PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10

امير موسر
04-07-2010, 07:35
اشتباه شد ! پاک ... !

asaasaasa
04-07-2010, 14:02
آقا من فروم رو گشتم جوابمو پیدا نکردم.
1-وقتی تو tlad مرحله high dive رو رد میکنم تو لودینگ گیرمیکنه 2-همینطور وقتی میخوام تو اون یکی شخصیت فکر کنم Tboalt بود وارد اولین ماموریت mom house رو انجام بدم تو لودینگ گیرمیکنه 3-تو همین شخصیت بعد از یه مدتی شروع کرد به گیج زدن وتصویر انگار مست باشه هی تاب میخوره
کرکم همونیه که موقع نصب خودش داشت که ریزور 1911 هست.بازیم خوب اجرا میشه و بجز موارد فوق مشکلی مثل افت فریم و... نداره.

I3 E L O \/ E D
04-07-2010, 14:45
تشکر بابت جواب دادن.
با کدوم دکمه کیبورد.؟
دکمه ی پایین اونجا که چهار تا دکمه اس
من خودم الان دارم با اون مرحله ی اول یوسف امیر هی ور میرم!

B.J.U
04-07-2010, 15:32
سلام
توی مرحله ی No.3 که با موری و بروسی باید بریم یه جایی وقتی میرسیم به اونجا میره توی لودینگ و لود نمیشه!
چیکار باید بکنم؟

A.M.D.D.E.V.I.L
04-07-2010, 15:35
پچ 2 رو نصب کن

malaki_mall
04-07-2010, 17:02
ها مه سیو ایی بازیه وخام. ها ایه

tommy vercetti
04-07-2010, 17:07
ببخشید اما اگه فارسی می تونید صحبت بفرمایید ، بهتره !

خیلی ممنون:11:

B.J.U
04-07-2010, 18:48

جان...؟؟؟؟!!!!

پچ 2 رو نصب کن

میشه لینکش رو بزارید؟!
کرک هم داره؟اگه داره بزارید
:40:

راستی چه جوری میشه دوست دختر گرفت؟! :دی
من هرچی توی اینترنت قرار میزارم و دکمه ی date رو میزنم نمیشه!یعنی میشه ولی نه کسی بهم زنگ میزنه نه جایی توی نقشه میاد نه هیچی

اگه میشه یه راهنمایی بکنید

Spaniuly
04-07-2010, 19:55
راستی چه جوری میشه دوست دختر گرفت؟! :دی
من هرچی توی اینترنت قرار میزارم و دکمه ی date رو میزنم نمیشه!یعنی میشه ولی نه کسی بهم زنگ میزنه نه جایی توی نقشه میاد نه هیچی

اگه میشه یه راهنمایی بکنید
باید دانس کنی باهاشون میری توی کلاب و دانس می کنی البته با لوئیس با جانی نمی دونم میشه پیدا کرد یا نه. اسم اون دختر هم که باید دانس کنی و بعدش بری توی یه اتاق عمل کارای بد بد کنی بعدشم باهاش قرار بذاری و شماره تلفن بگیری تینا هست:46:

B.J.U
04-07-2010, 22:26
باید دانس کنی باهاشون میری توی کلاب و دانس می کنی البته با لوئیس با جانی نمی دونم میشه پیدا کرد یا نه. اسم اون دختر هم که باید دانس کنی و بعدش بری توی یه اتاق عمل کارای بد بد کنی بعدشم باهاش قرار بذاری و شماره تلفن بگیری تینا هست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

اینو که میدونم ولی وقتی باهاشون دانس میکنی نمیشه باهاشون بیرون رفت فقط میره توی خونشون و دوباره کارهای بدبد!
من یه چیزی میخوام که بشه مثل نسخه ی قبل باهاشون بیرون رفت
در واقع میخوام باهاشون date کنم یعنی توی اینترنت قرار بزارم
چون هرکاری میکنم و دکمه ی date رو میزنم نه توی نقشه چیزی میاد نه کسی زنگ میزنه نه هیچی
میخوام بدونم بعد از اینکه دکمه ی date رو زدم چیکار کنم؟

راستی به سوال قبلی هم جواب بدید:

میشه لینکش رو بزارید؟!

پست 1262

pny8gb
05-07-2010, 00:34
ooooooooooooooooooooooooooooooooooook

B.J.U
05-07-2010, 10:57

این یعنی چی؟

Spaniuly
05-07-2010, 13:21
اینو که میدونم ولی وقتی باهاشون دانس میکنی نمیشه باهاشون بیرون رفت فقط میره توی خونشون و دوباره کارهای بدبد!
من یه چیزی میخوام که بشه مثل نسخه ی قبل باهاشون بیرون رفت
در واقع میخوام باهاشون date کنم یعنی توی اینترنت قرار بزارم
چون هرکاری میکنم و دکمه ی date رو میزنم نه توی نقشه چیزی میاد نه کسی زنگ میزنه نه هیچی
میخوام بدونم بعد از اینکه دکمه ی date رو زدم چیکار کنم؟

راستی به سوال قبلی هم جواب بدید:

پست 1262

اون دخترایی که می شد دوست شد باهاشون توی نسخه IV در حال حاضر به عقد و نکاح حاج آقا نیکو درومدن چطوری می خوای دوست بشی... فکر نمی کنم این امکان وجود داشته باشه باید منتظر نسخه جدید بازی باشیم. دل تو دلم نیست

Down With Spamer :2:

این یعنی چی؟

یعنی اسپم... واسه بعضی ها اسپم دادن از نون شبم واجب تره

malaki_mall
05-07-2010, 15:17
ها ایی کارهای بد بدی که وگفتین یعنی چه؟

کسی از این بازی save داره؟

B.J.U
05-07-2010, 17:43
ها ایی کارهای بد بدی که وگفتین یعنی چه؟

کسی از این بازی save داره؟

خیلی هیجان زده نشو!نشون نمیده دارن چیکار میکننن!فقط صداش میاد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اگه یادت باشه مرحله ی اول g4y tony توی یه دیسکو هستیم
اون جا رو میتونی حفظ بشی(از توی نقشه) و بعد بیای البته یه خورده که مرحله رد کنی هم خود بازی برات مشخص میکنه
میری توی اون دایره که همه دارن میرقصن و E رو میزنی و میرقصی و میری ...

Down With Spamer [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).gif

موافقم
مرگ بر اسپمر

tommy vercetti
05-07-2010, 18:09
دوستان کسی از نسخه ی بعدی بازی خبر داره ؟

---------- Post added at 07:09 PM ---------- Previous post was at 07:06 PM ----------

میشه لینکش رو بزارید؟!
:40:
تو تاپیک مشکلات این بازی بگردید ... لینکش صفحه ی قبل هست .:21:

pny8gb
05-07-2010, 18:38
تریلر Grand Theft Auto IV - Episodes From Liberty City می خواستم

tommy vercetti
05-07-2010, 18:45
تریلر Grand Theft Auto IV - Episodes From Liberty City می خواستم
تریلر 1:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
تریلر 2 :

تریلر 3:

---------- Post added at 07:45 PM ---------- Previous post was at 07:43 PM ----------

منظورتون از این چیه ؟ :41:
چه چیزی اینقدر برای شما رضایت بخش بوده ؟
لطفاً تصحیح کنین ...

asaasaasa
05-07-2010, 18:55
یعنی هیچکس نیست یه کمکی به ما بکنه؟پست 1256 رو میگم

tommy vercetti
05-07-2010, 20:13
آقا من فروم رو گشتم جوابمو پیدا نکردم.
1-وقتی تو tlad مرحله high dive رو رد میکنم تو لودینگ گیرمیکنه 2-همینطور وقتی میخوام تو اون یکی شخصیت فکر کنم Tboalt بود وارد اولین ماموریت mom house رو انجام بدم تو لودینگ گیرمیکنه 3-تو همین شخصیت بعد از یه مدتی شروع کرد به گیج زدن وتصویر انگار مست باشه هی تاب میخوره
کرکم همونیه که موقع نصب خودش داشت که ریزور 1911 هست.بازیم خوب اجرا میشه و بجز موارد فوق مشکلی مثل افت فریم و... نداره.

من فکر می کنم که یا اشکال از بازیته یا از کرکت ...
بازیت چند دی وی دیه ؟؟؟
لطفاً جواب این رو در حل مشکل اجرا ونصب این بازی بدین

ali_disslove
06-07-2010, 01:53
با سلام

من نمیتوم بازی رو save کنم هی میگه برو پروفایل بساز --بروفایلم احتیاج به پروداکت کد داره --من بازی رو 2-3 مرحله رفتم اما نتونستم سیوش کنم سره همین پروفایل سازی --دلیلش چیه ؟کرک میخواد؟یا راهو روشی داره؟

اگه مشکل از کرکه یه کرک برا من بزارید--آخه تاپیک بقلی آدرسه کرکش فیلتره

H.Operator
06-07-2010, 16:13
سلام دوستان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من یکی مشکلی با این بازی دارم(درحقیقت با نسخه قبلی هم داشتم)
گرافیکم رو 512 میشناسه در صورتی که 1gb هست(مدل گرافیکم 9800gx2 هست که تشکیل شده از دو هسته که به صورت sli کار میکنن و هر کدوم هم 512 مگابایت رم دارن)آخرین درایور انویدیا رو هم نصب کرد و ویندوزم هم 7-64 بیت هست و آپدیت.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو هیچ بازی همچین مشکلی نداشتم به جز این بازی و این مشکل خودش رو اینجوری نشون میده که نمیزاره view distance رو از 30 بالاتر ببرم و باعث محدودیت تو بقیه آپشنها شده و اگر بخوام از این بالاتر ببرم resource usage به صورت قرمز رنگ میشه و تنظیماتش سیو نمیشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

می خواستم ببینم پچی-چیزی واسه رفع این مشکل نیست.
با تشکر حسین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_disslove
06-07-2010, 20:11
کسی جواه سواله آسونه منو در 2 پست قبلی نمیده ؟؟من بازیم رو نمیتونم save کنم میگه برو اکانت بساز --اکانت ساختن هم پروداکت کد میخواد

من مشکلم حل شد --تونستم آفلاین بسازم

حالا چند تا سوال:

1- من g+a+y رو بازی کنم اول یا اون یکی رو --من زود از یه بازی خسته میشم و امکان داره دیگه اون یکی رو بازی نکنم --حالا کدوم قشنگتره ؟

2- من بازیم 4 dvd هست--حالا یعنی بده؟چه بدی نسبت به 5 دی وی دی داره ؟

3- کلا این بازی قشنگتره یا iV?

5-منم عینه دوست بالایی رمم رو 512 تشخیص میده اما 2 گیگه ==چرا ؟ولی ریپم نمیزنه

B.J.U
06-07-2010, 22:50
- من g+a+y رو بازی کنم اول یا اون یکی رو --من زود از یه بازی خسته میشم و امکان داره دیگه اون یکی رو بازی نکنم --حالا کدوم قشنگتره ؟

هرکدوم رو که پسندید
به نظر من g4y تونی بهتره چون تفریحات بیشتری داره

- من بازیم 4 dvd هست--حالا یعنی بده؟چه بدی نسبت به 5 دی وی دی داره ؟

اطلاعاتی ندارم

این یکی قشنگ تر هست ولی باید اول iv رو برید تا خوب بتونید این بازی رو اجراکنید(یعنی با کار هایی که میشه کرد آشنا بشید)

-منم عینه دوست بالایی رمم رو 512 تشخیص میده اما 2 گیگه ==چرا ؟ولی ریپم نمیزنه
مشکل دوست بالایی گرافیک هست و نه رم

سلام دوستان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
گرافیکم رو 512 میشناسه در صورتی که 1gb هست(مدل گرافیکم 9800gx2 هست که تشکیل شده از دو هسته که به صورت sli کار میکنن و هر کدوم هم 512 مگابایت رم دارن)آخرین درایور انویدیا رو هم نصب کرد و ویندوزم هم 7-64 بیت هست و آپدیت.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اندازه این تصویر کوچک شده است ! برای مشاهده تصویر اصلی اینجا کلیک کنید . اندازه اصلی تصویر 881x744 و حجم آن 165 کیلوبایت میباشد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو هیچ بازی همچین مشکلی نداشتم به جز این بازی و این مشکل خودش رو اینجوری نشون میده که نمیزاره view distance رو از 30 بالاتر ببرم و باعث محدودیت تو بقیه آپشنها شده و اگر بخوام از این بالاتر ببرم resource usage به صورت قرمز رنگ میشه و تنظیماتش سیو نمیشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اندازه این تصویر کوچک شده است ! برای مشاهده تصویر اصلی اینجا کلیک کنید . اندازه اصلی تصویر 1318x620 و حجم آن 106 کیلوبایت میباشد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر حسین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشکل جدی نیست
اگر بازی کند نیست مشکلی نداره ولی اگر کنده یعنی یه مشکلی هست

H.Operator
06-07-2010, 23:37
مشکل جدی نیست
اگر بازی کند نیست مشکلی نداره ولی اگر کنده یعنی یه مشکلی هست
نه مشکل خاصی نداره حدود 35 فریم میده فقط همین که گرافیک رو کامل نمیشناسه مشکلشه(آخه یک بازی اونم این موقع نباید sli رو پشتیبانی کنه:41:).

Senator_Offline
07-07-2010, 11:23
دوستان من الان تو مرحله no 3 میخوام برم تو لودینگ گیر میکنه کرکم ریزور وبازی نسخه 5 dvd بود چه کنم پچ نصب کنم تاثیری داره؟

tommy vercetti
07-07-2010, 13:59

سلام حسین ... چه خبر این طرفا ؟؟؟؟
(منو یادت اومد ؟)
باور کن از تو انتظار نداشتم !!!!
برو تو اون یکی تاپیک ... اون یکی برای مشکلات هست و این برا خود بازی !!!!

کسی جواه سواله آسونه منو در 2 پست قبلی نمیده ؟؟من بازیم رو نمیتونم save کنم میگه برو اکانت بساز --اکانت ساختن هم پروداکت کد میخواد

دوست عزیز ...
اگر می تونی بگو که چه جوری مشکلت حل شد تا من در پست اول اون تاپیک قرار بدم ... اگر دوستان دیگه همین مشکل رو داشتن سریع حل بشه

من مشکلم حل شد --تونستم آفلاین بسازم

حالا چند تا سوال:

1- من g+a+y رو بازی کنم اول یا اون یکی رو --من زود از یه بازی خسته میشم و امکان داره دیگه اون یکی رو بازی نکنم --حالا کدوم قشنگتره ؟

2- من بازیم 4 dvd هست--حالا یعنی بده؟چه بدی نسبت به 5 دی وی دی داره ؟

5-منم عینه دوست بالایی رمم رو 512 تشخیص میده اما 2 گیگه ==چرا ؟ولی ریپم نمیزنه

1.به نظر من اول ga+y تونی رو بازی کن ... قشنگ تره !!!!
2.نه ... اگر اجرا شد برو حالشو ببر
3. iv اسطوره است ... من جرات مقایسه رو هم به خودم نمی دم !!!
اگر شما 4 رو هنوز نگرفتی باید بگیری و معنی بازی واقعی رو درک کنی !!!! ولی اگه فعلاً حالشو نداری همین رو تموم کن ... اینم از بازی های دیگه چیزی کم نداره ...
4.؟؟؟؟؟
5.اگه مشکلی نداره که دیگه اشکالی نداره ...

