PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10

farhad_persona
20-08-2010, 21:43
یه سوال داشتم از اساتید از لحاظ روونی و فریم گیری هفتم GTA IV با پچ هفتم بهتره یا Liberty city satories با آخرین پچش؟

GTA IV 1.07 ro EFLC 1.02 ؟

خیلی مهمه لطفا جواب بدید.

matrix_3s
21-08-2010, 14:24
یه سوال داشتم از اساتید از لحاظ روونی و فریم گیری هفتم GTA IV با پچ هفتم بهتره یا Liberty city satories با آخرین پچش؟

GTA IV 1.07 ro EFLC 1.02 ؟

خیلی مهمه لطفا جواب بدید.
در کل eflc خیلی بهتر از iv هستش......چون تو عرضه ی iv مشکلاتی که واسش پیش اومد یه تجربه شد تا eflc رو بهتر بدن بیرون

esfehanei
21-08-2010, 16:01
من هنوز نفهمیدم اون که میگید دوتا بازی هست یعنی چی؟
البته سفارش دادم بیارن ولی هنوز نیومده این پست هم حوصله آورن نداره دیگه
اگه میشه دقیقا بگید یعنی چی دوتا بازی در یک بازی
مگه میشه؟

FOURTH RETURN
21-08-2010, 16:34
اين اي اف ال دوتا داستانه يا سه تا? من يه 4 تا دي وي دي رو سفارش دادم هنوز نرسيده ميخواستم بدونم فرقش با 5 تا دي وي دي جيه? شايد 5 تا دي وي دي سه تا داستان باشه من كه نميدونم

aha2012
21-08-2010, 17:36
2 تا داستانه

esfehanei
21-08-2010, 18:25
یعنی چی دوتا بازیه؟
سیو 100درصد داره؟
من مرحله نمیخوام برم

kiarashyk
21-08-2010, 18:30
خرید بازی Grand Theft Auto 4 Episodes From Liberty City در وبلاگ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از همه جا ارزون تره هر کی نخریده پیشنهاد میکنم از این جا بخره من از این وبلاگ خریدم نصب آسان داره بعد قیمتش 3500 تومان هستش 5 دی وی دی خلاصه من ازشون راضیم

esfehanei
21-08-2010, 21:00
کسی سیو صد درصد داره؟

matrix_3s
21-08-2010, 21:01
دوستان eflc یه بازیه که دو تا داستان داره توی یه شهر که شما داستان بازی رو با دو نفر تجربه میکنین ...در کل مکمل هم اند و هر دو مکمل iv هستن

esfehanei
21-08-2010, 21:04
آهان اینجوریه
اونوقت هر دوش توی اون 5تا دی وی ی هست؟
سیو صد درصد کسی نداشت؟

silent mj
22-08-2010, 01:39
سلام بچه ها كسي بهترين كرك razor رو نداره
خيلي وقته دنبالشم خواهش ميكنم اگه كسي داره كوتاهي نكنه

saam_metal5
22-08-2010, 15:14
لینک پچ رو از سایت راک استار کسی داره؟
جالبه ها فاز داد. حیف فرصت کمی دارم من جمعه می شینم از صبح بازی می کنم. با گیم پد می تونم بازی کنم درست مثل IV هست همون فایل ها رو ریختم گیم پد فعال شد

دوست من میشه به ما هم بگی چطوری میشه دسته بازیو فعال کرد ممنون میشم

matrix_3s
22-08-2010, 15:42
دوست من میشه به ما هم بگی چطوری میشه دسته بازیو فعال کرد ممنون میشم
دوست عزیز شما این رو دانلود کن و بریزش تو درایو C او پوشه هایی که خودش خواسته......

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

esfehanei
22-08-2010, 16:54
اونوقت اگه این فایل رو دانلود کنم میتونم با دسته بازی کنم؟

matrix_3s
22-08-2010, 21:30
اونوقت اگه این فایل رو دانلود کنم میتونم با دسته بازی کنم؟

حجمی نداره که چونه میزنی
همه ی اون بازیای که به دسته xbox 360 نیاز داره رو ساپورت میکنه........

esfehanei
22-08-2010, 21:31
چه جوریه یه توضیحی دربارش بدید

FOURTH RETURN
22-08-2010, 21:50
راستي اي اف ال صحنه هاي خفن هم داره يا مثل آي وي فقط صداش مياد? تمام خفنه يا نيمه خفن ?

saam_metal5
22-08-2010, 23:31
من یه مرحله که یک جرثقیل هست گیر کردم
باید برم بالای جرثقیل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوست من
شما تو اون قسمتی که میگی باید ازون نارنجکایی هستن که به همه جا می چسبن!ازونا یه چند تایی رو به جرثقیل بچسبونی!بعد منفجرش کنی یعنی موقعی که به تعداد کافی نارنجک بهش بچسبونی دکمه ای که باید باهاش نارنجکا رو منفجر کنی فعال میشه که با زدن اون دکمه جرثقیل بیچاره دمار از روزگارش در میاد!:31:

saam_metal5
23-08-2010, 13:02
دوستان سلام
من این بازیو قسمت TBoGT واسم زد complete ولی حالا که می خوام اجراش کنم آرم کرک رازور میاد و زود از بازی خارج میشه!!اینم بگم که من 2 تا ویندوز ایکس پی نصب دارم و بازیو تو یه درایو دیگه (غیر درایو ویندوز).
قبلا تو اون وین اولی بدون مشکل اجرا میشد (همون ویندوزی که بازیو تو محیطش نصبیدم)
امروز خواستم از تو محیط وین دومی اجراش کنم که تا اون قسمت 2 تا آرم آبی و زرد هست میاد و ارور (dont send) میده!
تو ویندوز اولی هم که گفتم دیگه اجرا نمیشه
کسی میدونه مشکل از کجاست؟
ممنون میشم اگه از دوستان کسی راهنماییم کنه
اگه سوال تکراریه ببخشید چون 77 صفحه از این مبحثو خوندم به جایی نرسیدم گفتم بپرسم شاید کسی راه حلی بلد باشه
منتظرم.

esfehanei
23-08-2010, 13:13
فک کنم تنها راه این باشه
اگه تا آخرش رفتی از سیو هات یه کپی بگیر و بعد ویندوزتو عوض کن و کرک ها رو برگردون
همچنین برای این بازی به نظر من سون 64بیتی بهتره تا ایکس پی
چون این مشکل ها رو اینجوری میشه حل کرد و راه حل درستی نداره
ضمنا اگه تونستی سیو هاتو برا منم بفرست من حوصله ندارم مرحله هاشو برم

saam_metal5
23-08-2010, 14:49
فک کنم تنها راه این باشه
اگه تا آخرش رفتی از سیو هات یه کپی بگیر و بعد ویندوزتو عوض کن و کرک ها رو برگردون
همچنین برای این بازی به نظر من سون 64بیتی بهتره تا ایکس پی
چون این مشکل ها رو اینجوری میشه حل کرد و راه حل درستی نداره
ضمنا اگه تونستی سیو هاتو برا منم بفرست من حوصله ندارم مرحله هاشو برم

میشه توضیح بدی چطوری می تونم از سیوام کپی بگیرم؟

esfehanei
23-08-2010, 15:32
منم نمی دونم
همین دیروز تازه این بازیو نصب کردم
خودم هم نمیرم
داداشم میره
من فقط براش نصب کردم

FOURTH RETURN
23-08-2010, 16:33
كسي جوابمو نداد سوال كرده بودم اين بازي س... هم داره يا نه? يا مثل آي وي فقط دخترا رو از كنار خيابون بلند ميكنه يا فقط كلوب داره? اين بازي خفنيش بيشتره يا سري قبلي?

aha2012
23-08-2010, 16:54
كسي جوابمو نداد سوال كرده بودم اين بازي س... هم داره يا نه? يا مثل آي وي فقط دخترا رو از كنار خيابون بلند ميكنه يا فقط كلوب داره? اين بازي خفنيش بيشتره يا سري قبلي?
این بازی خیلی بیشتر از قبلیه خفن تره.سعی کن جلو ی کسی بازیش نکنی:13:

matrix_3s
23-08-2010, 19:02
این بازی خیلی بیشتر از قبلیه خفن تره.سعی کن جلو ی کسی بازیش نکنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من که خودم نمیتونم Need for Speed™ Undercover رو جلوی کسی بازی کنم
وقتی فیلم نشون میده یا تو لبای زنس یا رو باسنش......:31:..........:27:

---------- Post added at 07:02 PM ---------- Previous post was at 07:01 PM ----------

میشه توضیح بدی چطوری می تونم از سیوام کپی بگیرم؟
دوست عزیز سیوات میره تو هم چنین جایی.............

sima_6600
23-08-2010, 21:40
سلام من GTA IV رو بازی کردم و همه چیز رو روی High و حتی very high میزاشتم و راحت 40 فریم میگرفتم اما الان رو این 20 تا بیشتر نمیگیرم اقا مشکل از چیه از کرک یا از چیز دیگه ممنونم کمک کنید درستش کنم

Milad4171
23-08-2010, 22:02
برای آخرین بار درخواست میکنم.
خواهشن یکی یه کرک درست حسابی به من بده بابا من مردم این بازی تو کفش موندم! هزارتا بازی اومد و رفت اینجا رسید به 40 صفحه هنوز کرک درست حسابی پیدا نشده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19:

FOURTH RETURN
23-08-2010, 22:05
راستي شهر بازي توي اين سري بازه يا هنوز هم تعطيله? همون شهرآي وي هستش يا تغييراتي هم داره منظور همون ليبرتي سيتي هست يا نه? ماشينهايي هم اضاف شده يا نه?

aha2012
23-08-2010, 22:16
راستي شهر بازي توي اين سري بازه يا هنوز هم تعطيله? همون شهرآي وي هستش يا تغييراتي هم داره منظور همون ليبرتي سيتي هست يا نه? ماشينهايي هم اضاف شده يا نه?
نه همه ی جاهاش بازه
بله همون لیبرتی سیتی هست
ماشین هم آره خیلی باکلاس شده
البته تو اون یکیش یعنی the lost موتور اضافه شده
بگیر بازیش کن که اصلا ضرر نمیکنی:5:

SA.JJ.AD
23-08-2010, 22:35
دوستان من بخام این بازیو شروع کنم باید کدومو بگیرم ؟ یکی لطف کنه در مورد اسم و تاریخ انتشار همه ی gta ها رو بگه واقعا ممنون میشم ... من 3 تا رو تا اخر رفتم ... نمیدونم کدوما بودن اما واسه قبل 2006 اونورا بودن - کمکم کنید

Arrowtic
23-08-2010, 23:21
آقا اکانت آفلاین لایو توش چه جور بسازم؟برا سیو لازمه.

saam_metal5
23-08-2010, 23:49
دوست عزیز سیوات میره تو هم چنین جایی.............

دوست من
من xp دارم و بنا به گفته ی یکی از دوستان سیوامو از این:

Documents and Settings\XP\Local Settings\Application Data\Rockstar Games\GTA IV\savegames

مسیر کپی و بعد از نصب مجدد بازی تو مسیر گفته شده ریختمشون ولی متاسفانه کار نکرد!!:41:

فايلي چيزي براش نيست؟؟؟؟؟؟؟:20:

يعني بايد ويندوز عوض كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41:
قابل توجه دوستانی که ویندوزشون sp2 هست!
آقا شما بدون تعویض ویندوز می تونید ویندوزتونو sp3 کنید!:18:
از سایت مایکروسافت می تونید تنها sp3 رو دانلود کرده و رو sp2 نصب کنید(این sp3 که گفتم ویندوز نیست ها! فقط سرویس پکش هست!)
فقط حجمش بالاس!300 و خوردی مگه!!
من دارمش اگه کسی خواست بگه تا جایی آپلودش کنم.
پیروز باشید.

ehsan_update
24-08-2010, 00:43
سلام دوستان. من این بازی رو جدیدا روی لپتاپ dell vostro 1510 نصب کردم ولی چند تا مشکل دارم، اول اینکه بعد از 10 الی 15 دقیقه بازی کردن، وقتی میخواد لودینگ بشه تو همون صفحه لودینگ هنگ میکنه و هیچ کلیدی کار نمیکنه مجبور میشم alt+f4 بزنم و بیام بیرون بعد که 2 باره وارد میشم بازم توی یه صفحه لودینگ بازم هنگ میکنه! اعصابم داغون شده!
مشکل دومم اینه که بازی یه کمی گیر داره (تقریبا مثل حرکت آهسته میمونه ، یه کم بهتر). مشکل سوم اینه که کیفیت گرافیک بازی در مد Lost and damnd یه جوریه انگار برفک داره!!! من هیچ کودوم از این مشکلات رو با GTA IV نداشتم.
خیلی خیلی ممنون میشم اگه راه حلی بهم بگید. واقعا دارم دق میکنم!!!
اینم یه بنچ مارک از بازی ( ولی نخندید چون با همین سیستم GTA iv رو تموم کردم.)
Statistics
Average FPS: 11.47
Duration: 32.94 sec
CPU Usage: 88%
System memory usage: 73%
Video memory usage: 98%
Graphics Settings
Video Mode: 800 x 600 (60 Hz)
Texture Quality: Low
Shadow Quality: Off
Reflection Resolution: Off
Water Quality: Low
Texture Filter Quality: Anisotropic x2
Night Shadows: Off
View Distance: 2
Detail Distance: 4
Hardware
Microsoft Windows 7 Ultimate
Video Adapter: NVIDIA GeForce 8400M GS
Video Driver version: 174.31
Audio Adapter: Speakers (High Definition Audio Device)
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T9300 @ 2.50GHz
File ID: TBoGT-Benchmark.cli

sima_6600
24-08-2010, 12:06
سلام من GTA IV رو بازی کردم و همه چیز رو روی High و حتی very high میزاشتم و راحت 40 فریم میگرفتم اما الان رو این 20 تا بیشتر نمیگیرم اقا مشکل از چیه از کرک یا از چیز دیگه ممنونم کمک کنید درستش کنم
کسی نمیدونه مشکل من چیه:13:

saam_metal5
24-08-2010, 12:25
دوست عزیز شما این رو دانلود کن و بریزش تو درایو C او پوشه هایی که خودش خواسته......

