PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Cryostasis: Sleep of Reason

hosseincode2008
26-12-2008, 12:01
Cryostasis: Sleep of Reason

تهيه كننده : 1C Company
سازنده : Action Forms
پلتفرم : PC
تاريخ انتشار : February 2009
سبك بازي : تيراندازي اول شخص Survival horror
موتور پايه : AtmosFear 2.0
سيستم مورد نياز :

حداقل :

Windows XP / Vista
Intel Pentium 4 / AMD Athlon XP
1GB RAM
nVidia GeForce 7800 / ATI Radeon X1800
6GB hard disk space

پيشنهادي :

Windows XP / Vista
Intel Core 2 Duo / AMD Athlon 64 X2
2GB RAM
nVidia GeForce 8800 / ATI Radeon X2800
6GB hard disk space

باكس شات :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داستان :
داستان بازي در سال 1968 اتفاق مي افتد جايي كه الكساندر نستروف ، هواشناس روسي و شخصيت اصلي بازي كرايوستاسيس به يك كشتي تحقيقاتي در قطب شمال برخورد ميكند ؛ كشتي اي كه سالهاست يخ زده و همه ي كاركنان آن به طور غير طبيعي و نه فقط به خاطر سرما مرده اند . داستان بازي در مورد اين هواشناس روس و اتفاقات و ماجراهايي است كه براي او در اين كشتي اتفاق خواهد افتاد . اينكه الكساندر به تنهايي در قطب شمال و در اين كشتي چه كار ميكند هنوز معلوم نيست !

ويژگي ها :
يكي از نوآوري هاي خفن بازي قدرتي به نام انعكاس ذهن يا Mental Echo ميباشد به اين صورت كه الكساندر ميتواند به حافظه ي اجساد نفوذ كند و چند دقيقه قبل از مرگ آنها را ببيند و حتي ميتواند كارهايي كه او انجام داده است را تغيير دهد و يا مانع مرگ او شود . براي مثال در يك مرحله شما با ملواني برخورد خواهيد كرد كه به طرز وحشتناكي و به خاطر منفجر شدن يك ليوان مقابلش و برخورد خرده شيشه به گردنش كشته شده است . اينجاست كه شما ميتوانيد با استفاده از اين قابليت خود به ذهن او نفوذ كرده و قبل از منفجر شدن ليوان او را نجات دهيد . همانطور كه گفته شد از اين قابليت براي حل معماها نيز استفاده خواهد شد براي مثال شما بايد از بسته شدن دري در گذشته شويد تا وقتي به زمان حال برگشتيد بتوانيد از آن در عبور كنيد .

با توجه به اينكه بازي در قطب شمال اتفاق ميافتد سازندگان سرما و گرما را نيز وارد بازي كرده اند و شما در كنار مبارزه با دشمنان و كشف واقعيت ها بايد مانع يخ زدن خودتان نيز بشويد . سيستم سلامتي نيز بر اين اساس ميباشد و شما بايد با يافتن منبع گرما مانند نور و لوله بخار و آتش و ... خودتان را گرم نگه داريد و سلامتي خود را پر كنيد . اين سيستم سلامتي طبق گفته ي سازندگان در قسمت پايين و سمت چپ صفحه مشخص خواهد شد . اگر body heat يا همان گرماي بدنتان كم شود ديگر از انجام كارهاي ساده و پيش پا افتاده هم عاجز خواهيد ماند ( مانند باز كردن در ) و اگر به طور كامل خالي شود به منزله ي آن است كه شما GAME OVER شده ايد ! يكي ديگر از نكات مبهم بازي اين است كه در كشتي اي كه سالهاست وسط قطب شمال و سرما مانده است چگونه آتش پيدا ميشود ؟!

