PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپيك ويژه برنامه هاي مربوط به Theme هاي ويندوز

KING ESFANDIYAR
17-01-2006, 10:55
با سلام خدمت شما عزيزان
تو اين تاپيك مي خواهيم هر چي برنامه كه به Theme ها و Wallpaper هاي مخصوص ويندوز مربوط ميشه رو معرفي كنيم...............اميدوارم كه تاپيك جالبي بشه و دوستان بتونن با اين تاپيك دستي به ظاهر ويندوز خودشون بكشن

براي سروع من برنامه Theme Manager رو معرفي ميكنم.........متاسفانه الان لينك دانلودش رو ندارم ولي تا چند روز اينده حتما لينكش رو براتون ميذارم...............

R e Z a
18-01-2006, 00:54
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %A7%D9%8A%DA%A9%D8%B1%D9%88%D8%B3%D8%A7%D9%81%D8%A A

hatef_4541
18-01-2006, 02:17
اقاي reza.duff تو همين تاپيكي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) كه دادي من سوال كردم چضوري نصب ميشه من نتونستم يه نيگاه بنداز اگه جواب رو ميدوني راهنمايي كن.

R e Z a
18-01-2006, 02:33
دوست عزي سلام
شما اول پچ رو نصب كن بعد برو تو شاخه theme هايي که دانلود کردي روي هم چين آيکاني کليک کن و حالشو ببر .

با احترام
رضا

KING ESFANDIYAR
18-01-2006, 13:37
رضا جان دستت درد نكنه

زحمت كشيدي...........اگه دوستان هميجا درخواست Theme بكنند ديگه اينقدر صفحات شلوغ نميشه

درضمن دوستان با دانستن مطلب مورد نظرشون راحتتر اون ر و پيدا ميكنند.

KING ESFANDIYAR
19-01-2006, 18:30
من دارم سعي ميكنم كه تو يه سايت خوب براتون چنتا Theme باحال بذارم كه حالشو ببرين..........

به محض اماده شدن لينكش رو براتون ميذارم

hatef_4541
20-01-2006, 04:51
دوست عزي سلام
شما اول پچ رو نصب كن بعد برو تو شاخه theme هايي که دانلود کردي روي هم چين آيکاني کليک کن و حالشو ببر .

با احترام
رضا
خب مشكل همينه كه من اين كارو كردم اما نشد !

Kolubive
20-01-2006, 05:34
بعد از نصب پچ و ریستارت سیستم روی آیکونی که در عکس بالا مشخصه کلیک کن بعد توی صفحه ای که باز می شه برو به قسمت appearance و در قسمت windows and bottoms گزینه ی مربوطه رو انتخاب کن بعد می تونی در قسمت Color scheme رنگ های مختلف رو انتخاب کنی

hatef_4541
20-01-2006, 16:32
خب ديگه عزيز ! اينا رو ميدونم ! شايد مشكل از پچ باشه ! :blink:

justmp3
20-01-2006, 17:48
hatef_4541 جان من با انجام همین کارها به نتیجه رسیدم...

اگر میخوای میتونی از Tune up هم برای باز کردنه این پچ استفاده کنی

اینم لینکش:

اگر توضیحات بیشتری خواستی بگو تا برات توضیح بدم...

در ضمن این نرم افزار کلی کارای مفید دیگه هم برای ویندوز انجام میده

KING ESFANDIYAR
24-01-2006, 14:59
راستي دوست عزيزم صحبت از Tune Up به ميون اورد .......................بايد عرض كنم كه اين برنامه خودش قابليت تغيير Theme ها رو داره...................تازه ميتونيد از طرحهاي اماده خود سايتش استفاده كنيد............خيلي جالبه توصيه ميكنم باهاش كار كنيد

KING ESFANDIYAR
27-01-2006, 15:26
ضیحات :داشتن يك دسكتاپ زيبا و پويا يكي از خواسته هاي اكثر كاربران كامپيوتر ميباشد . نرم افزارهاي گوناگوني براي تغيير چهره ي ويندوز و دسكتاپ ارائه شده كه هر كدام كاري در اين رابطه انجام ميدهند. Animated Desktop نيز نام نرم افزار منحصر به فردي است كه به گونه اي متفاوت و با قرار دادن Animation ها گوناگون در روي ميز كار آن را جذاب تر و با نشاط تر مينمايد! قرار دادن Animationهاي Flash و Applet هاي Java و Active X components حتي به صورت HTML بر روي Desktop اين نرم افزار ميباشد. شامل ابزارهايي براي ساخت Theme هايي نو و متفاوت با انچه قبلا ديده بوديد ميباشد( مثلا براي Themeهايي براي كنترل حافظه به گونه اي زيبا و ...). توانايي ديگر اين نرم افزار در مديريت Wallpaper ها و تغيير دادن آنها سر زمان معين است كه اين كار هم تا حد بالايي از يكنواخت بودن Desktop شما ميكاهد! Animated Desktop براي اجرا شدن به اينترنت اكسپلورر 5.5 يا بالاتر نياز دارد و با ويندوزهاي 98/ME/2k/XP , 2003 سازگار است

حالا اينم لينكش:

منبع:دارينوس