من شرمندتم اصلا همشون میتونی کیس رو باز کنی و پاور رو از جا بکنی :دی خوبه ؟

جسارته ولی من که مرض ندارم کسی رو اذیت کنم :31:

در ضمن مگه شما نرم افزاری نمی خواستید که Hybernate نکنه ؟ ( نکنه مشکلی نداشته و من بد متوجه شدم !!! )

ببخشید اگه از طرف من جسارتی رو احساس کردید :11: قصد فقط راهنمایی بوده و هست و خواهد بود که دوستان نرم افزاری رو الکی دانلود نکنن !!!

mehraboun1985
09-01-2009, 11:58
خوب عزیزم وقتی همه ی اینها بر مبنای Hybernate کار می کنن بگم نه خاموش می کنن ؟ :27:

من شرمندتم اصلا همشون میتونی کیس رو باز کنی و پاور رو از جا بکنی :دی خوبه ؟

جسارته ولی من که مرض ندارم کسی رو اذیت کنم :31:

در ضمن مگه شما نرم افزاری نمی خواستید که Hybernate نکنه ؟ ( نکنه مشکلی نداشته و من بد متوجه شدم !!! )

ببخشید اگه از طرف من جسارتی رو احساس کردید :11: قصد فقط راهنمایی بوده و هست و خواهد بود که دوستان نرم افزاری رو الکی دانلود نکنن !!!

مسئله اصلی اون hybernate نیست.مسئله خود برنامه بود.
این برنامه اساسش بر روی همین گزینه hybernate هست.یعنی برنامه ای پیدا نمیشه که به جز در این حالت بتونه کامپیوتر رو روشن کنه.

حالا اگه لینکشو دارید چه با hybernate چه بی hybernate لینکشو بذارید.اگر هم ندارید که مجبور میشم اون 15 صفحه ی فروم مربوط به" روشن و خاموش شدن سیستم سر ساعت مشخص" رو بخونم و اگه لینکش کار میکرد از اونجا بگیرم.

huti_421
09-01-2009, 12:04
مسئله اصلی اون hybernate نیست.مسئله خود برنامه بود.
این برنامه اساسش بر روی همین گزینه hybernate هست.یعنی برنامه ای پیدا نمیشه که به جز در این حالت بتونه کامپیوتر رو روشن کنه.

حالا اگه لینکشو دارید چه با hybernate چه بی hybernate لینکشو بذارید.اگر هم ندارید که مجبور میشم اون 15 صفحه ی فروم مربوط به" روشن و خاموش شدن سیستم سر ساعت مشخص" رو بخونم و اگه لینکش کار میکرد از اونجا بگیرم.

خیلی سخته اینطور توضیح دادن ؟

من فکر می کردم شما مصر هستید که نرم افزاری باشه که Hybernate نکنه !!! که در اون صورت نمیشه

ولی خوب حالا اینطوری عیب نداره

آموزش روشن شدن کامپیوتر سر ساعت معین و اتصال به اینترنت و دانلود کردن سپس خاموش شدن (آموزش جدید در پست دوم)

F@$hist
09-01-2009, 12:15
خیلی سخته اینطور توضیح دادن ؟

من فکر می کردم شما مصر هستید که نرم افزاری باشه که Hybernate نکنه !!! که در اون صورت نمیشه

ولی خوب حالا اینطوری عیب نداره

آموزش روشن شدن کامپیوتر سر ساعت معین و اتصال به اینترنت و دانلود کردن سپس خاموش شدن (آموزش جدید در پست دوم)

فکر می کنم منم همین لینک ها رو گذاشتم !!! فقط یه سوال ! چرا مال بقیه اعضا خودکار می ره توی code ولی مال من نمی ره ؟
منم که دیگه نمی تونم ویرایشش کنم ! همکار عزیز این بخش ! لطفا این پست های بنده رو ویرایش کنید و لینک را درست کنید !