PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشي تا سقف 300 تومن چي بگيرم

tiktak20
23-12-2008, 18:34
نظرتون رو بگيد

Punisher_2008
23-12-2008, 18:57
چه چیز هایی مد نظرته؟

تو 3000 تومان خیلی چیز ها میشه پیدا کرد
n78 البته میگن یکم مشکل نرم افزاری داره دوربین 3.2 داره gps wifi سیمبین 9.3
n73: دوربین 3.2 سیمبین 9.1 صدای بلند 3 بعدی استریو
5610: دوربین 3.2 جاوا صدای با کیفیت کیلید حرکتی navislide
سامسونگ u600: دوربین 3.2 خروجی تی وی صدای با کیفیت
k850: دوربین 5 مگاپیکسل فلش زنون شتابسنج کیفیت صداش بد نیست
u900: دوربین 5 مگاپیکسل کیفیت دوربین خوبه فلش LED

اگه سیمبین برات مهمه در درجه اول روی n78 حساب کن بعد n73

برتری های n78 نسبت به n73 اینا هست
داشتن gps wifi
سیمبین جدید تر
سی پی یو قویتر
سرعت بیشتر (البته ورژن جدید n73 سرعت خیلی خوب شده)
فیلم برداری بهتر
ساپورت رم بیشتر
fm tarnsfer ( اگه غلط املایی داره ببخشید)
برتری های n73 نسبت به n78 اینا هست
عکاسی بهتر و داشتن درپوش لنز
صفحه کلید نسبتا بهتر نسبت به n78
صدای بلندتر

در هردو گوشی ساپورت n-gage کاملا وجود داره

میبینی که برتری های n78 بیشتر از n73 هست با توجه به معیارات انتخاب کن البته میتونه n95 یا n82 دسته دوم بگییری

m9780d
23-12-2008, 20:22
پست بالایی تائید میشه
n78

M E H R A N
23-12-2008, 20:44
پست پایینی تایید میشه. :31:

Sony Ericsson P1i

صفحه تاچ
ال سی دی بزرگ 2.6 اینچ
دوربین 3.2 خوب اما نه به خوبی کا800 یا کا810 اما 3.2 خوبیه.
قابلیت پشتیبانی از مموری کارت تا 32 گیگابایت.
داشتن وافای برای اینترنت بیسیم.
رادیو اف ام استریو.
قابلیت خواندن و ویرایش کردن فایل های آفیس.
قابلیت تشخیص دست خط.
پشتیبانی کامل و رسمی از زبان فارسی.
128 مگابایت رم برای اجرای چندین برنامه بصورت همزمان.
بلوتوث 2.0 همراه با ساپورت a2dp جهت گوش دادن به موزیک از طریق هندزفری بلوتوث.
باطری قوی همراه با 10 ساعت تاک تایم و 440 ساعت استند بای.

بهر حال اینم پیشنهاد من بود.

Punisher_2008
23-12-2008, 20:51
p1 امکانات خیلی خوبی داره ولی بیشتر شبیه به یک تیکه اجر هست تا یک گوشی در ضمن سیمبین نوکیا 100 شرف سیمبین سونی اریکسون هست
سیمبین نوکیا بهترینه ببین بین این مزیا بین n78 و n73 کدوم بیتشر به کارت میاد اگه به دوربین خیلی علاقه داره صدای بلند و انگشتات بزرگه n73 رو بردای سیمبنی 9.1 داره ولی 80% نرم افزار سیمبنی 9.3 9.2 هم ساپورت میکنه 20% نرم افزار انحصاری هست 9.3 هم 80% برنامه های 9.1 9.2 رو اجرا میکنه 20% نرم افزار انحصار یک ورژن خاص هست که کم هم هست

ولی اگه gps wifi به کارت میاد n78 خیلی عالی
البته عکاسی n78 هم خیلی خوبه مثل n73 لنز کالز زایس داره ولی در عکاسی به n73 نمیرسه ولی اگر کلی نگاه کنی میبینی امکانات n78 بیشتر از n73 هست

M E H R A N
23-12-2008, 22:31
p1 امکانات خیلی خوبی داره ولی بیشتر شبیه به یک تیکه اجر هست تا یک گوشی در ضمن سیمبین نوکیا 100 شرف سیمبین سونی اریکسون هست
سیمبین نوکیا بهترینه ببین بین این مزیا بین n78 و n73 کدوم بیتشر به کارت میاد اگه به دوربین خیلی علاقه داره صدای بلند و انگشتات بزرگه n73 رو بردای سیمبنی 9.1 داره ولی 80% نرم افزار سیمبنی 9.3 9.2 هم ساپورت میکنه 20% نرم افزار انحصاری هست 9.3 هم 80% برنامه های 9.1 9.2 رو اجرا میکنه 20% نرم افزار انحصار یک ورژن خاص هست که کم هم هست

