PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاري براي گرفتن پسورد ياهو مسنجر 7

arash_irani
17-01-2006, 03:31
سلام دوستان
من نرم افزاري ميخوام كه بتونم باهاش آيدي و پسورد طرف مقابل رو دريافت كنم
خودم چند تا رو دارم ولي هيچكدوم رو مسنجر 7.5 كار نميكنه شايدم من طرز كار باهاش رو بلد نيستم :sad:
لطفا اگه كسي سراغ داره معرفي كنه خيلي اورژانسي بهش احتياج دارم :blink:
ممنون و موفق باشيد
يا حق

arash_irani
17-01-2006, 22:39
سلام دوستان
من هيچ وقت تو بحث هك و اينكارا نبودم و نيستم ولي الان يه مشكلي پيش اومده كه بايد اين نرم افزار رو بدست بيارم لطفا اگه كسي اين نرم افزار رو داره با نياز اورژانسي كه دارمسريعتر لينك رو بهم بده :sad:
آخه من غير از پي سي ورد كجا برم درخواست بدم :rolleye:
بازم ممنون و موفق باشيد
يا حق

mpsjavad
17-01-2006, 23:59
با سلام ..

ارش جان روش هاي هک پسورد مسنجر عموما از طريق ضعف امنيت سيستم طرف مقابل عمل ميکنن . به اين صورت که شما به طرق مختلف يک سري تروجان يا بد افزار يا کي لوگر رو روي سيستم طرف مقابل اجرا ميکنيد و از اين طريق ميتونيد کلمات عبور و .. رو بدست بياريد . من جمله اين نرم افزار ها مجيک پي اس و کي لوگر هاي مختلف و .. .

روش هاي ديگه هم ميتونه مورد استفاده قرار بگيره مثل مهنسي معکوس يا ساختن فيک پيج و ..

royaye_talkh55
18-01-2006, 00:19
ميگن نرم افزار magic ps اين كارو براتون مي كنه

arash_irani
18-01-2006, 02:34
با سلام ..

ارش جان روش هاي هک پسورد مسنجر عموما از طريق ضعف امنيت سيستم طرف مقابل عمل ميکنن . به اين صورت که شما به طرق مختلف يک سري تروجان يا بد افزار يا کي لوگر رو روي سيستم طرف مقابل اجرا ميکنيد و از اين طريق ميتونيد کلمات عبور و .. رو بدست بياريد . من جمله اين نرم افزار ها مجيک پي اس و کي لوگر هاي مختلف و .. .

روش هاي ديگه هم ميتونه مورد استفاده قرار بگيره مثل مهنسي معکوس يا ساختن فيک پيج و ..
جواد جان دستت درد نكنه همشهري :)
ولي جواد جان نرم افزارهاي مجيك پي اس كه ديگه خيلي قديمي هستش و روي مسنجر 7 جواب نميده
چون الان ياهو امنيتش خيلي بالاتر رفته و در ضمن ورزن جديد ياهو كه 7.5 باشه ديگه فكر كنم اصلا جواب نده
براي اون راه دوم يعني مهندسي معكوس ديگه بايد چي كار كنم ؟؟
شايدم من راهش رو بلد نيستم (از همون راه مجيك پي اس ) چون خودم امتحان كردم روي كامپيوتر خودم و جواب نداد در صورتي كه وقتي مسنجر 5 رو داشتم يكي از دوستام برام اين كار رو كرد كه جواب ميداد
حالا اگه كسي بتونه كمكم كنه خيلي ممنون ميشم
موفق باشيد
يا حق

mohammad hamed
18-01-2006, 16:58
فکر نکنم بشه .اگر هم بشه خیلی خیلی سخته
یاهو روی این قضیه ها خیلی جدی و فوق العاده داره عمل میکنه تا امنیتش رو خیلی بالا ببره
بی خیالش شو

