PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کد دکمه Submit برای ارسال اطلاعات در صفحه Contact

Ship Storm
22-12-2008, 11:38
سلام دوستان و اساتید
کد دکمه Submit برای ارسال اطلاعات و متن نامه یک کاربر در صفحه Contact یک وب سایت رو میخواستم
یک کد هم برای دکمه Reset که اطلاعات رو پاک کنه میخواستم
این یک نمونه تصویر از محلی که من میخواهم این کد رو ازش استفاده کنم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون :11:

eAmin
22-12-2008, 13:29
سلام.

آموزشهای html رو اگر نگاه بندازین حتما کد دلخواهتون رو پیدا می کنید.
در هر حال:
سابمیت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ریست:

اینها باید درون تگ form قرار بگیرن.

as13851365
22-12-2008, 13:53
به احتمال خیلی زیاد شما از html هیچی نمی دونید وگر نه یه همچین سوالی رو نمی پرسیدید
برای همین بهتر است که کمی در باره html مطالعه کنید خیلی چیزها رو خواهید فهمید و چنین سوالات ابتدائی رو نخواهیم دید

برای مثال شما می تونید یک from داشته باشید و کد های زیر رو در داخل این from قرار بدهید

David.Jn
22-12-2008, 15:50
ولی فکر میکنم منظور دوستمونو درست متوجه نشدید. اینجور که تو عکس معلومه ایشون میخوان که لینکها اینکارهارو براشون انجام بده نه خود دکمه های Submit و Reset. که اینم میشه با جاوااسکریپت انجام داد که امین خودش استاده جاوااسکریپته

Ship Storm
22-12-2008, 16:57
دوستان من میخوام وقتی روی Submit زدم متن موجود به همراه تمامی مشخصات بازدیدکننده به ایمیل من ارسال بشه

من این کد رو دارم میخوام بدونم کجای این کد باید ایمیل خودم رو وارد کنم تا متن موجود+اطلاعات اون به ایمیل من ارسال بشه:

eAmin
22-12-2008, 18:57
دوستان من میخوام وقتی روی Submit زدم متن موجود به همراه تمامی مشخصات بازدیدکننده به ایمیل من ارسال بشه

من این کد رو دارم میخوام بدونم کجای این کد باید ایمیل خودم رو وارد کنم تا متن موجود+اطلاعات اون به ایمیل من ارسال بشه:

خب برای اینکار شما باید از یه زبون سرورساید مثل php استفاده کنید.
کدش هم که مثل چی بگم ریخته...
امیدوارم شما با جستجو کردن میونه ی خوبی داشته باشین!

David.Jn
22-12-2008, 19:09
فکر میکنم داینامیک هم بلد نیستید.
این کدی که قرار دادید الان هیچ کاری انجام نمیده چون داره یه تابع رو صدا میزنه که من نمیدونم شما این تابع رو تو سورس سایتتون دارید یا نه.

میشه بگید این کد رو برای چی میخواید؟
شما برای اینکه اطلاعاتتون ارسال بشه باید همانند شکلی که گزاشتید اطلاعاتتون رو داخل input box ها قرار بدید.
ولی باز من نمیدونم میخواید چکار کنید بهتره بگید تا بهتر راهنمایی بشید

Ship Storm
22-12-2008, 20:35
از همگی ممنون بابت وقتی که گذاشتید مثل اینکه توی html همچین امکنی نیست
با asp.net مینویسم که مشکل حل بشه چون تو اون محیط با زبان vb کار کردم و همه کدهاش رو دارم