دشمنان شما در بازي نيز علاوه بر سرما موجودات زامبي شكل هستند . دشمنان شما در بازي كه تاكنون معرفي شده اند يكي موميايي غول پيكري است كه سعي ميكند با تبر شما را به دو قسمت مساوي تقسيم كند و ديگري هم يك هيولاي برفي ديگر كه به طرف شما قطعه هاي يخ پرتاپ ميكند . سومين نكته ي مبهم بازي اين است كه اين زامبي ها و موجودات از كجا آمده اند ؟! اميدواريم كه اين نكات تا زمان عرضه ي بازي و يا حين انجام دادن بازي مشخص شود . اسلحه ي شما در آغاز بازي دو دست مشت شده هستند كه البته جلو تر اسلحه هاي ديگر نيز خواهيد يافت براي مثال شاتگان ، تبر و ... . با توجه به زمان اتفاق افتادن بازي نبايد شايد اسلحه هاي متنوع و پيشرفته باشيم و اگر بتوانيم يك مسلسل دستي پيدا كنيم بايد خود را خوش شانس بناميم !

تصاوير بازي :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشاهده ي تمام تصاوير در سايز اصلي :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تريلر ها :

GC 2008

Quicktime - 22.8MB :

WMV - 22.2MB :

Blood Glove Trailer

Quicktime - 24.5MB

WMV - 22.6MB

MP4 for Ipod - 13.8MB

E3 2007

Quicktime - 28.8MB

WMV - 26.9MB

MP4 for Ipod - 17.8MB

دموي قابل بازي :

حجم : 922.74MB

منابع :

en.wikipedia.org/wiki/Cryostasis:_Sleep_of_Reason
gamershell.com
gamespot.com/pc/action/cryostasissleepofreason/index.html
gametrailers.com/game/5214.html

B3HZ@D
26-12-2008, 14:48
ممنون دوست عزیز
بازی جالبی باید باشه
ولی اگر بصورت سوم شخص بود به نظر جالب تر میشد
گرافیک در حد بالایی نیست ولی میشه گفت متوسط یا خوبه
در کل منتظر اطلاعات تکمیلی هستیم

joey jordison
26-12-2008, 18:20
با سلام!!!
دستت درد نکنه بابت مطلب من امیدوارم بازی شکست نخوره و همه را شوکه کنه!!!
البته من قبلا خونده بودم در این بازی شخصیت الکساندر قبلا در این کشتی کار میکرده و بوده!!

vegas
26-12-2008, 18:41
این بازی نسخه روسی اون همین هفته پیش تو اینترنت پخش شده!!!
طبق نطرات افرادی که بازی کردند باگ هایی عجیبی داشته !!!

milky way
26-12-2008, 19:32
1c کمپانی خیلی معروفی نیست و روسی هم هست، نکته مهم اینه که این بازی اختصاصی pc هست و اگر بازی خوبی باشه خیلی خوب میشه.

hosseincode2008
26-12-2008, 21:01
با سلام!!!
دستت درد نکنه بابت مطلب من امیدوارم بازی شکست نخوره و همه را شوکه کنه!!!
البته من قبلا خونده بودم در این بازی شخصیت الکساندر قبلا در این کشتی کار میکرده و بوده!!
تو ويكي پديا كسي اشاره اي به اين موضوع نكرده و خود گيم اسپات هم در مورد اينكه آلكساندر اونجا چيكار ميكرده گفته ايده اي نداره !

این بازی نسخه روسی اون همین هفته پیش تو اینترنت پخش شده!!!
طبق نطرات افرادی که بازی کردند باگ هایی عجیبی داشته !!!
با توجه به اينكه تقريبا دو ماه مونده به تاريخ عرضش احتمالا همون نسخه ي دموي قابل بازي هست .

vegas
26-12-2008, 22:47
با توجه به اينكه تقريبا دو ماه مونده به تاريخ عرضش احتمالا همون نسخه ي دموي قابل بازي هست .
نه دوست عزیز نسخه فول به زبان روسی که البته پچی هم به تازگی برای بازی منتشر شده که اون را تبدیل به زبان انگلیسی میکنه !
اینم لینک های دانلود

milky way
26-12-2008, 23:14
من یه trailer از بازی دیدم، از روی trailer خیلی نمیشه گفت بده ولی خیلی هم جالب نبود کلا یکمی شبیه Bioshock هست ولی خوب سطح پایینتر.