ولی اگه gps wifi به کارت میاد n78 خیلی عالی
البته عکاسی n78 هم خیلی خوبه مثل n73 لنز کالز زایس داره ولی در عکاسی به n73 نمیرسه ولی اگر کلی نگاه کنی میبینی امکانات n78 بیشتر از n73 هست

شما کی یاد میگیرید به نظرات بقیه احترام بگذارید؟

مگه شما میخواهید که گوشی بخرید؟ مگه شما این تاپیک رو درست کردید؟ مگه من با شما بحث کردم.

این دوستمون گفتند که پیشنهاد بدیم که بره گوشی بخره. حالا هر کسی میتونه بیاد پیشنهاد خودشو بده اما اگر
قرار باشه بعد از هر پیشنهاد بیایم نظرات همدیگه رو رد کنیم که نمیشه.

در ضمن از زمانی که یادم میاد پاره آجر لقب گوشی های نوکیا بوده نه سونی اریکسون. هر چند که برای من فرقی
نمیکنه طرف از کدوم برند بره گوشیش رو بخره اما فکر کنم برای شما فرق میکنه چون یک پولی هم به شما
میرسه.... نه؟ من که فکر نمیکنم... به غیر از حمالی کردن برای نوکیا و جر و بحث کردن بر سر اینکه همه طرف
گوشی های نوکیا برن چیزی بهتون نمیرسه چون مطمئنم که نوکیا از طرفدارانی مثل شما اصلا خوشش نمیاد
چون نه به نظرات بقیه احترام میگذارید و نه میدونید خودتون چی دارید میگید...

الان هم لطفا بزارید طرف بیاد و انتخاب خودش رو بکنه. اگر شما از پی1 خوشت نمیاد خب خوشت نیاد کسی بهت
کاری نداره. خوبه منم بگم ان73 بدرد لامپ توالت میخوره چون استفاده دیگه ای نداره.... نه اصلا خوب نیست
اما بدون که اگر شما میتونی لحن حرف زدنت رو عوض کنی همه میتونن مثل شما باشند. پس اگر همه
مثل شما بیان و نظرات همدیگه رو مسخره کنن آخر تاپیک کار به دعوا و ناسزا گفتن به هم میکشه.

بحث مقایسه گوشی ها رو فقط در تاپیک خودش انجام بدید و مطمئن باشید کسی که حال و حوصله کل انداختن
داشته باشه به این تاپیک ها سر میزنه. اما این تاپیک فقط برای پیشنهاد خرید ایجاد شده و اینکه گوشی
پیشنهادی شما چه امکاناتی داره نه اینکه بیاید گوشی ها رو با هم مقایسه کنید و منم مجبور باشم 10 دقیقه
از وقت خودم رو به جواب دادن به شما صرف کنم.

mohammad_1ta
23-12-2008, 22:42
از نظر من Nokia N78 بگیر که از نظر قیمت با این امکاناتش، خیلی عالیه...

Punisher_2008
23-12-2008, 22:56
شما کی یاد میگیرید به نظرات بقیه احترام بگذارید؟

مگه شما میخواهید که گوشی بخرید؟ مگه شما این تاپیک رو درست کردید؟ مگه من با شما بحث کردم.

این دوستمون گفتند که پیشنهاد بدیم که بره گوشی بخره. حالا هر کسی میتونه بیاد پیشنهاد خودشو بده اما اگر
قرار باشه بعد از هر پیشنهاد بیایم نظرات همدیگه رو رد کنیم که نمیشه.

در ضمن از زمانی که یادم میاد پاره آجر لقب گوشی های نوکیا بوده نه سونی اریکسون. هر چند که برای من فرقی
نمیکنه طرف از کدوم برند بره گوشیش رو بخره اما فکر کنم برای شما فرق میکنه چون یک پولی هم به شما
میرسه.... نه؟ من که فکر نمیکنم... به غیر از حمالی کردن برای نوکیا و جر و بحث کردن بر سر اینکه همه طرف
گوشی های نوکیا برن چیزی بهتون نمیرسه چون مطمئنم که نوکیا از طرفدارانی مثل شما اصلا خوشش نمیاد
چون نه به نظرات بقیه احترام میگذارید و نه میدونید خودتون چی دارید میگید...

