PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل دروبندوز اكس پي

skaviani
27-12-2008, 18:46
سلام
1-من چند وقت پيش از نرم افزار tun up براي correct فايلها استفاده كردم بعدا در حين كار يكسري از فايلها رو delete كردم بعد از اين يندوز من فكر كنم سرعتش خيلي افت كرده ايا با استفاده از cmd sfc/scannow و نرم افزار ويندوز xp ميتوان فايلهاي سيستمي رو بر گردون وسرعت سيستم به حالت اوليه برگشت.
2-در قسمتcontrol plan/add remove من رفتم همه security update ها رو remove كردم ايا اين مشكلي به وجود مياره براي برگرداندن اونا چه كار كنم
3-مشخصات سيستم من اينه:
cpu:athlon x2 5200
main:giga m56883
ram:2*ocz 512mb ddr 800
vga:xfx 8600gt 256/ddr3
ايا ويندوز xp پك 2 مناسبتره يا پك 3
4-براي تهيه پك 3 از مغازه, كدام شركتها معتبره كه از مغازه دار سوال كنم ويندوز اون شركت را تهييه كنم
با تشكر و معذرت از اينكه سوالم طولاني شد
خواهشم اينه كامل جواب دهيد
skaviani

Mohammad King
27-12-2008, 19:21
سلام دوست من

خوب فکر کنم این تاپیک بسته بشه چون شما باید هر موضوعی را طبق قوانین فروم در تاپیک خودش عر ض کنید

برای مشکل اولتون باید سیستم را ری استور کنید برای دومی هم اگر خوستی برشون گردونی یا باید دوباره در ایترنت بشینی آپدیتشون کنی یا هم ری استور کنی نمیدونم شاید مشکلی را به وجود بیاره شاید در طول زمان خودشو نشون بده مثلا ن در بصب آنتی ویروسها و دیگر نرم افزارها. Xp پک 2 بهتره برو در تاپیک خویش سوال کن.

*Batman*
27-12-2008, 19:48
سلام. Tuneup همیشه قبل از انجام هر کاری یه Backup هم تهیه میکنه.میتونید از این ویژگی برنامه استفاده کنید و فایلهای حذف شده را برگردانید.
هچنین میتونید از System Restore استفاده کنید.
برنامه های کاربردی فایلهای سیستمی را حذف نمیکنن که مجبور بشید ویندوز را تعمیر کنید.
آپدیتهایی را که حذف کردید تاثیری روی سرعت ویندوز ندارن.باید دوباره نصبشون کنید(در صورت تمایل)
برای تهیه Service Pack 3 هم مایکروسافت از همه شرکتها بهتر و امن تره.
موفق باشید.