arash_irani
18-01-2006, 19:26
سلام دوستان من
از همتون ممنون و متشكرم
ولي ايا واقعا هيچ كاري نميشه كرد و آيا هيچ برنامه براي اين كار نيست من هيچ وقت براي اين كارا وقتي نذاشتم و دنبالش نبودم ولي الان به طور شديد نياز دارم مبرم و ضروري و حياتي :ohno:
شما بگرديد من تا حالا درخواست نداده بودم قول ميدم ديگه هم درخواست ندم ولي اگه ميشه اين يه درخواستم رو جون داداشا برام يه كاريش بكنيد ريشم گيره :tongue:
بازم از دوستان خواهش ميكنم اگر واقعا نرم افزاري در اين باره ديديد و يا راهي . چاهي . چه ميدونم گريز و گزيري براي اين كار پيدا كرديد بهم خبر بديد خيلي خيلي ممنونتون ميشم
بازم از همه دوستام ممنون و سپاسگزارم
موفق و پيروز باشيد
يا حق

Ali
19-01-2006, 16:46
آرش جان سلام .
برای بدست آوردن پسورد یاهو پسنجر طرف بهترین راه و موثر ترین راه از طریق دادن و نصب تروجان و جاسوس بر روی سیستم طرف مقابلت هست .
معروف ترین تروجان پسورد سندر یاهو هم Magic Password Sender هستش که تا جدید ترین ویرایشش نسخه ی 7.0 رو پشتیبانی می کنه و بعد از اون کلا پروژه ی ساخت Magic PS بسته شد .
لینک دریافت آخرین نسخه ی Magic -PS :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ولی با استفاده از یک تروجان و RAT میتونی کنترل سیتم طرف رو بدست بگیری از تمامی کلیدهایی که تایپ میکنه با خبر بشی .
تروجان هایی مثل Beast , CIA و ...

mohammad hamed
19-01-2006, 16:53
ایا آنتی ویروس این ها رو ویروس میشناسه یا نه

Ali
19-01-2006, 19:34
بله . اکثر ویروس کش های جدید و آپدیت شده تروجانها رو میشناسن . حتی جدیدترین نسخه ی اونا رو .
سازندگان این گونه تروجانهای معروف نیز نسخه ای از سرور تروجان خود رو که قابل شناسایی نمیباشه رو با قیمتهای مختلف به فروش میگذارن !
من به شخصه از تروجانهای ProRat و CIA و Beast خیلی خوشم میاد . البته تروجان Beast نویسندش از تروجان نویسی دست برداشته و تروجانش رو به یک Keylogger Shareware تبدیل کرده .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توضیحات از سایت امنیتی مگاسکیوریتی در مورد این 3 تروجان :

arash_irani
20-01-2006, 00:39
سلام
علي جان دستت درد نكنه عزيز ممنون
ميرم امتحان كنم خدا كنه فقط جواب بده
خدمونيم ا يا نمياي يا اگه مياي حلال مشكلات ميشي :biggrin:
راستي اون چيزايي كه در پايين عكساشون رو گذاشتي و ازشون گفتي رو هم داري ؟؟
البته براي من مهم آنتي ويروس نيست چون اون كسي كه من ميشناسم اصلا نميدونه آنتي ويروس چي هست تا چه برسه داشته باشه ولي چون فقط روي مسنجر 7.5 كار نميكنه خواستم يه چيزي بهم بدين كه روي اين كار كنه
حالا ميرم امتحان كنم
دستتون درد نكنه
موفق باشيد
يا حق

arash_irani
20-01-2006, 19:34
آرش جان سلام .
برای بدست آوردن پسورد یاهو پسنجر طرف بهترین راه و موثر ترین راه از طریق دادن و نصب تروجان و جاسوس بر روی سیستم طرف مقابلت هست .
معروف ترین تروجان پسورد سندر یاهو هم Magic Password Sender هستش که تا جدید ترین ویرایشش نسخه ی 7.0 رو پشتیبانی می کنه و بعد از اون کلا پروژه ی ساخت Magic PS بسته شد .
لینک دریافت آخرین نسخه ی Magic -PS :

