PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوتا مشکل با اکس پی

brain
24-12-2008, 14:29
با سلام.

من دوتا مشکل دارم :

من یه بسته sound ویندوز دانلود و سپس نصبش کردم ولی الان میخوام صدای ویندوز برگرده به حالته قبلیش ....
من back up گرفته بودم از فولدر media در درایو c از فولدر windows ...ولی وقتی کپی میکنم ، اونجا عمل نمیکنه ؟ باید چی کار کنم ؟

یه مشکله عجیبه دیگه هم دارم :

یه اسکنره hp دارم وقتی نرم افزارش رو نصب کردم چندتا آیکون اومد رو desktop .... حالا تا روش راست کلیک میکنم که پاکش کنم ... سیستم هنگ میکنه .... باید explorer رو ببندم و دوباره باز کنم ... راه دیگه ای برای پاک کردنش نیست ؟ در ضمن آیکونش جوری هستش که حتما یاد روش راست کلیک کنیم و با shift + del پاک نمیشه ....

ببخشید وقتتونو گرفتم .... تشکر

Mohammad King
26-12-2008, 21:55
برای مشکل اولتون
مسر زیر را دنبال کنید

start/control panel/sound Audio devices/سر برگ سوند/ از منوی کشویی زیرین که صداهای همه ی ویندوز در اینجا هست هر کدام از صداها را که تغییر دادی در اینجا میتونی اصلاحش کنی برای مثال صدای Start wimdows را انتخاب کرده در پایین کشوی Sounds روشن میشود و آن را به هرکدام که دوست داری تغییر بده.

در رابطه بامشکل دومت من اطلاع دارم که باید از شردر استفاده کنی خود ویندوز یه چنین گزینه ای را ندارد اگر برنامه Tune up را بصب کنی اون وقت در Riht Click اضافه میشود.

موفق باشی

brain
26-12-2008, 22:45
آقا خیلی لطف کردی ممنون ....
برای مشکل اول راه آسونتری نیست که یهو همه چیز برگرده به حالته اولش ... ؟
اینجوری باید همه ی سوند ها رو یکی یکی عوض کنم ... پدرم در میاد ............................ نمیاد ؟

Mohammad King
26-12-2008, 23:17
سلام

نه من راه دیگه ای ندارم ولی خوب همش 5 دقیقه بیشتر وقتتون را نمیگیره
فکر نکنم راه دیگه ای داشته باشه
موفق باشید

brain
28-12-2008, 14:36
راستی راجع به آیکونی که پاک نمیشه باید بگم تا راست کلیک میکنم کامپیوتر هنگ میکنه ..... یعنی با tune up نمیشه ....

usgroup1
28-12-2008, 16:44
راجع به مشکل اول این فایل reg رو دانلود کن و اجرا کن یک بار:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
مشکل دوم: برو تو my computer بعد up رو بزن میره تو مسیر Desktop اونجا ببین می تونی پاکش کنی.