---------- Post added at 02:56 PM ---------- Previous post was at 02:54 PM ----------

دوستان من الان تو مرحله no 3 میخوام برم تو لودینگ گیر میکنه کرکم ریزور وبازی نسخه 5 dvd بود چه کنم پچ نصب کنم تاثیری داره؟

دوست عزیز فکر کنم مشکل شما رو خیلی ها داشتن و حل شده ...
برو تو تاپیک بقلی !!!! مشکلت رو دوستان (امین و... ) حل می کنن...
اگه 5 dvd هست که احتمالاً تو dvd شماره ی 5 باید باشه ...:27:

---------- Post added at 02:59 PM ---------- Previous post was at 02:56 PM ----------

نه مشکل خاصی نداره حدود 35 فریم میده فقط همین که گرافیک رو کامل نمیشناسه مشکلشه(آخه یک بازی اونم این موقع نباید sli رو پشتیبانی کنه:41:).

دیگه وقتی مشکل نداری برا چی ناراحتی ؟ مشکلی نیست برو بازی کن ...:31:

B.J.U
07-07-2010, 14:05
نه مشکل خاصی نداره حدود 35 فریم میده فقط همین که گرافیک رو کامل نمیشناسه مشکلشه(آخه یک بازی اونم این موقع نباید sli رو پشتیبانی کنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif).

خوب اگه 35 فریم با این تنظیمات میده مشکلی نیست!
فقط به جای 1024 نوشته 512!

---------- Post added at 03:05 PM ---------- Previous post was at 03:03 PM ----------

تازه من با کم ترین گرافیک با 16 فریم بازی میکنم و راضی ام
حالا شما با بهترین تنظیمات 35 فریم دارید!!!!!

---------- Post added at 03:05 PM ---------- Previous post was at 03:05 PM ----------

منم دقیقا همین مشکل رو دارم
ولی فکر کنم پچ رو که نصب گنی درست بشه

tommy vercetti
07-07-2010, 14:07
دوستان یه سئوال ؟
من چه جوری می تونم تو کنسول فرم های بازی رو بفهمم ؟

ali_disslove
07-07-2010, 17:22
دوست عزیز ...
اگر می تونی بگو که چه جوری مشکلت حل شد تا من در پست اول اون تاپیک قرار بدم ... اگر دوستان دیگه همین مشکل رو داشتن سریع حل بشه

ساختن پروفایل در GTA

بعد از ورود به بازی بر روی کیبورد کلید" HOME" را فشار دهید .

سپس گزینه "CREATE NEW PROFILE"راانتخاب کنید .

چرخ وسط ماوس را به سمت پایین بچرخانید وگزینه آبی رنگی که به نام "CREATE A LOCAL PROFILE"را انتخاب کنید .

سپس نامی برای پروفایل خود انتخاب کنید وگزینه "SUBMIT"را بزنید و در نهایت "DONE"را بزنید .

وارد بازی شوید واز بازی لذت ببرید .

GAMELAIN@LIVE.COM

GAMELAIN@YAHOO.COM

من به وسیله این پست تونستم مشکلم رو حل کنم(مشکل save نشدن بازی)

H.Operator
07-07-2010, 21:16
سلام حسین ... چه خبر این طرفا ؟؟؟؟
(منو یادت اومد ؟)
باور کن از تو انتظار نداشتم !!!!
برو تو اون یکی تاپیک ... اون یکی برای مشکلات هست و این برا خود بازی !!!!

سلام علیرضا....خوب ما هم گاهی بازی میکنیم دیگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه من متوجه اون یکی تاپیک نشدم وگرنه اونجا پست میزدم مطمئن باش باور کن الان که گفتی رفتم دیدمش آخه این تاپیکو bookmark کردم واسه همین توی تالار بازی نرفتم که متوجه بشم شما به بزرگی خودت بنده رو عفو کن.

خوب اگه 35 فریم با این تنظیمات میده مشکلی نیست!
فقط به جای 1024 نوشته 512!
تازه من با کم ترین گرافیک با 16 فریم بازی میکنم و راضی ام
حالا شما با بهترین تنظیمات 35 فریم دارید!!!!!

آخه مشکلش فقط همین رم نیست کلآ گرافیکو تک هسته ای میشناسه یعنی انگار 9800gtx دارم(وقتی میرم یکی از هسته ها رو off می کنم همون 35 فریم میده حتی با برنامه evga precision هم اینو متوجه شدم که بازی فقط از یک هسته استفاده میکنه) ولی اگر 2 هسته رو کامل بشناسه اونموقع ببین چه فریمی میده و تنظیماتو تا کجا میشه بالا برد من تعجب میکنم چرا این بازی sli رو ساپورت نمیکنه حالا میرم توی اون یکی تاپیک مطرح میکنم ببینم چه جوابی میدن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی دوست عزیز برند و مدل کارت گرافیکت چیه؟

tommy vercetti
08-07-2010, 14:19
سلام علیرضا....خوب ما هم گاهی بازی میکنیم دیگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه من متوجه اون یکی تاپیک نشدم وگرنه اونجا پست میزدم مطمئن باش باور کن الان که گفتی رفتم دیدمش آخه این تاپیکو bookmark کردم واسه همین توی تالار بازی نرفتم که متوجه بشم شما به بزرگی خودت بنده رو عفو کن.

خواهش می کنم :11:
اشکالی نداره، شما خودت سروری
هرکاری، سئوالی چیزی در مورد بازی بود، من در خدمتم .
راستی تو که بازیت روون میاد برا چی بهش گیر میدی ؟؟؟:19:
من یکی از دوستام که یکی از خفن ترین کامپیوتر ها رو گرفته ... چند وقت پیش مثل تو دقیقاً تو تنظیمات بازی دستگاش همه چی رو نصف نشون می داد ... ولی بازیش از بازی منم روون تر بود ...
هی به بازی گیر داد ، آخرش بازی یه مشکلی پیدا کرد که دیگه اجرا نشد ... :18:
هر چند بار دیگم که نصب کرد هیچ فایده ای نداشت :16:
اینو گفتم حواست باشه مثل مال اون نشه ...
ولی اگه اشکالش رفع شد به من بگو چه طوری که تو صفحه ی اول اون تاپیک بذارم ...

H.Operator
08-07-2010, 15:03
خواهش می کنم :11:
اشکالی نداره، شما خودت سروری
هرکاری، سئوالی چیزی در مورد بازی بود، من در خدمتم .
راستی تو که بازیت روون میاد برا چی بهش گیر میدی ؟؟؟:19:
من یکی از دوستام که یکی از خفن ترین کامپیوتر ها رو گرفته ... چند وقت پیش مثل تو دقیقاً تو تنظیمات بازی دستگاش همه چی رو نصف نشون می داد ... ولی بازیش از بازی منم روون تر بود ...
هی به بازی گیر داد ، آخرش بازی یه مشکلی پیدا کرد که دیگه اجرا نشد ... :18:
هر چند بار دیگم که نصب کرد هیچ فایده ای نداشت :16:
اینو گفتم حواست باشه مثل مال اون نشه ...
ولی اگه اشکالش رفع شد به من بگو چه طوری که تو صفحه ی اول اون تاپیک بذارم ...
چشم علیرضا جان(:31:)اگر پیدا کردم راه حلشو حتمآ مطرح می کنم(یکم ترسوندیم کمتر دیگه بهش گیر میدم).
راستی گرافیکت چیه؟
یک سوال دیگه این بازی واقعآ از نظر گرافیکی سنگینه؟

tommy vercetti
08-07-2010, 15:18
چشم علیرضا جان(:31:)اگر پیدا کردم راه حلشو حتمآ مطرح می کنم(یکم ترسوندیم کمتر دیگه بهش گیر میدم).
راستی گرافیکت چیه؟
یک سوال دیگه این بازی واقعآ از نظر گرافیکی سنگینه؟
گرافیک ؟
من تو ایکس باکس بازی می کنم ...

B.J.U
08-07-2010, 17:35
سلام
این بازی ترینر نداره؟

ali_disslove
08-07-2010, 18:45

آخه مشکلش فقط همین رم نیست کلآ گرافیکو تک هسته ای میشناسه یعنی انگار 9800gtx دارم(وقتی میرم یکی از هسته ها رو off می کنم همون 35 فریم میده حتی با برنامه evga precision هم اینو متوجه شدم که بازی فقط از یک هسته استفاده میکنه) ولی اگر 2 هسته رو کامل بشناسه اونموقع ببین چه فریمی میده و تنظیماتو تا کجا میشه بالا برد من تعجب میکنم چرا این بازی sli رو ساپورت نمیکنه حالا میرم توی اون یکی تاپیک مطرح میکنم ببینم چه جوابی میدن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی دوست عزیز برند و مدل کارت گرافیکت چیه؟

این واسه اینه که این بازی 2 هسته رو ساپورت نمیکنه --مثله اینه که 2 تا مرغ بزاری جلو من بگی بخور من ظرفیتم یه تیکه مرغه حالا 4 تا گوسفندم که جلوم بزاری نمیتونم بخورم من فقط یه ماهیچه میتونم بخورم --ایشالاه تو بازی های بعدی هم cpu های 4 هسته ای مورد استفاده قرار میگیره هم گرافیک 2 هسته ای --فعلا این بازی ها با این قطعات بهینه سازی نشده و نمیتونه استفاده بکنه واسه همینه که به فرض مثال یه cpu به فرض مثال 2 هسته ای با فرکانس هر هسته 3 گیگاهرتز خیلیییی بهتر از یه cpu 20 هسته ای با فرکانس هر کدوم 1 گیگا هرتزه

چون بازی فقط فعلا میتونه 2 هسته رو شناسایی کنه یعنی 6 گیگ اما اونجا فقط از 2 گیگش میتونه استفاده کنه حالا 1000 تا هسته هم داشته باشه به درد نمیخوره

نتیجه اخلاقی اینکه اگه دیدی یکی با گرافیکه کمتر از تو بازی براش بهتر اجرا شد تعجب نکن چون شاید گرافیک شما در مجموع خیلییی قوی تر از گرافیک اونه اما اینجا بحث هسته اونه که میبینی شاید یک هسته اون قوی تر از ماله شما باشه که دیگه اینجا توجیه شما بابت sli بودن قابل قبول نیست

دوستان به نظر من همگی g+a+y tony رو اول بازی کنید من اصلا با اونیکی حال نکردم یه جورایی خسته کنندست

یه کدی چیزی مثله iv نیست که هم تمامه اسلحه ها رو بده هم جونو پر کنه هم ماشین نو بشه ؟

A.M.D.D.E.V.I.L
08-07-2010, 19:00

از availablevidmem 1.0 استفاده کنید

B.J.U
08-07-2010, 19:10
یه کدی چیزی مثله iv نیست که هم تمامه اسلحه ها رو بده هم جونو پر کنه هم ماشین نو بشه ؟

"4825550100"
Full health and Armor and Ammonation

H.Operator
09-07-2010, 11:03
از availablevidmem 1.0 استفاده کنید
سلام
دوست عزیز میشه بگی این چیه و به چه دردی می خوره(یک توضیح کوچیک هم کافیه):46:.
لینک دانلودشم بدی ممنون میشم:11:.

vahidreza2007
09-07-2010, 12:31
این فریم ویر رو از کجا میشه در اورد ؟ قبلا وقتی بازی رو نصب می کردیم خودش خودکار اون گوشه بازی فریم ریت رو لحظه به لحظه نشون می داد ؟

نرم افزار خاصی برای اون کار نصب میشد همراه بازی ؟

اگه اره ممنون میشم یکی لینک دانلودش رو بذاره ؟

mehdi_vsgh
09-07-2010, 13:01
این فریم ویر رو از کجا میشه در اورد ؟ قبلا وقتی بازی رو نصب می کردیم خودش خودکار اون گوشه بازی فریم ریت رو لحظه به لحظه نشون می داد ؟

نرم افزار خاصی برای اون کار نصب میشد همراه بازی ؟

اگه اره ممنون میشم یکی لینک دانلودش رو بذاره ؟
تو قسمت تنظیمات بازی برو..... فکر کنم تو قسمت graphic بود یه گزینه داره به اسم benchmark اون کلیک کن روش برات یک بنچ مارک میگیره.....در نهایت در صورت دلخواه میتونی بنچمارک رو ذخیره کنی میره تو این ادرس
C:\Users\mahdi\Documents\Rockstar Games\TLaD\Benchmarks

underworld
09-07-2010, 16:24
گرافیک این بازی چرا اینقدر پایینه؟!
منظورم سایه ها و درختهای توی بازی هستن

iceweek
09-07-2010, 16:31

بازی خوب برای pc پورت نشده.اپدیتهای بازی را هم اگر نگرفتید بگیرید

B.J.U
09-07-2010, 17:03

کجاش پایینه دوست عزیز؟!
کیفیت سایه هارو اگه low بزارید بد میشه
یا باید high بزاری یا اگه کامپیوترت قوی نیست روی off بزارش
من که تا به حال ندیدم چیزی کیفیتش بد باشه

---------- Post added at 06:03 PM ---------- Previous post was at 06:01 PM ----------

این بازی چرا قاطی داره؟؟!!!!
من تمام گرافیک هارو روی medium گزاشتم و کاملا هم روونه ولی وقتی benchmark میگیرم fps رو 9 نشون میده!!!
در حالی که بازی کاملا روون هست

mrhmix
09-07-2010, 18:41
عجب گرفتاري شديما

تو گي توني اون مرحله كه يه هليكوپتر از روي كشتي دزديدم گير كردم شديد.
با هليكوپتره كشتي رو زدم و اون 3 تا قايقو دنبال كردم تا رسيدن به ساحل. كلي آدم توي ساحل هست ولي نميشه با هليكوپتر زدشون. كنترلش خيلي شخميه.

وقتی اونا با قایق رسیدن به ساحل شروع میکنن به سمت شما تیر اندازی کردن. حالا شما میتونی سر بازی رو کلک بزنی. هلیکوپتر رو نزدیک همون ساحل روی یه پشت بوم خونه فرودش بیار و ازش پیاده بشو. بعد با تفنگ خودت (دوربین دار) ازهمون بالا همه رو نشونه بگیر و بکش و قتی که همه رو کشتی سوار هلیکوپتر بشه و برو:46:

دوستان من هم راه حل دارم و هم مشکل.

من تو مرحله MAMA`S BOY توی BALLAD OF GAY TONY گیر کردم. اونجا اول لودینگ میداد نمیرفت تو مرحله. حالا مشکلم حل شد. مرحله رو میرم که باید بری تو زیرزمین با دست با 3 نفر بجنگی. طبق چیزایی که خوندم اگر 3 نفر رو بکشی همراهت میاد باهات دعوا کنه بعد از دموی دوم بازی ولی من لودینگ که تموم میشه بدون اینکه با یارو مبارزه کنم میمیرم ومرحله میره از اول.
حالا اگر تو مبارزه با اون 3 نفر به سومی ببازی اون همراهت باهات کاری نداره و اون میره سمت خودش تو هم میری سمت خودت.ولی مثله اینه که اینجا تو لودینگ گیر میکنه:18: چه کنم؟

برای حل مشکل لودینگ قبل از رفتن به مرحله در یکی از خونه هاتون بازی رو سیو کنید.