دوست عزیز
من این کارو کردم ولی بازم نمی تونم با دسته بازی کنم!!بعضی از دکمه ها کار می کنه!مثلا جهت دید رو میشه باهاش تغییر داد ولی اگه بخوام کاراکترای بازیو با به حرکت در بیارم نمیشه!!
ممنون میشم راهنمایی کنی تا مشکل حل شه

shaaheen
24-08-2010, 12:35
دوستان من بخام این بازیو شروع کنم باید کدومو بگیرم ؟ یکی لطف کنه در مورد اسم و تاریخ انتشار همه ی gta ها رو بگه واقعا ممنون میشم ... من 3 تا رو تا اخر رفتم ... نمیدونم کدوما بودن اما واسه قبل 2006 اونورا بودن - کمکم کنید

اگه برای pc میخوای ایناس:
GTA I__1998
GTA II__1999
GTA III__ 2002
GTA VICE CITY__2003
GTA SAN ANDREAS__2004
GTA IV__2008
GTA EPISODES FROM LIBERTY CITY__2010

فکر کنم باید از GTA IV شروع کنی.بعدش که تموم شد برو سراغ بعدی( GTA EPISODES FROM LIBERTY CITY) که به GTA IV احتیاج داره.یعنی یه جور EXPANTION ئه.

SA.JJ.AD
24-08-2010, 14:30
اگه برای pc میخوای ایناس:
GTA I__1998
GTA II__1999
GTA III__ 2002
GTA VICE CITY__2003
GTA SAN ANDREAS__2004
GTA IV__2008
GTA EPISODES FROM LIBERTY CITY__2010

فکر کنم باید از GTA IV شروع کنی.بعدش که تموم شد برو سراغ بعدی( GTA EPISODES FROM LIBERTY CITY) که به GTA IV احتیاج داره.یعنی یه جور EXPANTION ئه.

واقعا ازت ممنونم رفیق خیلی عالی بود ... درسته ... من 3.4.5 رو بازی کردم ... یکیم قدیما داخل ps1 بازی کرده بودم که تصویر از بالا بود ... که نمیدونم شاید شماره 1 بوده ..!!

خوب با این حال من اگه حوصله ی مرحله رفتنشو نداشته باشم ... کدومشون از لحاظ گرافیک و ازادی و اینکه فقط بخام تو شهر بچرخم بهتره ؟ و اینکه اگه iv رو نرم چیزی از GTA EPISODES FROM LIBERTY CITY نمیفهمم ؟

با تشکر فراوان..

shaaheen
24-08-2010, 14:45
واقعا ازت ممنونم رفیق خیلی عالی بود ... درسته ... من 2.3.4.5 رو بازی کردم ... یکیم قدیما داخل ps1 بازی کرده بودم که تصویر از بالا بود ... که نمیدونم شاید شماره 1 بوده ..!!

خوب با این حال من اگه حوصله ی مرحله رفتنشو نداشته باشم ... کدومشون از لحاظ گرافیک و ازادی و اینکه فقط بخام تو شهر بچرخم بهتره ؟ و اینکه اگه iv رو نرم چیزی از GTA EPISODES FROM LIBERTY CITY نمیفهمم ؟

با تشکر فراوان..

خواهش میکنم داداش...
iv رو حتما باید داشته باشی تا بتونی eflc رو نصب کنی.چون رو اون نصب میشه.من بهت پیشنهاد میکنم همون iv رو بگیری که چهار تا دی وی دیه.
در ضمن توی شماره 1 و 2 دوربین از بالا بود بقیه دیگه از پشت سر هستن.
بازم سوالی داشتی من در خدمتم.

SA.JJ.AD
25-08-2010, 00:25
مرسی اما من تو همین انجمن چند جا خوندم که این نسخه ی 2010 جداگونست و نیازی به IV نیست ؟ و این جدیده خودش چند dvd هستش موضوع چیه ؟ من واسه Pc رو میگما ...

چندین ماهه که واسه همین بیخودی گیج شدم و اقدام به خریدش نمیکنم ...
.
بازم ممنونم - خیلی کمک کردی. من نمیدونستم کدومو رفتم و کدومو نرفتم ... اما شما روشنم کردی

silent mj
25-08-2010, 03:23
iv رو حتما باید داشته باشی تا بتونی eflc رو نصب کنی.چون رو اون نصب میشه...
و

مرسی اما من تو همین انجمن چند جا خوندم که این نسخه ی 2010 جداگونست و نیازی به IV نیست ؟ و این جدیده خودش چند dvd هستش موضوع چیه ؟ من واسه Pc رو میگما ...

چندین ماهه که واسه همین بیخودی گیج شدم و اقدام به خریدش نمیکنم ...
.
بازم ممنونم - خیلی کمک کردی. من نمیدونستم کدومو رفتم و کدومو نرفتم ... اما شما روشنم کردی
دوستاناين بازي خودش يه نسخه جداگانه هست و نيازي به نسخه قبل نداره
اين بازي در دو نسخه 4 و 5 DVD عرضه شده كه جديدا يه نسخه 2 DVD هم اومده كه البته خيلي فشردش كردن و نصبش شايد حدود يك ساعت يا بيشتر طول بكشه
من خودم نسخه 5 تايي بازي رو خريدم و به شما هم همين رو پيشنهاد ميكنم
چون هيچ مشكلي نداشته و اگه مشكلي باشه با يه دونه كرك حل ميشه

بازم ميگم اين بازي جدا از iv هست و هيچ نيازي به اون نداره فقط داستان هر دو بازي در يه زمان اتفاق مي افته

بچه ها كسي هست كه به اين بازي كيلومتر شمار اضافه كرده باشه؟

اگه ممكنه بگيد چه طور ميشه آخه من اضافه كردم ولي هيچ تغييري داده نشد

ورژن بازيم هم 1.1.1.0 هست

mrmaster
26-08-2010, 16:25
من قبلا این بازیو نصب کرده بودم مشکل سیو نداشتم الان یکی از دوستام نصب کرده مشکل سیو داره یادم نیست باید چه کنیم تا بشه سیو کرد
راهنمایی کنید ممنون میشم.

aha2012
26-08-2010, 17:43
تابحال توی کلاب tony طبقه ی دومش رفتید؟خیلی باهاله
اونجا یه نفر واستاده بعد میری پیشش دکمه ی E و میزنی باهاش مسابقه ی شراب خوری میذاری
شیشه ی شرابش هم انقدر بزرگه که قبلش یه تکون میدیش بعد کلیک که کنی درش میپره بعد همه جا کفی میشه بعدش باید شرابو بخورید و وقتی تموم شد اصلا نمیتونید راه برید:31: خیلی باحاله یه امتحان بکنید:20:

FOURTH RETURN
27-08-2010, 20:17
من اي اف ال رو ديروز نصب كردم بدون مشكل 4 تا دي وي دي رو خيلي بازي باحاليه اما زياد از شخصيتهاي بازيش خوشم نمياد دنيا فقط نيكو بليك يادش بخير اون كه نباشه مثل اينه كه ليبرتي سي تي يه جيزي كم داره

توجه كرديد خيابونها در اين نسخه خلوت ترن نسبت به نسخه قبل فكر كنم از حجم ماشينها كم كردن والا بازي بايد روي شش دي وي دي ارائه ميشد راستي يه سوال توي اون كلوب قديمي اول بازي lost‎&dammed‏ س... هم ميشه انجام داد?

saam_metal5
28-08-2010, 23:35
دوستان سلام
من مدتیه که این بازیو نصبیدم و دارم بازی می کنم ولی متاسفانه امشب که خواستم بازیو اجرا کنم بعد قسمتی که یکی از دو بازیو انتخاب می کنی این ارور اومد:
the downloadable content required for this autoload is not available.
press enter to start a new game of gta:episodes from liberty city.
قبلا یه جایی دیده بودم تو همین تاپیک ولی هر دنبالش گشتم پیداش نکردم
ممنون میشم از دوستان یکی راهنمایی کنه

mohsen250
29-08-2010, 19:41
بچه کسی اون مرحله ای که با تونی طبقه دوم کلوب هستی و میگه باید تونی را خارج کنی و هی آدم میاید باید چکار کرد
اعصابم خورد کرده

aha2012
29-08-2010, 19:46
بچه کسی اون مرحله ای که با تونی طبقه دوم کلوب هستی و میگه باید تونی را خارج کنی و هی آدم میاید باید چکار کرد
اعصابم خورد کرده
منم اونجا 5-6 بار مردم
باید بری یه جای دیگه کاور بگیری.تا مرحله شروع میشه پشت چوب کاور گرفته
پاشو برو پشت ستون سمت راست کاور بگیر بعدش همرو بترکون
با نارنجک هم میتونی

saam_metal5
29-08-2010, 22:35
دوستان سلام
من مدتیه که این بازیو نصبیدم و دارم بازی می کنم ولی متاسفانه امشب که خواستم بازیو اجرا کنم بعد قسمتی که یکی از دو بازیو انتخاب می کنی این ارور اومد:
the downloadable content required for this autoload is not available.
press enter to start a new game of gta:episodes from liberty city.
قبلا یه جایی دیده بودم تو همین تاپیک ولی هر دنبالش گشتم پیداش نکردم
ممنون میشم از دوستان یکی راهنمایی کنه

دوستان کسی نیست جواب ما رو بده محض رضای خدا؟؟؟:41::41::41:

FOURTH RETURN
30-08-2010, 11:30
كرك razor ‎1911‎‏ رو نصب كن احتمالا اشكال از كرك هست

saam_metal5
30-08-2010, 18:22
كرك razor ‎1911‎‏ رو نصب كن احتمالا اشكال از كرك هست

ممنون دوست عزیز
لینک کرک رو می خواستم اگه ممکنه

saeid 22
31-08-2010, 00:03
سلام
در بازی Grand Theft Auto - Episodes From Liberty City یک مرحله هستش که در نقشه به اسم T دیده میشه که باید یک خانم و آقا رو سوار ماشین کنیم و اونها رو جلوی در یک خونه می رسونیم و از ماشین پیاده میشن و به من میگن برو کافی نت یک فلش قرمز داخل کافی نت را نشون میده من میرم داخل کافینت ولی نمی دونم اونجا باید چیکار کنم؟ لطفا کسی بلده من را راهنمایی کنه

aha2012
31-08-2010, 01:21
سلام
در بازی Grand Theft Auto - Episodes From Liberty City یک مرحله هستش که در نقشه به اسم T دیده میشه که باید یک خانم و آقا رو سوار ماشین کنیم و اونها رو جلوی در یک خونه می رسونیم و از ماشین پیاده میشن و به من میگن برو کافی نت یک فلش قرمز داخل کافی نت را نشون میده من میرم داخل کافینت ولی نمی دونم اونجا باید چیکار کنم؟ لطفا کسی بلده من را راهنمایی کنه

باید بری تو کافی نت بعدش بری پیش یه کامپیوتر و بعدش دکمه ی E رو بزنی بعدش بالا سمت چپ صفحه همه چیزو گفته که چیکار کنی:20:

saeid 22
31-08-2010, 03:37
باید بری تو کافی نت بعدش بری پیش یه کامپیوتر و بعدش دکمه ی E رو بزنی بعدش بالا سمت چپ صفحه همه چیزو گفته که چیکار کنی:20:
چیزی پیدا نکردم هیچی ننوشته بود دوستان لطفا راهنمایی کنند :41:

Hapoofesgeli
31-08-2010, 07:35
چیزی پیدا نکردم هیچی ننوشته بود دوستان لطفا راهنمایی کنند :41:

سلام
من اسن مشکل رو تو IV داشتم که به اینترنت نمیرفت...
90 درصد از کرک بازیته...
:10:

FOURTH RETURN
31-08-2010, 15:03
سام متال آدرس ايميلتو بده تا كرك رو در اسرع وقت برات سند كنم لينكشو الان ندارم اما يه جستجو بكن شايد به نتيجه رسيدي

Zaghan_13
31-08-2010, 22:50
سلام

یعنی پای کامپیتر نمی شینه؟

shahi-007
01-09-2010, 13:31
دوستان می شه کرک razor رو بدید. من نسخه ای دارم که نیازی به نصب نداره. می خوام اجراش کنم نیاز به سریال داره وقتی هم که کرک reloaded رو می ریزم بعد از اجرای بازی و اومدن لوگوی rockstar ارور می ده می آد بیرون!
قبل از اینکه ویندوز رو عوض کنم راحت اجرا می شد. اگه مشکل از کرک هست می شه لینکشو بدید

saeid 22
01-09-2010, 23:56
یعنی پای کامپیتر نمی شینه؟

یک مرحله هستش که تونی و یک خانم را باید برسونی و بعد میگه برو کافی نت پای کامپیوتر هم میشینه ولی موندم باید چیکار کنم چون من میرم داخل کافینت میرم اینترنت و بعد میام بیرون دوباره فلش قرمز رنگ داخل کافی نت را نشون میده
یک مرحله هستش اگه اشتباه نکنم به اسم no.3 در نقشه با اسم M هستش اینجا تو لودینگ بازی گیر می کنه تنظیمات گرافیک را آورد پایین ولی جواب نداد دوستان راهنمایی کنند چیکار کنم ؟
کرک هم razor 1911 هستش اگه مشکل کرک هستش کرک را عوض کنم دوباره تمام مراحل را باید از اول برم یا نه؟باتشکر

Zaghan_13
02-09-2010, 00:12
ببین سعید جان برای کافی نت باید ایمیل هاتو چک کنی و به هر کدوم که لازمه جواب بدی.
امابرای مشکل دیگت مطمئن نیستم مشکل از کجاست اما اگه از کرک باشه کرک خودمو واست می ذارم.

saeid 22
02-09-2010, 01:10
ببین سعید جان برای کافی نت باید ایمیل هاتو چک کنی و به هر کدوم که لازمه جواب بدی.
امابرای مشکل دیگت مطمئن نیستم مشکل از کجاست اما اگه از کرک باشه کرک خودمو واست می ذارم.
سلام ممنونم از جوابت:11: من تمام ایمیل هام رو چک کردم و جواب را هم دادم دیگه بی خیال این شخصیت شدم دارم با اون یکی شخصیت میرم ببینم این چی میشه

Zaghan_13
02-09-2010, 01:20
سلام ممنونم از جوابت:11: من تمام ایمیل هام رو چک کردم و جواب را هم دادم دیگه بی خیال این شخصیت شدم دارم با اون یکی شخصیت میرم ببینم این چی میشه

اشتباه نکن از هیچکدومش نمیشه بیخیال شد.راجعبه کرک شرمندم من بدون کرک بازی میکنم یادم نبود.

