PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب برنامه از روي سرور

* SadeGh *
17-01-2006, 23:24
سلام

مي خواستم بدونم چه طوري مي شه كه از روي سرور به كامپيوترهاي ديگه دسترسي داشت و از رو خوده سرور بر روي كامپيوتر هاي ديگه برنامه نصب كرد ؟

يكي از دوستان ميگفتند مه در شركت آنها مدير شبكه وقتي مي خواد يه برنامه روي يه كامپيوتر نصب كنه اول از رو خود سرور اجازه نصب شدن برنامه رو ميده بعد از روي خود همون كامپيوتر و با همون يوزر برنامه رو نصب ميكنن در واقع اجازه نصب شدن برنامه از رو خوده سرور صادر ميشه و ربطي هم به Administrator خوده سيستم نداره

از اساتيد تقاظا دارم كمك نمايند
لطفا راهنمايي بفرماييد

با تشكر

hoseinquest
17-01-2006, 23:43
درست . ولي قبلا در خود سيستم كلاينت تعريف شده كه سطح دسترسي سرور بالاتر از admin خود كلاينت است.

* SadeGh *
17-01-2006, 23:59
درست . ولي قبلا در خود سيستم كلاينت تعريف شده كه سطح دسترسي سرور بالاتر از admin خود كلاينت است.
سلام
ميشه لطف بفرماييد چطوري؟
با تشكر

hoseinquest
18-01-2006, 22:50
چشم الان كه سرم خيلي شلوغه. در اسرع وقت آموزش رو واستون مي زارم.

* SadeGh *
18-01-2006, 23:39
چشمتون بي بلا
دست شما درد نكنه

منتظرم

با تشكر

عيدتان مبارك

seyyed.ali
19-01-2006, 04:07
فکر کنم یه چیزایی بلدم
اول اینکه میتونی از remote admin استفاده کنی (radmin)
که اینجا یدونش هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوم و دوم اینکه برنامه ideal Administror که میشه از اینجا دانلودش کنی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سوم که یه ذره هکی مکیه استفاده از PsExec است که توی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] می تونی پیداش کنی

seyyed.ali
19-01-2006, 04:24
البته مطمئنم که حداقل admin شبکه هستی دیگه
مگه نه؟

* SadeGh *
19-01-2006, 11:33
بله Admin هستم

در مورد remote admin استفاده كردم مشكلش اينه كه بايد روي كامپيوتر هاي ديگه هم بايد نصب بشه

اگه بشه اين كارارو با ابزارهاي خود ويندوز انجام داد خوب ميشه راهي هست يا نه ؟
اون دوستومن كه ميگه اين كارا رو با خود ويندوز ميكنه

metax
23-01-2006, 15:21
با سلام
من یه کافی نت دارم تا امروزصبح هیچ مشکلی نداشتم ولی الان توی work group هیچکدوم ازکامپیوترهارونمیبینم البته internet sharing هیچ مشکلی نداره و یوزرها بدون هیچ مشکلی اینترنت رودارند .file and printer sharing هم روی on هست ولی هیچ کدوم همدیگر رو نمیبینندعلت چیه وچکاربایدکرد؟

* SadeGh *
29-01-2006, 21:42
بابا يكي كمك كنه

* SadeGh *
31-01-2006, 18:36
آيا فرياد رسي نيست

farid_y
03-02-2006, 03:00
با سلام
من یه کافی نت دارم تا امروزصبح هیچ مشکلی نداشتم ولی الان توی work group هیچکدوم ازکامپیوترهارونمیبینم البته internet sharing هیچ مشکلی نداره و یوزرها بدون هیچ مشکلی اینترنت رودارند .file and printer sharing هم روی on هست ولی هیچ کدوم همدیگر رو نمیبینندعلت چیه وچکاربایدکرد؟
نمیدونم الان که من دارم این پست رو میدم مشکل شما حل شده یا نه ولی این چند تا کاری که میگم انجام بدین شاید مشکلتون حل شد.
ا-اگر IP به صورت obtain تعریف شده اند آنها را از این حالت خارج کرده و برای هر دستگاه IP مجزا تعریف کنید.
2- setup home or small office network که در my network place هست رو برای همه سیستم ها از اول اجرا کنید.و به این نکته توجه کنید که اسم همه workgroup ها یکی باشد .
3-همیشه از یک آنتی ویروس update شده روی تمامی سیستمها استفاده کنید.که من kaspersky v رو پیشنهاد میکنم
چون توی شبکه های lan نیز عملکرد خوبی داره.
4-گاهی اوقات فایر وال ها نیز باعث بروز یک چنین مشکلاتی میشوند.

* SadeGh *
04-02-2006, 21:11
چشم الان كه سرم خيلي شلوغه. در اسرع وقت آموزش رو واستون مي زارم.

دوست عزيز بنده هنوز منتظرم

موفق باشيد

farid_y
05-02-2006, 01:58
سلام

مي خواستم بدونم چه طوري مي شه كه از روي سرور به كامپيوترهاي ديگه دسترسي داشت و از رو خوده سرور بر روي كامپيوتر هاي ديگه برنامه نصب كرد ؟

يكي از دوستان ميگفتند مه در شركت آنها مدير شبكه وقتي مي خواد يه برنامه روي يه كامپيوتر نصب كنه اول از رو خود سرور اجازه نصب شدن برنامه رو ميده بعد از روي خود همون كامپيوتر و با همون يوزر برنامه رو نصب ميكنن در واقع اجازه نصب شدن برنامه از رو خوده سرور صادر ميشه و ربطي هم به Administrator خوده سيستم نداره

از اساتيد تقاظا دارم كمك نمايند
لطفا راهنمايي بفرماييد

با تشكر

اگر شما شما بخواهید از روی یک سیستم به بقیه سیستمهای شبکه دسترسی داشته باشید مثلا از روی یک سیستم برای سیستم دیگر برنامه نصب کنید میتونید از برنامه netsupport school pro استفاده کنید که امکانات خیلی بیشتر از این داره که با یه سرچ تو انجمن هم میتونید اطلاعات بیشتری دربارش پیدا کنید و هم لینک دانلودش رو...ولی اگه منظور شما اینه که دقیقا تو windows server چه طوریه باید منتظر موند تا این دوستمون زحمتش و بکشن.

* SadeGh *
05-02-2006, 11:25
سلام farid_y جان

بله مي خوام بدونم چه طور مي شه از رو خود ويندوز سرور اين كارو كرد .

و همچنان منتظر لطف دوستان

موفق و موئد باشيد

hoseinquest
07-02-2006, 12:23
دوست عزيز من فعلا وقت ندارم . شرمنده

* SadeGh *
11-02-2006, 15:23
سلام
اين بنده خدا كه سرشون شلوغ است و تحويل نمي گيرند.
كسي اگر مي داند لطفآ كمك كند.
با تشكر
موفق و موئد باشيد

mammad81
13-02-2006, 00:44
دوست عزیز من خیلی وارد نیستم ولی فکر کنم remote desktop کار شما رو راه بیندازه

* SadeGh *
16-02-2006, 00:33
سلام

اي بابا......

محبت كرده و كمك كنيد.