الان هم لطفا بزارید طرف بیاد و انتخاب خودش رو بکنه. اگر شما از پی1 خوشت نمیاد خب خوشت نیاد کسی بهت
کاری نداره. خوبه منم بگم ان73 بدرد لامپ توالت میخوره چون استفاده دیگه ای نداره.... نه اصلا خوب نیست
اما بدون که اگر شما میتونی لحن حرف زدنت رو عوض کنی همه میتونن مثل شما باشند. پس اگر همه
مثل شما بیان و نظرات همدیگه رو مسخره کنن آخر تاپیک کار به دعوا و ناسزا گفتن به هم میکشه.

بحث مقایسه گوشی ها رو فقط در تاپیک خودش انجام بدید و مطمئن باشید کسی که حال و حوصله کل انداختن
داشته باشه به این تاپیک ها سر میزنه. اما این تاپیک فقط برای پیشنهاد خرید ایجاد شده و اینکه گوشی
پیشنهادی شما چه امکاناتی داره نه اینکه بیاید گوشی ها رو با هم مقایسه کنید و منم مجبور باشم 10 دقیقه
از وقت خودم رو به جواب دادن به شما صرف کنم.
دوست عزیز مثل اینکه ناراحت شدی

من شرمنده منو ببخش
دوست عزیز بنده فقط نظر خودمو گفتم همین قصد بدی نداشتم

در مورد نوکیا من متعصب روی یک برنده نیستم فکر کنم متوجه شدید که از سونی اریکسون هم گوشی داشتم و میدونم حرفه ای ترین 3.2 k800 هست هرچند خودم n73 دارم
ولی همه عالم و ادم میدونند که os بهتر از uiq هست میتونید از حرفه ای های همین فروم بپورسید

در مورد مقایسه بنده 2بار ذکر کردم n78 امکانات خیلی بیشتری نسبت به n73 و به صرفه تره

در ضمن شاید p1 شبیه تیکه اجر باشه ولی صفحه کیلید عالی داره و کلی امکانات دیگه
در مورد n73 هم هرطوری دوست داری فکر کن

در ضمن بنده نظر شما رو رد نکردم ذکر هم کردم امکانت خیلی خوبی رو داره نکردم؟ اگه اول یکم دقت میکردین بهتر بود بنده اصلا نظر شما رو مسخره نکردم

بازم در ضمن من اگه روی برنده خاصی متعصب بودم گوشی k850 u600 u900 رو پشنهاد نمیدادم پست شماره 2 رو بخوانید

M E H R A N
23-12-2008, 23:31
دوست عزیز مثل اینکه ناراحت شدی

بله دوست عزیز راستش رو بخوای اولش ناراحت شدم. بزار دلیلش رو بگم تا کمی بهم حق بدی. وقتی کسی حالا
چه من و چه شما گوشی رو پیشنهاد میده یعنی اینکه اون شخص اون گوشی رو به هر دلیلی قبول داره و میدونه که
گوشی خوبی است هر چند که ممکنه بهترین گوشی نباشه. حالا اگر کسی بیاد به گوشی معرفی شده رو به
اجسام ساختمانی و عمله بنایی تشبیه بکنه مثل اینه که طرز تفکر طرف رو عمله بنا خوانده.. :31:

اما همچین اومدی بعد از من پست دادی که اگر 100 دفعه دیگه هم بگی پی1 مثل پاره آجر میمونه دیگه بهم بر نمیخوره
و ناراحت نمیشم. یه سو تفاهم بیشتر نبود. امیدوارم که شما هم از حرفهای من دلخور نشده باشی عزیز. اگر هم
ناراحت شدی پوزش میخوام. :11:

Punisher_2008
23-12-2008, 23:40
بله دوست عزیز راستش رو بخوای اولش ناراحت شدم. بزار دلیلش رو بگم تا کمی بهم حق بدی. وقتی کسی حالا
چه من و چه شما گوشی رو پیشنهاد میده یعنی اینکه اون شخص اون گوشی رو به هر دلیلی قبول داره و میدونه که
گوشی خوبی است هر چند که ممکنه بهترین گوشی نباشه. حالا اگر کسی بیاد به گوشی معرفی شده رو به
اجسام ساختمانی و عمله بنایی تشبیه بکنه مثل اینه که طرز تفکر طرف رو عمله بنا خوانده.. :31:

