PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا ریختن و پاک کردن برنامه ها و بازی ها روی گوشی های مختلف در اثر مرور زمان مشکل ایجاد میکند؟

qqqqqq
31-12-2008, 04:24
اول از همه به اقا مجتبی عرض شود که مربوط گوشی خاصی نیست(با یک کارتن قفل میان تو فروم)
آیا فایلی باقی میگذارند برنامه ها و بازی ها؟ اگر بله راه پیدا کردم و پاک کردن دستی چیست؟

starpars
31-12-2008, 04:37
مشكل خاصي ايجاد نميكنه فقد بعد از يه مدت طولاني (هفت هشت ماه) گوشي سنگين و كند ميشه كه چاره كار يه مستر ريست هست كه با اين كار گوشي مثل روز اولش ميشه

qqqqqq
31-12-2008, 05:04
ممنون ولی من اصلآ به جوابم نرسیدم

اگر نرم افزار ها و بازی ها را پاک کنیم هم گوشی کند میمونه؟
اگر جواب + است
شما میدونید که چرا کند میمونه؟ حتمآ فایل هایی باقی مانده...اونها کجا ریخته میشوند که پاک بکنیم؟
را مستر ریست راه نهایی است...

nakhle007
31-12-2008, 07:34
نصب برنامه و بازی باعث به وجود اومدن یه سری فایل های کمتر از یک کیلو بایت در حافظه تلفن میشه
که بعد از پاک کردن برنامه هم سر جاشون میمونن و پاک نمیشن
اما اینکه چطوری میشه بدون مستر اونا رو پاک کرد فکر نکنم راهی داشته باشه ، چون ممکن فایلهای یه برنامه که الان استفاده میشه رو پاک کرد

Mojtaba N87
31-12-2008, 12:34
اول از همه به اقا مجتبی عرض شود که مربوط گوشی خاصی نیست(با یک کارتن قفل میان تو فروم)
آیا فایلی باقی میگذارند برنامه ها و بازی ها؟ اگر بله راه پیدا کردم و پاک کردن دستی چیست؟

مرسی از اینکه یادی از ما کردید! من تا حالا الکی قفل کردم تاپیک رو؟ می خوای 2-3 روز دست به هیچی نزنم تا ببینی بخش چی میشه؟!؟؟

---
می تونی با هک گوشی و دسترسی به فلدر های private در مموری کارت و فون مموری و با برنامه ای مثل Xplore در گوشی های سری 60 ویرایش 3 ، بری تو هر زیر فلدر و با دیدن نام برنامه فلدرش رو پاک کنی!

کار وقت گیریه! توصیه نمیشه!

به نظر من هر از چند وقت مستر ریست کن.

starpars
31-12-2008, 16:13
البته يه سري برنامه ها هستن كه ادعا ميكنن نرم افزار ها رو به طور كامل از حافظه پاك ميكنن (مثل نرم افزارهايي كه واسه كامپيوتر اين كارو ميكنن) ولي همون كامپيوتر هم آخرش يه مشكلي چيزي پيش مياد كه مجبور ميشي ويندوز رو عوض كني