ولی با استفاده از یک تروجان و RAT میتونی کنترل سیتم طرف رو بدست بگیری از تمامی کلیدهایی که تایپ میکنه با خبر بشی .
تروجان هایی مثل Beast , CIA و ...
سلام علي جان
اين هم جواب نداد عزيز
يعني اصلا اجرا نميشه
دو بار هم دانلود كردم ولي از حالت فشرده خارج نمیشه و ارور میده :sad:
ممنون میشم اگه خودتون دارید بهم لینک بدین
موفق باشید
یا حق

RONN!E
20-01-2006, 19:49
من الان دانلود کردم واجرا شد

arash_irani
22-01-2006, 23:16
من الان دانلود کردم واجرا شد
سلام دوستان
من دوبار نه سه بار تا حالا دانلود كردم و اجرا نشد حالا نميدونم چي كار كنم :sad:
فكر كنم از خيرش بگذرم بهتر باشه :sad:
بازم از همه دوستان ممنونم
موفق باشيد
يا حق

Yizi
23-01-2006, 00:17
سلام
شما اينم يه امتحاني بكن!

- فرستادن پسورد آیدی یاهو مسجر حتی نسخه 7
- فرستادن Username و Password در Dial-UP Connection
- فرستادن IP Address
- غیر فعال کردن Regedit
- غیر فعال کردن Task Manager
- ایجاد پیغام خطا
- ایجاد آیکون عکس و قلب
- و...

Ali
23-01-2006, 01:20
آرش جان Magic رو برات تو پرشین گیگ آپلود کردم .
ولی نباید مشکلی داشته باشه چون با دلفی نوشته شده و معمولا مشکلی ا با اجرا ندارن.
Magic رو تو یه ویندوز دیگه امتحان کن حتما بالا میاد .
2 تا پسورد سندر یاهو ایرانی جدید دیگه هم برات آپلود کردم . امیدوارم مشکلت حل شه
Toxic-PS 2.3 و IMP-PS 1.0
لینکهای دانلود این تروجانهای ایرانی :

تصویری از محیط Toxic-PS :

در ضمن این تروجانها جدیدا نوشته شده اند و تنها ویروس کش های 2006 و یا آپدیت شده قادر به شناسایی آنها می باشند .
امیدوارم مشکلت حل شه دوست عزیز .
;)

hatef_4541
23-01-2006, 03:37
از كي لاگر هم ميتوني استفاده كني ! البته ايني كه ميخوام بدم رو آنتي ويروس ميشناسه چون گفتي طرف نداره آنتي گفتم استفاده كني !

يك فايل ميتوني بسازي بفرستي هرچي هر جا لواگين كنه ! كليك كنه ! كپي كنه توي حافظه و ... همه رو يك لاگ فايل ميكنه ميفرسته به ايميلت ! ;)

arash_irani
23-01-2006, 13:27
سلام دوستان گلم
ديگه نميدونم چي بگم واقعا اگه من اين پي سي ورد رو نداشتم بايد چي كار ميكردم نميتونم تشكر كنم چون ديگه با حرف و زبون نميشه فقط ميتونم بگم THE.BOSS عزيز Ali جان و hatef_4541 عزيز n تا متشکرم از همگیتون و انشالله بتونم جبران کنم :)
موفق و پیروز همیشه شاد باشید و سربلند
یا حق