اما همچین اومدی بعد از من پست دادی که اگر 100 دفعه دیگه هم بگی پی1 مثل پاره آجر میمونه دیگه بهم بر نمیخوره
و ناراحت نمیشم. یه سو تفاهم بیشتر نبود. امیدوارم که شما هم از حرفهای من دلخور نشده باشی عزیز. اگر هم
ناراحت شدی پوزش میخوام. :11:
دوست عزیز بنده منظور بدی نداشتم هر گوشی یک عیبی داره مثلا p1 درسته یکم پهن به نظر میرسه ولی در عوض صحه کلید کاملی داره
شاید n73 سرعتش یکم کم باشه ولی در عوض سیمبین قوی داره

البته بنده هرگز هیچ گوشی رو به چیزی تشبیه نکردم اینو چند تا مشاوره دیدم گفتن از نظر من زاهرش خوبه

در ضمن بنده هرگز نگفتم uiq بده بنده گفتم os نسبت به uiq بهتره بهترین جاوا رو سونی اریکسون داره بهترین سیمبین رو نوکیا
جاوای هیچ گوشی به جز گوشی های سونی اریکسون قابلیت minimize کردن رو ندارند:40:

userex
24-12-2008, 08:58
پی وان اصیلش توی بازار نیست خریدندش چندان عاقلانه نیست

JU JU
24-12-2008, 09:15
p1, w960, w950

البته w960 در حال حاضر 330 تومنه

دوست عزیزی که گفتن اصلیش تو بازار نیست بهتره یه سرچ کنن وشرکت سونی اریکسون سازنده p1 رو بیابن که کجاست

اولاش فرانسوی بود ولی حالا چینیه، ولی این علت نمیشه که بدرد نمیخوره و کارکرد خوبی نداره

عالی هم هستش

اگه کیفیت صدا واست مهمه برو سراغ w ولی اگه حرفه ای بودن رو میخوای تجربه کنی برو سراغ p1
اگه میخوای فقط یه گوشی داشته باشی که بتونی باهاش sms بازی کنی و زنگ بزنی، نوکیا بگیر!

p1 گرفتی حداقل مموری که بدردت بخوره و بخوای روش بزاری 8 گیگ استفاده کن، زیره 8 گیگ بدرد نمیخوره

tiktak20
25-12-2008, 00:09
از همتون ممنون بچه ها لطف کردید

tiktak20
25-12-2008, 00:25
فکر کنم با این چیزایی که شما گفتین باید از بین p1 و n78 یکیو انتخاب کنم با احترام به نظر بقیه دوستان

Punisher_2008
25-12-2008, 12:53
ببخشید اشتباه شد:31:

vanish
25-12-2008, 13:45
فکر کنم با این چیزایی که شما گفتین باید از بین p1 و n78 یکیو انتخاب کنم با احترام به نظر بقیه دوستان
n78 نخری
کیفیت صدای خوب ولی خیلی ضعیف
تصویر lcd خیلی کدر

Punisher_2008
25-12-2008, 13:59
n78 نخری
کیفیت صدای خوب ولی خیلی ضعیف
تصویر lcd خیلی کدر
صداش درسته کمه ولی تصویرش کدر نیست کلا ال سی دی های نوکیا عالی هستند همشون خوبند حتما اونی که شما دیدن تقلبی بوده

tiktak20
25-12-2008, 14:19
صداش درسته کمه .... حتما اونی که شما دیدین تقلبی بوده

صداش کمه یعنی چقدر ؟در حد چیه؟ ... از کجا باید تشخیص بدم که تقلبی نیست؟

mohsentanha
25-12-2008, 16:41
p1 بگیر پشیمون نمی شی باور کن
اصلا ولش نمی کنی
بگیر ببین چند پله از نوکیا جلوتره
هیچ وقت هم هنگ نمیکنه
صداش رو هم می تونی هک کنی n73 در برابرش زانو میزنه

استبداد
25-12-2008, 18:45
من هم p1 رو پیشنهاد میکنم گوشی خوبی هست با امکانات زیاد
من که واقعا" ازش راضی هستم

GiggleClub
25-12-2008, 19:07
P1 به نظرم خوش دست نیست، w960 بهتره فکر کنم

starn
25-12-2008, 20:55
40 تمن هم بزار روی پولت ی PPC بخر حالشو ببر HTC Toch Viva

vanish
26-12-2008, 01:11
40 تمن هم بزار روی پولت ی ppc بخر حالشو ببر htc toch viva
ببخشیدها ولی یه خورده طراحیش بد نیست؟