کی پچ این رو داره؟اگه بده ممنون میشم.

DavoodITE
02-09-2010, 12:23
درود
دوستان لطف کنید یه کرک خوب قرار بدید ممنون میشم خیلی با این بازی مشکل دارم.سریال فایده ای داره؟:41:

Hamid Hamid
04-09-2010, 14:53
دوستان من 22% بازي رو رفتم.يه جا رسيدم كه با يه آدمي به اسم French Tom بايد قرار بزارم همون كه از اينترنت يافتيم! .اين يارو هم مياد اما من نميدونم برم كجا سر قرار.
ميشه راهنمايي كنيد.
ممنون

aha2012
04-09-2010, 15:11
دوستان من 22% بازي رو رفتم.يه جا رسيدم كه با يه آدمي به اسم French Tom بايد قرار بزارم همون كه از اينترنت يافتيم! .اين يارو هم مياد اما من نميدونم برم كجا سر قرار.
ميشه راهنمايي كنيد.
ممنون
دقیق بگو
ولی فکر کنم باید سوار هلیکوپتر بشی بری بالا و بعدش با چتر بپری رویه ساختمون و بری تو ساختمون یارو بکشی

Hamid Hamid
04-09-2010, 17:59
همون يارو رو ميگم كه دموي مرحلش اينجوريه رفتم خونه ي بروس ديدم با رومن نشستن پاي اينترنت و خلاصه بروس هم كلافه بود حتي سرش رو هم كوبيد تو ديوار!! بعدش رفتم كافي نت تو اينترنت اون قسمتي كه نوشته Date&Love گفت French Tom رو پيدا كن.منم پيداش كردم و باهاش قرارم گذاشتم اما نميدونم كچا بايد برم.

Saeid1212
04-09-2010, 18:29
سلام
من تازه بازی GTA رو نصب کردم، اما یه مشکلی دارم توی بازی هر وقت یک کلید رو روی کیبورد فشار میدم یه لگ ایجاد میشه و هیچ ربطی به کلیدش هم نداره یعنی اگه کلید در بازی بلااستفاده هم باشه باز لگ میده، کسی میدونه چرا؟ :41:
لازم به ذکره که کارت گرافیک من 5750 و پردازنده هم 955 amd هستش پس ربطی به ضعف سیستمم نداره...:31:

A.N.A.P
05-09-2010, 04:56
اقا من داشتم این بازی رو بازی میکردم رفتم تو اینترنتش یه نیم ساعتی بودم ... اومدم بیرون یهو دیدم پلیس 5ستاره شده !!!

کسی میدونه واسه چی ؟؟؟

mt17770
05-09-2010, 15:11
آقایون . .. دوستان . . . اساتید . . . گیم خور ها . . .
---------------------------------------------------------------
اقایون لطفا جواب بدید . . .
-----------------------------------
من زمانی که GTA IV EFLC رو یکی از دو نوع رو اجرا میکنم و وقتی Start میزنم میره loading و بعدش هم زمانی که آخرای loading میزنه بیرون و Dont Send میده:41: ! ! ! ویندورمم XP هستش !
و سیستمم هم میکشه !
---------------------------------
PLZ کمک کنید . . .
واقعا ممنون میشم :10:

---------- Post added at 04:11 PM ---------- Previous post was at 04:10 PM ----------

من زمانی که GTA IV EFLC رو یکی از دو نوع رو اجرا میکنم و وقتی Start میزنم میره loading و بعدش هم زمانی که آخرای loading میزنه بیرون و Dont Send میده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ! ! ! ویندورمم XP هستش !
و سیستمم هم میکشه !
PLZ کمک کنید . . .
واقعا ممنون میشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Spaniuly
05-09-2010, 17:09
من زمانی که GTA IV EFLC رو یکی از دو نوع رو اجرا میکنم و وقتی Start میزنم میره loading و بعدش هم زمانی که آخرای loading میزنه بیرون و Dont Send میده:41: ! ! ! ویندورمم XP هستش !
و سیستمم هم میکشه !
PLZ کمک کنید . . .
واقعا ممنون میشم :10:

---------- Post added at 04:11 PM ---------- Previous post was at 04:10 PM ----------

من زمانی که GTA IV EFLC رو یکی از دو نوع رو اجرا میکنم و وقتی Start میزنم میره loading و بعدش هم زمانی که آخرای loading میزنه بیرون و Dont Send میده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ! ! ! ویندورمم XP هستش !
و سیستمم هم میکشه !
PLZ کمک کنید . . .
واقعا ممنون میشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داخل DVD بازیت اگه فولدری هست که داخلش چند تا برنامه اجرایی مربوط به آپدیت هست از قبیل gfw و ... اونها رو نصب کن و حتما کرک سالم رو بریز

mt17770
06-09-2010, 00:15
داخل DVD بازیت اگه فولدری هست که داخلش چند تا برنامه اجرایی مربوط به آپدیت هست از قبیل gfw و ... اونها رو نصب کن و حتما کرک سالم رو بریز
برادر گل ... first, thx for ur Opnion
خیر
4DVD هستش و کرک نداشت ، کرک شدس !
و روی سیستمه دوستم کاملا با یک نصب خیلی راحت و بدون هیچ کرک و پچی ران میشه !
اما ماله من بعد از loading ، دنت سند میده !
توی فروم جواب درستی گیر نیاوردم !
-=-----------------
مطلب بعدی عزیز اگه کرک سالم و چیز دیگه که میدونی . . . جون ما لینک بده !
در ضمن DirectX و FrimNet work و virtual++ و از آخیرن ورژنشون استفاده میکنم !
----------------------
راه حل plz ?

اول ببخشید چند بار پست میدم ! ! !!

دوستان لطفا ما رو هم از تو کف در بیارین دیگه ! !! ! :13:

ممنون :27:

-----------------------------
و سیستمم هم میکشه !
PLZ کمک کنید . . .

A.M.D.D.E.V.I.L
06-09-2010, 16:05
دوست عزیز شما احتمالا بازی رو روی یک درایو دیگه نصب کردید - دوستتون بازی رو روی C نصب کرده - شما حتما پچ نصب کردی

Molibden
06-09-2010, 16:51
راهی نیست که جی تی ای معمولیو تبدیل کرد به ELFC و یه بازی کامل دانلود نکرد؟

simorgh_m3
06-09-2010, 17:22
شما برو device manager از اونجا برو sound,video and game controllers و عبارتی که با حرف u شروع میشه(یادم رفتهچی بوده) رو غیرفعال کن شاید فرجی شد

Zaghan_13
06-09-2010, 17:38
اینو دانلود کنم خوبه؟:41:
GTAIV_EFLC_PC_v1.1.2.0_Patch

mt17770
07-09-2010, 00:05
اینو دانلود کنم خوبه؟:41:
GTAIV_EFLC_PC_v1.1.2.0_Patch

تا حدی توی سرعت بازی ، بعضی ریز باگ بازی (که کم هم نیست ) رو فیکس میکنه ، و . . .

اگه توضیح دقیق میخوای که این چیکار میکنه برو توی gamespot و یک سرچ بزن و خیلی راحت . . .

---------- Post added at 01:05 AM ---------- Previous post was at 01:00 AM ----------

دوست عزیز شما احتمالا بازی رو روی یک درایو دیگه نصب کردید - دوستتون بازی رو روی C نصب کرده - شما حتما پچ نصب کردی

ابتدا ممنون . . . عزیز جون چی رابطه ای داره ! اوشون هم روی سی نصب نکردن !

شما برو device manager از اونجا برو sound,video and game controllers و عبارتی که با حرف u شروع میشه(یادم رفتهچی بوده) رو غیرفعال کن شاید فرجی شد

unimodem Half-Duplex Audio Devies آره قضیشو میدونم باید بتستم ! ممنون . . .
در ضمن من این عکسه Elisha رو میبینم روانی میشم ! :31::40:

Zaghan_13
07-09-2010, 16:03
تا حدی توی سرعت بازی ، بعضی ریز باگ بازی (که کم هم نیست ) رو فیکس میکنه ، و . . .

اگه توضیح دقیق میخوای که این چیکار میکنه برو توی gamespot و یک سرچ بزن و خیلی راحت . .

ممنون از شما,منظورم اینه که از این جدیدتر هست؟

Bret_Hart
08-09-2010, 13:36
قایون . .. دوستان . . . اساتید . . . گیم خور ها . . .
و سیستمم هم میکشه !
PLZ کمک کنید . . .

و سیستمم هم میکشه !
PLZ کمک کنید . . .
وین 7 نصب کن درست نشد در قسمت:
حل مشکلات اجرا ونصب بازی همین بازی بزن!

michael jackson
09-09-2010, 03:36
اقا من داشتم این بازی رو بازی میکردم رفتم تو اینترنتش یه نیم ساعتی بودم ... اومدم بیرون یهو دیدم پلیس 5ستاره شده !!!

کسی میدونه واسه چی ؟؟؟

شما وارد یه سایتی شدید که مربوط به کودک آزاریه واسه همین 5 ستاره میشی

---------- Post added at 04:36 AM ---------- Previous post was at 04:34 AM ----------

سلام
من تازه بازی GTA رو نصب کردم، اما یه مشکلی دارم توی بازی هر وقت یک کلید رو روی کیبورد فشار میدم یه لگ ایجاد میشه و هیچ ربطی به کلیدش هم نداره یعنی اگه کلید در بازی بلااستفاده هم باشه باز لگ میده، کسی میدونه چرا؟ :41:
لازم به ذکره که کارت گرافیک من 5750 و پردازنده هم 955 amd هستش پس ربطی به ضعف سیستمم نداره...:31:

منم این مشکل رو داشتم موقع بازی کردن IV اما پچ 1.0.7 رو ریختم درست شد . اما الان تو Episodes From Liberty City مشکلی ندارم .

EngineeR EhsaN
09-09-2010, 09:15
اقا ببخشید اگه سوالم تکراریه ، چطوری این افت فریم بازی رو میشه درست کرد؟

Amin.P30
09-09-2010, 09:51
من اکس پی رو دوباره ریختم.
GAMES FOR WINDOWS رو ریختم .
بازی اجرا میشه موقعی که میخاد تصویر انتخاب بازی رو بیاره DONT SENT میده.
اگر دوباره نصبش کنم درست میشه اما چون خیلی طول میکشه نصبش نمیخام دوباره نصبش کنم.
راهی هست درست بشه.
فکر کنم با رجیستری حل بشه.

amir83t
10-09-2010, 21:37
سلام دوستان خسته نباشید من بازی نصب کردم ولی این ارور میده
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بایدچی کارش کنم آخرین درایور گرافیک هم نصب کردم حتی دایرکت ایکس هم نصب کردم ولی بازم نشد ( بازی قبلا رو سیستمم نصب بود ولی نمیدونم چرا الان از کار افتاده)

FOURTH RETURN
12-09-2010, 09:22
سلام آقا با مشكل مواجه شدم در لاست اند دمند بعد از اون مرحله كه نيكو رو توي موزه ميبيني بازي در loading‏ ميمونه راه حلي داره?

ehsan_update
12-09-2010, 10:18
سلام. به نظرتون این بنچمارک که توی بازی GTA Storys from libert city گرفتم با توجه به سیستمم FPS زیادی پایین نیست؟
به نظرتون مشکل از کجاس؟

Statistics
Average FPS: 19.41
Duration: 32.87 sec
CPU Usage: 56%
System memory usage: 95%
Video memory usage: 78%
Graphics Settings
Video Mode: 1280 x 960 (60 Hz)
Texture Quality: High
Shadow Quality: High
Reflection Resolution: High
Water Quality: High
Texture Filter Quality: Anisotropic x16
Night Shadows: Off
View Distance: 64
Detail Distance: 49
Hardware
Microsoft Windows XP Professional
Service Pack 3
Video Adapter: ATI Radeon HD 5700 Series
Video Driver version: 6.14.10.7082
Audio Adapter: Realtek HD Audio output
AMD Processor model unknown

اینم مشخصات سیستمم :
CPU : Athlon II X4 635
Main: Foxconn A79A-S
VGA= HIS 5770
ram twinmos 2Gb ddr2=
power=Green 535A

خواهشا دوستانی که کارت گرافیک 5770 دارن یه بنچمارک بزارن مقایسه کنیم. ممنوم

DavoodITE
14-09-2010, 14:23
درود
وقتی دارم بازی میکنم وسط بازی صحنه ها درست نمایش داده نمیشن و بازی گیر میکنه البته اطمینان دارم سیستمم کم نمیاره.
وقتی هم که میخوام با lost & Damned وارد شم دمو نمایش داده میشه بدون صدا و وارد بازی نمیشه.
مشکل چیه ؟
با تشکر

A.M.D.D.E.V.I.L
14-09-2010, 14:30
سوالی که هی پرسیده میشه:
1-چرا بازی افت فرم داره؟
2-چرا بازی فرم پایین میده سیستم من که قویه؟!
3-چرا بعضی وقت ها کلا گیر میکنه بازی؟
4-چرا توی بعضی لودینگ ها گیر میکنه؟
جواب ها:
بازی افت فرم داره چون بازی برای کامپیوتر ساخته نشده بلکه از نسخه ی کنسول به نسخه ی کامپیوتر تبدیل شده که کلی فرم از دست میدیم (یکی از مزحرف ترین کار های R* )
2-سیستم هیچ کس برای این بازی قوی نیست (کارت گرافیک رو هم باید آپدیت کنید)
یادمه توی فروم های خارجی یکی بود میگفت CPU i 980x داره , 2x 5970 4gig که میتونست 80 تا فرم توی ثانیه بگیره اما اونم بعضی وقت ها سیستمش هنگ میکرد
کلا بازی چرتی هست منم واسه همین دیگه GTA رو کنار گذاشتم
3: بازی گیر میکنه چون به احتمال زیاد مدت زیادی هست که بازی میکنید مثلا 5 ساعت پشت سر هم - رمتون زیادی شلوغ شده - تنظیمات زیاد دادید- سیستم داغ کرده و ...
4- کرک اشکال داره- بعضی فایل ها ناقص هستند و یا هم مشکل مثل سوال 3 هست

david071
14-09-2010, 21:19
سلام من هر کاری میکنم 20 فریم بیشتر در بازی بهم نمیده کسی پچ یا کرک داره که درست بشه تنظیمات در پایین ترین حد با بالا ترین حد هیچ فرقی از نظر فریم نداره
لطفا کمک کنید...

michael jackson
15-09-2010, 01:20
من امروز The Lost and Damned رو تموم کردم . جالب بود ! الان The Ballad of G A Y Tony رو شروع کردم . خیلی باحال شخصیت های Niko , Johnny , Luis رو تو صحنه های مختلف با هم گره میزنن . مخصوصا اون جا که تو Libertonian الماس میخرن Johnny و Niko

salam_iran57
15-09-2010, 20:40
سلام
کدهای تقلبش رو کجا و چه جوری میشه وارد کرد؟

Amin.P30
16-09-2010, 05:56
سلام
دوبار جهت نمای بالا رو بزنی تلفن همراهش رو در میاره.
کد رو بزن و enter کن بعد شماره گیری میکنه.