ولی الان دوباره گیرم

دوستان علاقه مند به این بازی یه چیز مهمی بگم. اگر مشکلی این آقا مطرح کردن رو نشه حلش کنیم بیخودی مرحله های این بازی رو تموم میکنید چون اینجا کلا گیرمیکنه. اگر کسی چاره ای سراغ داره بگه.:41:

_______

مشکلم حل شد. نمیدونم کدوم یکی از این کارها درستش کرد:

تمام کسایی که بهت ماموریت میدن رو انجام بده و فقط بذار همین ماموریت باقی بمونه. حتی اون آیکونهایی که شکل آدم هستن هم انجام بده

قبل از اینکه بری سراغ این ماموریت بازی رو سیو کن

:11:

malaki_mall
09-07-2010, 19:51
کسی سیو نداره؟

B.J.U
09-07-2010, 21:02
کسی سیو نداره؟

لطفا کاملتر بپرسید
سیو کامل یا بعد از یه مرحله ی خاص؟

malaki_mall
09-07-2010, 21:43
لطفا کاملتر بپرسید
سیو کامل یا بعد از یه مرحله ی خاص؟

خو داری اصلا؟

خیلی فرق نمیکنه.

underworld
12-07-2010, 14:47
بازی خوب برای pc پورت نشده.اپدیتهای بازی را هم اگر نگرفتید بگیرید

کجاش پایینه دوست عزیز؟!
کیفیت سایه هارو اگه low بزارید بد میشه
یا باید high بزاری یا اگه کامپیوترت قوی نیست روی off بزارش
من که تا به حال ندیدم چیزی کیفیتش بد باشه

دوستان عزیز من با کامپیوتر یا همون PC یا به قول بعضیا که اسمش رو گذاشتن Pissy (چون وقتی بازیها براش میان piss میکنه به بازیها مثل همین بازی) بازی نمیکنم
...یعنی اولش میخواستم با کامپیوتر بازیش کنم اما چون درست اجرا نمیشد و هی کرش میشد و براش کلی کرک و پچ و درایور دانلود کردم و بازهم اجرا نشد و میدونستم اگر هم اجرا بشه درست اجرا نمیشه و الکی گیر میکنه
واسه همینم رفتم Xbox خریدم و خودمو راحت کردم و دارم با اون بازی میکنم...یه نگاهی به امضام بندازین!
تعجبم هم از اینه که با اینکه بازی پورت شده نست بازم سایه هاش شطرنجی و از هم گسسته هستن!
یعنی فقط توی این بازی سایه ها اینقدر بد هستن
نمیدونم دلیلش چیه

B.J.U
12-07-2010, 18:16
اقا من هرکاری میکنم نمیتونم با یه دختر توی اینترنت قرار بزارم!
میشه یه اموزشی به من بدید؟
بعد از اینکه دکمه ی Date رو زدم چیکار کنم؟!
چه قدر منتظر باشم تا یکی زنگ بزنه؟

mrhmix
13-07-2010, 12:10
اقا من هرکاری میکنم نمیتونم با یه دختر توی اینترنت قرار بزارم!
میشه یه اموزشی به من بدید؟
بعد از اینکه دکمه ی Date رو زدم چیکار کنم؟!
چه قدر منتظر باشم تا یکی زنگ بزنه؟

خیلی خودتو تحویل میگیری :31: تو باید زنگ بزنی :5:

B.J.U
13-07-2010, 21:57
چه جوری زنگ بزنم؟
هیچ شماره ای نمیاد و هیچ چیزی نمیشه بعد از اینکه دکمه ی date رو میزنم!

meha
14-07-2010, 16:01
سلام

من بازی رو تازه خریدم 4 دی وی دی

کرک Razor هم باید باشه

وقتی کرک رو کپی میکنم و اجرا میکنم این ارور رو میده

the application has failed to start because xlive.dll was not found

ببخشید چون معلوم نیست مشکلات و رفعش توی کدام صفحه هست وقت نکردم بگردم پس ممنون میشم جواب بدید

B.J.U
14-07-2010, 18:57
سلام

من بازی رو تازه خریدم 4 دی وی دی

کرک Razor هم باید باشه

وقتی کرک رو کپی میکنم و اجرا میکنم این ارور رو میده

the application has failed to start because xlive.dll was not found

ببخشید چون معلوم نیست مشکلات و رفعش توی کدام صفحه هست وقت نکردم بگردم پس ممنون میشم جواب بدید باید برنامه ی Xlive رو که توی دی وی دی آخر معمولا موجوده رو نصب کنید
اگه نبود میتونید دانود کنید

mrhmix
14-07-2010, 19:37
چه جوری زنگ بزنم؟
هیچ شماره ای نمیاد و هیچ چیزی نمیشه بعد از اینکه دکمه ی date رو میزنم!

اینترنت رو ولش کن. برو دیسکو با یکی برقص شمارشومیده بهت. بعد دیگه هر وقت مشکل درسی داشتی بهش زنگ میزنی میری خونش :31:

meha
15-07-2010, 09:36
باید برنامه ی Xlive رو که توی دی وی دی آخر معمولا موجوده رو نصب کنید
اگه نبود میتونید دانود کنید

این برنامه توی هیچ کدام از دی وی دی ها نبود توی همین تاپیک هست؟

حجمش چه قدره؟19 مگابایت؟!

یک لینک پیدا کردم ولی خراب بود

B.3.S.T
15-07-2010, 09:51
اینترنت رو ولش کن. برو دیسکو با یکی برقص شمارشومیده بهت. بعد دیگه هر وقت مشکل درسی داشتی بهش زنگ میزنی میری خونش :31:

مشکل درسی >>> :31::40:

Senator_Offline
15-07-2010, 11:32
این برنامه توی هیچ کدام از دی وی دی ها نبود توی همین تاپیک هست؟

حجمش چه قدره؟19 مگابایت؟!

یک لینک پیدا کردم ولی خراب بود
باید تو این بخش مطرح میکردی

ولی بفرما
باید games for windows live رو دان کنی اینم لینک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد یه اکانت offline تو بازی میسازی بعد حله.

Lord007
15-07-2010, 11:36
سلام.بچه ها چند تا سوال :
1.نسخه پی سی این باازی بعد از نصب چقدر جا می گیره؟
2.محیط بازی همون GTA IV هست یا اینکه فرق کرده؟کلا چه تفاوتی با IV داره.
3.این بازی نسخه بعد از IV محسوب میشه؟آخه من شنیده بودم نسخه بعدی GTA سال 2011 بیرون میاد.
ممنون

Senator_Offline
15-07-2010, 11:50
سلام.بچه ها چند تا سوال :
1.نسخه پی سی این باازی بعد از نصب چقدر جا می گیره؟
2.محیط بازی همون GTA IV هست یا اینکه فرق کرده؟کلا چه تفاوتی با IV داره.
3.این بازی نسخه بعد از IV محسوب میشه؟آخه من شنیده بودم نسخه بعدی GTA سال 2011 بیرون میاد.
ممنون
20 gig
2) همون iv هستش یک سری تغییرات جزیی داشته اسلحه های جدید خیلی توپ c4 اضافه شده نارنجک انداز machine gun و ... چند تا ماشین جدید مثل فورد gt وچتر نجات یه هلیکوپتر جدید( که علاوه بر تیر بار موشک هم داره ) اینا با ماموریت های خیلی باحال تر از iv تو the ballad of g.. tony هست.
3) نسخه ی بعدی v هستش که هنوز مشخص نیست کی بیاد این بازی نسخه بعدی نیست.:8:

ali_disslove
15-07-2010, 12:50
دوستان واسه انجام این بازی باید چه دسته ای واسه بازی خرید؟قیمتش چنده ؟من یکی خریدم اما فقط واسه فوتبال جواب میده..اینو یه باره دیگه هم پرسیدم نمیدونم چرا پاکش کردند گفتند بی ارتباط با تاپیکه

خوب نوع دسته واسه انجام این بازی رو حتما باید تاپیک بزنم یا تاپیک دسته بازی هم داریم ؟؟؟ممنون میشم پاسخ بدید

B.J.U
15-07-2010, 14:32
ینترنت رو ولش کن. برو دیسکو با یکی برقص شمارشومیده بهت. بعد دیگه هر وقت مشکل درسی داشتی بهش زنگ میزنی میری خونش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینو که میدونم
2 -3 تا همین طوری دارم
میخوام از راه اینترنت بگیرم که ببینم چه جوری هست . میشه باهاشون بیرون رفت یا نه

ali_metal_357
15-07-2010, 14:54
چطوری با دسته بازی کنم ؟؟؟///؟؟/؟؟/؟؟

Senator_Offline
15-07-2010, 15:21
اینو که میدونم
2 -3 تا همین طوری دارم
میخوام از راه اینترنت بگیرم که ببینم چه جوری هست . میشه باهاشون بیرون رفت یا نه
بعد از مدتی یک e mail بت میزنه من تو iv گرفته بودم بعد یک عکس قلب میاد تو نقشه و ....

B.J.U
15-07-2010, 17:20
بعد از مدتی یک e mail بت میزنه من تو iv گرفته بودم بعد یک عکس قلب میاد تو نقشه و ....

چند مدت؟
چند روز طول میکشه؟

Senator_Offline
15-07-2010, 21:43
چند مدت؟
چند روز طول میکشه؟
فکر کنم بعد یک یا دو روز البته یه یارو بود هر چی زدم نیومد ولی یک بار موفقیت امیز بود.

B.J.U
15-07-2010, 23:29
من که هرچی زدم نمیومد
حالا اینبار هم انتحان میکنم شاید شد

Dark.Life
16-07-2010, 12:00
من این بازیو نصب کردم و lost and demand رو تموم کردم بعدش اون یکیشم کلی رفتم جلو هیچ مشکلی نداشت بعد ویندوزو عوض کردم دوباره بازیو نصب کردم ولی وقتی بازی میخام شروع کنم میگه باید تو live ساین این کنی بعد که ساین این میکنم میگه سریال نامبر بازیو وارد کن!
دفه قبل یادمه LIVE تو cd رو نصب نکردم و از قبل مال یه بازی دیگه نصب بود ... این دفه تو cd و نصب کردم که اینجوری شد
حالا چیکار کنم ؟

amirmahmood
16-07-2010, 14:20
سلام به همگی!

لطفا یک کرک درست و حسابی بدید!
من هر چی کرک هست گرفتم بازی اجرا نمیشه!
این ارور را میده!

با تشکر

amir83t
18-07-2010, 19:47
سلام دوستان عزیز p30world
وقتی بازی نصب کردم موقع اجرا بازی با این ارور روبه رو شدم:
the ordinal 5372 could not be located in the dynamic link library xlive.dll. باید چی کارش کنم؟؟؟؟؟

Khashayar King
18-07-2010, 21:42
چطوری با دسته بازی کنم ؟؟؟///؟؟/؟؟/؟؟

همچین امکانی فقط با شبیه ساز کنترلر های X360 امکان پذیره !

من این بازیو نصب کردم و lost and demand رو تموم کردم بعدش اون یکیشم کلی رفتم جلو هیچ مشکلی نداشت بعد ویندوزو عوض کردم دوباره بازیو نصب کردم ولی وقتی بازی میخام شروع کنم میگه باید تو live ساین این کنی بعد که ساین این میکنم میگه سریال نامبر بازیو وارد کن!
دفه قبل یادمه LIVE تو cd رو نصب نکردم و از قبل مال یه بازی دیگه نصب بود ... این دفه تو cd و نصب کردم که اینجوری شد
حالا چیکار کنم ؟

شما اکانت آنلاین میسازین باید آفلاین بسازین

سلام دوستان عزیز p30world
وقتی بازی نصب کردم موقع اجرا بازی با این ارور روبه رو شدم:
the ordinal 5372 could not be located in the dynamic link library xlive.dll. باید چی کارش کنم؟؟؟؟؟
شما ویندوز لایوتون (Xlive) نصب نیست تو دی وی دی آخر هر نرم افزاری هست نصب کنید مخصوصا Xlive ! اگه نشد لینک دانلود رو از همین تاپیک بگیرید.

meha
19-07-2010, 09:13
دوستان کسی میتونی یک کرک درست و سالم بزاره؟

htotti2006
19-07-2010, 11:57
با سلام به همگي
آيا ميشه anti analising رو براي اين بازي فعال كرد چجوري آخه لبه ها تو تصاوير بازي خيلي بد فرم هستش البتهanisotropic x 16 تو تنظيمات بازي فعال كردم ولي زياد جالب نشد

meha
19-07-2010, 13:10
من بعضی مراحل رو میخوام برم وسطهای مرحله گیر میکنه!یا بعضی موقع ها میاد بیرون ارور Don't send میده...مشکل از چیه؟!

lurenzo
19-07-2010, 13:34
دوستان من نسخه دانلودی گروه Reloaded از این بازی رو دارم.
ویندوزم ، وبندوز هفت 32 بیتی هست.با کلی کلنجار رفتن بالاخره بعد از آپدیت کردنش با پچ به ورژن 1.1.1.0 و استفاده از یه کرک 500 کیلو بایتی که ار همین تایپیک گرفتم تونستم بازی رو اجرا کنم ولی به محض اینکه توی منوی اصلی بازی یکی از اپیزود ها رو انتخاب میکنم و گزینه Start رو میزنم صفحه سیاه میشه و اصلا لودینگ بازی هم نمیاد!
بنظر شما مشکلم به همراه راه حلش چیه؟
ممنون...

HardWare Professor
19-07-2010, 13:37
ویندوزم ، وبندوز هفت 32 بیتی هست.با کلی کلنجار رفتن بالاخره بعد از آپدیت کردنش با پچ به ورژن 1.1.1.0 و استفاده از یه کرک 500 کیلو بایتی که ار همین تایپیک گرفتم تونستم بازی رو اجرا کنم ولی به محض اینکه توی منوی اصلی بازی یکی از اپیزود ها رو انتخاب میکنم و گزینه Start رو میزنم صفحه سیاه میشه و اصلا لودینگ بازی هم نمیاد!
ممنون...

از قدرت کارت گرافیکت مطمئنی؟

lurenzo
19-07-2010, 13:53
از قدرت کارت گرافیکت مطمئنی؟

سیستمم جدیده تقریبا :

سی پی یو : Intel i7 930
گرافیک : Sapphire 5850 1 GB
رم : Crucial Ballistix 6GB DDR3 Triple Channel 1333 CL7

tatu_mail
19-07-2010, 15:25
ممنون...

