PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمايي. عدم قطع صداي اسپيکر موقع اتصال هدفون

babakpilot
26-12-2008, 16:34
با سلام . دوستان لطفا راهنمايي بفرمائيد :
1- مدل لپ تاب Sony-Fz230E است . بعد از نصب XP موقعيکه هد فون وصل ميشه صداي اسپيکر قطع نميشه.
2- بلوتوث بعد از نصب XP کار نميکنه.
3- درايورهاي XP دستگاه رو از کجا ميتونم دانلود کنم ؟ توي سايت سوني اسم مدل رو که وارد ميکنم نداره. اون طرفي که برام XP نصب کرده سي دي درايورهاشو بهم نداد و 25 هزار تومن هم ازم پول گرفت.

باتشکر

REGISTERED USER
27-12-2008, 01:31
1- احتمالا با نصب ویندوز XP SP2 بهمراه آپدیت های شرکت سونی و درایورهای دانگرید شده این مدل که توسط سونی ارائه داده شده ، مشکل حل میشه ... این مشکل توی همه سونی های دانگرید شده هست

2- باید درایورش رو با کلی دردسر نصب کنید

3- در بخش درایور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سرچ کنید چون قبلا توضیح داده شده

REGISTERED USER
27-12-2008, 01:31
1- احتمالا با نصب ویندوز XP SP2 بهمراه آپدیت های شرکت سونی و درایورهای دانگرید شده این مدل که توسط سونی ارائه داده شده ، مشکل حل میشه ... این مشکل توی همه سونی های دانگرید شده هست

2- باید درایورش رو با کلی دردسر نصب کنید

3- در بخش درایور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سرچ کنید چون قبلا توضیح داده شده

armin_1242000
27-09-2014, 11:35
سلام دوستان. من مشکلی ک دارم اینه ک از وقتی هدست وصل کردم و خارجش کردم الان دیگه از اسپیکر لب تابم صدا نمیاد فقط وقتی هدست وصله از هدست میاد . ینی سوختن؟ :(