سلام
کدهای تقلب بازی:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

djhamed70
16-09-2010, 10:58
دوستان من کرک یا سریال 100 درصد تست شدشو می خوام کسی نداره؟
'گرافیک من 9600GT هستش ساپورت می کنه خوب؟

FOURTH RETURN
16-09-2010, 15:31
اين مشكل ماندن در loading‏ با نصب patch‏ حل ميشه?در صورتي كه جواب مثبته لينك دانلود patch‏ رو بذاريد

hamedchtsz
16-09-2010, 20:05
سلام دوستان
من تو بازی یه مشکلی دارم که هر چهار پنج دقیقه یکبار تصویر ثابت می شه ولی صدا هست و بعد از چند ثانیه از بازی می پره بیرون و پنجره ی بازی مینیمایز می شه. همچنان صدای بازی میاد ولی هرچی روی بازی تو تسک بار کلیک کنم بر نمی گرده تو بازی. توی بازی مافیا هم شبیه این مشکل رو داشتم اونجا هر چهار، پنج دقیقه یکبار تصویر ثابت می شد بعد از چند ثانیه به حالت عادی برمی گشت.
کسی می دونه مشکل چیه؟ سخت افزاری یا نرم افزاری؟ ویندوزم سون هست و از اواخر بازی مافیا و حالا هم تو این بازی این مشکل پیدا شده بنابراین فکر نمی کنم مشکل از بازی باشه...

system1000
17-09-2010, 00:00
اول ببخشید چند بار پست میدم ! ! !!

دوستان لطفا ما رو هم از تو کف در بیارین دیگه ! !! ! :13:

ممنون :27:

-----------------------------
و سیستمم هم میکشه !
PLZ کمک کنید . . .

ببین شاید مشکلت از اینترنت باشه.اگه مودم adsl روشنه یا به هر نحوی به اینترنت وصل هستی اول کلا مودم را خاموش کن یا یه کاری کن که به اینترنت وصل نباشی.بعد برو تو بازی ببین درست میشه یا نه.حتما این روش رو تست کن.

djhamed70
17-09-2010, 12:21
دوستان کسی کرک یا سریال سالمشو نداره :41:

FOURTH RETURN
18-09-2010, 08:51
آقا مشكل ماندن در loading‏ در بعضي مراحل اين بازي راه حلي داره? مشكل از دي وي دي بازيه? از سيستم كه فكر نكنم باشه و الا بايد ساير مراحل هم اينطوري بودن با نصب patch‏ مشكل حل ميشه يا بايد بازي رو دوباره بخرم?

madhatter
18-09-2010, 16:34
سلام
من مشکل پست 566 صفحه 57 رو دارم .اما ویندوز لایو نصبه!
یعنی با اینکه ویندوز لایو نصبه این ارور رو میده.

djhamed70
19-09-2010, 10:55
دوستان بازی رو نصب کردم سریال می خواهد باید چیکار کنم؟
لطفا آموزش فعالسازی رو بگذارید:19:

CAPITAN MAC
21-09-2010, 12:11
سلام
می خواستم بدونم اسم ان مرحله ای که باید بریم یک هلی کوپتر روی کشتی هست بدزدیم بعد ان کشتس ره م بزنیم چی بود؟

tommy vercetti
21-09-2010, 12:19
سلام
می خواستم بدونم اسم ان مرحله ای که باید بریم یک هلی کوپتر روی کشتی هست بدزدیم بعد ان کشتس ره م بزنیم چی بود؟
اگه اشتباه نکنم se*xy time بود.

FOURTH RETURN
21-09-2010, 23:34
لست اند دمند رو بيخيالش شدم بخاطر ماندن در loading‏ كسي هم جواب نميده رفتم سراغ لوييس الان هم اونمرحله ام كه بايد از هليكوبتر شيرجه بزني يارو رو نجات بدي فعلا كه نتونستم اينمرحله رد كنم

madhatter
21-09-2010, 23:53
سلام
لطفا منم کمک کنید

Zaghan_13
22-09-2010, 12:11
سلام میخواستم بدونم توی شخصیت جانی تو مرحله آخرش که میری زندان رو به آتیش میکشی اون بیلی رو میکشیم؟آخه من فکر کردم باید نجاتش بدیم!

rasainia
22-09-2010, 12:35
سلام - من اين بخش رو تو يه تايپيك جداگانه گذاشته بودم , ولي مديران گفتند كه بايد اينجا بزاريم , ما هم گذاشتيم + من هر دو بازي موجود در اين Game رو تقريبا به اتمام رسوندم و با توجه به مشكلات برخي از دوستان, سيو اين بازي ها رو همراه با راهنمايي اينجا قرار دادم , تا همه عزيزان بتونند استفاده كنند : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif

G . a . y Tony = 60% و Lost and Damned= 65%

شما بايد فايل رو كه به صورت rar هست رو دانلود كنيد و راهنماييش توش هست بخونيد و از بازي لذت ببريد .
نكته : 100% تست شده ميباشد .

farshid_titan
27-09-2010, 13:39
سلام . من این بازی 2 روز پیش گرفتم بعد نصب بازی وقتی خواستم بازی اجرا کنم این ارورو داد :

EFLC FATAL ERROR :WS10
EFLC FATAL ERROR: XNetstartup failed-Please re-boot your system and/or re-install the game
10093
تایپک مربوط به این بازیو سعی کردم بخونم تا صفحه 67 که خوندم کسی تا حالا با این مشکل روبرو نشده بود می خواستم راهنماییم کنین یا اگه جایی این مشکل مطرح شده بگین :41::41::41: پیشا پیش ممنون از راهنمایتون:40::11:

در ضمن دو بار بازیو نصب کردم بازم این ERROR امد:41:
SYSTEM:
WIN7 64BIT
RAM: 4GB
VGA:ATI 1GB HD5730
CPU: I7_720QM

sonyericsson_w
27-09-2010, 13:45
آقا منم یه مشکل دارم
من بازیم 5 تا DVD بود
Razor که نصب شد و مشکلی نداشت
Windows live هم نصب کردم
آخرین دریور گرافیکمم نصب کردم
بازی بالا میاد و آرم راک استار هم میاد بعدشم چندتا عکس میاد ولی صفحه آیکونا که میخواد بیاد صفحه سیاه میشه
لطفا راهنماییم کنین
با تشکر

hasanoooooooo
27-09-2010, 15:52
سلام . من این بازی 2 روز پیش گرفتم بعد نصب بازی وقتی خواستم بازی اجرا کنم این ارورو داد :

EFLC FATAL ERROR :WS10
EFLC FATAL ERROR: XNetstartup failed-Please re-boot your system and/or re-install the game
10093
تایپک مربوط به این بازیو سعی کردم بخونم تا صفحه 67 که خوندم کسی تا حالا با این مشکل روبرو نشده بود می خواستم راهنماییم کنین یا اگه جایی این مشکل مطرح شده بگین :41::41::41: پیشا پیش ممنون از راهنمایتون:40::11:

در ضمن دو بار بازیو نصب کردم بازم این ERROR امد:41:
SYSTEM:
WIN7 64BIT
RAM: 4GB
VGA:ATI 1GB HD5730
CPU: I7_720QM

FOURTH RETURN
27-09-2010, 22:21
آقا اون مرحله هست كه لوييس بايد روي دريا از توي هليكوبتر شيرجه بزنه اون يارو رو توي هوا نجات بده من اينكارو ميكنم اما وقتي توي دريا ميفتيم طرف توي آب خفه ميشه بايد جكار كنم?

farshid_titan
27-09-2010, 22:38
دوست من این ادرس رفتم اما نگفتی چه کار کنم که:41:

ehsssssan
27-09-2010, 23:19
تو هر دو تاپیک پست دادم .لطفا راهنمایی کنید

وقتی میخواد نصب بشه این ارور رو میده ،

feature transfer error

error : access is denied

میشه راهنمایی کنید ؟

بردم dvd رو عوض کردم ، یارو دوستمه اونجا امتحان کردیم نصب شد ولی تو سیستم من همین که inistal میزنی بعد 2 ثانیه این ارور لعنتی میاد اعصاب آدم بهم میریزه به خدا .
اون بازیه 5 dvd هستشا episodes from liberty city

تو دیسک 5 یه فولدره نوشته درایور ، اونجا چندتا نرم افزار جانبی بود نصب کردم بازم . .
لایو و فریم و فیزیکال اینویدیا و دایرکس و بقیه کوفت زهرمارارو نصب کردم بازم . .
ویندوزم sp3 هستش
با ادیمینستراتور هم میرم ارور میده
مسیرم عوض میکنم ارور میده

خواهشا راهنمایی کنید تا دی وی دیارو نشکوندم ، دلم میخواد این بازی رو داشته باشه نه اینکه بندازمش بیرون "نشون میده که من عصبیم"

خلاصه خدا نصیب هیچ گیمری نکنه
لطفا کمک کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

--------------------------------------------------------------

با کمک FOURTH RETURN عزیز مشکل حل شد .اینجا هم نوشتم کسی همچین مشکلی داشت اول باید محتویات دیسک اول رو بریزی تو هارد بعد از رو هارد نصب کنی

B.J.U
28-09-2010, 00:09
WIN7 64BITدوست عزیز برای ویندوز 64 بیت باید پچ جدید رو نصب کنید

FOURTH RETURN
28-09-2010, 00:35
يه كاري كن فايل نصبو بريز تو هارد از تو هارد نصب كن ببين مشكلت حل ميشه يا نه

ehsssssan
28-09-2010, 04:12
دستت درست دادا فقط یه چیز دیگه

بازی باگ داره .رزوشم اوردم پاین بازم اونطوری میشه ، زیاد نه ولی اذیت میکنه ، باید چیکار کنم ؟
20 گیگیاست 911 یا یه همچین چیزی هم مینویسه اولش با یه آهنگ چرت میره تو بازی

-------------------------------------------------------------------------------------

اینم راه چارش اینه که هروقت دیدید بازی کند اجرا میشه رزو رو تغییر بدید ، فرقی نمیکنه بالا پایین .هر وفت رزو رو عوض کنی 1ساعتی میشه بدون باگ بازی کرد

hasanoooooooo
28-09-2010, 07:36
دوست من این ادرس رفتم اما نگفتی چه کار کنم که:41:

خب داداش ببین شما این صفحه نوشته مه .net frame worن رو درست کنی حل میشه .

farshid_titan
28-09-2010, 10:55
دوست عزیز برای ویندوز 64 بیت باید پچ جدید رو نصب کنید
ادرس پچ جدید کجاست ؟:11: مرسی

B.J.U
28-09-2010, 14:50
البه فکر کنم درست بشه شایدم نشه!
اگه adsl داری دانلود کن تا بعدا به من فحش ندی!

لینک 1

میرور

میرور 2
(قیلطر هست)

کرکش هم هست

ehsssssan
28-09-2010, 15:02
دوستان درسته که باید پچ عوض کنم تا باگ درست شه ؟ مرسی که کمک میکنید:11:

farshid_titan
28-09-2010, 20:49
البه فکر کنم درست بشه شایدم نشه!
اگه adsl داری دانلود کن تا بعدا به من فحش ندی!

لینک 1

میرور

میرور 2
(قیلطر هست)

کرکش هم هست
دان کردم داش نشد بازم همون ارور داد ممنون:41::11:

sonyericsson_w
29-09-2010, 00:43
آقا منم یه مشکل دارم
من بازیم 5 تا DVD بود
Windows live هم نصب کردم
بازی بالا میاد و آرم راک استار هم میاد بعدشم چندتا عکس میاد ولی صفحه آیکونا که میخواد بیاد صفحه سیاه میشه
لطفا راهنماییم کنین
با تشکر

ehsssssan
30-09-2010, 12:15
در طول بازی شده که دوربین هی اینور اونور بشه و موتور خودش گاز بخوره و ازش دود سیاه بیرون بیاد ؟

وقتی میرم اون جزیره پایینی واسه جنگ گانگستری اینجوری میشه .

hasanoooooooo
30-09-2010, 14:08
از کزک هست به احتمال قوی .

ehsssssan
30-09-2010, 16:27
با یه بار باز و بست بازی درست شد

---------- Post added at 04:27 PM ---------- Previous post was at 04:26 PM ----------

راستی میشه کسی توضیح بده چرا جانی و بیلی دعواشون شد؟؟

system1000
01-10-2010, 00:04
آقا منم یه مشکل دارم
من بازیم 5 تا DVD بود
Windows live هم نصب کردم
لطفا راهنماییم کنین
با تشکر

شاید مشکلت از اینترنت باشه.اگه مودم adsl روشنه یا به هر نحوی به اینترنت وصل هستی اول کلا مودم را خاموش کن یا یه کاری کن که اصلا به اینترنت وصل نباشی.بعد برو تو بازی ببین درست میشه یا نه.منم یه همچین مشکلی رو داشتم که با این روش حل شد.