سلام
دوست عزیز با کمی صبر درست میشه برای منم همین طور میشه
فقط یه کاری کن Alt + TAB بزن مطمئن شو روی بازی هست من با ور رفتن این دو دکمه میارمش
تنها مشکلی که با این بازی دارم ظاهرا رمم چون 2 گیگ

Cpu : 3 dual core
Ram : 1+1 = 2 GB
VGA : 8500 512 Nvidia

همه چی خوبه فقط رمم کم میاره چون قبلش با رم 1.5 گیگ بازی کردم خیلی در حال مرگ بود البته الانم هست فقط میشه بازی کرد لذت نمیشه برد

سلام کسی میدونه چه طور میتونم راحت پول در بیارم و اینکه چه طور و کجا سوار هواپیما بشم ممنون

underworld
20-07-2010, 13:23
بچه ها این بازی مثل قبلیش شماره ای داره که وقتی بهش زنگ میزنیم بگه که اسم آهنگی که داریم گوش میدیم چیه؟

tranceyou
20-07-2010, 14:23
سلام اقا برای کامپیوتر نیومده این بازی؟؟؟

htotti2006
20-07-2010, 17:02
سلام اقا برای کامپیوتر نیومده این بازی؟؟؟
دوست عزيز اين بازي براي كامپيوتر چند ماهي ميشه كه اومده
بحثهاي دوستان هم در مورد نسخه كامپيوتريش هستش ديگه.

aha2012
20-07-2010, 18:02
بچه ها این بازی مثل قبلیش شماره ای داره که وقتی بهش زنگ میزنیم بگه که اسم آهنگی که داریم گوش میدیم چیه؟

بله داره.ولی یادم رفته شمارشو.:31:

tommy vercetti
22-07-2010, 00:12
سلام کسی میدونه چه طور میتونم راحت پول در بیارم و اینکه چه طور و کجا سوار هواپیما بشم ممنون

سوار هواپیما ؟
البته اصلا تو بازی در حالت گیم پلی شما هواپیما نمی بینید، اما اگه بخواین می تونین یه هلیکوپتر بدزدین.
مرحله برین پول کافی بدست میارین. فکر کنم کافی باشه.:5:
اما خوب منم پول راحت درآوردن رو بلد نیستم.

---------- Post added at 01:12 AM ---------- Previous post was at 01:08 AM ----------

بله داره.ولی یادم رفته شمارشو.:31:
948-555-0100

underworld
23-07-2010, 14:44
من آهنگ Moonbathing از Tom Middleton رو میخوام دانلود کنم
کجا میشه آهنگهای این بازی رو دانلود کرد؟

Dr.FANOOS
23-07-2010, 22:11
دوستان کسی کد تقلب های این بازی رو برای xbox نداره؟

B.J.U
24-07-2010, 12:07
فکر کنم همون شماره ها رو که بزنی توی xbox هم کار کنه

Amin.P30
24-07-2010, 12:34
این همه رمز های PC هستش:
میخای تست کن:

Steps-Rap
25-07-2010, 10:37
سلام به همه:
آقا دو تا سوال
آهنگایی که خودمون میتونیم بریزیم و گوش بدیم تو بازی چه جوری باید بریزیم؟؟
من تو Documents\Rockstar Games\GTA IV\User Music همه آهنگارو شرت کات کردم.
ولی تو بازی که میرم هیچ آهنگی از اینا پخش نمیشه.
2-تو بعضی از مراحل بازی وقتی میخوام انجامش بدم گیر میکنه و باید از بازی بیام بیرون.و هیچ وقت درست نمیشه.ینی همیشه همونجایی که گیر میکنه,گیر میکنه و باید از بازی بیای بیرون.
ممنون....

T O O M A J
25-07-2010, 11:38
سلام به همه:
آقا دو تا سوال
آهنگایی که خودمون میتونیم بریزیم و گوش بدیم تو بازی چه جوری باید بریزیم؟؟
من تو Documents\Rockstar Games\GTA IV\User Music همه آهنگارو شرت کات کردم.
ولی تو بازی که میرم هیچ آهنگی از اینا پخش نمیشه.

باید برید تو Options و بعد قسمت audio و اونجا Complete Scan رو بزنید.:20:
لازم به ذکر که باید در رادیوی Independence گوش بدید.

ali_disslove
25-07-2010, 15:51
C:\Users\ali\Documents\Rockstar Games\GTA IV\User Music

من موزیکام رو توی این مسیر ریختم توی بازی هم میام روی رادیو independence اما نمیدونم چرا توی ماشینم موزیکا رو اجرا نمیکنه یعنی نمیخونه -چی کار کنم ؟

B.J.U
25-07-2010, 16:38
من یه مشکلی دارم
توی بازی 3 تا دیسکو هست
یکی اونی که ال بازی توش هستیم یکی دیگه هم اونی که اسمش hercules هست و خیلی کوچیکه
این 2 تا رو میدونم از کی باز میشن و میرم توشون
ولی یه دیسکو دیگه 3 تا خیابون بالاتر هست ولی نمیدونم چه ساعاتی بازه
اگه میشه بگید کی میشه رفت توش

hamedkarimzadeh
25-07-2010, 18:52
دوستان راه حلی هست که موقع رانندگی دوربین سرییع تر بچرخه دیگه ماشینو با موس تنظیم نکنیم ؟

aha2012
25-07-2010, 18:58
دوستان راه حلی هست که موقع رانندگی دوربین سرییع تر بچرخه دیگه ماشینو با موس تنظیم نکنیم ؟
اگه میخوای به عقب تیر بزنی باید C و بزنی

tommy vercetti
25-07-2010, 20:45
سلام دوستان.
کسی از بچه ها می تونه روش کلی دوس.ت 2ختر گرفتن و مراحلش و کسایی که دوست می شوند را بفرماید ؟
خیلی ممنون.

A.M.D.D.E.V.I.L
25-07-2010, 20:52
توی بازی tlad که اصلا نمیشه- توی tbogt هم همه ی دوستی ها 1 night stand هستند یعنی booty date هستند
یعنی قرار الکی دیگه .. چطوری بگم
برو تو دیسک.و با یکی از دختر ها برقص و ...

tommy vercetti
25-07-2010, 21:19
توی بازی tlad که اصلا نمیشه- توی tbogt هم همه ی دوستی ها 1 night stand هستند یعنی booty date هستند
یعنی قرار الکی دیگه .. چطوری بگم
برو تو دیسک.و با یکی از دختر ها برقص و ...
؟؟؟؟؟....
میشه یکم بیشتر توضیح بدید؟:11:

T O O M A J
26-07-2010, 10:27
C:\Users\ali\Documents\Rockstar Games\GTA IV\User Music

من موزیکام رو توی این مسیر ریختم توی بازی هم میام روی رادیو independence اما نمیدونم چرا توی ماشینم موزیکا رو اجرا نمیکنه یعنی نمیخونه -چی کار کنم ؟
باید برید تو Options و بعد قسمت audio و اونجا Complete Scan رو بزنید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو پست بالاییتون گفته بودم.

tommy vercetti
26-07-2010, 10:47
باید برید تو Options و بعد قسمت audio و اونجا Complete Scan رو بزنید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو پست بالاییتون گفته بودم.

سلام. راهی هست که بشه تو ایکس باکس اون موزیکی که می خوایم رو اجرا کنیم ؟:5:

B.J.U
26-07-2010, 20:21
من یه مشکلی دارم
توی بازی 3 تا دیسکو هست
یکی اونی که ال بازی توش هستیم یکی دیگه هم اونی که اسمش hercules هست و خیلی کوچیکه
این 2 تا رو میدونم از کی باز میشن و میرم توشون
ولی یه دیسکو دیگه 3 تا خیابون بالاتر هست ولی نمیدونم چه ساعاتی بازه
اگه میشه بگید کی میشه رفت توش

???????????????????

MmahdiB
26-07-2010, 22:08
سلام
من سیستمم core i7 920
4870x2
6gigram
هست و پچ 1.1.2.0رو هم نصب کردم ولی مشکل fps دارم تقریبا 32

چی کارش کنم:41:

shir_farhad
26-07-2010, 23:33
ها مه سیو ایی بازی را وخام.

ها ایه.

underworld
27-07-2010, 12:36
کسی میدونه آهنگهای بازی رو از کجا میشه دانلود کرد؟

B.J.U
27-07-2010, 18:43
توی این جا سرچ کنید و دان کنید:

Zende
27-07-2010, 20:11
سلام
ببخشید میخواستم بدونم این ورژن ارزش خریدن داره؟:دی
و با چه سیستمی میخونه
با تشــکر

matrix_3s
27-07-2010, 20:29
سلام
ببخشید میخواستم بدونم این ورژن ارزش خریدن داره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و با چه سیستمی میخونه
با تشــکر
نه داداش خیلی ضایس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kkkaktoos
27-07-2010, 20:59
این همون بازیه هست که ممنوع بود ؟ واسه چی ممنوع بود ؟ یعنی خیلی صحنه داره ؟ یعنی اگه می خوام دانلود کنم برای برادرم که 12 13 ساله شه خیلی بداموزی داره ؟

matrix_3s
27-07-2010, 21:22
این همون بازیه هست که ممنوع بود ؟ واسه چی ممنوع بود ؟ یعنی خیلی صحنه داره ؟ یعنی اگه می خوام دانلود کنم برای برادرم که 12 13 ساله شه خیلی بداموزی داره ؟
آره داداش واسه بچه ها خوب نیس
ممکنه خیلی اتفاف های نا هنجار واسش تو بازی رخ بده
مثلا میتونه زن سوار کنه.........بعد بهش پول بده بعدشم........ آره

aha2012
27-07-2010, 21:22
آره برای داداشت زیادی بدآمورزی داره:13:

haa
27-07-2010, 22:16
آره داداش واسه بچه ها خوب نیس
ممکنه خیلی اتفاف های نا هنجار واسش تو بازی رخ بده
مثلا میتونه زن سوار کنه.........بعد بهش پول بده بعدشم........ آره

چه باحال من نمی دونستم بازی تا این حد پیش رفته :31:این نسخه چه فرقی با iv داره ؟
و آیا رو xbox هم مشکل نشناختن گرافیک و کم بودن فریم رو داره؟

matrix_3s
27-07-2010, 22:58
چه باحال من نمی دونستم بازی تا این حد پیش رفته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این نسخه چه فرقی با iv داره ؟
و آیا رو xbox هم مشکل نشناختن گرافیک و کم بودن فریم رو داره؟
یکی از دوستان یه عکسی از یکی گذاشته بود که کاملا لخت بود که تا این حد ضایع بازی در iv وجود نداره
البته تو خود iv کاواره و همین زن سوار کردن وجود داره
ولی من هنوز بازی نکردم میخوام iv رو برم بعد............
تو xbox چرا دیگه.....
این بازی از xbox به pc پورت شده به خاطر همین پورت زاغارت این همه مشکل پیش اومده.........من تو ps3 بازیو دیدم خیلی عالی و روون ........

silent mj
28-07-2010, 01:23
ها مه سیو ایی بازی را وخام.

ها ایه.

فکر کنم این یکی به دردت بخوره

100%
Save game for Grand Theft Auto: The Ballad of Gay Tony

Amin.P30
28-07-2010, 05:28
من پچ رو وقت نکردم دانلود کنم.
اما فکر کنمخیلیاز مشکلات با این پچ حل بشه.حتما امتحان کنید.
EFLC Patch.1.1.2.0-RELOADED
مشکلات رفع شده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدmedia fire:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدnovaup direct:

haa
28-07-2010, 14:20
یکی از دوستان یه عکسی از یکی گذاشته بود که کاملا لخت بود که تا این حد ضایع بازی در iv وجود نداره
البته تو خود iv کاواره و همین زن سوار کردن وجود داره
ولی من هنوز بازی نکردم میخوام iv رو برم بعد............
تو xbox چرا دیگه.....
این بازی از xbox به pc پورت شده به خاطر همین پورت زاغارت این همه مشکل پیش اومده.........من تو ps3 بازیو دیدم خیلی عالی و روون ........

نه دوست عزیز من امروز بازی رو گرفتم خیلی روونه و افت فریمی تا حالا ندارم :20:(تازه رو هارد هم نریختم)
انوقت هم داشتم سوال می کردم:46: که گفتم آیا افت فریمی داره یا نه

matrix_3s
28-07-2010, 17:05
نه دوست عزیز من امروز بازی رو گرفتم خیلی روونه و افت فریمی تا حالا ندارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](تازه رو هارد هم نریختم)
انوقت هم داشتم سوال می کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که گفتم آیا افت فریمی داره یا نه
دوست من
بازی هر چه قدر هم در pc روون باشه مثله کنسول نمیشه..............!

rasainia
28-07-2010, 17:48
فکر کنم این یکی به دردت بخوره

100%
Save game for Grand Theft Auto: The Ballad of Gay Tony

سلام - دوستان عزيز , لطف كنيد و راهنمايي بفرماييد كه چگونه از اين فايل استفاده كنيم ؟ ! ؟ :20:

matrix_3s
28-07-2010, 18:59
بریزید داخل این پوشه
C:\Users\!!!\Documents\Rockstar Games\TLaD\savegames

SAHEBIS
30-07-2010, 09:35
من این بازی رو نصب کردم 5 DVD شو اما وقتی میخوام اجراش کنم آرم RAZOR1911 می یاد بعد یه ارری میده:FAILED TO START APPAICATION کمک کنید

MAHDIAGENT47
30-07-2010, 11:30
رفقا من دنباله dvd 360 اين دو تا بستم
يه آدم خير پيدا ميشه يه آدرس به ما بده برم پيدا كنمش كله توپخونرم گشتم به هركي ميگم جوش مياره ميگه ما تو كارايه خلاف نيستيم :19:

B.J.U
30-07-2010, 13:31
ککککککککککککککککککککککککک ککمکککککککککککککککککککککک ککککککککککککککککککککککک.ب با 4روزه پای اینم

قسمت ویرایش رجیستری رو انجام دادین؟

david071
30-07-2010, 14:40
من وقتی میخوام وارد بازی بشم خیلی طول میکشه
من نسخه 4 دی وی دی رو گرفتم
خودش کرک شده
فکرکنم مشکل از کرک هست اگر کسی کرک سالم داره لطف کنه بگزاره ممنون.

netlcom
31-07-2010, 10:26
سلام دوستان این بازی روی سیستممن قابل نصب هست؟

Processor Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q8200 @ 2.33GHz
Memory (RAM) 4.00 GB
Graphics ASUS EAH4850 series
Gaming graphics 1919 MB Total available graphics memory

و بازی رو از کجا می تونم بگیرم چندتا دی وی دی هست؟

B.J.U
31-07-2010, 10:30
این بازی 5 دیویدی هست
فکر کنم مشکل بازی باشه

---------- Post added at 11:30 AM ---------- Previous post was at 11:27 AM ----------

سلام دوستان این بازی روی سیستممن قابل نصب هست؟

Processor Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q8200 @ 2.33GHz
Memory (RAM) 4.00 GB
Graphics ASUS EAH4850 series
Gaming graphics 1919 MB Total available graphics memory

و بازی رو از کجا می تونم بگیرم چندتا دی وی دی هست؟

بله کاملا به سیستم شما میخوره
من یه ساتی خوب میشناسم که خودم هم از اونجا خریدم و کار هم میکنه
آدرس سایت رو پیغام خصوصی میکنم چون تبلثغ حساب میشه و پاک!

netlcom
31-07-2010, 10:32
این بازی 5 دیویدی هست
فکر کنم مشکل بازی باشه

---------- Post added at 11:30 AM ---------- Previous post was at 11:27 AM ----------

بله کاملا به سیستم شما میخوره
من یه ساتی خوب میشناسم که خودم هم از اونجا خریدم و کار هم میکنه
آدرس سایت رو پیغام خصوصی میکنم چون تبلثغ حساب میشه و پاک!