سونامی
05-02-2009, 18:03
من همون اولش گیر کردم چه طوری از اون در کوچیکه خارج بشم

B3HZ@D
06-02-2009, 03:18
من همون اولش گیر کردم چه طوری از اون در کوچیکه خارج بشم

شما این بازی رو از توی بازار خریدی یا دانلود کردی؟
من هنوز نتونستم گیرش بیارم

سونامی
06-02-2009, 12:42
شما این بازی رو از توی بازار خریدی یا دانلود کردی؟
من هنوز نتونستم گیرش بیارم
از تو بازار

hosseincode2008
13-02-2009, 17:31
این نسخه ای که ریخته تو بازار نسخه ی اصلی هست یا همون نسخه ی روسی که لینک دانلودش رو vegas جان گذاشته ؟
کسانی که بازی کردن نسخشون انگلیسیه و کامل ؟!

سونامی
13-02-2009, 19:45
بله دوست عزیز

779
13-02-2009, 21:58
بازیش به نظرم مثل Shell Sock اصلا قشنگ نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کلا چند بار گفتم بازی های اول شخص توی این سبک خیلی کم پیش میاد که قشنگ بشن ( مثلا F.E.A.R 2 قشنگه توی این سبک )

hosseincode2008
13-02-2009, 22:57
من تا این بازی رو نکنم باورم نمیشه که بده یا خوبه . ظاهرا که بازی خوب به نظر میرسه ، گرافیک که خوبه ، نوآوری هم که داره ، داستانش هم فکر کنم نسبتا خوب باشه . میخوام بازیو بخرم ولی میترسم کامل و نسخه ی اصلی نباشه چون سایتهای معتبر تاریخ دقیق ننوشتن و بین Release Date ها هم نیست . یه کمی هم صبر میکنم و حتما بازیو میخرم ، فقط کاش گیم پلیش هم روون باش ...
بازی خوب هم تو این سبک کم نداریم مثلا همین فیر که گفتی یا بایوشاک یا همین ولفنشتاین خودمون و ...

B3HZ@D
14-02-2009, 03:00
میشه لینک دانلود بازی رو بذارین
من توی بازار پیداش نکردم

سونامی
14-02-2009, 06:57
میشه لینک دانلود بازی رو بذارین
من توی بازار پیداش نکردم
اگر تو تهران زندگی میمنی فلکه صادقیه دم بیمارستان ابن سینا یک پاساژ هست اونجاست ارزونم میده

779
14-02-2009, 13:20
من تا این بازی رو نکنم باورم نمیشه که بده یا خوبه . ظاهرا که بازی خوب به نظر میرسه ، گرافیک که خوبه ، نوآوری هم که داره ، داستانش هم فکر کنم نسبتا خوب باشه . میخوام بازیو بخرم ولی میترسم کامل و نسخه ی اصلی نباشه چون سایتهای معتبر تاریخ دقیق ننوشتن و بین Release Date ها هم نیست . یه کمی هم صبر میکنم و حتما بازیو میخرم ، فقط کاش گیم پلیش هم روون باش ...
بازی خوب هم تو این سبک کم نداریم مثلا همین فیر که گفتی یا بایوشاک یا همین ولفنشتاین خودمون و ...

نه مطمئن باش بازی هایی در این سبک خیلی خیلی کم خوب از آب در میان!!!
تازه اوناهم شرکتاشون خوبه.
فیر 2 یک چیز دیگه ی اصلا قبل از اومدن بازی همه جا شده بود تبلیغات فیر 2.
اما این بازی رو هم حتی اسمش نشنیدم!!
به نظر من مثل Shell Shock 2 مسخره ی .
نو آوری هم که ما ندیدیم!!!

