PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هنگ موقع وصل شدن به اینترنت

Esikhoob
02-01-2009, 11:36
[SIZE="5"]با سلام
دوستان ما روی کامپوترمان ویندوز XP SP3 32bit نصب کردیم.
از چند وقت پیش موقعی که با Dial-up به اینترنت وصل میشویم ، کامپیوتر برای حدود 20 -30 ثانیه هنگ میکند، البته همیشه اینطوری نمی شود و البته اکثرا هنگ میکند .
هنگ هم به این صورت است که به هیچ عمل موس جواب نمیدهد ، و یا IE و یا FireFox که میزنیم بالا نمی آید ، یا اگر قبلا با لا آمده صفحه اش هنگ میکند (، کلا همه نرم افزار ها اینطوری میشود)
البته بعد از چند ثانیه همه چی درست میشود .
در EventViewer هیچ پیغام خطا نشان نمیدهد، و taskmanager هم چون هنگ میکند ، دیدن اینکه کدام برنامه باعث هنگ میشود سخت است.
آیا دوستان میدانند اشکال چیست؟

با تشکر

aaaammmm87
02-01-2009, 12:02
سلام
دوست عزيز به احتمال زياد سيستم شما ويروسي است يا اينكه يكي از نرم افزار هاي سيستم اين مشكل رو براي شما ايجاد ميكند بهتر است كه SysInternals Process Explorer نصب كني و ليست process ها رو تحت نظر بگيري (اصلا قبلا از conect شدن اجرا كن ) ببين چي ميشه .

Esikhoob
02-01-2009, 17:52
با تشکر بسیار از این جواب .
این برنامه را گرفتم ولی این هم مثل taskmanager است دیگر ،
البته خوب شد یکبار دیگر دیدم و من هم از برنامه های این سایت( sysinternals) خوشم میآید.
موقع هنگ صفحه این برنامه را که نگاه میکنم ، CPU آزاد است ، از این صفحه چیزی قابل تشخیص نیست.
شاید صفحه هم هنگ کرده و اطلاعات را درست نمایش نمیدهد بنابراین آیا log را جایی ذخیره نمیکند که بعدا آن را ببینیم؟من که پیدانکردم