ممنون
این بازی کی اومده؟

یه مدت از دنیای بازی و گیم دو.ر بودم و فقط IV بازی می کردم تا امروز اومدم این رو دیدم

matrix_3s
31-07-2010, 11:36
ممنون
این بازی کی اومده؟

یه مدت از دنیای بازی و گیم دو.ر بودم و فقط IV بازی می کردم تا امروز اومدم این رو دیدم
دهم فرودین امسال اومد ولی فک کنم تاخیر خورد و یکم دیرتر اومد

amin 2010
31-07-2010, 14:43
البته دوست عزیز این فقط یکDLC برای بازی بود که بعدا تصمیم گرفته شد بر روی CD هم منتشر بشه ، در اصل همون بازیه IV هست با شخصیت ها و ماشین ها و یکسری قابلیت های جدید مثله چتر نجات و ...
داستان این دو DLC هم در راستای همون جریانات IV هستند و شما بعضی از مراحل بازیو از دیدگاه افرادی دیگر دوباره بازی خواهید کرد .

matrix_3s
31-07-2010, 19:01
البته ناگفته نماند که گرافیکش کمی بهبود پیدا کرده و از همون ب بسم الله کند نیست..........

amin 2010
31-07-2010, 19:15
بهبود که نه پورت بهتری صورت گرفته از بازی و باگهای نسخه pc رفع شده .

underworld
31-07-2010, 20:27
سلام دوستان من توی بازی Tony مرحله Party's Over که روسها میان به کلوب حمله میکنن گیر کردم چون خیلی سخته زنده بمونی
من با xbox 360 بازی میکنم
ترینری کد تقلبی چیزی نداره برای کنسول؟

B.J.U
31-07-2010, 20:59
راهش:
اول که میری بالای پله وای میسی و بعدش هرکی اومد رو با آر پی جی!میزنی :دی!
هرموقع هم جونت کم شد رمز جون رو بزن
اینم رمز ها به صورت انگلیسی
این کد هارو تو موبایل شماره گیری کن(هر کدی رو که میزنی سیو میشه و میتونی از منوی چیتز از منوی موبایلت دوباهر سزیع بزنی)

Full health and armor
Dial "3625550100" on the cell phone. If you enter this code while in a vehicle, it will also repair it. Note: This phone number translates to "DOC-555-0100". This code prevents the "Cleaned The Mean Streets", "Finish Him", "One Man Army", and "Walk Free" achievements from being earned.

Full health, armor, and ammunition
Dial "4825550100" on the cell phone. If you enter this code while in a vehicle, it will also repair it. Note: This phone number translates to "GTA-555-0100". This code prevents the "Cleaned The Mean Streets" achievement from being earned.

Weapons tier 1
Dial "4865550100" on the cell phone. This will unlock the baseball bat, handgun, shotgun, MP5, M4, sniper rifle, RPG, and grenades. Note: This phone number translates to "GUN-555-0150". This code prevents the "Cleaned The Mean Streets" achievement from being earned.

Weapons tier 2
Dial "4865550150" on the cell phone. This will unlock the knife, Molotov cocktails, handgun, shotgun, Uzi, AK47, sniper rifle, and RPG. Note: This phone number translates to "GUN-555-0100". This code prevents the "Cleaned The Mean Streets" achievement from being earned.

Remove Niko's wanted level
Dial "2675550100" on the cell phone. Note: This phone number translates to "COP-555-0100". This code prevents the "One Man Army" and "Walk Free" achievements from being earned.

Add one star to Niko's wanted level
Dial "2675550150" on the cell phone. Note: This phone number translates to "COP-555-0150".

Spawn Annihilator police helicopter
Dial "3595550100" on the cell phone. The Annihilator is armed with rockets. Note: This phone number translates to "FLY-555-0100". This code prevents the "One Man Army" and "Walk Free" achievements from being earned.

Spawn Cognoscenti
Dial "2275550142" on the cell phone. Note: This phone number translates to "CAR-555-0142".

Spawn Comet
Dial "2275550175" on the cell phone. Note: This phone number translates to "CAR-555-0175".

Spawn FBI Buffalo
Dial "2275550100" on the cell phone. Note: This phone number translates to "CAR-555-0100".

Spawn Jetmax
Dial "9385550100" on the cell phone. Note: This phone number translates to "WET-555-0100".

Spawn NRG-900
Dial "6255550100" on the cell phone. Note: This phone number translates to "MBK-555-0100".

Spawn Sanchez
Dial "6255550150" on the cell phone. Note: This phone number translates to "MBK-555-0150".

Spawn SuperGT
Dial "2275550168" on the cell phone. Note: This phone number translates to "CAR-555-0168".

Spawn Turismo
Dial "2275550147" on the cell phone. Note: This phone number translates to "CAR-555-0147".

Change weather and brightness
Dial "4685550100" on the cell phone. Note: This phone number translates to "HOT-555-0100".

The following codes require "The Lost And Damned" bonus downloadable content:

Spawn Burrito
Dial "8265550150" on the cell phone.

Spawn Double T bike
Dial "2455550125" on the cell phone.

Spawn Hakuchou bike
Dial "2455550199" on the cell phone.

Spawn Hexer bike
Dial "2455550150" on the cell phone.

Spawn Innovation bike
Dial "2455550100" on the cell phone.

Spawn Slamvan
Dial "8265550100" on the cell phone.

The following codes require "The Ballad Of Gay Tony" bonus downloadable content:

Explosive sniper rifle shots
Dial "4865552526" on the cell phone.

Super punch
Dial "2765552666" on the cell phone.

Spawn Akuma bike
Dial "6255550200" on the cell phone.

Spawn APC
Dial "2725558265" on the cell phone.

Spawn Bullet GT
Dial "2275559666" on the cell phone.

Spawn Buzzard helicopter
Dial "3595552899" on the cell phone.

Spawn Floater boat
Dial "9385550150" on the cell phone.

Spawn parachute
Dial "3595557272" on the cell phone.

Spawn Vader bike
Dial "6255553273" on the cell phone.

SMS you the name of the current music track
Dial:948-555-0100

aha2012
31-07-2010, 21:00
سلام دوستان من توی بازی Tony مرحله Party's Over که روسها میان به کلوب حمله میکنن گیر کردم چون خیلی سخته زنده بمونی
من با xbox 360 بازی میکنم
داداش اندفعه باید بگی
good bye 360
Hello PC:31::21::21:

amin 2010
31-07-2010, 21:03
داداش اندفعه باید بگی
good bye 360
Hello PC[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif

دوست عزیز رمز های این بازی بر روی ps3 و xbox 360 هم موجوده!!!راستی اگه یه بازی رمزش برای یه پلتفرم نیاد یعنی اون کنسول بدرد نمی خوره؟

matrix_3s
31-07-2010, 21:12
دوست عزیز رمز های این بازی بر روی ps3 و xbox 360 هم موجوده!!!راستی اگه یه بازی رمزش برای یه پلتفرم نیاد یعنی اون کنسول بدرد نمی خوره؟
بازم دعوای بین pc و کنسول
دوستان بخیال شید.........

aha2012
31-07-2010, 21:37
داداش میخواستم یه شوخی ای کرده باشم .به دل نگیرید:31:
باشه بیخیال شدیم:20:

B.J.U
01-08-2010, 01:26
داداش میخواستم یه شوخی ای کرده باشم .به دل نگیرید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باشه بیخیال شدیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی خیلی شوخی باحالی بود
اونایی که کنسول دارن دشمن پی سی هستن و اونایی که پی سی دارن دشمن کنسول... مثل خودم
و کسانی که هردو رو دارن یا از یه کدوم بیشتر خوششون میاد یا بی طرفن!

---------- Post added at 02:26 AM ---------- Previous post was at 02:22 AM ----------

کد تقلب هست ولی ترینر اصــ ــ لــا

underworld
01-08-2010, 01:40
جالبه که کد تقلبهایی که برای PC هست مثل خود بازیش از روی نسخه کنسولیشه
اعدادی که با موبایل وارد میکنم جواب میده
من یه عمری با کامپیوتر بازی میکردم و سر pc هم تعصب داشتم و تقریبا هر 3 سال یکبار هزینه زیادی رو صرف ارتقای سیستم میکردم و اتفاقا سر همین بازی تصمیمو گرفتم که حتما کنسول بخرم..چرا؟
چون برای 4 تا DVD این بازی 6000 تومن پول دادم و نتونستم حتی اجراش کنم...سر اون gta iv قبلیه هم همین بلا سرم اومد و بعد از 2 بار فرمت کل هارد دیسک و 4 دفعه نصب ویندوز و 3 ساعت دانلود کرک و پچ و درایور کارت گرافیک و هزار تا اعصاب خورد کنی دیگه تونستم اجراش کنم
الانم 2 ماه بیشتر نیست کنسول 360 گرفتم و واقعا احساس آسودگی میکنم وقتی میبینم حتی بدون نیاز به نصب میتونم بازیها رو روی جزئیات بسیار بالا و حداکثر فریم اجرا کنم
تازه برای این بازی با پک و جلد قطور که عکس بازی هم روی dvd و هم روی جلدش هست همش 2000 تومن پول دادم
پس حق دارم بعد از اینهمه بلایی که pissy ! سر من اورده یکمی هم روی کنسول تعصب داشته باشم:19: :31:

yaghob.boss
01-08-2010, 10:57
با سلام دوستان مب خوام تفاوت های اصل این بازی با IV رو بدونم . یه سوال خیلی مهم این بازی مثل IV واسه نصب درد سر هم داره . یعنی پچ و...... میخواد یا راحت مثل بچه آدم نصب میشه :31: کلا میخوام مزایا و معایب این بازی نسب به IV رو بگید

Killzone2
01-08-2010, 11:39
با سلام دوستان مب خوام تفاوت های اصل این بازی با IV رو بدونم . یه سوال خیلی مهم این بازی مثل IV واسه نصب درد سر هم داره . یعنی پچ و...... میخواد یا راحت مثل بچه آدم نصب میشه :31: کلا میخوام مزایا و معایب این بازی نسب به IV رو بگید
این بازی دیگه اون دردسر ها رو نداره البته نسخه 5 دی وی دی این بازی رو تست کردم و مشکلی توی نصب نداشت و نیازی به کپی کردن کرک نداره . گرافیک بازی هم خوبه و البته نرم تر و روون تر اجرا میشه اگر IV رو با این نسخه با تنظیمات یکسان قرار بدیم میبینیم که نسخه جدید راحتر اجرا میشه.

B.J.U
01-08-2010, 14:16
جالبه که کد تقلبهایی که برای PC هست مثل خود بازیش از روی نسخه کنسولیشه
اعدادی که با موبایل وارد میکنم جواب میده
من یه عمری با کامپیوتر بازی میکردم و سر pc هم تعصب داشتم و تقریبا هر 3 سال یکبار هزینه زیادی رو صرف ارتقای سیستم میکردم و اتفاقا سر همین بازی تصمیمو گرفتم که حتما کنسول بخرم..چرا؟
چون برای 4 تا DVD این بازی 6000 تومن پول دادم و نتونستم حتی اجراش کنم...سر اون gta iv قبلیه هم همین بلا سرم اومد و بعد از 2 بار فرمت کل هارد دیسک و 4 دفعه نصب ویندوز و 3 ساعت دانلود کرک و پچ و درایور کارت گرافیک و هزار تا اعصاب خورد کنی دیگه تونستم اجراش کنم
الانم 2 ماه بیشتر نیست کنسول 360 گرفتم و واقعا احساس آسودگی میکنم وقتی میبینم حتی بدون نیاز به نصب میتونم بازیها رو روی جزئیات بسیار بالا و حداکثر فریم اجرا کنم
تازه برای این بازی با پک و جلد قطور که عکس بازی هم روی dvd و هم روی جلدش هست همش 2000 تومن پول دادم
پس حق دارم بعد از اینهمه بلایی که pissy ! سر من اورده یکمی هم روی کنسول تعصب داشته باشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببین اگه از سایت های ناشناس یا مغازه های بد بخری معلومه اجرا نمیشه
من که همهی بازی هام رو از یه جای معتبر میخرم و با سیستم نیمه ضعیفم همه رو به راحتی اجرا میکنم

با سلام دوستان مب خوام تفاوت های اصل این بازی با IV رو بدونم . یه سوال خیلی مهم این بازی مثل IV واسه نصب درد سر هم داره . یعنی پچ و...... میخواد یا راحت مثل بچه آدم نصب میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلا میخوام مزایا و معایب این بازی نسب به IV رو بگید
خیلی بهتر از iv هست
از همه لحاظ
فقط باید اول iv رو بازی کنی تا همه ی کار هایی که میشه کرد رو بدونی و با داستان بیشتر آشنا بشی چون هر 3 داستان توی زمان موازی هست!
تازه IV:EFLC دو تا داستان داره
توصیه میشه اول آی وی بعد این یکی

Bret_Hart
01-08-2010, 14:48
سلام
من یه چیز باحال کشف کردم فکر کردم شاید به دردتون بخوره
شمامی دونید چه جوری باید با مشت ادم کشت؟(یه راه جدیددرجا)
اول با یکی درگیر شید
بعدش تا بهتون مشت زد دکمه ی جا خالی (Space) رو بزنید (حتما باید همون موقع بزنید،نشونشم اینه که یه میره عقب یا سرش رو میاره پایین و جا خالی میده)
بعدش تو مدتی که داره جاخالی میده یکی از دکمه های R یا LMB رو بزنید و اون وقت 3-4 تا مشت با هم بهش میزنه
اگرم چاقو داشته باشید درجا میمیره
با چوب بیسبال هم همین طور
در ضمن اگه اون ها هم چیزی داشته باشن ازشون میگیره
امید وارم به درد بخور باشد
راستی اگه کسی رمز های فارسی رو نزاشته من به زودی در همین جا میزام

underworld
01-08-2010, 15:09
خیلی ممنون
من تازه متوجه شدم که کنار پلهای بین شهری تله کابین هست که میشه سوارشون شد

راستی جریان کدهای فارسی چیه؟

david071
01-08-2010, 16:15
من یک مشکل که دارم اینه که وقتی میخوام وارد بازی بشم ارر end programe میده و میاد بیرون چیکار کنم همین بازی روی سیستم یکی از دوستان جواب داده لطفا کمک
win 7
vga 9500 gt
ram 2

B.J.U
01-08-2010, 18:54
راستی جریان کدهای فارسی چیه؟
منظورشون اینه که کد هارو دوبله فارسی میکنن
ببینیم و تعریف کنیم

