PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با acd see 7

Aloneboy
17-01-2006, 19:35
سلام دوستان
من معمولا براي نمايش عكسها از اين برنامه استفاده ميكنم ورژن هاي قبلي همون قديما نميدونم 4 يا 5 اصلا باهاشون مشكل نداشتم ولي حالا با ورژن 7 كه كار مي كنم بعضي عكس ها رو جا ميندازه براي نمايش
يعني مثلا ميخواي عكس هاي داخل يك فولدر كه 10 تا هست رو ببينيد اول روي اولين عكس در فولدر كليك مي كنم و براي ديدن بقيه عكس ها از گزينه next استفاده مي كنم ولي بعد كه تمام عكس ها رو ديدم ميبينم كه چند تا عكس رو براي نمايش جا گذاشته و نشون نداده ميخواستم بدونم مشكل از چيه؟

در مورد ورژن جديد اين برنامه هم كمي توضيح دهيد
من وقتي به سايت سازنده اين برنامه رفتم دو برنامه ديدم كه ميخواستم تفاوتشون رو بدونم يكي acdsee v8 بود و ديگري acdsee pro(راستش من بيشتر براي نمايش تصاوير از اين برنامه استفاده ميكنم و كمتر به اديت ان احتياج پيدا ميكنم) ؟

Cracki
17-01-2006, 21:10
مهدی جان فرمت عکس هایی رو که میگی جا انداخته و نشون نمیده رو بنویس تا ببینیم که اصلا این فرمت ها رو ساپورت
میکنه یا نه.

بعدشم آیا شما همین عکسها رو با برنامه های دیگه باز کردی ببینی که عکس شما ایرادی داره یا نه ...

Aloneboy
18-01-2006, 10:32
همه فرمت هاي عكس داخل فولدر jpg مي باشد و عكس ها مشكلي نداره با برنامه هاي ديگه باز ميشه

Amin
18-01-2006, 10:48
سلام مهدي جان
وقتي اولين عكس رو باز مي‌كنيد ابتدا دكمه Home كيبورد را بزنيد بعد با دكمه Next عكسهاي بعدي رو مشاهده كنيد
موفق و پيروز باشيد

*Batman*
19-01-2006, 02:37
منم با نسخه 8.39 مشكل دارم:
1-اصلا اجرا نميشه و كاملا بي تفاوته در مقابل كليكهاي پياپي(حتي در پوشه اصلي برنامه و هنگام اجراي فايل اجرايي اصلي)
2-بعضي وقتها هم كه اجرا ميشه پس از مدتي خطا ميده وبه محض Ok كردن برنامه بسته ميشه.
اين مشكلات در شرايط زير اتفاق ميفته:
1-من برنامه رو بصورت فول با سريال معتبر نصب ميكنم.
2-بعد از نصب برنامه با سريال معتبر فايل اجرايي رو با فايل كرك جايگزين ميكنم.
پس ديگه كجاي كار ايراد داره؟
آيا فايل كرك معيوبه؟
لطفا راهنمايي كنيد.ممنون

patal
19-01-2006, 10:27
سلام
mehdi_everex جان، راه حل رو Amin101 گفت.
... اما من علت این اتفاق رو برات توضیح می دم.
ببین عزیزم، علت به وجود اومدن این مشکل اینه که فرمول sort کردن برنامه ی ACDSee با فرمول sort کردن Windows متفاوته.
مثلا Windows کاراکتر underline رو قبل از اعداد می زاره در صورتی که ACDSee اول اعداد رو می زاره و بعد underline و.
وقتی ACDSee باز ه و شما داری عکس ها رو نگاه می کنی دکمه ی B رو بزن تا Status Bar رو نشون بده.
بعد اون پایین سمت چپ بهت می گه که عکس چندم رو داری نگاه می کنی.
امیدوارم مشکلت حل شده باشه
××××××××××××××××××××××××× ×××××××××××××××××××××××

تویضیحات اضافه برای علاقه مندان:
عمل sort کردن فوق العاده سخته و عملا نوشتن یه موتور sort کن بدون نقص غیر ممکنه.
حتی موتور sort کن Windows هم مشکل داره.
اگه دقت کنین، Windows مثلا عدد 10 رو زود تر از مثلا 6 sort می کنه.

خوش باشی،
©م.م.©

justmp3
19-01-2006, 11:01
منم با نسخه 8.39 مشكل دارم:
1-اصلا اجرا نميشه و كاملا بي تفاوته در مقابل كليكهاي پياپي(حتي در پوشه اصلي برنامه و هنگام اجراي فايل اجرايي اصلي)
2-بعضي وقتها هم كه اجرا ميشه پس از مدتي خطا ميده وبه محض Ok كردن برنامه بسته ميشه.
اين مشكلات در شرايط زير اتفاق ميفته:
1-من برنامه رو بصورت فول با سريال معتبر نصب ميكنم.
2-بعد از نصب برنامه با سريال معتبر فايل اجرايي رو با فايل كرك جايگزين ميكنم.
پس ديگه كجاي كار ايراد داره؟
آيا فايل كرك معيوبه؟
لطفا راهنمايي كنيد.ممنون
به احتمال خيلي قوي فايل كرك مشكل داره...