آقا اون مرحله هست كه لوييس بايد روي دريا از توي هليكوبتر شيرجه بزنه اون يارو رو توي هوا نجات بده من اينكارو ميكنم اما وقتي توي دريا ميفتيم طرف توي آب خفه ميشه بايد جكار كنم?
به محض اینکه یارو رو گرفتی چتر نجات رو باز کن و توی جزیره فرود بیا نه توی آب.

Zaghan_13
01-10-2010, 14:36
توی مرحله ی s e x y timeباید یک هلیکوپتر برداریو سه تا قایق رو بزنی,من اونجا گیر کردم هرکاری میکنم نمی تونم همشونو بزنم اشکم دراومد چندبار این مرحله رو رفتم هر دفعه یکی به زور یا دوتا شانسی میزنم .
میخواستم ببینم چجوری باهاش کار کنم یعنی غلق خاصی نداره؟:41::41::41::41::41::41::41:

meha
01-10-2010, 14:46
منم با هلکوپتر نتونستم بزنم رفتم نزدیک جایی که خودشون پیاده میشن از هلکوپتر اومدم پایین همه رو با اسلحه دوربین دار زدم و قایق ها رو هم با RPG زدم بعد سوار هلکوپتر شدم....

Zaghan_13
01-10-2010, 15:33
منم با هلکوپتر نتونستم بزنم رفتم نزدیک جایی که خودشون پیاده میشن از هلکوپتر اومدم پایین همه رو با اسلحه دوربین دار زدم و قایق ها رو هم با RPG زدم بعد سوار هلکوپتر شدم....

حالا این مرحله رو رد کردی؟
اگه بیای پایین از اول نمیاره آخه فکر کنم باید با هلکوپتر بزنیشون من پیاده نشدم اما یکی مثله من همینجا رو مونده گفت پیاده میشی از اول میاره اما نمی دونم اونم همونجا که شما گفتی پیاده شده یا نه؟

hamedkarimzadeh
01-10-2010, 16:33
آقا یه مسلمون بیاد جواب مارو بده من ویندوزمو عوض کردم الان که سیو بازیو کپی میکنم سر جای قبلی سیوو نمیشناسه چی کار کنم ویندوزم 7 هستش

system1000
01-10-2010, 18:55
توی مرحله ی s e x y timeباید یک هلیکوپتر برداریو سه تا قایق رو بزنی,من اونجا گیر کردم هرکاری میکنم نمی تونم همشونو بزنم اشکم دراومد چندبار این مرحله رو رفتم هر دفعه یکی به زور یا دوتا شانسی میزنم .
میخواستم ببینم چجوری باهاش کار کنم یعنی غلق خاصی نداره؟:41::41::41::41::41::41::41:
خیلی راحته.با فاصله کم بالا سر آخرین قایق پرواز کن.چون محدودیتی تو شلیک موشک نداری پشت سر هم شلیک کن تا بالاخره یکیشون بخوره به قایق.وقتی صدای نزدیک شدن آر پی جی رو هم شنیدی برو بالا که بهت نخوره.
اگه با کامپیوتر بازی میکنی برای کنترل کردن هلیکوپتر بهتره دکمه ها رو عوض کنی.مخصوصا بالا و پایین رفتن رو بزار روی دکمه های جهات که کنترل برات راحت بشه.
نمیدونم شلیک موشک توی تنظیمات اولیه خود بازی کدوم دکمه هست اما اگه یکی از دکمه های کیبورده به نظر من بیارش روی موس که راحت بتونی شلیک کنی.

neon_91
01-10-2010, 22:15
آقا یه مسلمون بیاد جواب مارو بده من ویندوزمو عوض کردم الان که سیو بازیو کپی میکنم سر جای قبلی سیوو نمیشناسه چی کار کنم ویندوزم 7 هستش

شما کافیه سیوارو بریزی به این آدرس your document name/my document

که your document name همون فولدری است که در محیط دسکتاپ بالای my computer است و معمولا اسم آن همانی است که شما در نصب ویندوز انتخاب می کنید.مثلا مال من hadi است.

البته می توانید به این آدرس هم کپی کنید.

C:\Users\your dcument name\my Documents

hamedkarimzadeh
01-10-2010, 22:31
شما کافیه سیوارو بریزی به این آدرس your document name/my document

که your document name همون فولدری است که در محیط دسکتاپ بالای my computer است و معمولا اسم آن همانی است که شما در نصب ویندوز انتخاب می کنید.مثلا مال من hadi است.

البته می توانید به این آدرس هم کپی کنید.

C:\Users\your dcument name\my Documents

این کارم کردم ولی باز سیوو نمی شناسه

neon_91
01-10-2010, 22:38
این کارم کردم ولی باز سیوو نمی شناسه

شما سیو تو این آدرس سیو کن ببین چی میشه

C:\Users\your document name\AppData\Local

hamedkarimzadeh
01-10-2010, 22:47
شما سیو تو این آدرس سیو کن ببین چی میشه

C:\Users\your document name\AppData\Local

دوست عزیز اینجا هم کپی کردم ولی مشکل حل نشده

neon_91
01-10-2010, 22:56
شما دارین چیو کپی می کنید؟باید فولدر Rockstar Games رو با قبلی جایگزین کنید.اگه برین آدرس
C:\Users\your dcument name\my Documents فولدر Rockstar Games رو می بینید که باید با اون جایگزین کنید.

TommyT
02-10-2010, 00:07
من چیت های این بازی رو که میزنم فقط ماشین و تفنگ هاش + پلیس اوکی میشه

ما بقی چیت ها که تانک و هلی کوپتر و ایناست هیچ کدوم نمیاد ... چرا ؟

hamedkarimzadeh
02-10-2010, 05:08
شما دارین چیو کپی می کنید؟باید فولدر Rockstar Games رو با قبلی جایگزین کنید.اگه برین آدرس
C:\Users\your dcument name\my Documents فولدر Rockstar Games رو می بینید که باید با اون جایگزین کنید.

خوب منم گفتم که قبلا فولدر rockstar توی Document و user.local کپی کرده بودم که اینجا سوال نوشتم

TommyT
03-10-2010, 04:05

کسی نیست جواب بده :5:

djhamed70
03-10-2010, 12:09
دوستان توی این پوشه بریزید:
My Documents--->rockstar--->gta--->save games
اسمها شبیه همین چیزه که گفتم
ضمنا من سیو گیم جانی موتور سوار و برادران:19: رو می خواستم

system1000
03-10-2010, 17:26

تا اونجا که من میدونم تانک و هلی کوپتر فقط مربوط به داستان لوییس هست و احتمالا شما چیت ها رو توی اون یکی داستان میزنید برای همین جواب نمیده.چیت های تانک و هلی کوپتر رو توی داستان لوییس امتحان کنید.

AmiRreZA_RAcEr
04-10-2010, 18:22
سلام دوستان
من این بازی رو نصب کردم روی لپتامم
4 تا دی وی دی بود (اینطور که دیدم مال همه 5 تاس )
ولی بازی اجرا نمیشه
خودش کرک شده بود و هنگام اجرا لوگوی کرک razor رو نشون میده
بازی اجرا میشه اما ویندوزم که 7 64 بیتی هستش ارور میده و میگه مشکل در هنگام اجرا داره و برنامه stop شده
روی فایل EFLC هم که میرم fatal error rmn60 میده
چیکار کنم ! ؟
عیب از دی وی دی هامه ؟!؟!

sonyericsson_w
05-10-2010, 14:25
شاید مشکلت از اینترنت باشه.اگه مودم adsl روشنه یا به هر نحوی به اینترنت وصل هستی اول کلا مودم را خاموش کن یا یه کاری کن که اصلا به اینترنت وصل نباشی.بعد برو تو بازی ببین درست میشه یا نه.منم یه همچین مشکلی رو داشتم که با این روش حل شد.

ممنون ولی بازم نشد

اصلا وصل اینترنت نمیشم وقتی میارم

alpha007
05-10-2010, 18:38
GAY AND TONY:
من تو اون قسمت که تو کلوپ 100 نفر میریزن و باید از تونی محافظت کنی گیر کردم هر چی میکشی بازم میان و لوئیس رو میکشن!
راهش چیه؟

Zaghan_13
05-10-2010, 20:06
GAY AND TONY:
من تو اون قسمت که تو کلوپ 100 نفر میریزن و باید از تونی محافظت کنی گیر کردم هر چی میکشی بازم میان و لوئیس رو میکشن!
راهش چیه؟

منم چند دقیقه پیش بازی میکردم همینجا رسیدم.2-3بار بازی کردم دیدم سخته آوردم بیرون بعدا برم.ولی واقعا سخته نفهمیدم کی منو زد:!13::13:

alpha007
05-10-2010, 22:47
منم چند دقیقه پیش بازی میکردم همینجا رسیدم.2-3بار بازی کردم دیدم سخته آوردم بیرون بعدا برم.ولی واقعا سخته نفهمیدم کی منو زد:!13::13:
اصلا نمیشه
انگار قفل کرده
همینجا موندم که موندم...
اگه کسی رفته بگه چند هزار نفر رو باید کشت تا تموم بشه بره پی کارش؟!!!
اصلا میشه لوئیس زنده بمونه؟
من که فکر نمیکنم

MAHDIAGENT47
06-10-2010, 12:03
اصلا نمیشه
انگار قفل کرده
همینجا موندم که موندم...
اگه کسی رفته بگه چند هزار نفر رو باید کشت تا تموم بشه بره پی کارش؟!!!
اصلا میشه لوئیس زنده بمونه؟
من که فکر نمیکنم

خب من چند تا طرفند يادتون ميدم تا راحت اين مرحلرو رد كنيد

قبل از شروع مرحله يه زنگي به اون يارو (اسمش يادم نيست :دي ) كه اسلحه واستون جور ميكنه بزنيد و ازش جليقه ضد گلوله و از اون بمب هايي كه به ديوار ميچسبه بخريد 25 تا كافيه
بعد بريد رو شاتگان تخصصي لوييس و مهمات حرفه اي واسش بخريد با كليد B تو pc شو نميدونم
مرحله كه شروع شد سريع از كاور بياييد بيرون و شاتگانو مسلح كنيد حدودا 20 تا تير بايد داشته باشه الان دقيق يادم نيست يعني اگه دقيق باشيد با يه خشاب 20 نفرو كشتيد
بعد كه مهمات تموم كرديد و لوييس خاست خشابو پركنه بهتره بي خياله شاتگان شيد چون همين كه نشونرو ورداريد آبكشتون ميكنن بهتره چند قدم دور تر از توني وايستيد تا تير به شما نخوره بعد بمبارو بكشيد بيرون و به سمتشون پرت كنيد بعدشم بمبارو منفجر كنيدو تموم البته بعدش بايد ماشين هاي دم كلاپ رو بتركونيد كه توصيه من اينه كه RPG تون فول باشه
البته اين مرحله خيلي سخته مخصوصا قسمته ماشيناش ولي با تمرين ميشه ردش كرد :10:

hasanoooooooo
07-10-2010, 15:29
اقایون فرق این با iv چیه؟ ممنون میشم سریعا بهم پچ و کرک رو بدید .

Zaghan_13
07-10-2010, 15:54
من همون سه شنبه تموم کردم بعد از 2-3ساعت رفتم دوباره بازی کردم همون دفعه اول ردش کردم آخرای بازی بود.
اینم بگم بازی واقعا باحال بود هر دو شخصیت بخصوص لوییس که مراحل آخرش خیلی قشنگ بود.:27:

alpha007
07-10-2010, 20:10
کسی میتونه save بازی برای اون مرحله ای که ردش کرده رو بهم بده؟
اصلا میخوام بیخیالش بشم

من همون سه شنبه تموم کردم بعد از 2-3ساعت رفتم دوباره بازی کردم همون دفعه اول ردش کردم آخرای بازی بود.
اینم بگم بازی واقعا باحال بود هر دو شخصیت بخصوص لوییس که مراحل آخرش خیلی قشنگ بود.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما save ش رو میتونی آپ کنی همینجا؟

A R E S
07-10-2010, 23:49
اقایون فرق این با iv چیه؟ ممنون میشم سریعا بهم پچ و کرک رو بدید .
IV خود بازی هست این ها هم بسته های الحاقی هستند که برای کنسول ها اومدن به نوبت راک استار هم دید بازار گرفت جفتشو یه جا پورت شده داد واسه PC اونم در قالب یک گیم مجزا به طوری که به خود IV نیاز نیست کرک و پچ هم توی تاپیک هست دیگه. البته بشین بازی کن پچو می خوای چیکار

Zaghan_13
08-10-2010, 16:15
کسی میتونه save بازی برای اون مرحله ای که ردش کرده رو بهم بده؟
اصلا میخوام بیخیالش بشم

شما save ش رو میتونی آپ کنی همینجا؟

من نمیدونم این سیو کجاست:41:
همین Rockstar Gamesتوی Documentsهست؟

alpha007
08-10-2010, 20:11
من نمیدونم این سیو کجاست:41:
همین Rockstar Gamesتوی Documentsهست؟
نه تو این مسیری هست که بهت میگم
اگه بتونی اینجا آپ کنی که خیلی خوب میشه
C:/Users/your account name/AppData/Local/Rockstar Games
کل پوشه Rockstar Games رو آپ کن
جای اینی که قرمز کردم اسم اکانتت هست
البته دوستان باید تایید کنن این کار درست هست یا نه
یه وقت کل بازی نپره

mohamadreza666
08-10-2010, 20:22
من یه مشکلی دارم اونم اینه که وقتی این بازیو نصب کردم خیلی کند اجرا میشه
گرافیکمم GT320 agig و رم 4GIG DDR3 هستش !!!
چی کار کنم درست شه؟؟؟
مرسی...