---------- Post added at 07:54 PM ---------- Previous post was at 07:51 PM ----------

من یک مشکل که دارم اینه که وقتی میخوام وارد بازی بشم ارر end programe میده و میاد بیرون چیکار کنم همین بازی روی سیستم یکی از دوستان جواب داده لطفا کمک
win 7
vga 9500 gt
ram 2
توی قسمت مشکل در اجرا و نصب بازی ها مطرح کنید

B.J.U
02-08-2010, 11:37
من یه سوال داشتم
توی بازی 3 تا دیسکو هست
اولی همونه که اول بازی میریم توش
دومی همونه که تونی همیشه تو اون میپلکه!و خیلی کوچیکه
ولی سومی اونه که توش یه مرحله انجام میدیم و توی مرحله باید با یه دختر برقصیم و ... بعدش رئیس اونجا رو میکشیم
این یکی هیچ وقت باز نیست
میشه بگید چه موقع هایی باز میشه؟
بازی رو هم تموم کردم ولی بازم باز نشده
راستی از اول تا آخر اینم توضیح بدید که چه طوری میشه با یه دختر تو اینترنت قرار گزاشت؟

Phoenix
02-08-2010, 14:30
سلام
من یه مشکل دارم این بازی برای من خیلی کند اجرا میشه این آخرین پچی که یکی دو صفحه پیش هست هم نصب کردم ولی فرقی نکرد.دوستان کسی میدونه چکار باید بکنم ؟؟؟
راستی مشخصات سیستم هم اینه :
cpu:amd phenomII x4 965
Ram :2x2Gb 1600
vga:5770

B.J.U
02-08-2010, 14:56
از کرک سالم استفاده میکنید؟

Phoenix
02-08-2010, 15:27
والا کرک که همون razor هست با خود بازی نصب شده بعد از نصب اون پچ هم کرکی که تو فولدر پچ بود ریختم ولی کار نکرد با همون کرک قبلی اجرا میشه.اگه یه کرک سالم دم دست دارید لطفا معرفی کنید

B.J.U
02-08-2010, 16:54
نسخه ی4dvd هست یا 5 dvd؟
بهتره تو قسمت مشکل در اجرا و نصب بازی ها درخواست کنید
اونجا بهتر کمک میکنن

B.J.U
03-08-2010, 00:56
والا کرک که همون razor هست با خود بازی نصب شده بعد از نصب اون پچ هم کرکی که تو فولدر پچ بود ریختم ولی کار نکرد با همون کرک قبلی اجرا میشه.اگه یه کرک سالم دم دست دارید لطفا معرفی کنید شاید به خاطر پچ باشه
بدون پچ بازی رو امتحان کنید
یه بار دیگه بازی رو نصب کنید
ویندوزتون چی هست راستی؟

---------- Post added at 01:56 AM ---------- Previous post was at 01:54 AM ----------

سلام
من یه مشکل دارم این بازی برای من خیلی کند اجرا میشه این آخرین پچی که یکی دو صفحه پیش هست هم نصب کردم ولی فرقی نکرد.دوستان کسی میدونه چکار باید بکنم ؟؟؟
راستی مشخصات سیستم هم اینه :
cpu:amd phenomII x4 965
Ram :2x2Gb 1600
vga:5770

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Bret_Hart
03-08-2010, 12:22
سلام
به بخشید دیر شد این سری رمز تمام بازی ها هست
جلیقه و جون
Dial "3625550100"
جلیقه جون و اسله

Dial "4825550100"
اسله ی سری یک
Dial "4865550100"
اسله ی سری دو
Dial "4865550150" d.

حذف شدن درجه ی تعقیب
Dial "2675550100"
اضافه شدن درجه ی تعقیب
Dial "2675550150"

هلیکوبتر پلیس
Dial "3595550100"
کنکو سیستی
Dial "2275550142"
کامت
Dial "2275550175"

بوفالوی پلیس
Dial "2275550100"

قایق بزرگ
Dial "9385550100"

موتور nrj900
Dial "6255550100"
موتور پرشی

Dial "6255550150"

سوپر جیتی
Dial "2275550168"
تورسمو
Dial "2275550147"
تغغیر اب و هوا

Dial "4685550100"

رمز های بازی TLADM
بوریتو
Dial "8265550150"

دبل تی بایک
Dial "2455550125"

هاکو چو بایک
Dial "2455550199"

هکسر
Dial "2455550150"

اسمشو نمی دونم
Dial "2455550100"

اسلم ون
Dial "8265550100"

کسی که اگر با رادیو اهنگ گوش میدهید به او زنگ بزنید اسم اهنگ را برای شما SMS می کند

رمز های بازیT B O G T

تیر انفجاری برای برنو
Dial "4865552526"

مشت اهنین
Dial "2765552666"

اکوما بایک
Dial "6255550200".

تانک
Dial "2725558265".

بولت جی تی
Dial "2275559666".

هلی کوبتر با موشک
Dial "3595552899

قایق
Dial "9385550150" .

چتر نجات
Dial "3595557272"

وادر بایک
Dial "6255553273"

کسی که اگر با رادیو اهنگ گوش میدهید به او زنگ بزنید اسم اهنگ را برای شما SMS می کند

L.A.MESSI
03-08-2010, 21:26
سلام من وقتی بازیو نصب کردم وقتی روش کلیک میکنم تا بالا بیادو بازی کنم این میاد release date check بعد باید اکسپ کنم وقتی میزنم یه برنامه دیگه میاد که سریال می خواد سریالش کسی داره؟ کمکم کنید لطفا

farhad_persona
03-08-2010, 21:48
بچه ها اگر آدم این بازی رو با پچ دومش نصب کنه از لحاظ روونی و فریم گیری تفاوت محسوسی با GTA IV مثلا با پچ ششم احساس میکنه؟
میخوام ببینم ارزش داره پول و وقت بگذارم این بازی رو بخرم و نصب کنم؟

B.J.U
04-08-2010, 13:20
بچه ها اگر آدم این بازی رو با پچ دومش نصب کنه از لحاظ روونی و فریم گیری تفاوت محسوسی با GTA IV مثلا با پچ ششم احساس میکنه؟
میخوام ببینم ارزش داره پول و وقت بگذارم این بازی رو بخرم و نصب کنم؟
بله کاملا ارزش داره
و خیلی بهتر از IV هست

Steps-Rap
04-08-2010, 15:57
سلام بچه ها.
من نمیدونم چرا این مرحله ای مادره بهمون میده/منظورم همون اولیست که میگه باید با یه مرده بریم تو یه زیر زمین و با 3 نفر دوا کنیم.بدش که ماموریت رو انجام میدم فیلمشم تموم میشه اون Loading اون پایین میاد و همین جوری میمونه و دیگه هیچ اتفاقی نمیفته.
مشکل از چیه؟؟؟
از کرکه؟؟
اگه از کرکه میشه لطفا کرک سالمشو بدین؟؟؟

L.A.MESSI
04-08-2010, 15:58
کسی نبود جواب مارو بده؟ چیجوری نصب کنم این بازیو کممممممممممممممممممممممک

Spaniuly
04-08-2010, 19:38
سلام بچه ها.
من نمیدونم چرا این مرحله ای مادره بهمون میده/منظورم همون اولیست که میگه باید با یه مرده بریم تو یه زیر زمین و با 3 نفر دوا کنیم.بدش که ماموریت رو انجام میدم فیلمشم تموم میشه اون Loading اون پایین میاد و همین جوری میمونه و دیگه هیچ اتفاقی نمیفته.
مشکل از چیه؟؟؟
از کرکه؟؟

یه بار ریستارت کن سیستم رو دوباره برو بعضی جاها گیر میکنه احتمالا مشکل از کرک هست من کرک جدید ندیدم به گیم کپی برو ببین اگه کرک جدید داره دانلود کن

باید آنلاین باشی موقع چک کردن کرک رو هم کپی کنی

Bret_Hart
04-08-2010, 20:37
همه ی گرافیک هارا پایین بگذاریدو سایه راoffکنید

B.J.U
04-08-2010, 21:26
سلام بچه ها.
مشکل از چیه؟؟؟
از کرکه؟؟
منم توی مرحله ی No,3 این مشکل رو داشتم ولی خود به خود درست شد
حالا شما پچ بازیرو نصب کنید ببینید درست میشه یا نه

---------- Post added at 10:26 PM ---------- Previous post was at 10:25 PM ----------

نقل قول کن

Steps-Rap
05-08-2010, 13:26
پس میشه لطفا پچشو بزارین؟؟

B.J.U
05-08-2010, 15:42
همراه کرک

BMW.M3_E46
05-08-2010, 21:21
راهی هست روی windows 7 64 bit اجرا بشه؟

L.A.MESSI
05-08-2010, 22:42
وقتی بازیو نصب کردم وقتی روش کلیک میکنم تا بالا بیادو بازی کنم این میاد release date check بعد باید اکسپ کنم وقتی میزنم یه برنامه دیگه میاد که سریال می خواد سریالش کسی داره؟ کمکم کنید لطفا. یه قسمتم هست که این اررور میده FATAL ERROR : RMN60

L.A.MESSI
05-08-2010, 22:50
نشد بازم سریال میخواد. یه قسمت دیگم داره پلی میکنم FATAL ERROR: RMN60 میده

matrix_3s
05-08-2010, 22:56
نشد بازم سریال میخواد. یه قسمت دیگم داره پلی میکنم FATAL ERROR: RMN60 میده
دوست عزیز ورژن بازی شما چیه؟؟
آیا کرک ریختین؟؟؟

A.M.D.D.E.V.I.L
05-08-2010, 23:03
بازی بدون مشکل روی این ویندوز باز میشه؟ چرا میپرسی؟ امتحان کردی؟؟

Bret_Hart
05-08-2010, 23:20
مگه اجرا نمیشه؟

BMW.M3_E46
05-08-2010, 23:38
مگه اجرا نمیشه؟

میره تو بازی ولی وقتی اون صفحه ای که 2 GTA هست که باید play رو بزنی به جای اون یک صفحه سیاه میاد دیگه کار نمی کنه!!!

Bret_Hart
06-08-2010, 09:24
میره تو بازی ولی وقتی اون صفحه ای که 2 GTA هست که باید play رو بزنی به جای اون یک صفحه سیاه میاد دیگه کار نمی کنه!!!

بهتره توی قسمت حل مشکلات برای نصبو اجرای بازی ها مطرح کنی!

L.A.MESSI
06-08-2010, 11:27
دوست عزیز ورژن بازی شما چیه؟؟
آیا کرک ریختین؟؟؟

بله ریختم. ورژن 1.0.8.0

meha
06-08-2010, 18:23
خسته شدیم اینقدر گیر کرد!

کرکی یا پچی نیست که این باگها رو برطرف کنه؟!همین گیر کردن مراحل و Loading

The Rover
07-08-2010, 19:53
خسته شدیم اینقدر گیر کرد!

کرکی یا پچی نیست که این باگها رو برطرف کنه؟!همین گیر کردن مراحل و Loading
اگه تو loading گير داري سريع دمو رو رد كن درست ميشه

Sharim
08-08-2010, 11:53
سلام دوستان
نمیدونم سوال رو جای درستی پرسیدم یا نه .
من بعد از نصب و کرک (Razor) بازی ، وقتی بازش میکنم و یکی از اون دو تا Play رو میزنم و بعد Start رو میزنم ، یک صفحه سیاه بهم نشون داده میشه که هرچی هم صبر کنم هیچ تغییری نمیکنه . اگر اتصالم به اینترنت رو قطع کنم هم صفحه ای میاد که نشون میده یک آدرس رو پیدا نکرده (صفحه IE)
چطور میشه این بازی رو آفلاین بازی کزد ؟

مشکل سیستم هم ندارم . Cpu 2Core 2.6 ، Ram 4g , Graphic 9400 gt

Killzone2
08-08-2010, 12:07
سلام دوستان
من بعد از نصب و کرک (Razor) بازی ، وقتی بازش میکنم و یکی از اون دو تا Play رو میزنم و بعد Start رو میزنم ، یک صفحه سیاه بهم نشون داده میشه که هرچی هم صبر کنم هیچ تغییری نمیکنه . اگر اتصالم به اینترنت رو قطع کنم هم صفحه ای میاد که نشون میده یک آدرس رو پیدا نکرده (صفحه IE)

اگر اکانت افلاین ندارید باید در همون منوی بازی رو LIVE کلیک کنید بعد یه اکانت جدید ایجاد کنید و دو گزینه داره که یکیش اکانت افلاین هست.وقتی ساختید و فعال شد وارد بازی میشود.موفق باشید.

matrix_3s
08-08-2010, 15:08
سلام دوستان

این فایلو داتلود کنید و بریزین تو محل نصب بازی دیگه نیازی به ساخت اکانت هم نیست

Sharim
08-08-2010, 17:40
ممنون دوستان .
اینکار ها رو کردم ، مشکل قبلی حل شد . ولی الان وقتی Start رو میزنم ، یک دمو بهم نشون میده که بعد از چند لحظه ارور میده و بازی بسته میشه (همون ارور معروف به don't send !) فکر میکنید مشکل از کجا باشه ؟

Killzone2
08-08-2010, 19:06
ممنون دوستان .
اینکار ها رو کردم ، مشکل قبلی حل شد . ولی الان وقتی Start رو میزنم ، یک دمو بهم نشون میده که بعد از چند لحظه ارور میده و بازی بسته میشه (همون ارور معروف به don't send !) فکر میکنید مشکل از کجا باشه ؟
برای اطمینان direct9 رو نصب کن و net framework و بقیه نرم افزار های درون دی وی دی رو نصب کنید مشکل حل میشه.

BBNHFAK
09-08-2010, 12:56
لطفا آخرین patch بازی رو به همراه کرکش بزارین
ممنون

tatu_mail
09-08-2010, 22:19
سلام دوستان

دوست عزیز برای منم همینطور میشه
مشکلشو در آوردم
آول باید اکانت افلاین درست کنی
تو خود بازی وقتی live میاد اونموقع
بعد تصویر سیاه شد نیامد مطمعن شو برنامه ای پشت بازی باز نباشه مثلا کانکشن اینترنتت
با دکمه alt+tab میتونی برنامه های پشت رو ببندی

Bret_Hart
10-08-2010, 00:45
لطفا آخرین patch بازی رو به همراه کرکش بزارین
ممنون

خدمت شما:

لینک اولی فیلطر هست
تشکر یادت نره!:46:

Bret_Hart
10-08-2010, 00:52
اگه لینک ها خراب بود بگو!
(که 100% نیست!)

matrix_3s
10-08-2010, 10:58
من خودم پچ 1 رو امتحان کردم
تاثیر آنچنانی نداشت
چند تا از بچه ها هم پچ 2 رو امتحان کرده بودن و میگفتن تاثیر زیادی نداره

Davood_titan
10-08-2010, 12:55
برای این بازی چند تا پچ اومده  
کدوم بهتره 

meha
10-08-2010, 13:14
دوستان مرحله ای به نام B اومده میرم طرف مرحله سرعت بازی کم میشه بعضی مواقع هم قفل میکنه بعضی مواقع هم که بهش میرسم و میخوام برم توی مرحله گیر میکنه!

