PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پارتیشن بندی فلش مموری!!!!

darkshahab
22-12-2008, 21:02
من یه فلش چهار گیگ کینگ استون دارم.
امروز داشتم با برنامه پارتیشن مجیک کار میکردم که متوجه شدم پارتیشن مجیک(تحت داس) فلشم رو به عنوان یه هارد میشناسه و منم همینطوری از روی کنجکاوی دیدم که میشه قسمتی از فضاش رو به یه درایو اختصتص داد
من فلش رو به دوقسمت 2 و 1.8 گیگ پارتیشن بندی کردم
چون همه درایوهای ویندوزم در حالت ntfs هستند درایو فلش رو به عنوان c شناخت.
من فلش رو به دو قسمت تقسیم کردم و قسمت دوم شد d .
بگذریم
من ری استارت کردم و حالا فلش چهار گیگ من فقط شده 1.8 گیگ
یعنی 2 گیگ پرید ازش.
من حالا هرکاری میکنم درست نمیشه
فرمت کردم درست نشد
حتی سعی کردم تو پارتیشن مجیک عکس عملی رو که انجام داده بودم انجام بدم
ولی حالا پارتیشن مجیک فلشم رو نمیشناسه

به نظر شما چیکار کنم؟؟؟؟؟:19:

ehsan_1987
23-12-2008, 20:32
دقیقا من هم همچین کاری را می خواستم انجام بدم در داس ولی پشیمون شدم.خوب شد این کارو نکردم .به نظرم پریده دیگه کاریش نمیشه کرد.می خواستی بوتیبلش کنی این بلا رو سرش اوردی؟

aaaammmm87
23-12-2008, 20:46
سلام
دوست عزيز نميدونم اين درسته يا نه ولي يه امتحاني بكن با ويندوز 98 بوت شو و فلشت رو فرمت كن اينجوري بايد فرمت بشه و بعد از فرمت كردن درست ميشه

darkshahab
23-12-2008, 23:49
ممنون
الان با 98 امتحان میکنم ببینم چی میشه

از دعای خیرتون ممنون آقا احسان!!

oj2008pc
23-12-2008, 23:58
ممنون
الان با 98 امتحان میکنم ببینم چی میشه

از دعای خیرتون ممنون آقا احسان!!
سلام
فرمت کردن ربطی به پارتیشن بندی نداره . شما باید فلشو دوباره پارتیشن بندی کنین . یک بار سیستمو با پارتیشن مجیک بوت کنین و ببینین فلشو می شناسه یا نه . اگه نشد شاید با برنامه های دیگه بتونین این کارو انجام بدین .

ebru_gundes_206
24-12-2008, 00:06
اگه پارتیشن مجیک نمیشناسه با acronis disk director تست کن در ضمن مطمئن شو که تو بایوست گزینه ی شناسایی یو اس بی دیسک ها فعال باشه

آنتی
24-12-2008, 00:08
به نام خدا
سلام دوست عزیز
شاید با disk manegement بشه پارتیشن را حذف و پارتیشن جدید ساخت

darkshahab
24-12-2008, 00:30
من با 98 اینکار رو کردم نشد

darkshahab
24-12-2008, 00:54
تمام راه هایی که گفتید رو امتحان کردم ولی نشد
وی نرم افزار فلش مموری تولکید نشون میده که 4 گیگ فضا داره ولی فرمت که میکنم باز همون 1.8 گیگه
کسی نظر دیگه ای نداره؟

darkshahab
24-12-2008, 01:33
مشکل مرتفع شد
نرم افزاری هست با نام WindowsEnablerv1.1 که کارش پارتیشن بندی فلش مموری ها و کلا ریمویبل دیسک هاست.
برای دریافت نرم افزار و روش کار به آدرس زیر مراجعه کنید
ممکنه یه روز به دردتون بخوره
به درد اذیت کردن و ترسوندن دوستاتون هم میخوره
ولی از شوخی که بگذریم یه چیزی یاد میگیرید
مثل من
از همه دوستایی که هم که سعی کردند کمک کنند بینهای ممنونم

بدرود

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

armintirand
24-12-2008, 01:35
با اکرونیس کار کن حتماً جواب میده.