FOURTH RETURN
08-10-2010, 21:07
يه كارش اينه برو توي تنظيمات بايوس مادربورد كارت كرافيكت رو از روي نرمال بذار روي فست يا بهتر از اون بذارش روي توربو و نتيجش رو ببين كه ملاحظه ميكني سرعتت رفته بالا

A R E S
09-10-2010, 00:08
من یه مشکلی دارم اونم اینه که وقتی این بازیو نصب کردم خیلی کند اجرا میشه
گرافیکمم GT320 agig و رم 4GIG DDR3 هستش !!!
چی کار کنم درست شه؟؟؟
مرسی...

روی چه تنظیماتی می ذاری یکم بیارش پایین دیگه حالا اچ دی نذاری کیفیت رو اموراتت نمی گذره؟:31:

hasanoooooooo
09-10-2010, 10:18
دوستان لگ بازی طبیعیه؟

The Rover
09-10-2010, 11:15
دوستان لگ بازی طبیعیه؟
کلا بازیش برای pc بهینه نیست وبه همین دلیل نمرات پایینتر ار کنسول گرفت
کندیه بازی هم بسته به سیستمها فرق میکنه که باید آخرین پچ رو نصب کنید و اگه بازم جواب نداد تا حدودی تنظیمات رو تغییر بدین

mosolim
09-10-2010, 11:26
سلام
دوستان من بازی رو گرفتم برا x360 اما یه نکته عجیب که وجود داره اینه که هیچکی تو شهر نیست انگار خالی از سکنست. البته ماشین و موتور هست اما افراد پیاده دیده نمیشن. احساس میکنم سان سور شدست. خلاصه یه جوریه. من قبلا رو pc بازی کردم اما به دلیل افت فریم و مشکلات رایج از ادامه بازی پشیمون شدم اما همون یه مرحله ای رو هم که روی pc رفتم خیلی شلوغ و پر هیجان بود. ولی این ...

Zaghan_13
09-10-2010, 13:39
نه تو این مسیری هست که بهت میگم
اگه بتونی اینجا آپ کنی که خیلی خوب میشه
C:/Users/your account name/AppData/Local/Rockstar Games
کل پوشه Rockstar Games رو آپ کن
جای اینی که قرمز کردم اسم اکانتت هست
البته دوستان باید تایید کنن این کار درست هست یا نه
یه وقت کل بازی نپره

این آدرسی که گفتی رو ندارم اما باید همین باشه چیز دیگه ای ندیدم:27:

FOURTH RETURN
09-10-2010, 14:00
آقا اين gang war‏ هاي لست اند دمند تموم شدني هستن يا نه من 25 تا شو رفتم اما بازم تموم نشدن

hasanoooooooo
09-10-2010, 16:15
کلا بازیش برای pc بهینه نیست وبه همین دلیل نمرات پایینتر ار کنسول گرفت
کندیه بازی هم بسته به سیستمها فرق میکنه که باید آخرین پچ رو نصب کنید و اگه بازم جواب نداد تا حدودی تنظیمات رو تغییر بدین

خب من 33 تا fps میگیر اما لگ بازی اذیتم میکنه شما یا ایکی از بجه ها میتونه بمن اخرین پچ liber city رو بده ؟ خواهش میکنم کمکم کنید .

alpha007
09-10-2010, 18:07
این آدرسی که گفتی رو ندارم اما باید همین باشه چیز دیگه ای ندیدم:27:

دستت درست
ولی این پوشه ای که گذوشتی چند بایت بیشتر نیست و آخرش به GTA music ختم میشه که خالیه !!!

alpha007
09-10-2010, 18:17
از دوستان کسی هست سیو کامل این بازی رو داشته باشه؟

The Rover
09-10-2010, 19:16
خب من 33 تا fps میگیر اما لگ بازی اذیتم میکنه شما یا ایکی از بجه ها میتونه بمن اخرین پچ liber city رو بده ؟ خواهش میکنم کمکم کنید .
حقیقتش من پچ بازی رو ندارم ولی اگه کسه دیگه ای داره خیلی خوب میشه که بهت بگه

Zaghan_13
09-10-2010, 20:05
دستت درست
ولی این پوشه ای که گذوشتی چند بایت بیشتر نیست و آخرش به GTA music ختم میشه که خالیه !!!

گفتم که نمیدونم سیوش کجاست؟:13:

adook
09-10-2010, 20:17
با سلام من نسخه ایکس باکس این بازیرو دارم و یه مشکلی باهاش دارم وقتی سوار ماشین میشم دوربین کمی به سمت چپ متمایل میشه که بدجور تو ذوق میزنه خواستم ببینم راهی هست که دقیقا دوربین از پشت ماشین باشه البته با موتور این مشکلو ندارم با تشکر از همتون

Zaghan_13
09-10-2010, 20:20
دستت درست

باید همین باشه چون آدرسش اینه:
C:\Users\my account name\AppData\Local\Rockstar Games

alpha007
09-10-2010, 23:55
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدباید همین باشه چون آدرسش اینه:
C:\Users\my account name\AppData\Local\Rockstar Games
ممنونم
وقتی فایلهای شما رو جایگزین میکنم بازی از اول شروع میشه
مجبور شدم باز دومرتبه فایلهای خودمو بزارم
شاید این از زیرکی سازندش باشه نمیدونم

Zaghan_13
10-10-2010, 14:58
ممنونم

ولی باید همین باشه,همون آدرسیه که شما گفتین:41:

morteza.m2n
21-10-2010, 02:52
سلام

پچ رازور + کرکش رو میتونید از لینک زیر بگیرید، البته تورنت هست!

اینم یه لینک دیگه :

من هنوز نصب نکردم بازی رو، هرکی امتحان کرد بیاد اینجا بگه

ممنون

FOURTH RETURN
22-10-2010, 19:04
آقا اون job‏ مال stubbs‏ كه بايد اون ماشين قرمز خفن رو برداري قلقشو كي بلده?

simorgh_m3
22-10-2010, 23:44
ممنونم
شما وقتی داشتی سیو رو از همون آدرس بالایی کپی ور میداشتی باید میرفتی تو پوشه Xlive (مال برنامس که تو پوشه C:\Users\my account name\AppData هست یا تو همین مایه ها)بعد از اونم کپی میگرفتی!!!

FOURTH RETURN
23-10-2010, 23:46
كسي نبود جواب بده? راستي اين لست اند دمند خيلي الكي كشدار شده gang war‏ هاش كه همشون شبيه همن و تمومي هم ندارن من بالاي 30 تاشو رفتم هنوز تموم نشده كسي ميدونه اون ماشين قرمزه رو بايد جه غلطي باهاش بكنم يهو خودبخود خاموش ميشه فكر كنم gps‏ داره لاكردار

Armin 7
02-11-2010, 18:58
با سلام.
اقایون اگه ممکنه بهترین کرک رو برا بازی , برام بذارید.
از لطف شما بی نهایت متشکرم.
سپاسگذارم.

TommyT
14-11-2010, 03:58
سلام :

بچه ها بعضی مواقغ که دارم ماموریت انجام میدم مثلا خیابونا میره و همه جا خاکستری میشه و فقط ماشینا معلومه

جدیدا هم تو مرجله مرد بلغارستانیه مثلا میگه وارد ساختمون بو وقتی وارد میشن صفحه Freeze میشه

و تا همون راهی که رفتم رو بر نگردم صفحه نمیاد ... باید چی کار کنم ؟ Patch بازی خرابه ؟

کسی آخرین و بهترین پچ رو داره ؟

armin_1242000
14-11-2010, 22:30
دوستان سلام. من با هر دو شخصیات که بازی کردم از بازی میاد بیرون میره تو ویندوز یکیش ک بعد از معامله توی موزه سر الماس هستو اون یکیش هم از رینگ بوکس باشگاه که بیرون میام میاد تو ویندوز. خیلی حالمو گرفت. باید جیکار کنم؟ پتچ یا سیو؟ لینک بدین. ممنون می شم.

TommyT
16-11-2010, 04:39
بچه ها سر مرحله تونی که باید سوار هلی کوپتر شد و فراری قرمزرو دنبال کرد گیر کردم

نمیتونم دنبالش کنم

تا یه جایی میرم حتی کپس لاک هم میزنم که روش قفل بشه اما باز گمش میکنم

کنترل هلی کوپتره سخته

چی کار کنم ؟

3Dmajid
16-11-2010, 18:10
لطفا یکی بگه قضیه این نسخه چیه ؟ :20:

Bret_Hart
18-11-2010, 00:14
کنترل هلی کوپتره سخته

چی کار کنم ؟
با موس کنترل می کنی؟
اگر با موس راحت نیستی می تونی از 4 -8-6-2استفاده کنی

Mehran Gamer
19-11-2010, 19:41
سلام این نسخه هم مثل نسخه های قبلی می ایسته ؟ نسخه قبلی رو که خریدم کلن می ایستاد و میرفت اعصاب آدم رو خورد میکرد ... منظورم همون GTA IV هستش ...

light
25-11-2010, 02:50
من بازی رو نصب کردم ولی کمی تو بازی افت فریم دارم

cpu: amd x2 x245
ram: 3gb
graphic: ati 4670 1gb

پچی چیزی هست که درستش کنه ؟

FOURTH RETURN
09-12-2010, 14:18
دوستان سلام. من با هر دو شخصیات که بازی کردم از بازی میاد بیرون میره تو ویندوز یکیش ک بعد از معامله توی موزه سر الماس هستو اون یکیش هم از رینگ بوکس باشگاه که بیرون میام میاد تو ویندوز. خیلی حالمو گرفت. باید جیکار کنم؟ پتچ یا سیو؟ لینک بدین. ممنون می شم.

تنظیمات گرافیک بازی رو بذار روی کمترین مقدار

FOURTH RETURN
09-12-2010, 14:24
بچه ها سر مرحله تونی که باید سوار هلی کوپتر شد و فراری قرمزرو دنبال کرد گیر کردم

نمیتونم دنبالش کنم

تا یه جایی میرم حتی کپس لاک هم میزنم که روش قفل بشه اما باز گمش میکنم

کنترل هلی کوپتره سخته

چی کار کنم ؟

این مرحله رو من هم به سختی و با شانس رد کردم تنها کاری که میشه کرد اینه که تا اونجا که میتونی تعقیبش کن بعد اگر باختی اون مکان که آخرین بار دیدیش رو به خاطر داشته باش و دفعه بعد خودت زودتر برو اونجاو وقتی یارو رسید برو دنبالش

amir raya
09-12-2010, 14:55
آقا من این بازی رو خریدم. فروشنده میگفت از iv بهتره. راس میگه؟
یه چیز دیگه. سی دی سوم وسط نصب دیگه پیش نمیره. چیکار کنم؟

devilboys
09-12-2010, 15:21
یه سوال پج دومی {1.1.2.0} که برای GTA:Liberty city اومد هیچ تاثیری روی فریم بازی داره و آیا این پج بهتره یا پج اولی ؟

amir raya
09-12-2010, 15:48
این ارور برای چیه؟ بعضی وقتا تو دی وی دیه 1 میده بعضی وقتا سه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

FOURTH RETURN
09-12-2010, 18:09
آقا من وقتي ميخوام آنلاين بازي كنم شماره سريال ميخواد كي ميتونه درد منو دوا كنه?

aha2012
09-12-2010, 19:17
آقا من وقتي ميخوام آنلاين بازي كنم شماره سريال ميخواد كي ميتونه درد منو دوا كنه?
من:31:
باید سریال نامبرشو بخری که 20 تومنه
یه راه ارزون هم داره و اون اینه که برنامه ی تانگلو نصب کنی و باهاش آنلاین بزنی
البته برای آنلاینش باید ورژنتو آپ کنی به نمیدونمم چی چی که حدود چند مگه

FOURTH RETURN
09-12-2010, 20:24
اين برنامه رو نصب كنم سريال نميخواد وارد كنم?

aha2012
09-12-2010, 21:49
اين برنامه رو نصب كنم سريال نميخواد وارد كنم?
نه
میتونیم حتی با هم بازی کنیم ولی باید ورژن بازیهامون یکی باشه
مثلا من خودم همین conviction و با بروبچس ایرانی تا ته co-op و تموم کردیم

FOURTH RETURN
10-12-2010, 08:46
این ارور برای چیه؟ بعضی وقتا تو دی وی دیه 1 میده بعضی وقتا سه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
عکست خیلی ریزه درست دیده نمیشه اما به احتمال زیاد دی وی دی بازی بد رایت شده و خرابه

امير موسر
10-12-2010, 09:49
عکست خیلی ریزه درست دیده نمیشه اما به احتمال زیاد دی وی دی بازی بد رایت شده و خرابه

عکسش اینه »

amir raya
10-12-2010, 12:52
فروشنده گفت اگه مشکلی پیش اومد بیا پیش خودم. من حالشو ندارم. :31: کسی راهی بلد نیست؟
راستی روی جلدش نوشته grand theft auto epsiods from liberty city 7.
این هفتش چیه؟

آخه روی یه دی وی دیه خاص نیست.

عکس هم همینیه که جناب امیر موسر گذاشتن.

FOURTH RETURN
11-12-2010, 14:17
فروشنده گفت اگه مشکلی پیش اومد بیا پیش خودم. من حالشو ندارم. :31: کسی راهی بلد نیست؟
راستی روی جلدش نوشته grand theft auto epsiods from liberty city 7.
این هفتش چیه؟

آخه روی یه دی وی دیه خاص نیست.

عکس هم همینیه که جناب امیر موسر گذاشتن.