نمیشه رفع کرد مشکل رو؟

radar khoob
10-08-2010, 20:32
اصلا این بازی های جدید GTA همه مسخره هستن خیلی دنگ و فنگ دارن بازیش نکنید من تو بازی The Ballad Of Gay Tony بازی کردم 3 ماموریت مونده بود حو صلم سر رفت Uninstall کردم. Sucks Sucks Sucks GTA Sucks

Bret_Hart
10-08-2010, 23:31
اصلا این بازی های جدید GTA همه مصخره هستن خیلی دنگ و فنگ دارن بازیش نکنید من تو بازی The Ballad Of Gay Tony بازی کردم 3 ماموریت مونده بود حو صلم سر رفت Uninstall کردم. Sucks Sucks Sucks GTA Sucks
کجاش مسخره هست؟!
بازی به این قشنگی
شما دوست نداری فکر نکن هیچکی دوست نداره
در ضمن یه کمی هم با ادب تر باش!:46:

---------- Post added at 11:31 PM ---------- Previous post was at 11:29 PM ----------

از gta 1 گرفته تا همین iv و eflc همشون خداییش قشنگن

B.J.U
10-08-2010, 23:35
جاش مسخره هست؟!
بازی به این قشنگی
شما دوست نداری فکر نکن هیچکی دوست نداره
در ضمن یه کمی هم با ادب تر باش![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 11:31 PM ---------- Previous post was at 11:29 PM ----------

از gta 1 گرفته تا همین iv و eflc همشون خداییش قشنگن

100000000000000% تائید میشه!

واقعا جی تی ای یکی از بهترین بازی هایی هست که تاحالا بازی کردم
یکم هم با ادب تر باش اگه شما دوست نداری دلیل نمیشه بهش فحش بدی و توی این تاپیکی که 144 صفحه جلو رفته چیزی بگی

silent mj
11-08-2010, 01:52
بچه ها كسي يه لينك سالم از بهترين كرك razor نداره كه بشه راحت دانلود كرد؟

يا اگه كسي كرك براش جواب داده ميتونه يه جا آپلودش كنه؟

خواهشا كمك كنيد:42:

matrix_3s
11-08-2010, 16:39

خواهشا كمك كنيد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست عزیز چه ورژنیه بازیتون

silent mj
11-08-2010, 23:47
دوست عزیز چه ورژنیه بازیتون

روي EFLC.exe نوشته 1.1.1.0
و روي LaunchEFLC.exe نوشته 0.1.0.0
ديگه نميدونم منظورتون كدومش بود؟

simorgh_m3
12-08-2010, 01:33
سلام به همه
من تا آخرای بازی رو انجام دادم ولی بعد ویندوزم خراب شد سیو بازی رو برداشتم حالا ویندوز جدید زدم وقتی سیو رو میزارم سر جاش تو بازی ارور میده میگه لود نشد لطفا هارد خود را چک کنید
ویندوز قبلی xp sp3 الان باز همون
فک کنم تنظیمات xlive رو ورنداشتم چیکار کنم؟

oomidd
12-08-2010, 07:36
سلام
براي اينكه بازي راحتتر اجرا بشه ميخوام سايه هاي بازيرو از بين ببرم ولي هرچي مگردم نيست اصلا يه همچين گزينهاي داره ممنون ميشم كمكم كنيد

aha2012
12-08-2010, 10:14
سلام
براي اينكه بازي راحتتر اجرا بشه ميخوام سايه هاي بازيرو از بين ببرم ولي هرچي مگردم نيست اصلا يه همچين گزينهاي داره ممنون ميشم كمكم كنيد
وقتی داری بازی میکنی تو option دنبالش میگردی؟؟؟اگه آره باید قبل از play کردن بازی
بری تو option بعد اونجا هست
موفق باشی

simorgh_m3
12-08-2010, 10:19
مال ما رو هم جواب بدین لطفا

meha
12-08-2010, 13:54
Tony یک مرحله داره به نام ladi's night

که باید با tony بریم یک جا سوار هلیکوپتر بشیم بعد بریم یک جا نزدیک یک پارک....من تا اونجا میرم وقتی میخوام فرود بیام هیچ کاری نمیشه کرد توی نقشه هم چیز خاصی نیست!هیچ کلیدی کار نمیکنه هلیکوپتر روی هوا مونده و هواپیما و ماشینها هم رد میشن! فقط Escape که میزنم صفحه سیاه میشه و هیچ کار نمیشه کرد

hamedchtsz
12-08-2010, 14:57
سلام دوستان
من دیروز بازی gta iv رو با نام liberty city توی 5 دی وی دی تو بازار دیدم که ظاهرا شامل دو بسته مکمل گ.ی تونی و گمشده و لعنت شده هست.
سوالم اینه که آیا این دو بسته مکمل روی بازی اصلی نصب می شن یا فقط به طور جداگانه؟ آیا این 5 دیسک فقط شامل بسته های مکمل می شه یا شامل بازی اصلی هم می شه؟
وآیا این دو بسته مکمل به صورت مجزا توی بازار یا برای دانلود وجود نداره؟ چون من بازی اصلی رو دارم و این هم تعداد دیسک هاش زیاده...
ممنون می شم راهنمایی کنید

A.M.D.D.E.V.I.L
12-08-2010, 15:01
نه اونا با بازی اصلی کاری ندارن

simorgh_m3
12-08-2010, 15:53
یعنی ما هویج دیگه

matrix_3s
12-08-2010, 17:54
سلام به همه
من تا آخرای بازی رو انجام دادم ولی بعد ویندوزم خراب شد سیو بازی رو برداشتم حالا ویندوز جدید زدم وقتی سیو رو میزارم سر جاش تو بازی ارور میده میگه لود نشد لطفا هارد خود را چک کنید
دوست عزیز شما برنامه xlive رو نصب کردین؟؟؟؟؟؟؟؟

B.J.U
12-08-2010, 19:20
یعنی ما هویج دیگه
دوست عزیز نقل قول کنید ببنیم سوالتون چی هست

silent mj
12-08-2010, 20:21

ورژن بازي:
روي EFLC.exe نوشته 1.1.1.0
و روي LaunchEFLC.exe نوشته 0.1.0.0
ديگه نميدونم منظورتون كدومش بود؟

كسي نبود كمك كنه؟

simorgh_m3
12-08-2010, 22:02
دوست عزیز نقل قول کنید ببنیم سوالتون چی هست

سلام به همه
لطفا :42::42::42::42::42:

oomidd
13-08-2010, 11:06
سلام
من G T A: Episodes from Liberty City رو تموم كردم واقعا جذاب بود ولي G T A:IV رو بازي نكردم كسايي كه دوتاشو بازي كردند كدوم جذابتره اگه G T A:IV جذابتره برم اونم بازي كنم چون واقا با G T A: Episodes from Liberty City حال كردم. ممنون ميشم راهنماييم كنيد

matrix_3s
13-08-2010, 11:21
سلام
من G T A: Episodes from Liberty City رو تموم كردم واقعا جذاب بود ولي G T A:IV رو بازي نكردم كسايي كه دوتاشو بازي كردند كدوم جذابتره اگه G T A:IV جذابتره برم اونم بازي كنم چون واقا با G T A: Episodes from Liberty City حال كردم. ممنون ميشم راهنماييم كنيد
شما برای درک کامل جذابیت بازی باید اول iv رو بازی میکردید بعد میرفتید سراغ eflc
در کل مشکلی نداره iv هم عالیه

L.A.MESSI
13-08-2010, 11:28
دوستان من هنوز مشکلم حل نشده بی آیید منو اینطوری راهنمایی کنید. من الان بازیو میخوام نصب کنم خب اینیستالو میزنم بازی نصب میشه فینیشو میزم تمام خب الان مرحله بعدیی که باید انجام بدم چیه؟؟؟

matrix_3s
13-08-2010, 11:31
دوستان من هنوز مشکلم حل نشده بی آیید منو اینطوری راهنمایی کنید. من الان بازیو میخوام نصب کنم خب اینیستالو میزنم بازی نصب میشه فینیشو میزم تمام خب الان مرحله بعدیی که باید انجام بدم چیه؟؟؟
دوست من اگه تو بازی نمیره باید کرک بریزی ورژن بازیتون چیه تا کرکشو واستون پیدا کنم؟؟؟؟؟؟؟

L.A.MESSI
13-08-2010, 11:40
دوست من اگه تو بازی نمیره باید کرک بریزی ورژن بازیتون چیه تا کرکشو واستون پیدا کنم؟؟؟؟؟؟؟

دوستمن من تو دی وی دیم هم کرک هست هم پچ همشونم ریختم ولی اررور میده FATAL ERROR RMN60 چند روز پیشم مشکلم گفتم چند نفر لطف کردن یه چیزایی گفتن انجام دادم نشد شما الان بگو من اینیستال کردم بعدش چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Killzone2
13-08-2010, 11:47
دوستمن من تو دی وی دیم هم کرک هست هم پچ همشونم ریختم ولی اررور میده FATAL ERROR RMN60 چند روز پیشم مشکلم گفتم چند نفر لطف کردن یه چیزایی گفتن انجام دادم نشد شما الان بگو من اینیستال کردم بعدش چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
همچین اروری برمیگرده به ویندوز چه نوع ویندوزی دارید؟

L.A.MESSI
13-08-2010, 11:52
همچین اروری برمیگرده به ویندوز چه نوع ویندوزی دارید؟

win7 x86 ولی مال ویندوزم نیست تو xp امتحان کردم نشد شما طرز نصبو بگو :.(......................

Killzone2
13-08-2010, 11:59
win7 x86 ولی مال ویندوزم نیست تو xp امتحان کردم نشد شما طرز نصبو بگو :.(......................
چند نکته رو میگم با دقت انجام بده:
1:ویندوز باید اکس پی سرویس پک 3 یا ویستا سرویس پک 1 یا سون باشه که سون دقیقا نمیدونم چه نسخه ای.اگر تو اکس پی یا ویستا نصب کنی راحتر هسته.
2:نرم افزار NetFramework2 و 3 رو نصب بکن.
3:دایرکت رو همراه با c++2005 نصب بکن.
موفق باشید.

L.A.MESSI
13-08-2010, 12:19
چند نکته رو میگم با دقت انجام بده:
1:ویندوز باید اکس پی سرویس پک 3 یا ویستا سرویس پک 1 یا سون باشه که سون دقیقا نمیدونم چه نسخه ای.اگر تو اکس پی یا ویستا نصب کنی راحتر هسته.
2:نرم افزار NetFramework2 و 3 رو نصب بکن.
3:دایرکت رو همراه با c++2005 نصب بکن.
موفق باشید.

با تشکر از شما. همه اینا نصب بود ام یه بار دیگم نصب کردم اما باز EFLC FATAL ERROR: DFA did not initialize properly. please make sure you are using LaunchEFLC.exe to launch the game :.(............

hamedchtsz
13-08-2010, 12:33
دوستان تو gta sa یه فایل بود به نام ه.ا.ت کافی که باعث می شد وقتی کارل با دوست د.خترش می رفتن توی خونه، بازی هم توی خونه رو نشون می داد و عملیات شب جمعه رو کنترل می کردیم که خیلی باحال بود. می خواستم ببینم gta iv همچین چیزی نداره؟

matrix_3s
13-08-2010, 12:50
دوستان تو gta sa یه فایل بود به نام ه.ا.ت کافی که باعث می شد وقتی کارل با دوست د.خترش می رفتن توی خونه، بازی هم توی خونه رو نشون می داد و عملیات شب جمعه رو کنترل می کردیم که خیلی باحال بود. می خواستم ببینم gta iv همچین چیزی نداره؟
منم دیده بودمش جالب بود
ولی فکر نمی کنم این هم داشته باشه..........

L.A.MESSI
13-08-2010, 14:54
آقا اونایی که نصب کردن چجورییییییییییی نصب کرددددددددددددددددددددددد دددددددددددددددددن؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

simorgh_m3
13-08-2010, 16:57
یعنی یکی نیست جواب ما رو بده باید هر روز بیام بعد از 20 تا پست دوباره سوالمو نقل قول کنم؟
بابا واقعا که عجب انجمنی؟

matrix_3s
13-08-2010, 18:24
آقا اونایی که نصب کردن چجورییییییییییی نصب کرددددددددددددددددددددددد دددددددددددددددددن؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز این لیست خطاهای موجود در بازیه
اینارو ببینین شاید مشکلتون حل شه
در ضمن یه عکس از اروری که میده بذارید

RMN20 - نیاز به سرویس پک 1 ویندوز ویستا
RMN30 - نیاز به نصب سرویس پک 2 برای ویندوز 2003 سرور و 64 بیتی XP
RMN40 - نیاز به نصب سرویس پک 3 ویندوز XP
DD3D50 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - عدم پشتیبانی کارت شما از DirectX 9.0
TEXP110 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - بازی را دوباره اجرا کنید
DWIN20 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - بازی را دوباره اجرا کنید
DD3D10 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - سیستم خود را ریستارت کنید
DD3D10 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - سیستم خود را ریستارت کنید
DD3D30 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - سیستم خود را ریستارت کنید
DWIN30 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - سیستم خود را ریستارت کنید
DD3D20 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - دایرکت ایکس و آخرین درایور کارت گرافیکی خود را نصب کنید
DWIN10 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - سیستم خود را ریستارت کنید
DD3D60 -خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - کارت گرافیکی شما Shader 3.0 را پشتیبانی نمیکند
DD3D70 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - سیستم خود را ریستارت کنید
GPUP10 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - سیستم خود را ریستارت کنید
TEXP20 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - سیستم خود را ریستارت کنید
TEXP30 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - سیستم خود را ریستارت کنید
TEXP80 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - سیستم خود را ریستارت کنید
DD3D40 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - آخرین درایور کارت گرافیکی خود را نصب کنید
TEXP10 - خطا مربوط به D3D کارت گرافیکی شما - آخرین درایور کارت گرافیکی خود را نصب کنید
DD3D80 - بازی را دوباره اجرا کنید
STRB10 - بازی را دوباره اجرا کنید
RMN10 - بازی را دوباره اجرا کنید
STRM10 - بازی را دوباره اجرا کنید
STRM20 - بازی را دوباره اجرا کنید
BNDL10 - بازی را دوباره اجرا کنید
STBF10 - بازی را دوباره اجرا کنید
VOIC10 - بازی را دوباره اجرا کنید
RESC10 - کمبود حافظه ی مجازی سیستم - سیستم خود را ریستارت کنید
BA10 - کمبود حافظه ی مجازی سیستم - سیستم خود را ریستارت کنید
EA10 - کمبود حافظه ی مجازی سیستم - سیستم خود را ریستارت کنید
TEXP60 - عدم توانایی رندر رنگ ها در سطوح - دایرکت ایکس و آخرین درایور کارت گرافیکی خود را نصب کنید
TEXP70 - عدم توانایی در رندر عمیق سطوح - دایرکت ایکس و آخرین درایور کارت گرافیکی خود را نصب کنید
AE10 - کمبود رم - بعضی از برنامه ها را بسته و بازی را دوباره شروع کنید
PC10 - عدم شناسایی دستگاه D3D - درایورهای کارت گرافیک خود را دوباره پاک و نصب کنید
TF10 - توانایی رایت کردن بر روی دیسک موجود نیست - بازی را دوباره شروع کنید
WS20 - سیستم خود را ریستارت و یا بازی را به صورت صحیح دوباره نصب کنید
WS30 - سیستم خود را ریستارت و یا بازی را به صورت صحیح دوباره نصب کنید

L.A.MESSI
13-08-2010, 21:29
دوست عزیز این لیست خطاهای موجود در بازیه
اینارو ببینین شاید مشکلتون حل شه
در ضمن یه عکس از اروری که میده بذارید

ممنون ازینکه سعی میکنی خوابمو بدی اما دوست خوبم همین صفحه قبل گفتم این می نویسه
EFLC FATAL ERROR: DFA did not initialize properly. please make sure you are using LaunchEFLC.exe to launch the game
که بالاشم مینویسه FATAL ERROR RMN60

باور کن تو عکسشم همینو که نوشتم نوشته.

radar khoob
14-08-2010, 16:46
100000000000000% تائید میشه!