JU JU
26-12-2008, 17:36
اینطور که معلومه p1

خودمم p1 دارم

نوکیا بیشتر شبیه یه اسباب بازیه تا گوشی

starn
26-12-2008, 19:32

شاید به نظر شما اینجوری باشه ولی خیلی ها عاشق این گوشی شدن و خودمم شاید گرفتم

farhooode
26-12-2008, 21:36

بابا همون دبیلو 960 رو بخر بره
8 گیگ حافظه داره
گوشی هایی که به تنهایی مموری خور هستند سرعت دیتاشون پایینه

tiktak20
27-12-2008, 00:25
يه راهنمايي ديگه هم ميخوام برادرم ميخواد گوشي عوض كنه n95 8gb يا n96 ؟

البته مشكل خودم هنوز حل نشده...نمي دونم بايد به حرف كي بكنم گيج شدم هر كسي يه چيزي ميگه البته ازتون ممنونم.ولي سر در گم شدم.

sid
02-01-2009, 23:14
اين رو براي يكي از دوستان نوشته بودم بي ربط با اين مبحث نيست

lg viewty
اين گوشي با مانيتور بزرگ و تاچ اسكرين و دوربين قوي و قيافه زيبا و همچنين جديد بودنش تمام خصوصياتي رو كه ميگين رو داره ولي علت ارزونيش به نظر من 2 تاست
1-زمان مكالمه 3 ساعت
2-دوربينش در حالت عادي و بدون ور رفتن توي منو هاش با 3.5 مگا پيكسل برابري ميكنه ولي اگه تنظيمش كني خوب ميشه

sony ericson g700
اين گوشي مانيتور بزرگي داره 2.4
و زمان مكالمش هم خيل خيلي زياده 12 ساعت كه بي نظيره
و همچنين لمسي هم هست
علاوه بر لمسي بودن صفحه كليد هم داره و خيلي هم باريك و سبكه و امكانات جانبي زيادي داره

خودم هم دنبال يه گوشي با همي مشخصات شما تا سقف 280 ميگشتم كه به اين دو تا گوشي رسيدم ولي هنوز انتخاب نكردم كدوم بهتره گفتم كه بدوني راهي كه داري ميري و ميگردي رو من مدتيه دارم ميرم و ميگردم و به اين دو تا گوشي رسيدم خواستم كمكي كرده باشم بدون كه بهتر از اين پيدا نميكني
دقيقا من هم دنبال همچين گوشي ميگردم برا همين اومدم توي تاپيكت
ميتوني از ديجي كالا مشخصاتش رو نگاه كني و حتي از همونجا بخري
هر دو زير 280 هستند و در بازار با قيمت زير 260 هم ميتوني پيدا كني

mani_lak62
13-02-2009, 05:24
p1 , w960 توی این رنج قیمت خوین.

rammmy
13-02-2009, 13:28
چرا كسي از e66 حرفي نميزنه!!!!..نكنه گوشي خوبي نيست؟؟

merikh_merikh
13-02-2009, 18:00
دوست عزیز منم به شما پی1 را پیشنهاد میکنم.
پی1 بیشتر انتظارات را بر طرف میکنه.
یکی از انتظارات ما از گوشی امروزه سیستم عامل میباشد که پی1 در این مورد کمبودی نداره و برنامه های خوب و کاربردی داره.به نظره من هر یه برنامه ی یو ای کیو میرزه به چندین برنامه ی سیمبین
اس ام اس هم که خوراکشه.من الان پی1 دارم و به راحتی و با سرعتی زیاد اس ام اس میدم.به نظره من کیبورد خوبی داره و خوب طراحی شده.
در مورد استفاده از اینترنتم که گوشی های لمسی خوراکشونه به خصوص پی1 با این سیستم عاملش(یو ای کیو)
سرعتشم که خوبه.من الان یه رم دو گیگ روش انداختم به همراه 49 تا برنامه که نصفشون بازی میباشد.از سرعت گوشی اصلن کم نشده.ولی شما اگه یه رم 8گیگ بندازی دیگه عالی میشه.من یکی از دوستام رم 8گیگ انداخته و هیچ مشکلی هم نداره
در مورد باطری هم که باطری خوبی داره و مشکلی در این مورد هم نداره
...........
اینا یه سری از مزایایه پی1 بودن که فکر کنم برای خریدنش کافی باشه.
در کل پی1 در مقابل ان78 بسیار بهتر میباشد.
شما اگه انتظاراتو کامل تر از گوشی بگی من یه مقایسه بین پی1 و ان78 با توجه به انتظاراتی که شما دارین در این جا میزارم
البته حالا همه نیان بگن که چون خودش پی1 داره داره میگه پی1 بهترینه......من نمیگم پی1 بهترینه.چون الان گوشی های زیادی هستن که چنین مشخصاتی را دارن شاید بهتر از پی1 هم داشته باشن ولی به نظره من امکانات پی1 قابل قبول میباشد........