هزار بار اینجا گفته شده اما منم بازم میگم این GTA4 هست البته دنباله نسخه چهارم هست

دی وی دیت خرابه ببین کدوم یکیشونه ببر برات دوباره رایت کنه
میتونی کل دی وی دیها رو روی هارد بریزی و از روی هارد نصب کنی شاید مشکلت حل بشه اما اگر نشد باید دی وی دی خراب رو عوض کنی

devilboys
11-12-2010, 19:26
یه سوال پج دومی {1.1.2.0} که برای GTA:Liberty city اومد هیچ تاثیری روی فریم بازی داره و آیا این پج بهتره یا پج اولی ؟

simorgh_m3
12-12-2010, 16:52
آقا یکی ببینه این پچ آخرین پچی که برا بازی اومده؟
و چیکار میکنه؟

Armin 7
13-12-2010, 03:20
با سلام.
پچی یا DLC اومده که ماشینهای جدید و مراحل جدید به بازی اضافه کنه ؟
سپاسگذارم.

amir raya
19-12-2010, 20:48
2 تا سوال:
1 روسیستم من بازی روون نیست. یعنی موع حرکت همینطور گیر میکنه.
2 تو این نسخه کلا درختا واقعا سبز نیست و شهر مایل به خاکستریه یا مال من اینطوریه؟ اگه مال منه چیکار کنم درس شه؟

truman
20-12-2010, 15:35
دوستان من با xbox بازی می کنم . می خواستم بپرسم توی این نسخنه چطور میشه خونه خرید؟ یه خونه داده به آدم وسط بد بخت بیچاره هاس. نمیشه مثل نسخه های قبلی خونه خرید؟ اگه میشه چطوری؟

3Dmajid
20-12-2010, 15:39
ببخشید یه سوال ... این نسخه با اون نسخه ای که Niko پلایرش بود چه فرقی داره ؟
نسخه ی جدید GTA که نیست ؟

Big-Boss
20-12-2010, 16:19
دوستان من با xbox بازی می کنم . می خواستم بپرسم توی این نسخنه چطور میشه خونه خرید؟ یه خونه داده به آدم وسط بد بخت بیچاره هاس. نمیشه مثل نسخه های قبلی خونه خرید؟ اگه میشه چطوری؟

نمیشه خرید.

ببخشید یه سوال ... این نسخه با اون نسخه ای که Niko پلایرش بود چه فرقی داره ؟
نسخه ی جدید GTA که نیست ؟

بعد از GTA IV دو تا DLC براش اومد که بعدا هر دوتاش رو دیسک هم عرضه شدن.

behrad66
20-12-2010, 16:43
خونه خریدنی نداره. تو قسمت اول که یه کلوب مخصوص Lost MC هست و بعدا یه مخفیگاه دیگه هم بهت میده. تو قسمت دوم هم که یه خونه داری و همه زندگیت همونجاست.

kane32
24-12-2010, 17:52
سلام خدمت دوستان گلم دوستان من چه پچی بریزم تا بازی روون اجرا بشه و بتونم بازیو سیو کنم لطفا بگید بهترین پچو از کجا باید دانلود کنم

devilboys
25-12-2010, 20:11
این پجو دانلود کن جدیدترین پجی هست که برای بازی اومده به ما هم خبر بده که چقد ر روی فریم بازی تاثیر داشت؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید. filefront .com/16609431/Grand-Theft-Auto-Episodes-from-Liberty-City-v1.1.2.0-Patch/

---------- Post added at 08:11 PM ---------- Previous post was at 08:11 PM ----------

سلام خدمت دوستان گلم دوستان من چه پچی بریزم تا بازی روون اجرا بشه و بتونم بازیو سیو کنم لطفا بگید بهترین پچو از کجا باید دانلود کنم

این پجو دانلود کن جدیدترین پجی هست که برای بازی اومده به ما هم خبر بده که چقد ر روی فریم بازی تاثیر داشت؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید. filefront .com/16609431/Grand-Theft-Auto-Episodes-from-Liberty-City-v1.1.2.0-Patch/

MOHAMMAD2010
30-12-2010, 13:23
بچه ها این بازی چقدر با IV تفاوت داره ؟ ارزش داره اینو بگیرم یا فرقی با اون نداره ؟ ( چون اون رو هنوز تموم نکردم ، اگه فرقی نداره اینو دیگه نخرم )

Spaniuly
30-12-2010, 13:51
والا با این دید شما نسبت به این سری همون بهتر که نخری... دیگه وقتی خبر اومدن DLC میاد GTA خورها از همون خبرش مست میشن چه برسه که بیاد و برن درجا بخرن و حتی نپرسن که ارزش داره یا نداره... ولی با این دیدگاه شما به GTA و اینکه هنوز تمومش هم نکردید معلومه زیاد همین GTA IV هم جذبتون نکرده و از اونجایی که EFLC هموین بازیه فقط ادیت و مودینگ رسمی شده پس فرقی نخواهد داشت براتون

من همیشه گفتم یک گیم رو با علاقه بازی کنید من هیچ وقت گیم رو به زور بازی نمی کنم Fallout New Vegas دیدم خوب نیست گذاشتمش کنار یا Ben 10 رو داشتم دیسکش رو گذاشتم دیدم واقعا مضخرف هست گذاشتمش کنار هیچ وقت به زور چیزی رو بازی نکنید... چون از لذت گیم بازی کردن محروم می کنید خودتون رو

B.J.U
30-12-2010, 15:02
سلام
من بازی رو خیلی وقت پیش خریدم و الان موقع نصب دی وی دی 2 ارور میده
کسی میدونه از کجا میشه دانلودش کرد؟

devilboys
30-12-2010, 16:35
آقایان یعنی هیچکس پج دوم {1.1.2.0} این بازی رو تست نکرده که بگه ارزش دانلود داره یا نه؟

iCe m@n
31-12-2010, 21:42
آقایان یعنی هیچکس پج دوم {1.1.2.0} این بازی رو تست نکرده که بگه ارزش دانلود داره یا نه؟

من این پچ رو نصب کردم کرک خودش هم روش ریختم ولی سیو بازی من رو دیگه قبول نمیکنه من کل بازی رو تموم کردم
میگه باید یه یوزر جدید بسازی ولی از لحاظ روون شدن یکم روون تر شد بازی من که زیاد تغییری احساس نکردم تازه سیو من هم قبول نمیکنه:41:

Bret_Hart
01-01-2011, 16:05
بچه ها این بازی چقدر با IV تفاوت داره ؟ ارزش داره اینو بگیرم یا فرقی با اون نداره ؟ ( چون اون رو هنوز تموم نکردم ، اگه فرقی نداره اینو دیگه نخرم )
ارزشش رو داره چون:
رمز های باحال تری داره
دوتا نفر هست هر کدوم رمز های متفاوت،زندگی متفاوت،..............
من دو تاشو دارم

kane32
01-01-2011, 16:44
دوستان پچ اخر چقدر بازیو اصلاح میکنه ایا تغییرات محسوس هست؟

SA.JJ.AD
03-01-2011, 01:27
دوستان این بازی تازه به دستم رسد . هنوز نصبش نکردم . اما یه سوال داشتم اونم اینکه همراه بازی یه dvd هست که روش نوشته پک ماشین 2010 ! این چیه ؟ ماشین های جدید به بازی اضافه میکنه ؟ به نظرتون همین اول که بازیو نصب کردم اینو نصب کنم یا اینکه واسم تا اخر که رفتم و از ماشین های بازی خسته شدم بعد اینو نصب کنم ؟!نظرتون چیه ؟

با نصبش دیگه ماشین های ارجینال بازیو نمیبینم ؟!

SA.JJ.AD
03-01-2011, 15:02
من این بازیو نصب کردم . اما گرافیکو تا ته هم که کم میکنم بازم افت فریم شدیدی داره !!! مشکل از کجاست ؟! گرافیکش رو اشغال کردم و با پایین ترین رزولیشن اما بازم افت فریم داره ؟! چیکار کنم ؟ لطفا کمک کنید .

meha
04-01-2011, 11:58
از دوستان یکی سیو 100% رو میزاره؟

amir raya
04-01-2011, 18:38
کلا چنتا پچ برای این بازی اومده؟
راه حل قطعی برای رد کردن مرحله no.3 سی سراغ نداره. (پایین آوردن تمام تنظیمات گرافیکی جواب نداد)

B.J.U
04-01-2011, 20:34
پچ جدید رو نصب کردید؟
من هم گیر کرده بودم ولی نمیدونم چی شد یه دفعه خودش درست شد

amir raya
05-01-2011, 09:58
چنتا پچ اومده تا حالا؟
من دوتا پچ دانلود کردم. اولی نصب نشد چون کرک ریزور خودکار در هنگام نصب بازی نصب شده بود. اما دومی نصب شد. غیر از اینا بازم اومده؟

amir raya
06-01-2011, 19:09
زکی. یعنی هیشکی نمیدونه؟

devilboys
07-01-2011, 11:51
کلا دو تا پج برای این بازی اومده

mohamad skystar
09-01-2011, 00:41
با اینکه چند تا پک عوض کردم تا آخر یکیش جواب داد اما راضی بودم از بازی.خیلی حال داد.

amir raya
10-01-2011, 16:25
جون من یکی کمک کنه. کرکم ریزوره. پچ دوم برام نصب شد اولیم نصب نشد. تو مرحله no.3 روی لودینگ دوم گیر میکنه.
gta iv رو سیستمم نصب نبوده و نیست.
تمام تنظیمات گرافیکی هم به پایین ترین حد ممکن رسوندم.
بازم نمیره. تازه هم شب مرحله رو رفتم هم روز . هیچ فرقی نداره.

SaeedEminem2
11-01-2011, 04:47
بابا دم شماها گرم تو هر سایت خارجی گشتم هیچ جا درست نزده بود مشکل 5372 از چیه
اما اینجا همه بلدن

SA.JJ.AD
11-01-2011, 07:10
دوستان برای نجات از دست افت فریم شدید چیکار بایستی کنم ؟ راهی به غیر از ارتقا سیستم نیست ؟ اخه این بازی غیر عادی افت فریم داره - گرافیک انچنانی نداره هیچ - با پایین ترین تنظیمات گرافیکی که 2 متر اونور ترت رو از تار بودن و بی کیفیت بودن بافت ها نمیبینی هم باز لگ میزنه و اخرش با 35 فریم بر ثانیه اجرا میشه - تنظیمات رو یه بار تا ته گذاشتم فریمم شد 3 تا 8 :31: . چیکارش کنم ؟ رمم 2 گیگه - 4 گیگش کنم تاثیر داره ؟ اصلا اینجوری نمیتونم بازی کنم :2:

SaeedEminem2
13-01-2011, 01:23
اه چرا نمی شه تو این تاپیک سرچ کرد همش ارور می ده
بازی رو نصب کردم و با هزار زور و بدبختی اومد
چند مرحله هم بازی کردم
بعد فرداش اومدم دیگه بازی باز نمی شد
اون لوگوی Razor 1911 میاد بعدش دیگه هیچ اتفاقی نمی افته
حتی خطا هم نمی ده. این حالت واسه شماها هم پیش اومده؟
ممنون می شم اگه با پیام خصوصی بگین

HORROR
13-01-2011, 01:54
دوستان برای نجات از دست افت فریم شدید چیکار بایستی کنم ؟ راهی به غیر از ارتقا سیستم نیست ؟ اخه این بازی غیر عادی افت فریم داره - گرافیک انچنانی نداره هیچ - با پایین ترین تنظیمات گرافیکی که 2 متر اونور ترت رو از تار بودن و بی کیفیت بودن بافت ها نمیبینی هم باز لگ میزنه و اخرش با 35 فریم بر ثانیه اجرا میشه - تنظیمات رو یه بار تا ته گذاشتم فریمم شد 3 تا 8 :31: . چیکارش کنم ؟ رمم 2 گیگه - 4 گیگش کنم تاثیر داره ؟ اصلا اینجوری نمیتونم بازی کنم :2:
سلام دوست عزیز راهش اینه که یه کنسول بگیری

SA.JJ.AD
13-01-2011, 04:15
سلام دوست عزیز راهش اینه که یه کنسول بگیری

اگه شرایطش فراهم بود - حتما میگرفتم - اما فعلا با همین pc سر میکنم تا کنسول نسل اینده بیاد :20:اینا بدرد نمیخورن :31:

FOURTH RETURN
14-01-2011, 09:59
جون من یکی کمک کنه. کرکم ریزوره. پچ دوم برام نصب شد اولیم نصب نشد. تو مرحله no.3 روی لودینگ دوم گیر میکنه.
gta iv رو سیستمم نصب نبوده و نیست.
تمام تنظیمات گرافیکی هم به پایین ترین حد ممکن رسوندم.
بازم نمیره. تازه هم شب مرحله رو رفتم هم روز . هیچ فرقی نداره.

تنظیمات گرافیکی هم به پایین ترین حد ممکن که رسوندی یه کار دیگه هم بکن شاید جواب بده مثلا اگر در بازی لوییس گیر میکنی باید از طریق بازی جانی وارد لوییس بشی مثلا وقتی توی بازی جانی هستی برو توی قسمت لودینگ و اون مرحله از بازی لوییس که گیر میکه رو لود کن برای من که اینطوری رد شد البته یه مرحله دیگه بود که با پایین آوردن تنظیمات راحت اومد اما یه مرحله بود که با هزار مصیبت واردش شدم تازه سسیستم من مال عهد دقیانوس هم هست شما که حتما سیستمت ار من بهتره راستی یه کار دیگه هم بکن برو توی تنظیمات بایوس مادربوردت و کارت گرافیکت رو بذار روی توربو تا سرعت بازی بیشتر بشه یه چیز دیگه وقتی اون مرحله رو لود کردی اولش که وراجیها رو نشون میده سریع اینتر یا چپ کلیک کن چون اگه وراجیهاش رو نگاه کنی ممکنه توی لودینگ بمونه البه باید قبلش اون کارهای که گفتم رو هم بکنی

Boy Ka
16-01-2011, 13:36
سلام. بر و بچز میگم چجوری میشه آهنگ دلخواه خودمون وقتی سوار ماشین میشیم پخش بشه؟ کجا باید کپی بکنیم؟ بعدش چیکار کنیم تا پخش بشه؟

FOURTH RETURN
16-01-2011, 14:19
با دکمه وسطی موس میتونی موج رادیوت رو عوض کنی که یا آهنگه یا داره وراجی میکنه فقط باید صبر کنی تا آهنگها خودشون عوض بشن کار دیگه ای فکر نکنم بشه انجام داد

aha2012
16-01-2011, 14:57
سلام. بر و بچز میگم چجوری میشه آهنگ دلخواه خودمون وقتی سوار ماشین میشیم پخش بشه؟ کجا باید کپی بکنیم؟ بعدش چیکار کنیم تا پخش بشه؟
اینجا:
C:\Users\ur name\Documents\Rockstar Games\GTA IV\User Music
بعدش میری تو بازی و بازیو pause میکنی و میری تو قسمت audio یه گزینه هست به نام scan.....نمیدونم چیچی
رو اون کلیک کن و برو تو بازی رو موجی تنظیم کن که عکس یه دسته و تو دسته یه dvd هست.همین

---------- Post added at 02:57 PM ---------- Previous post was at 02:55 PM ----------

با X هم رادیو خاموش میشه

---------- Post added at 02:57 PM ---------- Previous post was at 02:57 PM ----------

با X هم رادیو خاموش میشه

Boy Ka
16-01-2011, 15:45
دستت درد نکنه. راستش من تازه این بازیو نصب کردم. کلا دکمه ها کار نمیکنن. مثلا تو یه صحنه خودش میگه اینتر بزن ولی وقتی اینتر میزنی هیچ اتفاقی نمیفته.

