PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاري براي جلوگيري از اجرا شدن فايل اجرايي (هم نمايش هم جلوگيري)

tajrobenik
28-12-2008, 22:24
سلام.
من نرم افزاري مي‌خوام كاراييش طوري باشه كه وقتي مي‌خوام يك ستاپ يا يك فايل اجرايي رو اجرا كنم تمام كارهايي كه اون فايل اجرايي مي‌خواد انجام بده رو نشان بده و حتي بشه اين ستاپ يا فايل اجرايي رو غير فعال كرد.
.
.
استفادم هم اصلي ترنش براي جلوگيري از اجراي فايل هاي‌ اجرايي اما مطمعنا استفاده هاي ديگه اي هم مي‌شه از اين نرم افزار برد.
.
خودم فقط كاسپر رو ديدم كه اين كار رو هم انجام مي‌ده.
البته زون‌آلارم هم اين جوريه اما بايد فايل اجرايي رو واسش مشخص كني تا از اجرايه اون جلوگيري كنه.

tajrobenik
08-01-2009, 23:21
خوب هنوز كسي همچين چيزي پيدا نكرده....؟
برنامه نويسا بنويسن...

F@$hist
09-01-2009, 00:38
شما یه سر به این تاپیک بزن ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فکر کنم کار شما رو برنامه ی Process Explorer رو راه بندازه ...

tajrobenik
09-01-2009, 21:01
سلام تو اين تايپيك كه دادين خوبه... تمامشم خوندم...
اما تو سايتش نمي‌ره چه برسه دانلود فايله...
در ضمن مثله اينكه هر كدومشون يك نقطه ضعفي داشتن و كامل نبودن من يك كامله كاملشو مي‌خوام.

F@$hist
09-01-2009, 22:10
Process Explorer

این برنامه به حق برنامه ی کاملیه !و توی این کار ها برای من یکی که خوب بوده ! به هر حال لینک دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در ضمن یه برنامه ی دیگه (که اسمش رو یادم نمی آد : دی) بود که وقتی یک فایل نصبی تغییراتی رو روی سیستم و ریجستری انجام می داد رو میگفت ! که اون بحثش جداست !

tajrobenik
10-01-2009, 01:40
سلام دانلود كردم...
چه جالب تا حالا با نرم افزاره كار كرده بودم اما خوب بازم ممنون.
در مورد كار من استفاده نداشت حقيقتش دليله اصليم از نرك افزاري كه مي‌خوام جلوگيري از اجرايه ويروسايه كه اينم اينجوري نيست.
نرم افزار رو باز كردم بعد ويروس رو اجرا كردم اما هر كار دلش خواست كرد.

tajrobenik
10-01-2009, 01:42
يعني بازم ويروسه اجرا شد...
پس يه نرم افزاري مي‌خوام كه كاملا جلوي فايل اجراييي رو بگيري كامل... و البته بگه كه فايله اجراييي چه كارايي مي‌خواد بكنه.

F@$hist
10-01-2009, 14:07
يعني بازم ويروسه اجرا شد...
پس يه نرم افزاري مي‌خوام كه كاملا جلوي فايل اجراييي رو بگيري كامل... و البته بگه كه فايله اجراييي چه كارايي مي‌خواد بكنه.
اگه برنامه های اون تاپیک به دردتون می خوره و لینک دانلودش خرابه ! میتونین همین جا یا توی همون تاپیک بگین ! حتما دوستان براتون لینک دانلودی پیدا می کنن !
ولی خب به نظر من همچین برنامه ای برای همچین کاری به طور دقیق وجود نداره ! چون اگه وجود داشت دیگه ما از نیاز به آنتی ویروس ها بی نیاز میشدیم !

tajrobenik
11-01-2009, 23:21
خوب راست مي‌گي منم كه چه چيزايي مي‌خوام...
خوب پس اون كه نيست...
/
.
يك نرم افزاري لطف كنيد كه فايلاي اجرايي exe رو آناليز كنه... بعد بگه اگه اين فايله اجرايي اجرا شد اين كارا رو مي‌كنه؟؟؟؟؟؟

F@$hist
13-01-2009, 15:34
SysAnalyzer

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

tajrobenik
14-01-2009, 11:08
اينم خوبه اما بازم كه اجرا مي‌شه.... نمي‌شه اجرا نشه و آناليز كنه؟