PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با برنامه USB Safely Remove 4.0.9.760

xqg50
01-01-2009, 18:14
این برنامه در قسمت دانلود سایت بود من نصبش کردم ولی اولین بار که با این برنامه واکمن سونی رو safe remove کردم واکمن دیگه روشن نشد.
درضمن وقتی ویندوز safe remove نمیکنه حتما یه دلیلی داره و به نظر من safe remove کردن با این برنامه فرقی با جدا کردن سخت افزاری نداشته باشه.

lord_ashkan_z
01-01-2009, 22:24
منظور شما از واكمن سوني چي هست؟ يه چيزي مثل MP3 ؟
اين برنامه هاي زياد مفيد نيستند.(مگر براي فرد خاصي براي دليل خاصي)
از اين جور مشكل ها هم ممكن پيش بياد. مثلا بعضي وقتها اگر يه MP3 را فرمت كني فايل هاي سيستمي اي كه در اون هست و براي راه اندازي آن سات هم پاك ميشه و روشن نميشه. در اين جور مواقع اگر MP3 شما دكمه ي REset داشته باشه بايد Reset كند.
در غير اين صورت چند بار باتري اش د رآوريد و دوباره داخلش بگذاريد و چند بار به كامپيوتر وصل كنيد فايل ها به حتم بر مي گردند.
بعضي ها هم سيستم هوشمند دارند و بعد از چند ساعت خودشون فايل هاشون بر مي گردد

تا وقتي كه شما ابزار خود ويندوز را داري چرا از اين برنامه استفاده كني؟ اين ابزار ها معمولا براي مواردي هست كه فلش مموري شما به دلايلي (مثلا ويروس) Safly Remove نميشه. كه باز هم بعيد مي دونم هميشه عمل كنه.

seymour
02-01-2009, 13:53
خب یه راهش هم اینه که PC رو کلا خاموش کنی و بعد جداش کنی ، احمقانه به نظر میاد ولی با توجه به تبادل پستی که توی بخش Mp3 player ها با هم داشتیم ، حداقل واسه تست اینکه دقیقا مشکل سر این قضیه اس یا نه ، خوبه ...