PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نیامدن صفحه خوش آمد گویی ویندوز

hadi_balaa
23-12-2008, 11:56
یه چند وقتیه که صفحه خوش آمدگویی ویندوز تبدیل به یه کادر کوچیک شده که نام یوزر و پسورد داره . من از داخل کنترل پنل نتونستم درستش کنم . میخوام ببینم آیا میتونم دوباره اون صفحه رو بیارم یا نه ؟

oj2008pc
23-12-2008, 12:13
یه چند وقتیه که صفحه خوش آمدگویی ویندوز تبدیل به یه کادر کوچیک شده که نام یوزر و پسورد داره . من از داخل کنترل پنل نتونستم درستش کنم . میخوام ببینم آیا میتونم دوباره اون صفحه رو بیارم یا نه ؟
تو کنترل پنل قسمت user accounts برین بعد change the way users logon بزنین و قسمت use welcome screen انتخاب کنین .

hadi_balaa
23-12-2008, 12:40
واقعا که عکس انیشتین رو بیخود اونجا نذاشتی !! مهندس من که خودم گفته بودم نشد از داخل کنترل پنل درستش کنم

oj2008pc
23-12-2008, 19:58
واقعا که عکس انیشتین رو بیخود اونجا نذاشتی !! مهندس من که خودم گفته بودم نشد از داخل کنترل پنل درستش کنم
چند دلیل ممکنه داشته باشه .
1- در ریجیستری ببینید مقدار عبارت زیر یکه یا نه . اگه صفره به یک تغییرش بدین . ( قسمت LogonType )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
2- اگه شما از شبکه استفاده می کنین ممکنه تنظیمات شبکه باعث غیر فعال شدن این صفحه شده باشه .
3- بعضی از برنامه ها مثل pcanywhere این صفحه را غیرفعال میکنن .

*** حالا دیدی عکس انیشتین رو بیخودی نذاشتم . ***

manamana222
13-03-2009, 16:44
واقعا بابا از انیشتنم اونور تری بابا این کاری که گفتی که دوباره همون کنترل پنل میشه که فقط اون بیچاره رو یه کم دور زدی
ربطی نداره بابا جون من .... برو به آدرس زیر و کاری رو که میگم بکن:

HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows NT\Current Version\WinLogon\uihost
اینجا که وارد شدی توی قسمت data بنویس : logonui.exe