PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فایلم توی idm پاک شد. چی کار کنم؟؟ ضروری

Mostafa NBA
30-12-2008, 15:40
سلام.

الان من یک فایل 300 مگابایتی دانلود کردم.دانلودش که تموم شد, گفت که درایوت توش جا نیست که بخواد بریزه.من جا خالی کردم بعد رفتم رو فایل کلیک راست کردم که بزنم Resume تا فایل رو کامل بریزه روی هارد ولی اشتباهن Remove رو زدم. حال چی کار کنم تا برگرده؟؟؟؟

ترخدا بگین.

Mohammad King
30-12-2008, 15:51
سلام برو ببین تو تمپلوری نیست اگر نه دیگه هیچی

Mostafa NBA
30-12-2008, 16:20
تمپلوری کجاست؟ میشه آدرس بدی؟

seppeehr
30-12-2008, 16:28
C:\Documents and Settings\****\Application Data\IDM\

.
برو توي options--->save to
اون پايين نوشته Temporary Directory

Mohammad King
30-12-2008, 16:31
سلام به مسر زیر برو

start/all programs/accessories/system tools/disc clean up/بعد توی دیسک کلین آپ درایو ویندوزت را انتخایکن و در نهایت تمپلوری

ببین شاید تو اون پوشه ها باشه

Mohammad King
30-12-2008, 16:37
آهان راستی روی تمپلوری کلیک کن و بعد viw file را بزن نه ok

نیمه مخفی
30-12-2008, 19:29
اسم اون فایل رو یادت نیست (اگه هست که خوب search کن)
این رو هم سرچ کن شاید نتیجه داد (part.*)
اگه فایل هم پیدا شد که چه بهتر با idm وا کن یا اگر وانشد rename کن به آخر اسم فایلpart. اضافه کن .
در ضمن برای سرچ باید بری تو فولدر آپشن و تیک(Hide file extensions for known file types ) رو برداری اگر جواب نداد بگو جواب نداد

Mostafa NBA
31-12-2008, 00:18
دوستان راه هارو تست کردم ولی یه جاهایش دیگه نمیدونستم باید چی کار کنم.مثلا این عکسی که گزاشتم مربوط میشه به قسمت تمپلوری که من توی اونجا فایلمو پیدا کردم ولی اونو انتحاب میکنم و ok هم میزنم ولی اتفاقی نمی افته.در ضمن فایلمو از قسمت DwnlData و از اونجا در قسمت Mahdi که در عکس معلومه پیدا کردم. حالا باید چی کار کنم؟؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک عکس بالا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mostafa NBA
01-01-2009, 00:32
من همچنان منتظر جوابم.فایل 300 مگابایتی رو با کلی درسر دانلود کردم.نمیخوام از دستش بدم.

ترخدا کمک کنید.

Mohammad King
10-01-2009, 18:31
سلام شما یه کاری کن من زیاد با idm کار نکردم

خوب idm را باز کن و open را بزن اون وقت همون فایل را که در تمپلوری هست را باز کن بلکه درست بشه ایشالله

موفق باشید