PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد رایت کردن به صورت دنباله دار

aghmeysam
16-01-2006, 16:07
با سلام
من یه فایل تصویری به حجم 1 گیگ دارم و یه برنامه ای میخوام که طوری رایت کنه که وقتی سی دی پر شد سی دی 2 رو بزارم . باید چه کار کنم

mpsjavad
17-01-2006, 06:00
با سلام ..

انتقال از انجمن اموزش و مقالات به اينجا :)

ميثم جان در انتخاب انجمن براي مطرح كردن سوالت بيشتر دقت كن .

شما چند راه حل داريد !

1 - اگر مايل هستيد فايل ويدئويي خودتون رو بر روي V-CD نمايش بديد بايد فايل ويدئويي خودتون رو با نرم افزار هاي مختلف به دو قسمت تبديل کنيد و سپس با استفاده از قسمت ويدئو از برنامه نرو فايل تون رو رايت کنيد.

2- اگر براتون مهم نيست که فايل ويدئويي تون روي V-CD پخش بشه ميتونيد از يکي از روش هاي زير اقدام کنيد تا فايل ويدئويي رو در صورت امکان بر روي يک CD جاي بديد !
-- فرمت فايل ويدئويي خودتون رو تغيير بديد و از فرمت هاي فشرده تر استفاده كنيد تا به سبب اون كاهش حجم داشته باشيد .
-- از كيفيت فايل تصويري تون بزنيد ( كاهش تعداد فريم ها يا كم كردن محدوده نمايش ي ) تا بتونيد اون رو در يك CD جا بديد .
-- ميتونيد از دو مورد بالا استفاده کنيد و در صورتي که حجم فايلتون کم نشد اون رو با نرم افزار هاي مختلفي به دو قسمت تبديل کنيد .
-- با استفاده از نرم افزار Win-Rar هم ميتونيد فايل تصويري تون رو فشرده کرده و درحين فشرده سازي با تنظيمات نرم افزار ترتيبي بديد که فايل بر روي دو CD جاي بگيره ، البته به صورت فرمت فشرده RAR .

موفق باشيد .

aghmeysam
17-01-2006, 23:43
برنامه winoncd یه بخش داره بنامه overspanداره با اون نمیشه

Reza1969
18-01-2006, 00:04
در برنامه نرو به قسمت فايل رفته و گزينه Option را انتخاب كنيد.سپس به قسمت Expert Features رفته و در آنجا گزينه هاي اول و دوم را فعال كرده و در گزينه دوم مقدار آن را به 120 دقيقه تغيير دهيد و سپس تغييرات را سيو كنيد. اينجوري شما مي توانيد روي يك سي دي معمولي تا يك گيگا بايت رايت كنيد.

mpsjavad
18-01-2006, 00:39
در برنامه نرو به قسمت فايل رفته و گزينه Option را انتخاب كنيد.سپس به قسمت Expert Features رفته و در آنجا گزينه هاي اول و دوم را فعال كرده و در گزينه دوم مقدار آن را به 120 دقيقه تغيير دهيد و سپس تغييرات را سيو كنيد. اينجوري شما مي توانيد روي يك سي دي معمولي تا يك گيگا بايت رايت كنيد.

==============++=================
رايت800 مگا بايت و بيشتر بر روي سي دي هاي معمولي
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
==============++=================