joey jordison
14-02-2009, 13:58
بلاخره ریلیز شده نشده نسخه انگلیسی
اگه ریلیز شده پس کی پیدا میشه؟

hosseincode2008
14-02-2009, 18:01
من فکر نمیکنم که بازی عرضه ی جهانی شده باشه چون همون طور که بالا گفتم سایتهای معتبر تاریخ دقیق ننوشتن مثلا گیم اسپات هنوز Q2 زده از اون طرف بین Release Date ها هم نیست . ولی این دوستمون سونامی میگه که نسخه ای که داره انگلیسی و کامل هست . دیروز هم دیدم بازیو تو بازار ( تو شهر ما که بازیها با یک هفته تاخیر میاد ) ولی هنوز صبر میکنم تا انتشار جهانی بشه ...
در ضمن هیچ سایتی هم برای فروش آنلاین نذاشته بازیو .

bayern
14-02-2009, 23:16
سلام
من امروز بازی رو خریدم الان نصب میکنم ببینم چه آشی برامون این روسها پختن
امیدوارم این اش نه شور باشه نه بی نمک

hosseincode2008
18-02-2009, 20:12
من رفتم بازیو بخرم گفت نسخه ی روسیه یعنی توش روسی حرف میزنن ! سونامی که میگفت انگلیسیه حالا Bayern جان ماله تو انگلیسیه ؟ اگه مرحله رفتی جلو یکم درمورد بازی بگو ؟ چیز خاصی داره ؟ گیم پلیش روونه ؟!!!

bayern
18-02-2009, 20:24
من رفتم بازیو بخرم گفت نسخه ی روسیه یعنی توش روسی حرف میزنن ! سونامی که میگفت انگلیسیه حالا bayern جان ماله تو انگلیسیه ؟ اگه مرحله رفتی جلو یکم درمورد بازی بگو ؟ چیز خاصی داره ؟ گیم پلیش روونه ؟!!!

سلام
برای من هم روسی صحبت میکنه ...ولی ترجمه اونو بصورت زیر نویس انگلیسی مینویسه

من وقت نکردم زیاد بازی کنم ولی یه مقدار که جلو رفتم ازش خوشم اومد
فکر کنم بازیه خوبی باشه.ارزش بازی کردن رو داره:8::8::8:

hosseincode2008
18-02-2009, 21:46
کل فروم بازی رو تو سایت سازنده ی بازی زیرو رو کردم و به اطلاعات جدیدی دست یافتم !!! نسخه ی روسی بازی تو روسیه عرضه شده و شایعه هست که نسخه ی انگلیسی اصلیش هم 20 فوریه بیاد ؛ یعنی تقریبا 2 روز دیگه !! اینم اطلاعاتی که کسانی نسخه ی روسی رو بازی کردن تو فروم گذاشتن :

یکی از کاربران که به احتمال زیاد روسی هست این بازی رو بهترین بازی عمرش (!!) معرفی کرده ( شاید بین بازیهای روس ) و از دیگر کاربران خواسته که به بازی از 10 یک نمره بدن و نظرشون رو بگن ؛
اولی به بازی 9.5 داده و از فیزیک ، گرافیک ، داستان و قسمت های سینمایی خوب بازی تشکر کرده !!
دومی به بازی 8 داده و از هوش مصنوعی بازی ایراد گرفته و گفته که یکمی دشمنا گیج هستن در عوض از اتمسفر عالی بازی ، صدای خوب و اسلحه ها تعریف کرده !!!
سومی به بازی 9 داده و گفته که بازی رو دوست داره ولی بهترین بازی عمرش نیست !!
چهارمی به بازی امتیاز نداده و نکات خوب و بد بازی رو از نظر خودش گفته :
نکات مثبت » داستان خوب - تنوع ماموریت ها و مراحل - بازی سر موقع تموم میشه - طراحی خوب بازی
نکات منفی » لودینگ کمی طولانی بعد از هر بار مردن - روشن نبودن راهی که باید بازیکن بده - مهمات بیشتر بشه - Reload سریع تر اسلحه ها رو خواسته !
حالا در جواب چهارمی ، پنجمی گفته که لودینگ به اندازه ی کافی سریع هست ، مهمات هم به اندازه ی کافی هست . معلوم نبودن جایی که باید بازی کن بره رو هم تایید کرده !!
ششمی گفته که بازی خوبه ولی موتور بازی حتی از Crysis هم سنگین تره !!! و به بازی 8.5 داده و گفته که اگر بازی کمی سبکتر بود به بازی 9.5 میداده !
هفتمی هم که خودشو رو خیلی راستگو معرفی کرده به بازی 6.5 داده !! دلایلش : برخی مشکلات فنی - اکشن های تکراری - گرافیک و فیزیک خیلی خوب - داستان بازی ایشون رو درگیر خودش نکرده !!