واقعا جی تی ای یکی از بهترین بازی هایی هست که تاحالا بازی کردم
یکم هم با ادب تر باش اگه شما دوست نداری دلیل نمیشه بهش فحش بدی و توی این تاپیکی که 144 صفحه جلو رفته چیزی بگی

Sucks= مزخرفه

Behnam_o2
14-08-2010, 18:24
با این سیستم
cpu: core 2dou E7500 (2.93*2
vga: 9600gt
ram: 4
میشه gta liberty city رو روی تنظیمات medium و high بازی کرد؟؟؟؟؟؟

silent mj
14-08-2010, 18:40
با این سیستم
cpu: core 2dou E7500 (2.93*2
vga: 9600gt
ram: 4
میشه gta liberty city رو روی تنظیمات medium و high بازی کرد؟؟؟؟؟؟

سيستم من
vga: 9500gt
ram: 2
Pentium(R) Dual-Core CPU E5400 @ 2.70GHz x 2

بازي روي high هست ولي روي very high يه كم صحنه آهسته ميشه

البته يكي از دوستان سيستمي مشابه من داشت ولي روي low بازي ميومد

Spaniuly
14-08-2010, 19:00
روی High میشه بازی کرد فقط مشکل افت فریم و بتا گذشت کمی از بازی و شدید تر شدن افت فریم هست که ما می گیم بازی به خوبی اجرا نمیشه ببینید بارها گفتم سیستم شما هرچقدر هم که قوی باشه نباید انتظار داشت به این راحتی ها و توی رزولیشن های بالا فول فریم بازی کنید روی تنظیمات بالا. تازه اگه هم براتون مهم هست باید به فکر یه کارت گرافیک 256 بیتی یا بالاتر باشید کارت گرافیک GTX 285 فکر کنم 512 بیتی هست بالای 500 هزار قیمتشه. البته اینم کافی نیست CPU هم باید یه چیز درست درمون باشه مثلا دو هسته ای فوق العاده قوی یا 4 هسته ای من 3.2 GHz چهار هسته ای دارم ولی بازم مشکل افت فریم دارم دلیلشم استفاده از کارت گرافیک 9400 GT هست که می دونید 128 بیتی هست پس بی فایده هست.

aliugd
14-08-2010, 20:10
سلام دوستان
من تازه این بازی رو گرفتم، موقع نصب 5 تا دی وی دی به خوبی نصب و کامل شد. اما موقع اجرا خطا میگیره و همچین پیغامی میده : xlive.dll not found
مشکل از کجاست؟

matrix_3s
14-08-2010, 22:46
سلام دوستان
من تازه این بازی رو گرفتم، موقع نصب 5 تا دی وی دی به خوبی نصب و کامل شد. اما موقع اجرا خطا میگیره و همچین پیغامی میده : xlive.dll not found
مشکل از کجاست؟ این فایلو دانلود کنید و بریزین محل نصب بازی

--------------------------------------------------------------------------

روی High میشه بازی کرد فقط مشکل افت فریم و بتا گذشت کمی از بازی و شدید تر شدن افت فریم هست که ما می گیم بازی به خوبی اجرا نمیشه ببینید بارها گفتم سیستم شما هرچقدر هم که قوی باشه نباید انتظار داشت به این راحتی ها و توی رزولیشن های بالا فول فریم بازی کنید روی تنظیمات بالا. تازه اگه هم براتون مهم هست باید به فکر یه کارت گرافیک 256 بیتی یا بالاتر باشید کارت گرافیک GTX 285 فکر کنم 512 بیتی هست بالای 500 هزار قیمتشه. البته اینم کافی نیست CPU هم باید یه چیز درست درمون باشه مثلا دو هسته ای فوق العاده قوی یا 4 هسته ای من 3.2 GHz چهار هسته ای دارم ولی بازم مشکل افت فریم دارم دلیلشم استفاده از کارت گرافیک 9400 GT هست که می دونید 128 بیتی هست پس بی فایده هست.حالا یه نتیجه گیری میکنیم
دوستانی که میخوان این بازی بدون افت فریم بازی کنن برن یه کنسول بخرن
چون یه بازی پورت شده ارزش این همه خرج کردن رو نداره..................

simorgh_m3
14-08-2010, 22:55
وای وای چه جوابایی!!!!!!:18:
آدم کیف میکنه:41:

oomidd
15-08-2010, 08:11
سلام.
توی بازی the lost and the damed یه ماموریتی هست که اسمش رو فکر میکنم diamond on the rough باشه،همونی که داخل یه موزه هست و niko رو هم اونجا میبینه.
من وقتی که این ماموریت رو میرم و آدمای اون دو تا ماشین سفید وسیاه رو میکشم و اون سامسونت رو میرم و به جیم تحویل میدم....وقتی که لودینگ میادکه دیگه ماموریت تموم شه ،دیگه همونجا روی لودینگ وا میسه و هرچی هم صبر کنی تموم نمیشه!!
نمیدونم چی کار کنم؟
لطفا یه راه حل!
اگرم نیست سیو بازی رو بهم بدید لطفا

رقص توي اين بازي چجوري انجام ميشه من توي يكي از مراحل با niko كه با يه دختر بايد برقصي گير كردم. اگه ميشه كامل توضيح بديد
ممنون

meha
15-08-2010, 09:57
آقا من با شهر سمت راستی مشکل دارم همونجا که با لوئیس مرحله B هست و با جانی باید اولین مرحله E رو رفت توی اون شهر...اصلا خیابان ها و ساختمان ها درست لود نمیشن!خیلی سرعت میاد پایین اگر هم مرحله ای اونجا رفتی یا ESC زدی قفل میکنه!

چکار کنم؟

morteza_goli
15-08-2010, 13:28
سلام
من gta iv رو دارم کرک 1.0.7 رو که نصب کردم دیدم ای اف ال رو هم تو منوش داره .
برای بازی efl باید چیکار کنم؟ دانلودش کنم؟ حجمش؟ اگه اینطوره لینکش رو لطف کنید....
ممنون.

Bret_Hart
15-08-2010, 14:25
رقص توي اين بازي چجوري انجام ميشه من توي يكي از مراحل با niko كه با يه دختر بايد برقصي گير كردم. اگه ميشه كامل توضيح بديد
ممنون
همش w s a dرو بزن وقتی گفت hold دکمه های w s a d روبگیر بعد خودش تا یه عددیمیشماره وقتی تموم شد LMBوRMBرو بزن
تمام!
در ضمن نیکو که توی این بازی نیست!!
ما لوئیس هستیم

hamedkarimzadeh
15-08-2010, 21:35
این سیو بازی کجاست می خوام ویندوز عوز کنم ؟

morteza_goli
16-08-2010, 12:44
سلام
برای بازی efl باید چیکار کنم؟ دانلودش کنم؟ حجمش؟ اگه اینطوره لینکش رو لطف کنید....
ممنون.

چرا کسی جوابمو نمیده؟:44::44::44::sad::sad:

L.A.MESSI
16-08-2010, 13:31
دوستان TLAD طولانی تره یا TBOGT من TBOGT تموم کردم خیلی زود تموم شد! حالا از نظر اونایی که جفتشو تموم کردن کدومش قشنگتر بود؟؟ راستی با این همه پول چیکار میشه کرد؟ تو TBOGT حتی لباسم نمیشد خرید؟!

*IN*
16-08-2010, 17:04
این بازی کدی ترینری چیزی نداره؟؟؟

grand theft auto
16-08-2010, 20:52
به غیر از این بازی چیز دیگه ای همبرای پی سی بعد از آِ وی اومده؟گم شده و لعنت شده برای پی سی هست؟

esfehanei
16-08-2010, 23:36
دوستان من این بازیو میخوام بگیرم
فقط نمفهمیدم این بازی دوتاییه یعنی چی؟
5تا دی وی دیه
یعنی توش 2تا بازیه
یکیش رو نوشته بودThe Lost and Damned اون یکی هم The Ballad of G4y Tony بود
اگه میشه بفرمایی کلا این دوتا یعنی چی؟
اونوقت میشه مثل بازی سن اندریاس بدون رفتن مراحا همینطور تو شهر ها بالاو پایین برم ماشین سواری کنم و....
ممنون میشم یه کمکی بکنید
باتشکر

aha2012
16-08-2010, 23:55
این توش دو تا بازیه
هر کدوم هم ماموریت مخصوص خودشو داره و البته داستاناشون موازیه هم پیش میره
بگیر حال کن چون بینهایت بازیش قشنگه

esfehanei
17-08-2010, 00:04
نمی فهمم یعنی چی دوتا بازیه؟
میشه یه کم توضیح بدید
اینم مشخصات سیستمم بش میخوره؟

CPU:Dual Core E5200
MB:Giga P32 Es3g
Graphic:MSI Nvidia Geforce 9400GT 1GB
RAM: 4GIG

L.A.MESSI
17-08-2010, 12:19
نمی فهمم یعنی چی دوتا بازیه؟
میشه یه کم توضیح بدید
اینم مشخصات سیستمم بش میخوره؟

CPU:Dual Core E5200
MB:Giga P32 Es3g
Graphic:MSI Nvidia Geforce 9400GT 1GB
RAM: 4GIG

بله سیستمت میخوره و راحت اجرا میشه. شما که بازیو نصب کردی وقتی میری توش دوتا بازی هست یکی با جانی میری بازیو یکی هم با لویس حتی تو بازی نیکو روهم میبینی چون هر 3تا بازی تو یک زمان اتفاق میوفته اگر بازم متوجه نشدی سریعتر برو بازییو بگیر خودت میفهمی.

esfehanei
17-08-2010, 13:16
خیلی ممنون از کمکت
تو قم که نبود متاسفانه یه سایت رو پیدا کردم پستی خریدم
تا بیارن دیروز سفارش دادم
5تا دی وی دی و 1دونه هم سون رایگان:31:

راستی این مثل اون سن اندریاس رمز و.... اره؟
اگه داری برام بزار
با تشکر

.:HAMED:.
17-08-2010, 14:03
بچه ها تو نصبش دي وي دي 2 رو ميخواد ميذارم اما بازم دي وي دي دو ميخواد
چيكار كنم؟

بچه ها وقتي اپن ميكنم اينو مياره چيكار كنم؟

L.A.MESSI
17-08-2010, 17:41
خیلی ممنون از کمکت
تو قم که نبود متاسفانه یه سایت رو پیدا کردم پستی خریدم
تا بیارن دیروز سفارش دادم
5تا دی وی دی و 1دونه هم سون رایگان:31:

راستی این مثل اون سن اندریاس رمز و.... اره؟
اگه داری برام بزار
با تشکر

بله داره برو صفحه 140.

esfehanei
17-08-2010, 17:48
شما برو توی این سایت درباره این پیغامها توضیح داده تو قسمت اینبازی و قسمت نظرات
تو توضیحاتشم یه چیزایی نوشته
shop.iranget.com

morteza_goli
17-08-2010, 18:21
سلام
ممنون.
:41::41::41:
ببخشید که واسه سومین بار میپرسم . آخه کسی جواب نمیده ه ه ه ه ه ه

simorgh_m3
17-08-2010, 23:13
دوستان همون طور که میدونید این بازی با جوی استیک های معمولی کار نمیکه و جوی استیک ایکس باکس میخواد اما من یه راه حل بلدم
میخواین یه تاپیک جدید بزنم یا همتون میدونین؟

esfehanei
17-08-2010, 23:41
توی یه پست کامل بگو ممنون میشم

simorgh_m3
18-08-2010, 00:26
نرم افزار شبیه ساز جوی استیک بازی های xbox بر روی کامپیوتر.

با کمک این نرم افزار کم حجم میتوانید بازی های xbox رو بر روی سیستم خودتان اجرا کنید.بازی های تست شده روی این نرم افزار میتوان به Gears Of War 2, GTA IV, Mass Effect, Assassins Creed, و... اشاره کرد.

همه فايلها رو تو پوشه بازی بريزيد و بعد فايل XInputTest رو اجرا كنيد ميتونيد دسته خودتون رو باهاش تست كنيد و بزاريد باز بمونه بعد بازي رو اجرا كنيد حالا ميتونيد GTA رو به اسوني با دسته بازي كنيد فقط در نظر داشته باشيد كه پلاگين بصورت اتوماتيك خودش دسته شما رو ميشناسه

Bret_Hart
18-08-2010, 18:44
ببخشید که واسه سومین بار میپرسم . آخه کسی جواب نمیده ه ه ه ه ه ه
نه دوست عزیز باید بخریش!

hamedkarimzadeh
18-08-2010, 18:50
دوستان کسی می دونه سیو بازی کجاست دفعه قبل سیو پیدا کردم بعد ویندوز عوض کردم سیو ریختم سر جاش ولی سیو نشناخت مشکل از کجاست ؟

FOURTH RETURN
19-08-2010, 23:43
سلام من بعد از مدتها كه جي تي اي نسخه نيكو بليك رو تموم كردم اي اف ال رو از يه سايتي خريدم روي 4 تا دي وي دي البته هنوز نرسيده دستم سفارش دادم تو راهه ميخواستم بدونم اين نسخه واقعا 4 تا دي وي دي هست يا نه?

B.J.U
20-08-2010, 02:36
این نسخه 5 دی وی دی باید باشه
البته 4 دی وی دی هم هست ولی من نمیدونم چه فرقی داره ولی معمولا مشکل داره
اگه میتونی لغوش کن و از یه سایت دیگه بخر اگه خواستی بگو آدرس سایت رو بهت پیغام خصوصی کنم

Bret_Hart
20-08-2010, 14:40
سلام
ممنون.
واقعا به این چیز ها اعتماد داری
چه تور ممکنه با نصب کردن پچ eflc هم بیاد!!!

Bret_Hart
20-08-2010, 14:53
من می گم4 دی وی دی مشکل داره

B.J.U
20-08-2010, 18:38
من می گم4 دی وی دی مشکل داره
چه مشکلی داره؟