PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد جلوگیری از بلوتوث کردن محتویات گوشی

reza2pars
26-12-2008, 00:32
سلام
راهی هست که از بلوتوث کردن محتویات داخل گوشی جلوگیری کرد (مثل فیلم و عکس) با برنامه یا با استفاده از سیستم خود موبایل

golmohammadi
05-01-2009, 01:35
مدل گوشي را بيان كنيد

tekken god
06-01-2009, 23:12
سلام
یکی از دوستان من وقتی بلوتوث خود را روشن میکند بلوتوثی با نام باباش به او می اید فایلهایی که به ان ارسال میشوند در موبایل باباش وجود ندارد
حتی وقتی که بلوتوث باباش خاموش است و او بلوتوثش را روشن میکند باز هم ان فایلها به او ارسال میشوند
فایلهافقط سه تا هستند که هی به او فرستاده میشوند ولی خوانده نمی شوند
وقتی می خواهد بلوتوث دریافت کند رد کردن را میزند ولی دوباره فایل به او ارسال میشود
لطفا سریعتر جواب بدین
خدا حافظ
ویرایش :
سلام
مدل گوشی ها هر دو نوکیا هست مال بابای من ان 93 هست که با اونم امتحان کردم وقتی بلوتوث موبایل بابام رو روشن کردم و بردم نزدیک موبایل بابای دوستم به موبایل بابای من هم این بلوتوث اومد خیلی عجیبه

reza2pars
11-01-2009, 12:04
مدل گوشي را بيان كنيد
n73 و n82 هستن

Mojtaba N87
11-01-2009, 19:11
بهترین کار اینه که فایل ها رو با نرم افزاری مثل xplore مخفی کنید. ( با بردن فایل ها در فلدر e:/other/contacts ) و رمز گذاشتن روی برنامه Xplore .

Mr MD
25-02-2009, 11:07
سلام
یکی از دوستان من وقتی بلوتوث خود را روشن میکند بلوتوثی با نام باباش به او می اید فایلهایی که به ان ارسال میشوند در موبایل باباش وجود ندارد
حتی وقتی که بلوتوث باباش خاموش است و او بلوتوثش را روشن میکند باز هم ان فایلها به او ارسال میشوند
فایلهافقط سه تا هستند که هی به او فرستاده میشوند ولی خوانده نمی شوند
وقتی می خواهد بلوتوث دریافت کند رد کردن را میزند ولی دوباره فایل به او ارسال میشود
لطفا سریعتر جواب بدین
خدا حافظ
ویرایش :
سلام
مدل گوشی ها هر دو نوکیا هست مال بابای من ان 93 هست که با اونم امتحان کردم وقتی بلوتوث موبایل بابام رو روشن کردم و بردم نزدیک موبایل بابای دوستم به موبایل بابای من هم این بلوتوث اومد خیلی عجیبه

سلام دوستان.
این یه ویروسه که روی گوشی های سیمبین( البته بعضی نسخه های سیمبین) کار می کنه.
گوشیه بابای دوستتون ویروسیه، و اینم یکی از مشخصات این ویروسه که می خواد خودشو تکثیر کنه!!
برای حل این مشکل میتونین گوشی ها رو پیش یه تعمیر کار نرم افزار موبایل ببرید و ویروس کشی کنین.
یا خودتون یه آنتی ویروس موبایل نصب کنید و گوشی ها رو ویروس کشی کنید.

سلامت و سربلند باشید.

mohammad.y1993
25-02-2009, 11:48
سلام
راهی هست که از بلوتوث کردن محتویات داخل گوشی جلوگیری کرد (مثل فیلم و عکس) با برنامه یا با استفاده از سیستم خود موبایل

سلام...
نرم افزار زيرميتونه روي هركدوم از بخشاي گوشيت كه خواستي پس بزاره... مي توني روي بلوتوثت پسورد بزاري وقتي بخواي بلوتوث بكني تا پسورد رو نزني بلوتوث روشين نميشه...

advanced.device.locks.pro.v2.00

تو نت هست يه سرچ بزني پيدا ميشه...فقط بدون كه رمز پيش فرض خودش 0000 هست..

موفق باشيد:11::11::11:

Saman-tci
26-02-2009, 01:00
شما میتونید با نصب یه برنامه Auto Lock مثل Phoneguardian میتونید روی تمام قسمتهای گوشیتون قفل بزارید .........