یه بابایی هم در مورد زمان لازم برای اتمام بازی و تعداد مراحل پرسیده و بهش گفتن که بازی دارای 18 مرحله است و تقریا حدود 9 الی 11 ساعت هم گیم پلی داره !!

من به این بازی خیلی امیدوارم و الان خیلی جوگیر شدم !!

hosseincode2008
26-02-2009, 15:50
Eurogamer از اول تا آخر نقدش از بازی تعریف کرده ولی آخر سر به بازی امتیاز 6 از 10 داده !
سایت روسی Absolute Games هم به بازی 7.4 از 10 داد .

Oracle_Eldorado
26-02-2009, 16:51
eurogamer از اول تا آخر نقدش از بازی تعریف کرده ولی آخر سر به بازی امتیاز 6 از 10 داده !
سایت روسی absolute games هم به بازی 7.4 از 10 داد .

چقدر این امتیاز ها با امتیاز اون روس ها میخونه !!! :31:

hosseincode2008
26-02-2009, 17:54
مثل ما نیستن که ! از بازهای ساخت داخلشون حمایت میکنن و همدیگرو تشویق میکنن که برو بازیو بگیر . اونی هم که 6.5 داده روس نبوده و نسبت به بازیهای بزرگ دنیا این امتیازو داده . اون سایت روس هم به خاطر از دست ندادن اعتبارش این امتیاز رو داده چون با سایت های بزرگ دنیا میخواد سر و کله بزنه ! یورو گیمر هم این امتیاز رو پرو نده چون تو نقدش دلیل خاصی نگفته . باید منتظر امتیاز یه سایت راستگو باشیم !! من که بازی هرامتیازی بگیره میخرم ...

bayern
26-02-2009, 18:20
مثل ما نیستن که ! از بازهای ساخت داخلشون حمایت میکنن و همدیگرو تشویق میکنن که برو بازیو بگیر . اونی هم که 6.5 داده روس نبوده و نسبت به بازیهای بزرگ دنیا این امتیازو داده . اون سایت روس هم به خاطر از دست ندادن اعتبارش این امتیاز رو داده چون با سایت های بزرگ دنیا میخواد سر و کله بزنه ! یورو گیمر هم این امتیاز رو پرو نده چون تو نقدش دلیل خاصی نگفته . باید منتظر امتیاز یه سایت راستگو باشیم !! من که بازی هرامتیازی بگیره میخرم ...

سلام
شما تازه میخواهی بری بخری:31:

من وسطای بازی رسیدم :27:
بازیش جالبه:5:

hosseincode2008
26-02-2009, 19:02
منتظرم نسخه ی اصلی ، انگلیسیش بیاد !!

bayern
28-02-2009, 22:33
سلام

من رسیدم مرحله 15
کسی میدونه اون یارو غول آخرش رو باید چجوری از پا دراورد

Sha7ab
28-02-2009, 22:46
یکی از مسخره ترین بازیهایی بود که تا حالا انجام دادم . روند به این حد تکراری تا حالا ندیده بودم خدایی ... دشمنای مسخره ، ai در حد جلبک ، کنترل سخت و خیلی نواقص دیگه .
اینم لینک دانلود مستقیم نسخه انگلیسی بازی ؛ خودم دانلود کردم سالمه و دارم بازی میکنم

hosseincode2008
01-03-2009, 14:15
پس این روس های ... الکی از بازی تعریف کردن ؟! حالا چند تا نکته ی مثبت بازی رو هم بگو تا بازم امیدی باشه !!

