PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب روشن شدن خود به خود کامپیوتر!!

ستاره آبی
22-12-2008, 15:48
باسلام به همه عزیزان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یکی از دوستان من مشکلی عجیب پیدا کرده که بهتر دیدم اینجا مطرحش کنم اون هم اینکه یک بار بعد از هنگ های مکرر کامپیوتر در هر بار کامپیوترش رو ریستارت کرده وبعد از اون هر وقت که کامپیوترش رو شات داون می کنه وکامپیوتر کلا خاموش میشه بعد چند دقیقه خود به خود روشن میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ویا با اشاره به ماوس یا کیبورد یا حتی صدا کردن موبایل کنار اون کامپیوتر!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وتنها راه برای جلوگیری از این حالت اینه که کامپیوتر رو از پریز برق بکشه بیرون!! در ضمن ویروس هم نداره. ممنون میشم که اگه راه حلی به ذهنتوت میرسه مطرح کنید واین کامپیوتر بیچاره رو نجات بدین. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

D3vil_A
22-12-2008, 16:43
شما از تو تنظیمات بایوس یا پاور می تونید اونو بردازید دقیق نمی دونم! ولی یه سری بزن

shahramcat
22-12-2008, 19:03
باسلام به همه عزیزان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یکی از دوستان من مشکلی عجیب پیدا کرده که بهتر دیدم اینجا مطرحش کنم اون هم اینکه یک بار بعد از هنگ های مکرر کامپیوتر در هر بار کامپیوترش رو ریستارت کرده وبعد از اون هر وقت که کامپیوترش رو شات داون می کنه وکامپیوتر کلا خاموش میشه بعد چند دقیقه خود به خود روشن میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ویا با اشاره به ماوس یا کیبورد یا حتی صدا کردن موبایل کنار اون کامپیوتر!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وتنها راه برای جلوگیری از این حالت اینه که کامپیوتر رو از پریز برق بکشه بیرون!! در ضمن ویروس هم نداره. ممنون میشم که اگه راه حلی به ذهنتوت میرسه مطرح کنید واین کامپیوتر بیچاره رو نجات بدین. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برو تو ستاپ بایوس مادربورد و گزینه Defaults رو بزن ......

sarona
08-01-2009, 00:52
برو تو ستاپ بایوس مادربورد و گزینه Defaults رو بزن ......

اقا منم همین مشکل رو دارم،defaults هم میزنم باز همینه!!؟؟از صد نفر پرسیدم همینو میگن !! تو قسمت power تو setup چیزی به اسم disable power on by mouse وجود نداره؟!!!:41: شاید جای دیگه ایی باشه یا شایدم این ماین بورد اورجینال همینجوریه؟!!:27: اینم مدل Main Board:abit NF-M25

saghar_say
14-01-2009, 22:55
در جواب سورنا و ستاره آبی ـ
شما یک کار دیگه بکنید برید بایوس بعد گزینه پاور منیجمنت . قسمت مودم رینگ همه رو دیس ایبل کنید

sialex
17-01-2009, 12:05
توي هنگ كردن ها و ريستارت شدنهاي زياد احتمالا بايوس شما ديفالت شده . اين امكان هست كه ناگهان چك سام بپره چون يه آدرس سادس .
برو تو قسمت منيجمنت و هر چي wake-on ميبيني رو غير فعال كن . از شبكه و پي سي آي و مودم و يو اس بي و ...
در ضمن برو تنظيم كن كه فقط با دكمه پاور روشن يشه نه با ماوس و كي بورد و پسورد .

Amir312
18-01-2009, 21:18
فکر میکنم بهتر باشه باطری بایوس را عوض کنید ، در ضمن اپدیت بایوس را بگیرید تا اگه بایوس دمیج شده باشه تعمیر بشه ، در آخر هم تمام گزینه ها را در قسمت تنظیمات پاور در بایوس غیر فعال کنید ، این تنظم ها بعضی مواقع حساس میشند و امکان داره با یه بالا و پایین شدن برق هم کامپیوتر را روشن کنه ،