PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال دریاره فایل های زیپ شده پسورد دار...

Mehran
17-01-2006, 14:47
سلام دوستان
فایل هایی که بصورت زیپ شده هستن يا rar هركاري مي خواي بكني(حتي حذف) تياز به پسورد هست. اگه پسوردش رو فراموش كرده بايديد چكار كنه؟
نرم افزاري يا راهي وجود داره كه ادم بتونه پسورد اينارو حذف كنه بدون پسورد به اونا دسترسي پيداكنه؟

با تشكر مهران...

william
17-01-2006, 16:48
نرم افزاری هست برای باز کردن رمزهای winrar ولی بعید میدونم در این رابطه بتون به شما کمک کند
Rar Key v7.0.1180
RAR Key recovers passwords for RAR archives. All versions of RAR are supported including 3.x Brute-Force, Xieve™ or Dictionary attacks are used to recover the password Additional user dictionaries support, case changes, multiple mistypes and other modifications for each dictionary word Program automatically saves password search state and can resume after a stop or a crash Patterns can be used to minimize search time if any part of the password is known Non-English characters in passwords are supported Full install/uninstall support.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

reza_ful
17-01-2006, 17:17
من هم دارم ولی چون عضو جدید هستم نمیتوانم فایل را پیوست کنم

Mehran
18-01-2006, 00:39
نرم افزاری هست برای باز کردن رمزهای winrar ولی بعید میدونم در این رابطه بتون به شما کمک کند
Rar Key v7.0.1180
RAR Key recovers passwords for RAR archives. All versions of RAR are supported including 3.x Brute-Force, Xieve™ or Dictionary attacks are used to recover the password Additional user dictionaries support, case changes, multiple mistypes and other modifications for each dictionary word Program automatically saves password search state and can resume after a stop or a crash Patterns can be used to minimize search time if any part of the password is known Non-English characters in passwords are supported Full install/uninstall support.
ورود شما رو خوش آمد ميگم :)
شما چرا بعيد ميدوني بتونه كمكم كه مگه براي باز كردن رمز فايل هاي winrar نيست؟

من هم دارم ولی چون عضو جدید هستم نمیتوانم فایل را پیوست کنم
سلام.
سلام دوست عزيز به شما هم خوش آمد ميگم. :)
رضا جان اين امكان ضميمه كردن فايل فقط مخصوص مديران سايت و ماهم نمي تونيم فايل پيوست كنيم :sad: .
حالا ايني كه شما داري چي هست؟

با تشكر مهران...

MaFia
18-01-2006, 00:59
اين rar key كه دوستمون هم معرفي كرد زياد تعرفيش رو شنيدم
ورژن 7.5 هم اومده
حالا نمي دونم كرك هم مي خواد يا نه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سايت جالبي هم داره حتما سر بزن برنامه هايي مثل Passware Kit Enterprise و .... هم معرفي شده