من از اين نرم افزار استفاده نميكنم ولي همين مشكل را با نرم افزارهاي ديگه داشتم كه متوجه شدم مشكل از كركه اگر ميخواي مطمين بشي نسخه Trial نرم افزار را امتحان كن ببين جواب ميده يا نه اگر جواب داد مشكل از كركه

*Batman*
19-01-2006, 18:23
پس بايد از يه كرك ديگه استفاده كرد.
ممنون

mossi
21-01-2006, 02:00

تویضیحات اضافه برای علاقه مندان:
عمل sort کردن فوق العاده سخته و عملا نوشتن یه موتور sort کن بدون نقص غیر ممکنه.
حتی موتور sort کن Windows هم مشکل داره.
اگه دقت کنین، Windows مثلا عدد 10 رو زود تر از مثلا 6 sort می کنه.

خوش باشی،
©م.م.©[/QUOTE]
این قضیه sort کن Windows را خوب مطرح کردی .
مثلا شما یک سری فایل ویدیویی داری که اگه اینا را به صورت معمولی یک دو سه چهار تا مثلا 29 نام گذاری کنی فایل های 10 و 20 درست سر جایشان کار نمکنند . به قول شما اول 10 را باز میکنه بعد مره رو یک و دو و ....
برای حل این مشکل در فایل های mpeg یا mp3 یا Jpeg بهتره که آدم این فایل ها یا عکس ها یا قطعات فیلم را اینطوری نام گذاری کنه . a1 a2 a3 a4 a5 a6 a7 a8 a9 و از اینجا به بعد b1 b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 b9 و c1 c2

والی اخر .
اینجوری دیگه اشتباه نمیکنه . و در برن پروگرام هم دیگه اول فایل 10 را رایت نمیکنه بعد بره سراغ یک.

در ضمن من این آسی دی سی 8 را از همین کرکی هاش را دارم . خیلی چیز جالبی است . خیلی ازش خوشم آمد .
دیگه بیشتر اوقات برای روتوش یک عکس اصلا فتو شاپ را باز نمیکنم . 3 دقیقه جون میکنه تا بیاد بالا .
بعضی وقت ها عکس ها را نشون نمیده . وقتی رو یه عکس کلیک میکنه نمیره تو ا سی دی . بلکه میره تو
عکس نشون ده ویندوز . اینجا من دوباره . باید یه رایت کلیک کنم رو عکس و بهش بگم که اقا اینارو فقط با اسی دی نشون بده که درست میشه.
فایل های ویدیویی را هم که همه ورژن هاش مشکل داشتند نشون بدند .این هم مشکل داره .

patal
21-01-2006, 03:49
سلام
mossi جان، برای حل مشکل sort کردن در windows نمی خواد اون طوری اسم گذاری کنی.
این طوری زحمتش زیاده.
برای حل مشکل فقط کافیه که به اعداد یک رقمی یه صفر اضافه کنی. یعنی بجای 1 بذار 01
توضیحات اضافه برای علاقه مندان:
اگه تعداد file هاتون زیاد بود و می خواستید که این file ها رو بع ترتیب اسم گذاری کنید، سه راه وجود داره
1: به صورت دستی عمل کنید که فوق العاده احمقانست
2: با کمک نرم افزار های کمکی این کار رو انجام بدید. یه سری نرم افزار هست که کارشون اسم گذاری و این چیزآست
و اما راه سوم:
برو توی ACDSee بعد تمام file ها رو select کن، حالا rightCLICK ، حالا گزینه ی rename ، حالا از کاراکتر # استفاده کن

خوش باشی،
©م.م.©

Amin
21-01-2006, 07:35
سلام
mossi جان، برای حل مشکل sort کردن در windows نمی خواد اون طوری اسم گذاری کنی.
این طوری زحمتش زیاده.
برای حل مشکل فقط کافیه که به اعداد یک رقمی یه صفر اضافه کنی. یعنی بجای 1 بذار 01
توضیحات اضافه برای علاقه مندان:
اگه تعداد file هاتون زیاد بود و می خواستید که این file ها رو بع ترتیب اسم گذاری کنید، سه راه وجود داره
1: به صورت دستی عمل کنید که فوق العاده احمقانست
2: با کمک نرم افزار های کمکی این کار رو انجام بدید. یه سری نرم افزار هست که کارشون اسم گذاری و این چیزآست
و اما راه سوم:
برو توی ACDSee بعد تمام file ها رو select کن، حالا rightCLICK ، حالا گزینه ی rename ، حالا از کاراکتر # استفاده کن

خوش باشی،
©م.م.©
سلام
تاييد ميشه
براي اين كار ميتونيد از اين برنامه استفاده كنيد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mossi
21-01-2006, 17:02
آره خوب 0 یک قدم از a جلوتره اینجوری هم میشه. مرسی