واسه اون بمبها که باید جاهای مختلف کار بزاری هم وقتی کار میزارم نمیدونم باید کدوم دکمه رو بزنم تا منفجر بشه.

کلا هیچی تنظیم نیست. این بازیش اینجوریه یا مشکل از منه؟

aha2012
16-01-2011, 16:26
دکمه ها defult تنظیم شده هست
برای منفجر کردن هم باید دکمه ی پایینیه Arrow keys وبزنی(فلش روبه پایین)

morteza.m2n
01-02-2011, 23:42
این وضع افتضاح fps حل نشد نه ؟ تو gta iv با تمام جزیات بازی میکنم کل 1 گیگ حافظه 5850 مصرف میشه fps ام

59/60 میشه، ولی تو این بازی fps ام بین 30/35 !! :2: خیلی افتضاحه خیلی !!! !!!!!!!!!!!!!!!!

naaaji
02-02-2011, 00:03
دوستان کمک کنید
بازی رو نصب کردم ولی موقع اجرا این ارور رو میده
چیکار کنم؟؟؟

naaaji
02-02-2011, 01:08
دوستان مشکل من حل شد الان مشکلی که هست اینه من با گرافیک
9400 یک گیگ
جی تی ای وی رو خیلی راحت با رزلوشون 1024 و سایر مخلفات قشنگ روون بازی میکردم
ولی اینو اوردم روی 800 تازه اون عدد ها رو هم کم کردم ولی باز کنده و نقشه دیر لود میشه چیکار کنم؟
پچ اومده واسه بازی که گرافیکو باحال کنه؟ میشه لینکشو بدین؟

iCe m@n
02-02-2011, 17:39
دوستان مشکل من حل شد الان مشکلی که هست اینه من با گرافیک
9400 یک گیگ
جی تی ای وی رو خیلی راحت با رزلوشون 1024 و سایر مخلفات قشنگ روون بازی میکردم
ولی اینو اوردم روی 800 تازه اون عدد ها رو هم کم کردم ولی باز کنده و نقشه دیر لود میشه چیکار کنم؟
پچ اومده واسه بازی که گرافیکو باحال کنه؟ میشه لینکشو بدین؟

دوست عزیز گرافیک 9400 برای این نسخه از gta یکمی کم هست و کلا این Gta Iv Liberty City از Gta IV گرافیکش بیشتر هست و افت فریم بیشتری داره این پچ آخرین پچ بازی هست این رو دانلود کن ایشالا مشکلت حل میشه:46:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید .com/16609431/Grand-Theft-Auto-Episodes-from-Liberty-City-v1.1.2.0-Patch

pooriya_hp
02-02-2011, 18:50
آقایون یه مرحله هست که باید با یه خانومه برقصی اونجا رو باید چه جوری رد کنم ؟؟؟

با x360

MobinS
02-02-2011, 22:33
اون جا باید LS ( همون رول سمت چپ دسته ) رو با ریتم آهنگ بزنی چپ و راست. بعدش LT و RT رو تند تند بزن ( خودش می گه کی بزن ) . این مرحله شو خصوصی بازی کن ، بعدش... :دی

amir143
03-02-2011, 17:36
سلام من تازه این بازی رو نصب کردم ولی بازی به شدت کنده یعنی اصلا نمیشه بازی کرد پچ 2 هم دانلود کردم درست نشد البته اصلا با کرک ریلودد که برای پچ 2 داده اجرا نمیشه اروری که تو عکس گزاشتم میده
با کرک ریزور وارد بازی میشه اما نمیشه بازی رو انجام داد حتی در پایین ترین حالت گرافیک من قبلا IV رو به راحتی تا انتها بازی کرده بودم
مشخصات سیستم
win7 64bit
4G ram
cor2quad 8200
geforce 9600gt 1G
من توی بازی sniper ghost warrior هم این مشکل خیلی کند بودن داشتم اما چون بازی مهمی نبود بیخیالش شدم اما این بازی رو می خوام تا ته برم یه مشکل دیگه هم بود یه سری فایل توی DVD بازی بود که موقع نصب اروری که توی عکس گزاشتم میده هر سه فایل همین ارور میده
umdf.exe
wmfdist11.exe
wmpappcompat.exe
ممنون میشم اگه راهی به غیر از تعویض ویندوز پیشنهاد کنید

MobinS
03-02-2011, 18:18
این ارور ها که می گن فضای خالی رو روی سیستمت نداری.
کلا جی تی آ پورت ضعیفی روی کامپیوتر داشت ، که توی نسخه کامپیوترش روی اکثر گرافیک ها گیر می کنه. با پچ های جدید سعی کردن این مشکل رو بر طرف کنن ، کم کردن ولی نتونستند از بین ببرن.

amir143
04-02-2011, 01:19
این ارور ها که می گن فضای خالی رو روی سیستمت نداری.
کلا جی تی آ پورت ضعیفی روی کامپیوتر داشت ، که توی نسخه کامپیوترش روی اکثر گرافیک ها گیر می کنه. با پچ های جدید سعی کردن این مشکل رو بر طرف کنن ، کم کردن ولی نتونستند از بین ببرن.
نه فضای خالی که خیلی زیاده حدود 60G
آخه نمی تونه مشکل از سیستم چون من تمام بازی های جدید به راحتی بازی می کنم ولی این بازی رو در پایین ترین گرافیک و با جدیدترین پچ هم نمی تونم انجام بدم این عجیبه مشکل از جای دیگست

MobinS
04-02-2011, 13:16
خب دیگه. منم همینو می گم دیگه. مشکل از سیستم شما نیست ، مشکل از بازی هست. کلا جی تی آ پورت خیلی خیلی ضعیفی رو کامپیوتر داشته. وگرنه نسخه ی کنسولش توی گیم اسپات 10 گرفت.

SA.JJ.AD
04-02-2011, 13:52
دوست عزیز گرافیک 9400 برای این نسخه از gta یکمی کم هست و کلا این Gta Iv Liberty City از Gta IV گرافیکش بیشتر هست و افت فریم بیشتری داره این پچ آخرین پچ بازی هست این رو دانلود کن ایشالا مشکلت حل میشه:46:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید .com/16609431/Grand-Theft-Auto-Episodes-from-Liberty-City-v1.1.2.0-Patch

دوست عزیز تو این لینک این لینک خرابه - هیچی توش نیست !! لطفا یکی این اخرین پچ بازی که مشکل افت فریم شدید این بازیو حل کنه رو بزارید - بخاطر افت فریم مرگ بارش :27::2:اصلا جرات نمیکنم بازی کنمش:13:

kane32
04-02-2011, 17:46
با ریختن ویندوز ایکس پی سرویس پک 3 تمام مشکل لگ رو بر طرف کردم بدون ریختن پچ شما هم همینکارو بکنید اگر پچ رو هم با ویندوز ایکس پی سرویس پک 3 استفاده کنید بازی باقلوا میشه

iCe m@n
04-02-2011, 19:01
دوست عزیز تو این لینک این لینک خرابه - هیچی توش نیست !! لطفا یکی این اخرین پچ بازی که مشکل افت فریم شدید این بازیو حل کنه رو بزارید - بخاطر افت فریم مرگ بارش :27::2:اصلا جرات نمیکنم بازی کنمش:13:

شرمنده دوست عزیز لینک سالم بود نمیدونم چرا اینجوری شد
لینک پچ 1.1.2.0

com/file/GTA_IV_EFLC_Title_Update_1120;114379

pooriya_hp
04-02-2011, 19:33
دوستان یه سوال نسخه gay-tone با اون اولی چه تفاوتی داره ؟؟

amir143
04-02-2011, 20:59

---------- Post added at 08:59 PM ---------- Previous post was at 08:57 PM ----------

خب دیگه. منم همینو می گم دیگه. مشکل از سیستم شما نیست ، مشکل از بازی هست. کلا جی تی آ پورت خیلی خیلی ضعیفی رو کامپیوتر داشته. وگرنه نسخه ی کنسولش توی گیم اسپات 10 گرفت.
باید مشکل از یه جای ویندوز باشه چون دقیقا مشابه همین مشکل سر بازی Sniper Ghost Warrior دارم

SaeedEminem2
05-02-2011, 01:20
سلام
سیو این بازی بعد از تعویض ویندوز قابل استفاده هست یا نه؟
یا اگه روش خاصی داره ممنون می شم راهنمایی کنین

MobinS
05-02-2011, 15:22
سلام
سیو این بازی بعد از تعویض ویندوز قابل استفاده هست یا نه؟
یا اگه روش خاصی داره ممنون می شم راهنمایی کنین

بعدش که نه. باید قبل از تعویض سیو رو یک جای دیگه کپی می کردی. مگر این که ریکاوری کنی که مشکلت اون طوری بیشتر میشه.

دوستان یه سوال نسخه gay-tone با اون اولی چه تفاوتی داره ؟؟

اصلا شباهتی به هم ندارن. اون یک داستانه ، اون یک داستان دیگه.

rima_11788
05-02-2011, 21:39
چطوری میشه تو نسخه کنسول این بازی (xbox) رمز بزنی و قدرتشو زیاد کنی؟ منظورم اینه که نمیره
کمکم کنید

iCe m@n
07-02-2011, 20:39
چطوری میشه تو نسخه کنسول این بازی (xbox) رمز بزنی و قدرتشو زیاد کنی؟ منظورم اینه که نمیره
کمکم کنید

شما باید توی موبایلتون توی بازی این شماره ها رو وارد کنید تا چیت ها عمل کنه
اینم تمام چیت های این بازی

625-555-0200 …………………………….. Akuma (Bike)
272-555-8265 ………………………………… APC(Tank)
359-555-2899 …………………………..Buzzard(Helicopter )
468-555-0100……………………………….. Change Weather
938-555-0150 …………………………………… Floater(Boat)
362-555-0100………………………………….Health & Armor
482-555-0100… Health, Armor and Advanced Weapons
359-555-7272 ……………………………………….. Parachute
267-555-0150 …………………………..Raise Wanted Level
267-555-0100 ………………………Remove Wanted Level
486-555-2526 ………………Sniper rifle bullets explode
359-555-0100 -………………………….. Spawn Annihilator
227-555-9666 - ……………………………..Spawn Bullet GT
227-555-0142 …………………………..Spawn Cognoscenti
227-555-0175 -…………………………………. Spawn Comet
938-555-0100 - …………………………………Spawn Jetmax
625-555-0100 - ……………………………….Spawn NRG-900
625-555-0150 -……………………………….. Spawn Sanchez
227-555-0168 - ………………………………Spawn Super GT
227-555-0147 -………………………………... Spawn Turismo
276-555-2666 - ……….Super Punch (exploding punches)
625-555-3273 - ………………………………………Vader (Bike)
486-555-0100 -…. Weapons (Advanced) (New Weapons)
486-555-0150 - …………………………………Weapons (Poor)
Weapons (Poor)…………………………………… …..486-555-0150
Give Armor……………………………………… …..362-555-0100
Gives Health, Armor And Ammo…………………………………482-555-0100
Lower Wanted Level……………………………………… ……267-555-0100
Raise Wanted Level……………………………………… …….267-555-0150
Weapon Package #1………………………………………… ….486-555-0150
Weapon Package #2………………………………………… ….486-555-0100
Spawn a Cognoscenti………………………………… …………..227-555-0142
Spawn a Comet……………………………………… ……..227-555-0175
Spawn a FIB Buffalo…………………………………… ……..227-555-0100
Spawn a Jetmax…………………………………… ……..938-555-0100
Spawn a Sanchez…………………………………… ……..625-555-0150
Spawn a Turismo…………………………………… ……..227-555-0147
Spawn an NRG-900……………………………………… …..625-555-0100
Spawn Annihilator………………………………… ……………359-555-0100
Spawn Burrito…………………………………… ……….826-555-0150
Spawn Double T………………………………………… …..245-555-0125
Spawn Hakuchou…………………………………… …………..245-555-0199
Spawn Hexer……………………………………… ………..245-555-0150
Spawn Innovation………………………………… …………..245-555-0100
Spawn Slamvan…………………………………… ………..826-555-0100

اونی که با رنگ قرمز هست برای جون هست

موفق باشید:11:

MobinS
07-02-2011, 22:03
کمکم کنید

رمز خون بی نهایت نداره این نسخه. ولی رمزی که خونو پر کنه هست. بهترین رمز اونه که خونتو زیاد می کنه ، زره بهت میده ، ماشینتو تعمیر می کنه و یک دست کامل اسلحه بهت میده.

SaeedEminem2
08-02-2011, 00:00
سلام
می خوام ویندوزم رو عوض کنم راهی هست که بتونم دوباره از سیو فعلی استفاده کنم؟
اصلا حوصله ندارم برم از اول بازی کنم چون خیلیش رفته
لطفا کمک کنین

djhamed70
08-02-2011, 14:03
سلام
پچ بازی Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City که افراد جدیدی توی بازی می آیند مثلا اون فرد که توی نسخه قبلی جی تی ای بود میاد با مراحل جدید کسی لینک دانلودش رو نداره؟