Sha7ab
01-03-2009, 16:35
پس این روس های ... الکی از بازی تعریف کردن ؟! حالا چند تا نکته ی مثبت بازی رو هم بگو تا بازم امیدی باشه !!
نکته مثبت آنچانی نداره .شاید مثلا نورپردازی خوب یا اتمسفر سرد بازی نکات مثبت بازی باشن .

bayern
01-03-2009, 21:47

سلام بازیش به اون بدی که دوستمون میگه نیست

کلآ الان بیشتر بازی ها شبیه هم شده و چیزه خواصی رو ارائه نمیدن

Hsnti
01-03-2009, 21:49
سلام

با این تفاسیر خوب شد نگرفتمش
دیروز میخواستم بخرمش !

iceman10
17-03-2009, 16:07
سلام من همون مرحله 1 گیر کردم باید از سوراخه برم بیرون یا دره؟:31:
من پیش دره خم میشم درم باز میکنم ولی توش نمیره:20:؟باید چیکار کنم؟:18:

Abolfazl3007
18-03-2009, 13:28
بازی cpu چند هسته ای ساپورت نمیکنه !

my life is barca
18-03-2009, 16:48
میشه یه نفر بگه این بازی رو از تهران از کدوم مغازه خریده چون من هر جا رفتم به من crysis دادن

bayern
18-03-2009, 21:40
میشه یه نفر بگه این بازی رو از تهران از کدوم مغازه خریده چون من هر جا رفتم به من crysis دادن

سلام

برو میدان ولیعصر -پاساژ ولیعصر
همه مغازه ها دارن

bayern
18-03-2009, 21:41
سلام من همون مرحله 1 گیر کردم باید از سوراخه برم بیرون یا دره؟:31:
من پیش دره خم میشم درم باز میکنم ولی توش نمیره:20:؟باید چیکار کنم؟:18:

سلام
اون دری که پشتت بهش هستش رو باز کن و خم بشو و برو توش
فکر کنم کلید کنترل رو بگیری خم بشه

باقی کلیدهای دیگه رو هم امتحان کن ضرر نداره

aghamajid1369
20-03-2009, 02:02
کی همچین چیزی گفته ؟؟؟؟؟؟
هیچ مشکلی با 2 هسته ای نداره با 4 نمی دونم

robert
09-04-2009, 13:43
آقا من چرا نمیتونم این بازی رو اجرا کنم ؟

کرک بازی رو هم ریختم ولی باز ارور send error/ Dont send میده !!

سیستم عامل ویستا
سخت افزار ها:
cpu: Q6600
vga: ATI 4870 1GB
RAM: 2GIGI DDR2

یکی کمک کنه !!:41:

mehdi30nema
03-08-2009, 10:06
سلام
من بازی را دیروز گرفتم . اتمسفر جالبی بر بازی حکم فرماست و جو خوبی و ترسناکی داره .
راستی کسی میدونه چند مرحله هست ؟ من فکر کنم مرحله 5 هستم .

hosseincode2008
03-08-2009, 11:23
قبل از عرضه ي بازي ميگفتن 18 مرحله ست ولي الان نميدونم .

منم كه از اون موقع ميخوام بازيو بخرم ولي يه نيرويي جلومو ميگيره ، داره قضيه ي AC تكرار ميشه واسه من!

system1000
03-09-2009, 21:49
من بازی رو دانلود کردم ولی نسخه بالکل روسی هست و هیچی از دیالوگای بازی مخصوصا آخر بازی و اون خرس و غوله و بعدش هیچی نفهمیدم.اما از محیط بازی خیلی خوشم اومد.به نظرم استفاده از تفنگای قدیمی خیلی لذت بخشه.محیط بازی زیادم تکراری نبود و هر دفعه باید کارای متنوعی میکردیم.
در کل راضیم از دانلودی که کردم اما کاش نسخه انگلیسی رو بازی میکردم تا بفهمم چی میگن و اون عکسا و در کل جزئیات داستان چیه.
فهمیدیم روسا هم حرفی برای گفتن دارن.

metal baz
04-09-2009, 11:46
با سلام من بازی رو تمام کردم ولی تنها اشکاله بازی یکنواخت شدن اونه من از وست بازی رو خریدم ورژن انگلیسی بود ارزش یه بار بازی کردن رو داره پایانه زیبایی داره و ادمو شوکه میکنه موفق باشید:11::11::11:

bayern
04-09-2009, 19:46
سلام
کسی میدونه اون غول اخر رو چجوری میشه از پا دراورد

bayern
10-09-2009, 17:11
سلام
کسی میدونه اون غول اخر رو چجوری میشه از پا دراورد

سلام
لطفا اونهایی که بازی رو تموم کردن جوابه منو بدن...