adf1
01-05-2010, 16:32
جوابت فقط دست منه تماس بگیر 09133554580

baymohamadi
06-08-2011, 03:14
من یه فلش چهار گیگ کینگ استون دارم.
امروز داشتم با برنامه پارتیشن مجیک کار میکردم که متوجه شدم پارتیشن مجیک(تحت داس) فلشم رو به عنوان یه هارد میشناسه و منم همینطوری از روی کنجکاوی دیدم که میشه قسمتی از فضاش رو به یه درایو اختصتص داد
من فلش رو به دوقسمت 2 و 1.8 گیگ پارتیشن بندی کردم
چون همه درایوهای ویندوزم در حالت ntfs هستند درایو فلش رو به عنوان c شناخت.
من فلش رو به دو قسمت تقسیم کردم و قسمت دوم شد d .
بگذریم
من ری استارت کردم و حالا فلش چهار گیگ من فقط شده 1.8 گیگ
یعنی 2 گیگ پرید ازش.
من حالا هرکاری میکنم درست نمیشه
فرمت کردم درست نشد
حتی سعی کردم تو پارتیشن مجیک عکس عملی رو که انجام داده بودم انجام بدم
ولی حالا پارتیشن مجیک فلشم رو نمیشناسه

به نظر شما چیکار کنم؟؟؟؟؟:19:
سلام دوست عزیز
شما می توانید با کمک نرم افزار Paragon_Partition_Manager_11.0_Build_9887_SE_Perso nal_Edition_x86_---------.com.exe
هم پارتیشن بندی کنید و هم می توانید با همین نرم افزار کل فلش مموری را بدست بیاورید باید روی کل پارتیشن راست کلیک کنید و دلیت پارتیشن بزنید و با نرم افزار PartManFree-Setup.exe آن را فرمت کنید امیدوارم که موفق باشید البته من با این دو نرم افزار برای پارتیشن بندی کار کردم

jimshin
11-02-2014, 20:40
ببخشید من یه فلشی دارم که مدتیه بهم ریخته نمی تونم فایل هامو توش کپی کنم.
بخاطر همین فکر کردم میشه از این نرم افزاری که شما معرفی کردید برای پارتیشنش استفاده کنم.
اما متاسفانه این لینکی که گذاشتین از بین رفته.
ولی با این وجو من اونو از سایت های دیگه دانلود کردم
یه نرم افزار بسیار کوچیکه که نمی دونم چطوری نصب میشه چطوری ازش استفاده میشه.
اگه لطفی بکنید راهنمایی کنید ممنون میشم.
با تشکر.

zohre2010
21-01-2015, 14:17
سلام
خوبین؟ برای کار با نرم افزار WindowsEnablerv1.1 به این سایتی که شما گفتین رفتم، ولی صفحه موجود نبود. مشکلم اینه که فلش 4 گیگم فقط دو گیگ نشون میده، فرمت هم کردم رفع نشد.

omid4113
30-04-2015, 13:45
سلام.دوست عزیز برای من هم همچین مشکلی پیش اومده .میشه کامل توضیح بدید چجور این مشکلو رفع کردید؟
دوتا از فلشهای من هم همچین مشکلی براشون پیش اومده یکی 8 و یک هم 16 .
نرم افزاری هم که گفتید دانلود کردم اما نصب نمیشه.چیکارباید بکنم؟
مرسی از راهنماییتون

blacklotus
23-11-2015, 09:41
سلام
اگه این بحث هنوز فعاله عرض کنم خدمتتون که یکی از بهترین روشهای حل این مشکل استفاده از نرم افزار diskpart که همراه ویندوز است می باشد.
به ارحتی مشکل قابل حل است. بعید می دونم با فرمت و غیره مشکلی حل بشه. ولی با دیسک پارت به راحتی میشه. اگه اطلاعات بیشتری خواستید بهم ایمیل بزنید: saeed.teacher@gmail.com

banii
29-06-2016, 14:57
سلام دوستان

من هم زمانی که از نرم افزار rufus برای بوتیبل سازی فلش استفاده نموده بودم همین مشگل برای فلش 4 گیگ ام بوجود آمده بود و حجمش شده بود 2 گیگ تقریبا

و راه حل اش هم بسیار ساده بود ...

دیدم از ویندوز که بخاری بلند نمیشه پس فلش را به لپتاپ دیگه که مجهز به لینوکس مینت بود متصل نمودم و فرمت اش کردم ... به همین سادگی ... به همین خوشمزگی ... :)

واقعا لینوکس دیگر چیزیه ... یک مساله دیگه هم حتی هارد اکسترنالی که مدتهاست میبینم برای بالا اومدن توی ویندوز اذیتم میکنه و گاهی نمیادش اصلا اما در لینوکس به سرعت شناسایی و اجرا شد ... جالبه حتی روی جعبه هارد هم زده فقط توسط سیستم عاملهای مایکروسافت و مک ساپورت میشه اما لینوکس بدون هیچ ادعایی تجربه خیلی راحت تر و سریع تری با این هارد داشتم ...