PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با svchost

younes_ysf
27-12-2008, 19:30
سلام.
من ایکس xp sp2 دارم. مشکلم اینه که یه 1 ساعت که با کامپیوتر کار میکنم، این فایل از 99درصد cpu استفاده میکنه و منم مجبور میشم اونو end task کنم. که ویندوز به حالت کلاسیک میره و دوباره بر میگرده. بعدش بعضی برنامه ها مثل jetaudio دیگه کار نمیکنن.
چطوری میشه این مشکل رو حل کرد؟

کسی نبود جواب منو بده؟ بابا حداقل جواب این سوالمو بدین:
برای تعویض زبان من دکمهctrl+alt رو میگیرم اما نمیشه و مجبورم alt+ctrl+ctrl رو بگیرم یعنی مجبورم دکمه alt رو بگیرم بعدش 2بار پشت سر هم و سریع ctrl رو بزنم راهی واسه حلش وجود داره؟

Mohammad King
30-12-2008, 15:47
سلام ما واسه تغیر زبان دکمه shift+alt را میگیریم

tajrobenik
31-12-2008, 13:26
يك نكته خيلي مهم.... اول آلت رو بگير بعد شيفت رو بزن.

hossein_dig
31-12-2008, 14:15
بابا مشکل اساسی کار این حرفا نیست
از اسن استفاده کن ببین ویندوزت تعمیر میشه یا نه نشد نهایت باید عوش کنی
sfx /scannow

majid_coren
31-12-2008, 15:12
سلام.
من ایکس xp sp2 دارم. مشکلم اینه که یه 1 ساعت که با کامپیوتر کار میکنم، این فایل از 99درصد cpu استفاده میکنه و منم مجبور میشم اونو end task کنم. که ویندوز به حالت کلاسیک میره و دوباره بر میگرده. بعدش بعضی برنامه ها مثل jetaudio دیگه کار نمیکنن.

برای تعویض زبان من دکمهctrl+alt رو میگیرم اما نمیشه و مجبورم alt+ctrl+ctrl رو بگیرم یعنی مجبورم دکمه alt رو بگیرم بعدش 2بار پشت سر هم و سریع ctrl رو بزنم راهی واسه حلش وجود داره؟
ba salam majid safari hastam man ghablan b moshkel shoma dochar shodam ke baes shod man in virus ro nabod konam, 1- be posheh windows boro 2-be donbal file svchost k arm vb dare bgard va ono delete kon
albateh kar b in sadegia ham ke fekr mekonin nist bayad c+d+a ro begir va explorer.exe ro az hafeze kharej kon sepas az tarigh new task be posheh windows boro va file svchost ke arm vb dare ro pak kon
bye majid_coren

younes_ysf
31-12-2008, 19:31
بابا بعد از 7-8 سال کار با کامپیوتر بلدم زبون کامیوتر رو عوض کنم:31: مشکلم اینه که چه با alt+shift و چه با ctrl+shift مجبورم 2بار کلید دوم رو فشاربدم، منم که عادت به یبار فشار دادن 2 کلید دارم. واسه همین اعصاب خورد کن میشه.
نه با sfc هم نشد. پیغام خطا میده. مثل اینکه مجبورم یه سرویس پک 3 بخرو دیگه. به هر حال ممنون از همه شما که وقت گذاشتید به سوالم جواب دادید:11:

Mohammad King
31-12-2008, 19:40
سلام دوست من به اینجایی که من میگم برو درست میشه

start/control panel/regional anad language option/ و وقتی وارد اینجا شدی سر برگ languages را انتخاب کن و بعد detail را بزن بعد یه صفحه جدید باز میشه بعد توی این صفحه key settings را بزن و هر کدام ار کلید ها را خواستی انتخاب کن.

موفق باشید.

king emperor
31-12-2008, 21:36
سلام.

دوست عزيز

براي مشكل اول بهتر شما در ابتدا بار گرافيك ويندوز خود را كم كنيد.

و براي مشكل دوم دو ستان به اندازه كافي كمك كرده اند.

فقط نكته ي كه بايد بگم كليدهاي يي ait+ shift براي تغيير زبان هستند كليدهاي ctrl + shift براي تغيير آرايش متن يا به عبارتي چپ چين و راست چين به كار مي رود براي صحت عملكرد دكمه مي توانيد ار Notpad استفاده كنيد.

موفق و پيروز باشيد.

حکمت متعالی
03-01-2009, 10:59
مشکل از svchost نیست بلکه سیستم تروجانی گرفته که آنتی ویروست آن را نمی شناسه بعد از فرمت sp3 نصب کن و آنتی ویروس و ورژن آخر تروجان ریموور که دیگر این مشکل پیش نیاید