ايرج
23-01-2006, 14:16
سلام آرش خان
اگر ميتواني مرا نيز كمك كنيد
فايلها را نتوانستم دانلود كنم در صورت امكان مرا راهنمايي كنيد چون من هم با كسي كل دارم

royaye_talkh55
23-01-2006, 14:51
أمورش ؟؟؟؟

arash_irani
23-01-2006, 17:08
سلام آرش خان
اگر ميتواني مرا نيز كمك كنيد
فايلها را نتوانستم دانلود كنم در صورت امكان مرا راهنمايي كنيد چون من هم با كسي كل دارم
سلام ایرج جان
فقط کافیه که لینک رو کپی کنی و بزاری تو دانلود منیجرت و یا مرورگرت و یادت باشه حتما آنتی ویروست رو خاموش کنی چون اگه گیر داد دیگه به این راحتی ها نمیتونی دانلود کنی
چون من الان خواستم دانلود کنم دیدم که آنتی ویروسم که قربونش برم Avg هست گیر داد و و اتوماتیک اون رو یا پاک میکنه و یا ایگنورش میکنه که من بعد با دنگ و فنگی تونستم دانلود کنم
طبق عکس که علی اقا زحمت کشدند وگذاشتند هر کاری رو که میخوای با سیستم طرف انجام بدی تیکاش رو میزنی و بعد یک فایل سرور میسازی و اونجایی که باید ایمیل یا آی دی یاهوت رو بدی بهش میدی و بعد برای اون طرف اون فایل رو میفرستی و وقتی اون اجرا کرد دیگه خونه خراب شده البته من هنوز نتونستم امتحان کنم چون من برای فرد خاصی میخواستم ولی روش کار در کل همینه که عرض کردم عزیز
موفق باشید
یا حق

Master
23-01-2006, 23:15
سلام . بابا اینا که قبل از این که send بشن ضد ویروس یابی می شن (با نورتون که تو یاهو میل هستش ) چطوری من یه فایل الوده رو send کنم .تو یاهو میل . کمکم کنید بد جوری لازم دارم .

Reza1969
24-01-2006, 01:03
سلام . بابا اینا که قبل از این که send بشن ضد ویروس یابی می شن (با نورتون که تو یاهو میل هستش ) چطوری من یه فایل الوده رو send کنم .تو یاهو میل . کمکم کنید بد جوری لازم دارم .

يكي از راههاش اين هستش كه حجم فايل رو تا اونجايي كه مي توني بياري پايين.اكثر ضد ويروسها اگه تروجاني ظرفيتش از حد معيني پايين تر باشه قادر به شناساييش نيستند. البته اسم نرم افزارش يادم نيست ولي مي توني در داخل سي دي هاي هك موجود تو بازار مخصوصا مال شركت بلك سان پيداش كني.

hatef_4541
24-01-2006, 01:50
اگه طرف مقابل آنتي ويروس نداره و مشكلت ياهو ميل هست , ميتوني كه فايل رو ZIP كني و به نامه بچسبوني !

در مورد حجم كم كردن در واقع اون حجم نيست كه باعث ميشه آنتي ويروس گيج بشه بلكه تغيير در ساختار فايل هست ! اين كار رو شما ميتوني با كمپرسور ها و Packer هاي موجود انجام بديد ! مثل: ASpack , FSG , UPX , PECompact و .....

RONN!E
24-01-2006, 08:38
اگه طرف مقابل آنتي ويروس نداره و مشكلت ياهو ميل هست , ميتوني كه فايل رو Zip كني و به نامه بچسبوني
اگه خود طرف هم انتی ویروس نداشته باشه،سرویس یاهو میل که انتی ویروس داره.

Master
24-01-2006, 09:01
من فایل رو بصورت زیپ در میارم . ببینم . چی می شه . ممنونم .

ايرج
24-01-2006, 09:20
آرش خان از راهنمائيت تشكر اما لينكها رو در جائي كه گفته بودي قرار دادم ولي بعد از دانلود كردن نصب نمي شوند البته آنتي ويروس هم خاموش بود

royaye_talkh55
24-01-2006, 21:42
سلام دوستان
فكر مي كنم 3 تا لينك علي جان درست بود علي جان فعلا كه من بيچاره شدم يه راهنمايي:::::::::::
من اومدم magic ps رو نصب كردم فايل سرور رو ساختم و اشتباها بر روي اون تو سيستم خودم كليك كردم
و خودم قرباني شدم الان دم به ساعت آنتي ويروس گير ميده و نمي تونه اين تروجان رو حذف كنه وقتي كاسپر اسكن مي كنه و ميگه :
توجه اشياي خطرناك ديتكت شد وقتي بر روي progress كليك مي كنم كامپيوتر مثل اينكه قفل مي شه و يه صفحه آبي با نوشته هاي داس مبني بر اينكه يك ارور جدي در سيستم هست
و فقط بايد ريسيت بشه دوستان چاره اي برا پاك كردنش بيانديشيدو گر نه مجبورم سيستم رو فرمت كنم

دوستدار شما مهرداد

Cracki
24-01-2006, 22:06
Royaye Talkh شما اول برو به ین تایپک زیر که براتون مینویسم. در این تایپک چگونگی نصب آنتی ویروس دکتر وب
رو به صورت غیر فعال توضیح دادم. شما این آنتی ویروس رو طبق توضیحاتی که دادم نصب کنید. و حتما آپدیت کنید.

بعد از آن از طریق Safe Mode وارد سیستمت بشو و اول توسط دکتر وب سیستمت رو سکان کن و بعد که تمام شد.
دکتر وب را ببند و توسط کسپرسکای سیستم رو سکن کن.

در ضمن اگر از Ewido Anti-Malware 3.5 هم استفاده بکنی خوبه. چون این برنامه رجیستری رو هم سکان میکنه.

موفق باشی.

Ali
24-01-2006, 22:30
رویای تلخ عزیز شما میتونی از این Remover برای پاک کردن تمامی نسخه های Magic-PS استفاده کنی .

;) موفق باشی .

arash_irani
24-01-2006, 22:51
سلام دوستان
فكر مي كنم 3 تا لينك علي جان درست بود علي جان فعلا كه من بيچاره شدم يه راهنمايي:::::::::::
من اومدم magic ps رو نصب كردم فايل سرور رو ساختم و اشتباها بر روي اون تو سيستم خودم كليك كردم
و خودم قرباني شدم الان دم به ساعت آنتي ويروس گير ميده و نمي تونه اين تروجان رو حذف كنه وقتي كاسپر اسكن مي كنه و ميگه :
توجه اشياي خطرناك ديتكت شد وقتي بر روي progress كليك مي كنم كامپيوتر مثل اينكه قفل مي شه و يه صفحه آبي با نوشته هاي داس مبني بر اينكه يك ارور جدي در سيستم هست
و فقط بايد ريسيت بشه دوستان چاره اي برا پاك كردنش بيانديشيدو گر نه مجبورم سيستم رو فرمت كنم

دوستدار شما مهرداد
سلام مهرداد جان
من هم همين كار رو كردم و انتي ويروسم AVG هستش و به راحتی اون رو پاک کرد و هیچ مشکلی هم برام پیش نیومد لینکش هم تو معرفی و بحث در مورد آنتی ویروسها تاپیک آنتی ویروس AVG هست
موفق باشید یا حق

royaye_talkh55
25-01-2006, 08:21
رویای تلخ عزیز شما میتونی از این Remover برای پاک کردن تمامی نسخه های Magic-PS استفاده کنی .

;) موفق باشی .

سلام علي جان اين رو نصب كردم ولي وقتي اسكن كرد گفت چيز خاصي پيدا نشد

moslem.b
25-01-2006, 10:32
من یه راه جدیدی پیدا کردم که از هر کسی که پرسیدم تا حالا اینو نمی دونسته

اولا اینک سروری رو که درست کردی وقتی می خوای برا کسی بفرستی تو چت پسوندشو که میبینه EXE میفهمه که تروجانه

ولی اگه بتونی پسوندشو عوض کنی مثلا JPG مشکلت حله

اول فایل آلوده رو درست کن بعدش نوت پد رو باز کن و فایل رو بکش تو نوت پد بعد برو رو گزینه save as با پسوند JPG سیوش کن

حالا بفرست برا طرف برو حال کن

royaye_talkh55
25-01-2006, 13:35
سلام اين كارو نمي خواى بكني
خوى magic ps اينكارو مي كنه
و jpgمي شه اطه روش كليك كني مثل من بىبخت مي شي من خوىم قرباني شذم و الان اصلا نميشه كار كنم

mpsjavad
25-01-2006, 16:48
با سلام ..

در مورد راه هاي از بين بردن magic ps در انجمن زياد بحث شده :

اين راه حل Harry Potter عزيز :

ضمنا یک راه حل ساده و ابتکاری برای خلاصی از دست این تروجان ! :
با استفاده از خود نرم افزار magic ps یک سرور بسازید اما هیچ کدوم از گزینه ها رو تیک نزیند ، آدرس ایمیل هم وارد نکنید! بعد فایلی رو که ساختید اجرا کنید تا از شر تروجان قبلی خلاص بشید! (تروجان جدید هم هیچ ضرری نداره)

اينم راه حل نرم افزاري با توضيحات سر اش پز :laughing: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اينم راه حل هاتف عزيز , ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به اميد موفقيت :)

Ali
25-01-2006, 17:08
من سرور رو رو سیستم خودم تست کردم و دیدم که تنها یک فایل برای Startup خود به صورت مخفی قرار داده .
بنابراین دوستان به راحتی و تنها با پاک کردن فایل Tapi32init.exe در پوشه ی System32 ویندوز میتوانید از شر آخرین نسخه ی Magic-PS 1.5SE خلاص شوید .
با این کار شما فایل Autostart این نرم افزار رو که پس از هر بار بالا آمدن ویندوز به صورت مخفی اجرا می شود را حذف می نمایید و پس از اولین Logoff دیگر سرور Magic-PS بالا نخواهد آمد .
موفق باشید ;)

royaye_talkh55
25-01-2006, 17:10
ممنون از محبتتون امتحان كردم حتما خبر ميدم آخه الان مجبور شدم كاسپر رو exitكنم تا بتونم بيام بالا و گرنه نمي شد چون همش ميو مد يك فايل ديگه رو تو system32/driver/cach.dllفكر كنم بود رو گير ميداد و نمي شد پاكش كرد كه اگه progrees كاسپر رو مي زديم قفل مي شد رو يه صفحه آبي داس نوشته اي :cool:

Ali
25-01-2006, 17:46
ضمنا آخرین نسخه ی Magic به گونه ای برنامه نویسی شده که فایل Tapi32init.exe همزمان در حال اجرا باشد . بنابراین اگر هنگام پام مردن این فایل که به صورت مخفی است با پیعام در حال استفده بودن روبرو شدید , فایل اصلی مجیک رو از Proccess Manager حذف کنید و سپس این به سراغ پاک کردن این فایل مخفی بروید .
فایل سرور مجیک در حالت عادی 14.4 کیلوبایت حجم دارد و به اسانی با یک جستجو در پوشه ی ویندوز که محل کپی شدن این فایل است میتوانید این فایل را پیدا نمایید .
موفق باشید . :)

ramin_excalibur
31-01-2006, 23:07
با اینا چجوری کار کنیم؟

royaye_talkh55
31-01-2006, 23:14
خيلي راحت اول هر گزينه اي كه بالا از كامپيوتر طرف مي خواهي مثل send y pass send ip........ رو تيك بزن بعد ايميل خودتو بهش بده تو قسمت پايينش بعد پسوند فيلتو انتخاب من بعد هم دكمه creat server رو بزن يه فايل jpg يا هر چي كه انتخاب كرده باشي تو همون صفحه save مي شه فقط روش كليك نكني بعد اونوبه وسيله ياهو مسنجر به طرفت بده تا وقتي بازش كرد !!!!!!!!!!!!!!!!!!1

كبريت
31-01-2006, 23:51
آرش جان Magic رو برات تو پرشین گیگ آپلود کردم .
ولی نباید مشکلی داشته باشه چون با دلفی نوشته شده و معمولا مشکلی ا با اجرا ندارن.
Magic رو تو یه ویندوز دیگه امتحان کن حتما بالا میاد .
2 تا پسورد سندر یاهو ایرانی جدید دیگه هم برات آپلود کردم . امیدوارم مشکلت حل شه
Toxic-PS 2.3 و IMP-PS 1.0
لینکهای دانلود این تروجانهای ایرانی :

تصویری از محیط Toxic-PS :

در ضمن این تروجانها جدیدا نوشته شده اند و تنها ویروس کش های 2006 و یا آپدیت شده قادر به شناسایی آنها می باشند .
امیدوارم مشکلت حل شه دوست عزیز .
;)

من اينو رو خودم آزمايش كردم ولي انگار كار نكرد

royaye_talkh55
31-01-2006, 23:56
برا به هم ريختن سيستم من كه كار كرد مخصوصا وقتي تمام گزينه هخا رو علامت زدم!!!!!!!!!!

arash_irani
01-02-2006, 00:03
برا به هم ريختن سيستم من كه كار كرد مخصوصا وقتي تمام گزينه هخا رو علامت زدم!!!!!!!!!!

ااميدوارم به دل نگيري عزيز :: ;)
مهرداد جان آي ديت روياي تلخ هستش بي زحمت عوض كن بزار خاطره تلخ :biggrin:

عجب حكايتي شده با اين نرم افزار فسقليي :laughing:
موفق باشيد عزيزان
يا حق

كبريت
01-02-2006, 00:18
ماله من كه انگار نه انگار

M E H D I
01-02-2006, 00:38
سلام آرش جان

برنامه Toxic Ps امتحان شده هستش و حتما كار مي كنه. فقط چيزي كه مهمه اينه كه چطوري به طرف بدي كه شك نكنه و حتما اجراش بكنه. مي توني توي persiangig آپلود كني فايل سرور رو. البته قبل از اون به يه عكس حتما bind كني كه نفهمه و زود راهش رو نبنده. بعد آدرس داونلود رو كه از پرشين گيگ مي گيري ببري توي اين سايت يا سايتهاي مثل اين و اونو كوتاه كني و اين كار يه حسن ديگه هم داره و اون هم اينه كه تو نگاه اول حداقل پسوند فايل به چشم نمي زنه. توي اين سايت آدرس رو بزنين و لينك كوتاه شده رو بگيرين و به كسي كه مي خواين هكش كنين بدين.

اگه اون فرد عكس شما رو اجرا كنه حداكثر تا 24 ساعت پسوردش مياد. ضمنا توي گزينه هاي بالا حتما تيك اين گزينه ها رو وردار:
Disable Msconfig
Hide TaskMgr
Disable Yahoo save password
Disable Regedit

اين باعث ميشه كه اون طورف كمتر شك كنه. ضمنا اون Fake Message رو هم حذف كنين.

امتحان كنين اگه نشد باز هم بگين.

royaye_talkh55
06-02-2006, 14:50
ااميدوارم به دل نگيري عزيز :: ;)
مهرداد جان آي ديت روياي تلخ هستش بي زحمت عوض كن بزار خاطره تلخ :biggrin:

عجب حكايتي شده با اين نرم افزار فسقليي :laughing:
موفق باشيد عزيزان
يا حق

سلام آرش جون این آی دی من خیلی وقته که دارم و همه جا هم با همینم ولی این مجیک پی اس تازگیها این کارو به سر من داد تا اونجا که مجبور شدم ویندوز عوض کنم :)

royaye_talkh55
06-02-2006, 15:02
اینجا هم یه چیزایی هست

black hacker
19-01-2008, 11:24
سلام دوستان هک ای دی که کاری نداره و بهترین راهش هم استفاده از نرم افزار EVILL HTTP هستش که باهاش خیلی ساده میشه پس ای دی رو به دست اورد.[IMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/IMG:5::5:]

Mohsen6558
19-01-2008, 22:57
همه چیز در مورد یاهو مسنجر