PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دستفروش های علاءالدین

dorna
28-12-2008, 21:41
ببخشید من چند روز پیش رفتم علاءالدین گوشی بخرم یه سری دستفروش ها هم بیرون بازار هستند که قطعا همتون دیدیشون
چطوریه اینها هر گوشی ها به قیمت نصف داخل بازار می فروشند مثلا گوشی 300 تومنی رو میگه 140 تومن و غیره
خوب بعضی هاش که دزدیه هیچ اما بعضی هاش هم کارتون داره هم شارژ و مابقی لوازم بعضی هاش هنوز پیلاستیک روی صفحه ال سی دی شون هنوز کنده نشده
می خواستم بیبینم اگه از اینها گوشی بخرم چطوریه ؟ آی گوشی هاشون مشکل دارند؟
به غیر از اینکه گارانتی ندارند دیگه چی؟؟! لطفا راهنمایی کنید.

S@nti@go_s&k
28-12-2008, 23:11
سلام..............
خوب این کار یعنی خرید از دستفروشان یه نوع ریسکه در ضمن کارتونو راحت می تونن از روش درست کنن و شماره imei گوشی رو هم راحت چاپ می کنن و روی کارتون میزنن (برچسب)
در ضمن اگرم خراب شه کسی پاسخگو نیست باید ببری تعمیرات که دوباره همون قیمت اصلی گوشی در میاد.
خلاصه اصلا توصیه نمیشه..............

shahramcat
29-12-2008, 00:18
کاملا تایید میشه ! کار عاقلانه ای نیست .... به قول معروف به دردسرش نمیرزه !

SADEGH 7
29-12-2008, 01:04
ببخشید من چند روز پیش رفتم علاءالدین گوشی بخرم یه سری دستفروش ها هم بیرون بازار هستند که قطعا همتون دیدیشون
چطوریه اینها هر گوشی ها به قیمت نصف داخل بازار می فروشند مثلا گوشی 300 تومنی رو میگه 140 تومن و غیره
خوب بعضی هاش که دزدیه هیچ اما بعضی هاش هم کارتون داره هم شارژ و مابقی لوازم بعضی هاش هنوز پیلاستیک روی صفحه ال سی دی شون هنوز کنده نشده
می خواستم بیبینم اگه از اینها گوشی بخرم چطوریه ؟ آی گوشی هاشون مشکل دارند؟
به غیر از اینکه گارانتی ندارند دیگه چی؟؟! لطفا راهنمایی کنید.
گوشی چینیه.از رو قیافش به هیچ وجه نمی تونید متوجه بشید که چینیه.ولی وقتی باهاش کار کنید، منو ها و غیره داد می زنن که گوشی چینیه.خرید گوشی چینی رو هم اصلا پیشنهاد نمی کنم.
موفق باشی

SADEGH 7
29-12-2008, 01:09
باز پست هام دوتا شد.

Reza82N
29-12-2008, 22:04
به نظر من نخر !نخري بهتره چون اگه گوشي دزدي باشه اونوقت گوشي رو رديابي كنن و دست شما بگيرن اون وقت ميگن شمايي كه گوشي دزدي دستته ، خودت دزد گوشي هستي بعد شما بيا ثابت كن كه نه نيستي!!! و ..... دردسر هاش زياد هست اين يه نمونه بود از حالتي كه گوشي دزدي باشه.