Khan gholi
22-10-2009, 08:08
ببخشید پچ چیزی نیست این روسی رو تبدیل کنه به انگلیسی یا حداقل زیر نویسش ENG بشه من الان گرفتم ولی روسی هست وقتی نفهمی چی میگه چه ارزشی داره بازی کنی
اون پچ اولی هم که گذاشتن سرورش خرابه

poshkin
03-12-2009, 14:12
آقا منم تو همون اول بازی گیر کردم . از در رد نمیشه . درو باز میکنه ولی رد نمیشه! لطفا راهنمایی کنید.
اگه یه سیو جلوتر ازون قسمت بذارین ممنون میشم....

bayern
05-12-2009, 09:28
آقا منم تو همون اول بازی گیر کردم . از در رد نمیشه . درو باز میکنه ولی رد نمیشه! لطفا راهنمایی کنید.
اگه یه سیو جلوتر ازون قسمت بذارین ممنون میشم....

سلام
فکر کنم باید بشینی.چند تا کلید رو امتحان کن.موقعی که نشست برو تو دیگه.

poshkin
05-12-2009, 15:27
از در بهیچ وجه داخل نرفت.پریدم بالا یهو دیدم رفت یه جایی داخل .خودمم نفهمیدم چطور شد!
کلا بازی شوتیه . اصلا فاز نداد . اولشوکه اونجور دیدو حذفش کردم رفت پی کارش.

lahij.ir
20-12-2009, 00:13
سلام ، منم این بازی رو دارم اما مشکلم با بازی اینه که بازی سیو نمیشه !
یعنی من خودمم موندم تو این بازی اونجایی که اولین زامبی میاد بازی Dont send میده سیوم که نمیشه ، اصلا از این مزخرف تر نمیشه ، یا مشکل از خود بازی یا این شرکتای ایرانی باز هم دست گل به آب دادن ، کسی اینجوریشو دیده ؟ راه حلش چیه ؟!

Dark Soul
17-01-2010, 15:53
کسی اون داستانی که پیرزنه تعریف می کنه می دونه؟
و اون پیغامی که برای ناخدا اومده بود ؟

Khan gholi
18-01-2010, 15:31
اقا اگر کسی پچ تبدیل زبان روسی به انگلیسی برای این بازی پیدا کرد ادررسشم بذاره دمش گرم.هر وقتم گذاشته گذاشتید حتی سال دیگه

byebye
25-01-2010, 01:45
بازیه خوبیه . گرافیکش واقعا سنگینه من با 4890 دارم فول بازی میکنم و بعد از کرایسیس فکر کنم این بازی خیلی سنگین باشه...
هوای سرد و بخار نفسش خیلی جالبه . در کل به نظرم جالبه حالا ببینم جلوتر چی میشه ///

Gamemaster
26-01-2010, 00:32
کسی اون داستانی که پیرزنه تعریف می کنه می دونه؟
و اون پیغامی که برای ناخدا اومده بود ؟
داستان پيرزن مربوط به دانكن كه براي نجات اهاليه دهكده اومده
تو تلگراف هم نوشته كه كشتي در محلي كه نوشته ببره ناخدا

lahij.ir
20-04-2010, 13:51
آقایون من این بازی اون سری اول که اومده بود خریده بودم ، بزی اجرا میشه اما سیو یا لود خرابه ، تا یه جایی از بازی هم میره یهو dont send میده ، کسی کرک سالم نداره بزاره برامون ؟:41: