PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه می شود فایل های هیدن شده را به حالت اولیه برگرداند؟

apirooz
02-01-2009, 01:06
لطفا کمک کنید تا بتوانم فایل هایی که توسط ویروس هیدن شده است و اکنون پس از غیر فعال کردن ویروس و برداشتن تیک های Folder Option نمایش داده میشود ولی به صورت کم رنگ در آمده به حالت نرمال برگردانم.
وقتی می خواهم تیک قسمت Hidden را از Properties بردارم این قسمت نیز غیر فعال و کم رنگ است.
توضیح : - ویروس پاک شده و فایل ها هیدن نمی شود و فولدر آپشن به حالت تنظیم شده باقی می ماند
- منوی Run فعال است
بسیار متشکرم

erfan2008
02-01-2009, 10:00
اگر داس بلد باشی راحته داخل run تایپ کن cmd درصفحه ظاهر شده تایپ کن
c:\attrib -h f:\a
من درایو را به طور فرضی f نوشتم و نام پوشه را a شما هر درایوی راکه خواستی وهر پوشه ای که خواستی از هیدن خارج کنی بنویس صددرصد مشکلت حل میشه مگر اینکه نام پوشه فارسی باشه که کار سخته

آنتی
02-01-2009, 12:50
به نام خدا
سلام دوست عزیز
شما باید از برنامه unhidden که در پست اول تاپیک زیر که توسط استاد گرامی mehdi 7610 معرفی شده است استفاده کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا اینکه محتویات هر پوشه را به یک فولدر جدید انتقال و نهایتا پوشه های مخفی را پاک کنی
موفق باشید

apirooz
02-01-2009, 15:44
با سپاس از توجه دوستان محترم ..... مشکل همچنان باقی است

کارهای انجام شده :
- بواسطه راهنمایی ERFAN 2008 عزیز توسط cmd دستور مورد نظر را زدم ولی پیغام Not resetting system file ظاهر شد ,وپوشه مورد نظر همچنان هیدن ماند . این دستور را با پوشه ای که خودم هیدن کردم امتحان کردم و بسیار خوب کار کرد - اما متاسفانه در مورد پوشه هایی که توسط ویروس هیدن شده است جواب نداد.

- در خصوص راهنمایی آنتی عزیز - به پست مورد نظر رفتم ، ایشان برنامه ای به این آدرس

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2FPrograms%2FAnti%2520T.Delf.aam.7z)

گذاشته بودند ولی من متاسفانه نتوانستم موفق شوم چون با کلیک روی این آدرس صفحه ای از علائم نا مفهوم مانند نمونه زیر ظاهر شد .A����{:��X)
در صورت امکان راهنمایی بفرمایید.
سپاس گذارم

picher_s
03-01-2009, 12:31
عزیز هر حا که فایل هیدن داری batch filet رو کپی کن و اجرا کن.
برای ساخت batchfile یه تnew text document بساز و پسوندش رو bat بزار.new text document.bat
حالا داخلش متن زیر رو تایپ کن و هر جا خواستی بذارش و اجراش کن.
attrib.exe -h -s -a -r
برای درست کرن پوشه ها هم اسم پوشه رو جلو دستور بنویس.
موفق باشی.